Autor Wątek: Szymonek jest moim włatcom!  (Przeczytany 160197 razy)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 774
Odp: Szymonek jest moim włatcom!
« Odpowiedź #125 01 Lis, 2010, 08:39:11 »
Wczoraj, w późnych godzinach popołudniowych Szymonio, który jest moim włatcom - rozwalił sobie paskudnie swoją szanowną brodę (okołobrodzie). Ma szramę ze 3 cm. Krwawiło toto, zatamowałem i zrobiłem wszystko, co trzeba. Po obmyciu wyszło, że w sumie skóra bardziej przetarta, niż rozcięta, więc może nie będzie blizny. Jak już wszystko zrobiłem i Szymonio, który jest moim włatcom, przestał płakać i poleciał dajel broić - normalnie zakręciło mnie się w głowie. Nigdy nie myślałem, że aż tak (fizycznie) się przejmę, kiedy Szymoniowi, który jest moim włatcom, coś się stanie... Może dlatego, że z godzinę wcześniej widziałem kawałek programu, jak zaszywali dziewczynce ranę na twarzy? Bo wcześniej nic takiego się nie działo, a trzymałem za rękę kolegę z otwartym złamaniem nogi, aż przyjechała pomoc, ratowałem zakrwawioną kobitkę w ataku padaczki, ewakuowaliśmy się z auta, w którym zmiażdżyło nam kolegę - i parę takich...



ED!: Zapraszam! Tym razem... materiał wideło!

(Proponuję, oczywiście!, Szymonia na prezydenta, a hasło i/lub nowe forumowe powiedzonko: "Człowieku, śmierdzisz kupom!" ;D)




Spoiler

« Ostatnia zmiana: 01 Lis, 2010, 10:11:46 wysłana przez wuj Batman »
Paczki z głów!