Autor Wątek: Co was ostatnio zszokowało?  (Przeczytany 1397860 razy)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 782
Cytuj
To ja może odniosę:
Nie takim niczym!  Póki dotyczyło to dwóch znajomych par: zbieg (okoliczności). Jak counter zaczął dobijać do dychy, to przyznaj, że zaczęłoby to nawet Ciebie zastanawiać.
No, właśnie wręcz przeciwnie - zerknij na to:
http://3.bp.blogspot.com/_53X1LEXXPA4/Sc0mmwSUMYI/AAAAAAAABik/3U6pfCHTfpA/s1600-h/piratesarecool4.gif
W ten sposób wszystko da się udowodnić.


Dobre! Ale i wszystko da się obalić :P. Jak podano Stalinowi ile osób "zabrakło" na Ukrainie, bo je zagłodził - to kazał zabić statystyków ;).

Cytuj
Cytuj
trudno uzasadnić szumem informacyjnym zmiany w mózgu,(...) Albo wpływ na relatywnie tak małe dzieci, jak dwulatki.
No to wytłumacz mi dlaczego taką trudność sprawia przeczytanie niektórym juzerom tego forum dłuższego, niż dwa zdania posta, albo (w moim przypadku, ale myślę że nie tylko) zmuszenie się do przeczytania rozdziału książki

Tłumaczę. Bo:
1. mówiłem dotąd o dzieciach
2. a my już jesteśmy pierdziele - i będzie coraz gorzej. Ostatnio też nie mogę dokończyć książki, a fajna.
3. Harv pewnie wie jaka jest średnia wieku userów, ale myślę, że większość ma już co najmniej dupska osmalone popkulturą, gdzie jak nie błyska i jebie prosto w łeb, a nie daj Boże są literki, albo wymagana jakakolwiek refleksja, czy odniesienie się do teoretycznie powszechnej wiedzy, albo efekt pojawia się w czasie - to nichuja!
4. Niektórych wypocin po prostu nie da się czytać ;).

Cytuj
Cytuj
Szymo, jak widzi coś "nietakiego", co go stresuje, to woła, żebym przełączył, że "to głupie", albo że się boi.
No widzisz - Twój Szymek, który jeszcze chwilę będzie behawioralną małpeczką jeszcze się broni, ale zaręczam, że za chwilę przestanie, kiedy jego umysł nie będzie potrafił odfiltrować informacji, z powodu ich zalewu zewsząd.

Czemu miałby nie potrafić? Tego też go m.in. będę uczyć. Nasza Młoda sobie radzi i mimo młodego wieku wie już co sądzić o niektórych rzeczach. Dzieciaki trzeba też wychowywać.

Cytuj
Cytuj
Tyle, że już jeden kraj robi testy od lat i jakoś reszta w to nie weszła, a i sami zastanawiają się, czy to ciągnąć.
Mówisz o Maroko, Algierii, Tunezji i w zasadzie całej Północnej Afryce oraz połowie Azji, gdzie zamiast Absolwenta walą hasz i opium całymi dniami od tysiącleci? Dla mnie ten cały temat, to wyłącznie klisza kulturowa.

No i mają wyjebane na wszystko, ale za to/przez to żyją w biedzie i komputra nie wymyślili ;).

Cytuj
Nie da się także nie zastanowić nad zagadnieniem czy panowie bandyci nie mają interesu w tym, aby taki stan rzeczy trwał? Może komuś, nie daj boże płacą? Albo (już mnie kompletnie fantazja ponosi, jak nie przymierzając jakiegoś Lema) nawet są trwale umocowani w strukturach rządu, wywiadach, sejmach, ministerstwach etc? Nie, niemożliwe, politycy to tacy porządni ludzie...

Globalnie to niewykluczone, że istnieje silne tajne kolumbijskie lobby przeciwko legalizacji ;D.
« Ostatnia zmiana: 01 Wrz, 2011, 09:59:21 wysłana przez wuj Bat »
Paczki z głów!