Autor Wątek: MOTO-MOTO, czyli czym się lansujecie oraz czym lansować byście się chcieli  (Przeczytany 312696 razy)

Offline mhrok lama

  • Pr0
  • Wiadomości: 549
  • Jestę kuglarzę xD
Szału nie ma pod względem wyposażenia i miejsca w środku, ale kurwde daje radę :) Mnie tam cieszy, że jeździ, i to nawet całkiem przyjemnie. Paczkię 212 na tył wpierdolę (ktoś powiadał tutaj, że i 412 się zmieści :D ), 3 pasażerów zmieści się bez problemu, 4 od biedy na krótkich dystansach też da radę ;) I pigmej :)

Spoiler

bandit112

  • Gość
Na autostradzie nie odważyłem się jechać więcej niż 120 ;D[/spoiler]

Da rade, ałto to nie hulajnoga ;)

Offline mhrok lama

  • Pr0
  • Wiadomości: 549
  • Jestę kuglarzę xD
Że da radę to wiem, ale tu o to chodzi, że już w zajebistym stanie to to nie jest ;)

Offline sobek

  • Gaduła
  • Wiadomości: 499
  • Cornford Fanboy
Niedawno zmienilem Fieste MK3 na cos takiego:


37 tys przebiegu, benzyna, malo pali i w koncu mam bagaznik (w Fiescie 75% pojemnosci bagaznika zajmowala butla LPG :D). Jako tymczasowy dupowozik na dojazd do pracy/na zakupy daje rade.

Jak znajde nadziana laske w najblizszym czasie to chcialbym zmienic na:

Offline MadYarpen

  • Pr0
  • Wiadomości: 587
  • Petrolhead
A  ja sie na wiosnę czaję na takiego:

No chyba, że troszke więcej odłożę, to plan maksimum to taka opcja:

Spoiler

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
A  ja sie na wiosnę czaję na takiego:
( Obraz usunięty.)
No chyba, że troszke więcej odłożę, to plan maksimum to taka opcja:
( Obraz usunięty.)
Spoiler

Będziesz żałował. ???
Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Offline MadYarpen

  • Pr0
  • Wiadomości: 587
  • Petrolhead
Jeżeli masz jakieś doświadczenie to mnie możesz uświadomić:) Bo z tego co mi się udało wyczytać wszystko z tymi autami jest OK, za to krąży wiele mitów o niedostępnych częściach itd.

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
No to sobie sprawdź ceny i dostepność w hurtowniach - sklepach, najpopularniejsze częsci , lub najczęściej zmieniane, Pasek rozrzadu z napinaczami, klocki, tarcze, łożysko piasty przód, sworznie , drązki stabilizatora , filtry oleju paliwa powietrza, porównaj z innymi markami i bedziesz miał obraz co Ciebie czeka.

Offline MadYarpen

  • Pr0
  • Wiadomości: 587
  • Petrolhead
zrobi się, do wiosny jest trochę czasu. Póki co zdążyłem się zapoznać z opiniami użytkowników, i wyglądało to całkiem OK. Zwłaszcza, że wiele części jest podobno takie same jak w Hondzie. Bo autko mi się podoba, i nie wiem co innego małego z silnikiem co najmniej 100 konnym, takim wyposażeniem i rocznikiem znajdę w porównywalnej cenie :(

No ale pogłębię research. Na minę nie chcę wdepnąć.

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Rover w pewnym momencie życia miał mezialians z Hondą i to całkiem prawdopodobne, ze do NIEKTÓRYCH modeli części będą podobne lub te same ;)

Offline MadYarpen

  • Pr0
  • Wiadomości: 587
  • Petrolhead
No właśnie zdaje się, że właśnie 25 to jest honda civic. Tylko ładniejsza i lepiej wyposażona, no i tańsza :D

Offline Yony

  • Predator
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 842
  • I tak stroję najniżej!!!
Trzeba ogarnąć fora roverowe pod kątem zamienników etc., bo oryginały w PL to jakiś koszmar cenowy jest. Klocki przód w oryginale 350 zł, zamiennik 63. Itd. Tylko nie kupuj 1,4 bo to pojebana konstrukcja, szpilki od głowicy np idą przez cały blok silnika a rozpierdalają się przy wykręcaniu i trzeba kupować nowe...


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Offline benkai

  • The Resolver
  • Gaduła
  • Wiadomości: 496
Kumpel ma rovera 75 i nie narzeka szczególnie,  jak chcesz to mogę się popytać o szczegóły

Offline MadYarpen

  • Pr0
  • Wiadomości: 587
  • Petrolhead
no popytaj, będę wdzięczny. Chociaż jak patrzę po liczbie tych samochodów, które są dostępne, to może być trudno coś wybrać. Dlatego ostatnio się skłaniam do focusa mk1, 1.6 zapewne... Zobaczymy :) Cieszę się, że mogę w takich kategoriach się zastanawiać w końcu.

