Autor Wątek: Engl szmergl, czyli nie do końca tacy solidni Niemcy  (Przeczytany 6025 razy)

Offline zerotolerance

  • Pr0
  • Wiadomości: 590
  • Biegnę ci wpierdolić.
Szczerze mówiąc zacząłem czytać i specjalnie nie patrzyłem na fotę. To co opisałeś zbudowało mi wizje obskurwiałej paki gdzie goła decha jest na wierzchu. Tak więc nie wiesz ile śmiechu miałem jak zerknałem na fotkę. Rozumiem, że jesteś estetą, ale przypuszczam że wysyłając do ENGLa taką fotę to ich reakcja była podobna do mojej. Po 2 jakich praw chcesz dochodzić? Przewoziłeś pakę bez zabezpieczenia, dla nich będzie oczywiste że musiała w coś wyrżnąć a teraz rozżalony klient do nich się zwraca po... no właśnie, po co tak właściwie? Bo firma kasy Ci nie odda, jedynie co to powinni honorowo podejść do sprawy, przeprosić i ew postarać sie o rabat na następne produkty. Ale po za tym, to nie bardzo masz z czym wyjść bo to co się stało równie dobrze mogłeś zrobić nożem a im opisać inna historię. Osobiście współczuję, że takie cos Ci się przydarzyło, ale głowa do góry, teraz wygląda jak paka do muzyki a nie gejpopu gdzie i tak wszystko z playbacku leci.

I pociesz się, ze teraz nikt Ci paczki nie ukradnie, bo jak, taka obskurwiałą? :D

Miło było zapewnić rozrywkę. Zdjęć mam więcej, wprawdzie nie widać na nich gołej dechy bo zamalowałem markerem (albo farbą do samochodu, nie pamiętam), a to zdjęcie tak jak pisałem, ukazuje to o ci mi chodzi, bo niestety smutnym faktem jest, że reszta mogła powstać przy targaniu paczki.
Jakich praw? Rozumiem, że na pewno w parę miejsc wyrżnąłem sam, ale to co stało się przy przejażdżce samochodem nie jest raczej normalne, a płacąc takie pieniądze mogę chyba wymagać czegoś takiego jak tolex 1go sortu?

@Muchatek:
Nie tylko polski dystrybutor, ale i macierzysta fabryka w UK :D

W każdym bądź razie, musiałem to z siebie wyrzucić. Już mi lepiej :)

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
58 Odpowiedzi
38717 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 03 Kwi, 2010, 12:11:23
wysłana przez MrJ
12 Odpowiedzi
4920 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 23 Kwi, 2012, 13:45:15
wysłana przez Maxla40
2 Odpowiedzi
1466 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 23 Cze, 2012, 14:53:20
wysłana przez Orange
16 Odpowiedzi
7424 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 12 Sie, 2015, 07:38:40
wysłana przez MrJ
3 Odpowiedzi
1744 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 01 Maj, 2020, 13:20:25
wysłana przez rafalek