Autor Wątek: NGD - Strictly 7 Guitars CS Exotic - vid inside  (Przeczytany 12247 razy)

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Faktycznie z tymi 40 sie rozpędziłem, niemniej dla pracodawcy koszt jest 40 zł jesli Ty zarobisz 20, tak są ułozone ZUSy podatki i inne gówna. Co do płaczu, mam chusteczki to se popłaczę ;) . Chcesz  binding z chrl to se go bierz i tego nikt Tobie nie zabroni.
Co do mozliwości i elastyczności firmy to są dwie różne sprawy, które czesto rozbijają się o koszty produkcji, które w Polsce wcale nie są tanie, chocby z powodu konieczności kupowania większości, jak nie wszystkich, komponentów u naszych zachodnich sąsiadów jak i w Ameryce. Kupując cos w UE owszem nie płacisz VAT, ale juz ze stanów tego nie przeskoczysz a jeszcze dochodzi cło, ale to zapewne wiesz. Jeśli firma jest mała nie ma takich kosztów, jeśli firma produkuje w niecywilizowanych warunkach gdzie płaca jest czesto godząca w godnośc człowieka, to i mamy szanse dostać binding za 250$

To co pokazujesz w linku jako przykład, ze są gotowi wyciąć coś na zamówienie, to właściwie zaden przykład, bo to w 90 % ten sam kształt z małymi modyfikacjami. Bardzo jestem ciekawy ile by sobie zazyczył za faktycznie zupełnie coś innego.
W zasadzie to i tak dywagacje, załóz firmę, wyprodukuj coś swojego, i konkuruj na rynku. Poznaj smak kosztów, zysków i strat, konieczność rozwoju i inwestowania, by konkurencja nie wciągnęła Ciebie nosem,  i wtedy możemy pogadać o tym co jest tanie drogie i czy ma to odpowiedni stosunek do ceny.

Niestety zazwyczaj coś ma taka cene za ile klient chce to kupić.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
23 Odpowiedzi
12814 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 28 Lut, 2012, 22:08:32
wysłana przez Drevniak
49 Odpowiedzi
19521 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 11 Mar, 2012, 16:00:07
wysłana przez terrormuzik
34 Odpowiedzi
17695 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 10 Mar, 2012, 19:23:34
wysłana przez Fred the Shred
18 Odpowiedzi
7697 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 18 Maj, 2012, 13:49:49
wysłana przez mondomg
20 Odpowiedzi
13178 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 20 Kwi, 2012, 12:12:11
wysłana przez Fred the Shred