Autor Wątek: Co was ostatnio zszokowało?  (Przeczytany 1396967 razy)

Offline pan mikos

  • Pr0
  • Wiadomości: 681
Z zupełnie innej beczki:

http://zyciegwiazd.onet.pl/288971,0,17-letnia-weronika-szmajdzinska-zostala-miss-polsk,fotonews_detail.html


To jest najładniejsza nastolatka w tym kraju? :o

Wiesz, na takich wyborach oceniają też intelekt..


:)

Offline Harbinger

  • Gaduła
  • Wiadomości: 175
I tak ta pani FTW ;D !

Nadal u steru, sił dodaje nurt gniewu, nadal przy mnie wiatr umiera z braku tlenu...

Offline James Dean

  • Pr0
  • Wiadomości: 841
  • Ich liebe Lizol
« Ostatnia zmiana: 29 Sie, 2011, 11:30:14 wysłana przez James Dean »

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 781
Gadaliśmy ostatnio o miskach, akurat przełączyłem a tam taki szit, że aż machnąłem na szybko fotasa (kolory lekko zmieniłem, żeby było widać ocb):



Przepraszam, ale zawsze uważałem, że określenie "kalka językowa" ma znaczenie jak najbardziej pejoratywne. Ale pan tłumacz chyba pomyślał, że wrzuci w translator google "product placement" i będzie wystarczająco dobrze. Nie, nie jest dobrze, brzmi beznadziejnie!
Paczki z głów!

Offline James Dean

  • Pr0
  • Wiadomości: 841
  • Ich liebe Lizol
tak jest urzedowo przyjete i tak jest zapisane w ustawie

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 781
tak jest urzedowo przyjete i tak jest zapisane w ustawie

Tego się właśnie obawiałem!...
Paczki z głów!

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.
http://topdocumentaryfilms.com/the-disappearing-male/

Cytuj
The Disappearing Male is about one of the most important, and least publicized, issues facing the human species: the toxic threat to the male reproductive system.
The last few decades have seen steady and dramatic increases in the incidence of boys and young men suffering from genital deformities, low sperm count, sperm abnormalities and testicular cancer.
At the same time, boys are now far more at risk of suffering from ADHD, autism, Tourette’s syndrome, cerebral palsy, and dyslexia.
The Disappearing Male takes a close and disturbing look at what many doctors and researchers now suspect are responsible for many of these problems: a class of common chemicals that are ubiquitous in our world.
Found in everything from shampoo, sunglasses, meat and dairy products, carpet, cosmetics and baby bottles, they are called “hormone mimicking” or “endocrine disrupting” chemicals and they may be starting to damage the most basic building blocks of human development.
Nie jest to długi dokument - warto zobaczyć.

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Spoiler

Offline Thoth

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 434
  • Król djentu i chujowych piosenek
Zszokowało mnie, że mam wadę wzroku po -0,5 na oko. Będę musiał nosić okulary na matematykę, a wyglądam w nich jak prawdziwy programista/grafik. :D Chociaż w sumie dobrze bo nie wiedziałem jakie były potęgi ;)
Koko dżambo i do przodu!

https://www.facebook.com/elinband/

Offline davqoniu

  • Gaduła
  • Wiadomości: 164
  • Brotherhood of Lefties ;)
mnie ostatnio zszokowało, że w ciągu 1,5 roku, wada lewego oka zmieniła mi się z -0,5 na -2,25 (!!) i zostałem oficjalnie astygmatykiem.

Offline Thoth

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 434
  • Król djentu i chujowych piosenek
Mi powiedział, że mam lekki astygmatyzm. Nie strasz mnie :(

Posty połączone: 30 Sie, 2011, 19:01:32
Mi powiedział, że mam lekki astygmatyzm. Nie strasz mnie :(
Koko dżambo i do przodu!

https://www.facebook.com/elinband/

Offline youshy

  • Facebook follower No.1
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 422
  • Why do you wear that stupid mansuit?
    • Facebook
To powiem wam, że przy regularnym noszeniu szkieł przy astygmatyzmie wada się zmniejsza. Jestem żywym przykładem - siedem (circa) lat temu miałem ponad -2,5, teraz mam poniżej -0,5.
"To, że nie mam projektu, nie znaczy, że nie mam projektu"

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Luz, ja mam ponoć astygmatyzm (tak mówią wszelkie testy), ale w szkłach astygmatycznych dostałbym kurwicy (tak też mówią testy), a żyję całkiem nieźle. Poza tym wadę mam większą niż -0,5 a okulary noszę tylko jak muszę, czyli kino, komp i ew. w szkole czasem na lekcjach jak nie widziałem malutkich szlaczków na tablicy.
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline immortal-king

  • Gaduła
  • Wiadomości: 290
  • Zaraz trejning i bendziemy krecic jak cieba!
To powiem wam, że przy regularnym noszeniu szkieł przy astygmatyzmie wada się zmniejsza. Jestem żywym przykładem - siedem (circa) lat temu miałem ponad -2,5, teraz mam poniżej -0,5.
Ciekawe, ja od 5 lat nosze stale okulary, mam astygmatyzm, a dobilem juz do -3.25...

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
Kwestia higieny oczuf. Ja po ojcu odziedziczyłem -2,5. Moja siostra tak samo, tylko jakieś 15 lat wcześniej. Ona przez regularne noszenie cofnęła wadę do -1,5, ja w tej chwili mam -4.
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

Offline Thoth

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 434
  • Król djentu i chujowych piosenek
Oboje moich rodziców nosi okulary. To raczej genetycznie bo oni w moim wieku tak samo mieli. Ja tam tylko odczuwam to, że nie widzę (w ostatniej ławce), jaka potęga jest na tablicy.
Szczególnie jeśli to wzór typu:

Ogólnie może mi ktoś wytłumaczyć o co chodzi z tym astygmatyzmem? Bo jakoś wujek Google źle tłumaczy.
Koko dżambo i do przodu!

https://www.facebook.com/elinband/

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Dla wytłumaczenia: moja matka ma dość mocny i zdażyło jej się kilka razy wleźć głową w znak, bo nie widziała jego krawędzi kontem oka jak powinna. Ale to taki trochę skrajny przypadek.
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline Thoth

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 434
  • Król djentu i chujowych piosenek
Hmm... Ja tam wszystko wokół widzę. Poza tym okulista kazał przyjść za rok bo może coś mi się poprzestawia. Pożyjemy zobaczymy.
Koko dżambo i do przodu!

https://www.facebook.com/elinband/

Offline Turgon

  • Gaduła
  • Wiadomości: 403
Astygmatyzm, to jest tak, że jak np. masz zrobić prostą linię bez żadnego punktu odniesienia to wyjdzie Ci taka krzywa ;)
Ssiecie.

Offline Jesus

  • Gaduła
  • Wiadomości: 353
  • Djesus Chytrus
Astygmatyzm to po prostu zniekształcenie, najczęściej niesymetryczne, gałek ocznych. Przez to ogniskowa soczewki zmienia się, również niesymetrycznie.
return to monke

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 781
Że zatrzymali T-Lovelasów z kupą dragów w porcjach gotowych do opylenia...
Paczki z głów!

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 870
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
Nie przesadzaj. Basista to nie cały zespół.
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!