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Obecnie wożę dupę Golfem II (bez wiejskiego tuningu ;) ). Wkrótce przesiadam się do:

B ( o ) ( o ) B S

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
[gay mode on]

Znowu... ZNOWU wraca jak bumerang, tym razem podparte tym że 1. jedna sztuka parkuje blok dalej, 2. druga sztuka jest w komisie u wujka, 3. Moja :love: mi marudzi, że chce takiego - żadne z nas nie wie ani za co, a ni po co, ale chce :P

PEUGEOT 206 CC





Oba w/w są identyczne, niebieskie na felgach 16". Tylko palm nie ma :P

A do kompletu jedno z najbardziej pociesznych autek jakie widziałem ever. Dopóki nie zobaczyłem takiego na ulicy (czy raczej chodniku ;) ) to nie wiedziałem nawet że robią wersję CC. Sam widok ustawił mi dobry nastrój na cały dzień :D

MITSUBISHI COLT CZC





[gay mode off]

Kurna sam nie wiem co ze sobą zrobić. Leję otwarcie na te wszystkie wielkie, mocarne, przetuningowane, ociekające testosteronem burakowozy, którymi pałuje się 9/10 facetów, a coraz bardziej kręcą mnie takie małe "pocieszki" :D :headache:
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline czerez

  • Gaduła
  • Wiadomości: 488
  • Morde mam może nie w tamburyn, ale mam zasady
MrJ powiedz czy jeżeli mój status finansowy pozwala mi na zakup dobrego auta o dobrych osiągach to mam sobie kupić "UNO raz-raz plus gaz " żeby nie zostać burakiem ?
a czy BMW X5 to "wielkie, mocarne, przetuningowane, ociekające testosteronem burakowozy, którymi pałuje się 9/10 facetów" ?
Chyba cię trochę poniosło :D
"Z wiekiem spada zapotrzebowanie na zysk, a rośnie popyt na święty spokój" - Duńczyk !!!

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Cytuj
Niepierwszy i nieostani raz.

Ojszczyzna polszczyzna :P Nawet jak przesadzam (patrząc z innej strony: piszę prawdę, tyle że niewygodną) to przynajmniej poprawnie :D

Dla mnie auto jest przedmiotem użytkowym. Mam się w miarę tanio / szybko / wygodnie prz prznsemieścić z punktu A do B. Reszta mnie w zasadzie nie interesuje. Kilka razy było mnie stać na zmianę "na lepsze", ale siadłem, pomyślałem i... po co? Więc raczej nie o hajs, a zrozumienie bieżących potrzeb chodzi.

Cytuj
a czy BMW X5 to "wielkie, mocarne, przetuningowane, ociekające testosteronem burakowozy, którymi pałuje się 9/10 facetów" ?

A co, nie? :D Największy ubaw mam jak widzę takiego (lub taką, bo często-gęsto jest to tleniona blondi) który/a nie może ani stanąć na danym miejscu parkingowym, ani się z niego wycofać :D Ciekawe tylko, czy w przypadku rodzaju żeńskiego też chodzi o przedłużanie pindola :D
« Ostatnia zmiana: 27 Lut, 2014, 15:25:49 wysłana przez MrJ »
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline czerez

  • Gaduła
  • Wiadomości: 488
  • Morde mam może nie w tamburyn, ale mam zasady
no u ciebie wchodzę w grę wartości ekonomiczne ale weź pod uwagę, że np pojęcie "tanio" nie istnieje :D :D :D
i nigdzie się nie spieszysz to bierzesz Tico czy Jaguara ?
Ja tez mam ubaw jak ktos nie może się połapać o co chodzi z miejscem parkingowym, ale do tego wystarczy nawet Matiz :D
"Z wiekiem spada zapotrzebowanie na zysk, a rośnie popyt na święty spokój" - Duńczyk !!!

Offline Guitar Spot

  • Gaduła
  • Wiadomości: 190
  • www.guitarspot.pl
    • Autoryzowany Dealer Suhr, Aristides, Skervesen w Polsce

Cytuj
a czy BMW X5 to "wielkie, mocarne, przetuningowane, ociekające testosteronem burakowozy, którymi pałuje się 9/10 facetów" ?

