Autor Wątek: Schecter Hellraiser C7  (Przeczytany 5336 razy)

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
Schecter Hellraiser C7
« 01 Gru, 2007, 00:47:01 »
Schecter C-7 Hellrasier

Dziś po pierwszym koncercie jestem na nowym wiośle i mogę śmiało powiedzieć, że zabijałem. Wiosło w zasadzie bez żadnych cudów. Jest dokładnie takie jakie sądziłem, że będzie. To tak lecę od początku. Na początku chciałem sobie kupić jakiegoś Ibola, ale każdy zakup to byłby jakiś kompromis, a ten Schecter miał komplet części jakie bym w wiośle do szatanów widział. Kontakt z panem na eBayu dobry. Po telefonicznej rozmowie bez problemu zgodził się napisać na paczce zaniżoną wartość celną. Paczka doszła pięknie zapakowana. Razem z gitarą zakupiłem futerał i on się ukazała moim oczom pierwszy. No tu dużo się nie rozpiszę. Bardzo solidna konstrukcja, schowki w środku. Gitara idealnie leży, nie przesuwa się. Latała już dwa razy w nim i na razie żadnych uszczerbków na futerale i gitarze. Gdy otworzyłem futerał zobaczyłem gitarę. Ta to jest piękna. CO do wykonania to jedynie przyczepić się mogę do tulejek w korpusie do przekładania ballendów. Trochę tak niechlujnie wbite. Inkrustacje wykonane bardzo ładnie. Kolor mi odpowiada - wiśniowy. Decha klonowa na top z pięknistym wzoruniem. No to patrzenie czas było zakończyć zabrałem się do dotykania. Pierwsza myśl to "KURWA, GDZIE TE PALCE MAM TU WŁOŻYĆ!?". No cóż, pierwsza siódemka. Ale po chwili doszedłem do tego co zrobić z palcami. Gryf wbrew tym co słyszałem od innych wygodny. Szczególnie dobre wrażenie robi na mnie łączenie gryfu z korpusem - niesamowicie wygodne dla mnie. Progi równo nabite - żaden nie pozostawiał czegokolwiek do życzenia. Struny nisko nad gryfem. Tutaj w sumie się zdziwiłem bo zwykle gitary z tej półki cenowej to jak moi znajomi kupowali to od razu musieli lecieć do lutnika na regulacje, a ja miałem wzorowo wyregulowaną od razu. No ale już w tym momencie czułem niedosyt emocjonalny no to daaaawaaaaj kabel i jedziemy. Piec mój pozostawia trochę do życzenia, ale nim się zajmę kiedy indziej. Podłączyłem i na dobry początek pocisnąłem Dark ethernal night - no w końcu zabrzmiało, potem pierwszy riff z Soul decoded niestety wyżej niż w oryginale. Teraz to już całkiem fajnie. EMG 707 dają kupę mięsa, a drewno gitary niesamowity sustain. W stosunku do mojego poprzedniego wiosła(wyczyn firmy Apollo za 390zł) ma znacznie bardziej ciemne brzmienie. No ogólnie jestem pod wielkim bardzo pozytywnym wrażeniem tej gitary. Śmiało mogę ją polecić wszystkim adeptom grania szatanów.
« Ostatnia zmiana: 21 Sty, 2008, 16:05:26 wysłana przez Dexterek »
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline BartekL

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 549
  • "Ryjem will not play"
Schecter Hellraiser C7
« Odpowiedź #1 01 Gru, 2007, 01:13:04 »
No gratuluje gitary :) Zawsze mi sie podobał ten Schecter.
Dajno jeszcze zdjęcie z tyłu :)

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
Schecter Hellraiser C7
« Odpowiedź #2 01 Gru, 2007, 01:19:18 »
Na teraz to mam tylko jedno słabe zdjęcie tyłu. Jak cię tam coś konkretnego interesuje to mów co. Sie dorobi fotosa.
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline neyoam

  • Gaduła
  • Wiadomości: 145
Schecter Hellraiser C7
« Odpowiedź #3 02 Gru, 2007, 12:56:45 »
Wielkie GZ! :)
Sam choruję na tego Scheca :twisted:
khm...jajo

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 199
Schecter Hellraiser C7
« Odpowiedź #4 02 Gru, 2007, 23:44:29 »
gratulacje i dzieki za recke ;)
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
2 Odpowiedzi
5193 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 10 Cze, 2009, 10:56:34
wysłana przez Musza
24 Odpowiedzi
16043 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 02 Lis, 2009, 16:41:09
wysłana przez october
40 Odpowiedzi
21563 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 11 Wrz, 2011, 21:19:37
wysłana przez levita
19 Odpowiedzi
25343 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 09 Sie, 2011, 01:02:03
wysłana przez olas
19 Odpowiedzi
11231 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 13 Mar, 2013, 19:34:17
wysłana przez g-zs