Autor Wątek: Schecter hellraiser made in CHINA ?!  (Przeczytany 5376 razy)

Offline Unlimited

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 22
Odp: Schecter hellraiser made in CHINA ?!
« 31 Sie, 2011, 07:54:11 »
Co to za pierdolenie? Znaczy że co, jak przniosą fabrykę do Chin to już chujnia?

A powiem ci że...tak... :) Bo moim zdaniem owszem gitara będzie zdatna do grania ALE kupno takiej gitary (nowej jak i używanej ) będzie znacznie mniej opłacalne z mojego punktu widzenia.  Ja zawsze bałem się chińskich gitar bo uważam je za kaszankę - przykład - hagstorm - gitara kupiona w sklepie (fakt - na starcie troche przepłacone:P ), wiosło niby super wykonane, a rok później odłazi podstrunnica, lakier się łuszczy, a nawet barwi paluchy.
Następny przykład - Vintage tak chwalony na gitara.pl :p
Na początku produkcji gitary były rzeczywiście naprawde fajne (choć jechały taniochą na kilometr) - a potem przenieśli fabryke bóg wie gdzie i co ? Progi z gliny, siodełko z gipsu i walnięte gryfy...
Zresztą w CHINA najwięcej jest robionych niskobudżetówek (LTD na przykład - tylko seria 10 jest MICh a reszta to indonezja/Korea) co musi o czymś świadczyć.
A jak widze gitę za 3-4 kafle robioną w państwie środka to nóż w kieszeni mi się otwiera - bo w tej samej cenie można kupić jacksona jakiegoś z serii PRO.
Nie mówie, że każda gitara to kaszana - ale to już totalny toto-lotek :P Już wole indonezję bo tam jednak "lepiej" te wiosła są robione (przykład ? A prosze cie bardzo - Samick, Shine, LTD .... )

Takie jest moje zdanie - mogę się mylić bo jednak z gitarami mam doczynienia 3 lata ale tak czy siak Chinole mi się śnią po nocach :D Dlatego też cykam się o tego hellraisera...
« Ostatnia zmiana: 31 Sie, 2011, 08:00:29 wysłana przez Unlimited »

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
4 Odpowiedzi
5582 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 02 Gru, 2007, 23:44:29
wysłana przez nikt
2 Odpowiedzi
5357 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 10 Cze, 2009, 10:56:34
wysłana przez Musza
19 Odpowiedzi
26064 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 09 Sie, 2011, 01:02:03
wysłana przez olas
58 Odpowiedzi
26814 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 03 Lis, 2012, 20:46:15
wysłana przez Leon
173 Odpowiedzi
51907 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 06 Sty, 2013, 17:36:57
wysłana przez Maciek