Autor Wątek: Engl szmergl, czyli nie do końca tacy solidni Niemcy  (Przeczytany 5997 razy)

Offline zerotolerance

  • Pr0
  • Wiadomości: 590
  • Biegnę ci wpierdolić.
bla bla bla

trolololo


Ależ oczywiście ze możesz wymagać, ale spójrz na to z 2 strony - jesli sprzedasz komus pakę a potem zwróci się do Ciebie ta osoba z reklamacją, "bo przeciez tylko przewoził pake w samochodzie a zdarł się tolex" to pierwsza Twoja mysl to będzie:

a) "Ale chujowy tolex ładujemy w paczki"
b) "Pociął pakę nożem a przed nami rznie głupa"

Wiem że mądry Polak po szkodzie, po to są skrzynie transportowe żeby w nich transportować paki. Jeśli transportujesz je w inny sposób to musisz liczyc sie ze zniszczeniem, nawet jesli obchodzisz się z tym jak z jajkiem - bo przecież nie wszystko jest zależne od ciebie.

przykład z życia - kilka dni po kupieniu paki HB, paskiem skórzanym zrobiłem sobie paskudną szramę na tolexie. Mam winić firmę za jakość tolexu, czy swoja nieuwagę i "uzytkowanie niezgodne z przeznaczeniem"? Żeby było jasne - tez mi sie nie podoba, że płacac za cos furke siana dostajemy czesto produkt watpliwej jakości. Jedyne co mi przyhcodzi do głowy to sparafrazowanie Ciebie - po prostu miałeś pecha

Może i racja... No nic, prędzej czy później wzbogaci się Buzzaro i jakaś firma od flight case'ów.

@terror:
Pół żartem pół serio. I tak wiedziałem, że będę musiał musiał zapłacić z własnej kielni, za to radość użytkowników 7S - bezcenna.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
58 Odpowiedzi
38717 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 03 Kwi, 2010, 12:11:23
wysłana przez MrJ
12 Odpowiedzi
4920 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 23 Kwi, 2012, 13:45:15
wysłana przez Maxla40
2 Odpowiedzi
1466 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 23 Cze, 2012, 14:53:20
wysłana przez Orange
16 Odpowiedzi
7420 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 12 Sie, 2015, 07:38:40
wysłana przez MrJ
3 Odpowiedzi
1744 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 01 Maj, 2020, 13:20:25
wysłana przez rafalek