A co, nie? :D Największy ubaw mam jak widzę takiego (lub taką, bo często-gęsto jest to tleniona blondi) który/a nie może ani stanąć na danym miejscu parkingowym, ani się z niego wycofać :D Ciekawe tylko, czy w przypadku rodzaju żeńskiego też chodzi o przedłużanie pindola :D
Myślę, że obśmiewanie X5 i jakiekolwiek porządnego wozu podczas gdy ma się 3 dychy na karku, a żona obwozi się cudem motoryzacji jak z obrazka poniżej, jest trochę nie na miejscu.
Autoryzowany dealer Suhr, CAA, Jim Kelley, Aristides : http://guitarspot.pl

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Pjerdolenie :D
Osobiście nieźle sie bawie gdy widzę kola w Matizie lub w/w modelach o dłg poniżej 3m którzy mają problem z parkowaniem. To ze 5m bryka sie nie mieści to nic nadzwyczajnego ale jak taki mikrus sie nie mieści to jest coś.
Zdecydowanie wole dłuższy rozstaw osi który daje mi wiecej komfortu a te wszystkie maluchy nie są znowu takie ekonomiczne. Pali to wbrew pozorom niewiele mniej, nic tym nie przewieziesz ( wiem wiem zaraz bedą padać rekordy ) ... cóz kocham przestrzeń ;)  Ostatnio zamieniłę Ducato na coś mniejszego :P  na Chryslera 7osobowego. Stary ale lubie go. Jednym i drugim zawsze znalazłem miejsce do zaparkowania i to nie w obrebie miasta, a danego punktu docelowego ;)

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
MrJ ma po prostu strasznie dużego falusa ;)
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Cytuj
Myślę, że obśmiewanie X5 i jakiekolwiek porządnego wozu podczas gdy ma się 3 dychy na karku, a żona obwozi się cudem motoryzacji jak z obrazka poniżej, jest trochę nie na miejscu

Nie Żona, a Ja :D To miało mi służyć do tłuczenia się do roboty (dwóch) możliwie najmniejszym kosztem i zakupu i eksploatacji, a do tego musiało się wcisnąć na wiecznie zawalony parking, do tego z realnym ryzykiem przerysowania przez przysypiające tłumy walące z nocnej zmiany. I spełniło swoje zadanie w 110%.
I tak, stać mnie było na lepsze auto wtedy. Może nie na X5 (btw. "porządne"? Może jeszcze "gustowne"? ;D Nie ja wymyśliłem rozwinięcie skrótu "BMW") ale spokojnie na coś "kilkuletnia klasa B/C w wychuchanym stanie". Tylko że stwierdziłem - PO CO? Żebym sobie dopompowywał ego, kiedy inni paczom s podziwem na moje auto? Chyba wyrosłem z takich rzeczy :P

A swoją drogą - nie wiem jak wszyscy co mi teraz dosrywają (trolololo :D ), ale np. jeden jeździ Lanosem, drugi wyjątkowo "menskim"  kombiakiem, trzeci uważa dresy piżamy za strój w którym można pokazać się ludziom... :zuo:

Cytuj
MrJ ma po prostu strasznie dużego falusa



PS. Jarku - obaj znamy kogoś, kto LTkiem stanie na KAŻDYM wolnym miejscu na parkingu, i to tak żeby można było swobodnie wyładować zawartość, zarówno bocznymi jak i tylnymi drzwiami :D Do tej pory nie wiem jak umie zaginać czasoprzestrzeń :D

Ubaw jest dopiero, jak ktoś tego nie umie, sprawia sobie takiego mastodonta za worek szmalcu do dojazdów przez środek miasta do pracy / sklepów, a potem stoi w poprzek na parkingu bo ani wjechać na miejsce, ani z niego wyjechać :P Albo płacze że mu auto żre 15/100, lusterko które mu zarysowali kosztuje tyle co cały mój w/w pedolot, i trzeba na niego czekać 2 tygodnie aż sprowadza, a wymiana żarówki to pół dnia w ASO i stówa w plecy? No to sorry, nie potrafiłeś usiąść z kartką, kalkulatorem i ynternetami w tle, i zrobić analizy potrzeb / zysków / strat? ;)
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 830
Se zrobiłem w Cougarze tzw. mini tuning za... 100zł! ;) Alu dywaniki, niebieskie ledy w schowku i bagażniku, skórzana gała biegów, alu ramka do tablicy, wyjęcie tłumika szmerów (to akurat 0zł). Plan auta na midlife crisis już chyba zrealizowany, teraz tylko czekać aż czterdziecha wybije w kalendarzu ;).

Paczki z głów!

Offline Yony

  • Predator
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 842
  • I tak stroję najniżej!!!
Nie ja wymyśliłem rozwinięcie skrótu "BMW"
Tak btw to ten skrót wymyślił jakiś smutny posiadacz Fiata 125p. Miałem chyba z 7 beemek i żadna nie była serwisowo droższa od e-klasse, vito czy Jeepa, o jebanym Punto nie wspominając...