Autor Wątek: Bare Knuckle Pickups Nailbomb & Cold Sweat Chrome Covered  (Przeczytany 24226 razy)

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Zakupiłem w grudniu tabernakulum od Bare Knuckle Pickups: Nailbomb oraz Cold Sweat. Może dosyć już specyfikacji, natomiast teraz będziecie PATRZEĆ.

Zamówiłem je prosto od producenta przez słupskiego dystrybutora Batman Instruments ŚP. ZOO & Jarecki Spedition Kąpany, bo nie dorosłem do posiadania karty kredytowej. Obu Panom z tego miejsca jeszcze raz dziękuję :*

W każdym pudełku były dwa zestawy gratisów, czyli struny Rotosound 10-46, kostka BKP, podkładki pod piwo oraz naklejki



Przyszły w takich oto słitboksach



Otulone były takimi oto gąbeczkami



A tak wyglądają bez tychże (pod każdym również gąbeczka, ale z wierzchu żadnej!)



Poza tym ktoś coś namazał na tym przetworniku i to mnie też irytuje, bo ja generalnie nie lubię przetworników pomazanych



Ostatnie miziu-miziu



No i mata martwe rośliny, mam nadzieję, że jesteście z siebie zadowoleni (widziały lepsze dni > http://dl.dropbox.com/u/3132322/flowerfoto.jpg)



Wrzucę różne ujęcia dla lepszego pojęcia (o!)



DAT CHROME



Taak, te dziki ryjące pod moim balkonem są dużo ciekawsze



Wprawdzie na zdjęciu tego zbytnio nie widać (poza Nailbombem), ale zaczęło padać i dość wiało, co wzbudziło w Racuchu raczej mieszane uczucia



Ktoś mi urwał od Internetu



Bo tak naprawdę to zdjęcia robiłem kotu, głupia gitara



I am just a regular everyday normal guy




Teraz będziecie CZYTAĆ. No, to tego, może coś o brzmieniu. Kupiłem drugiego Nailbomba, bo brzmieniowo jest kompletnie do niczego, jak zresztą wszystkie przetworniki na Alnico V, ale fajnie robił mi za "mydełko" w skrablach, a strategicznie położony zgarniał dwie premie naraz, także sami rozumiecie. Kusiło mnie wprawdzie, żeby spróbować ceramicznych wytworów z tej falmouthskiej (!) garncarni, takich jak Painkiller, Cold Sweat czy Aftermath, ale nie chciałem ryzykować zbyt dobrego brzmienia, jeszcze mi się życie nie znudziło. Dlaczego nie inne pickupy na Alnico V, jak Crawler, czy Holydiver? Ponieważ brzmiałyby równie beznadziejne, a Nailbomba już znałem dość dobrze i w moich zastosowaniach (również bombardowanie kota, kiedy broi, łącznie z gitarą) się sprawdzał.

Pod gryfem tym razem Cold Sweat zamiast Riff Raff. Po kilkuletniej wymianie gołębi pocztowych z producentem tej tandety facet miał mnie już dość i po prostu wysłał mi tego pickupa, twierdząc, że będzie miał w miarę podobny sygnał wyjściowy, a zarazem brzmiał nieco ciemniej i głębiej od poprzednika. Kłamał straszliwie, bo niestety miał rację! Jest dokładnie tak jak mówił, a nawet odwrotnie. Pot mnie zimny zalewa jak to piszę, więc powiem tylko, że zostaje, wreszcie mam na czym grać dżaz i stołner NARAZ.

Próbki będą jak opanuję sytuację z interfejsami, bo kombinuję jak koń pod górę i z powrotem. Zdjęcia w lepszej jakości znajdziecie w mojej galerii oraz tu http://www.dropbox.com/gallery/3132322/1/fotostw%C3%B3r?h=dc1b90

Jakieś pytania? Nie? To dziękuję, temat można zamknąć.
« Ostatnia zmiana: 29 Sty, 2011, 04:49:24 wysłana przez mondomg »

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
Ależ to wiosło teraz pięęęęęknie wygląda. Pełna zazdrość. Gratulacje!


Tak swoją drogą :P

Offline Wybielacz666

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 287
  • mam paliwo razy sto, suki
    • growl'n'roll, baby!
jebać jak to gra, wygląda mistrzowsko!
do widzenia.

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Aston, ja też nie czytałem, także spoko.

To miło, że Wam się podoba, bo mi w ogóle :) Jak najbardziej wezmę ją na Belwederską i DAM KAŻDEMU.

Offline Dale Cooper

  • American Pro Hater
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 365
    • CTG TV
Kolega Blacky będzie chyba musiał monitor wyczyścić i to nie z powodu gitary ^^
mniut i piah

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Ale śliczna, dobrze, że mnie nie będzie na cyfraparty, bo bym umarł z zazdrości ;)
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline coin777

  • Pr0
  • Wiadomości: 770
  • Nie moge Tego
    • YT
Mondo, rzeczywiście jesteś bardziej przystojny niż na avatarze :P
Pchnąć w tę łódź jeża lub ośm skrzyń fig

Offline immortal-king

  • Gaduła
  • Wiadomości: 290
  • Zaraz trejning i bendziemy krecic jak cieba!
Ty, niezle ciacho z ciebie ;* A gitara wyglada kosmicznie, czusciutko i lsniaco, perfect!

Offline sei.tahn

  • Gaduła
  • Wiadomości: 378
Cytuj
Poza tym ktoś coś namazał na tym przetworniku i to mnie też irytuje, bo ja generalnie nie lubię przetworników pomazanych
Gdzieś to już słyszałem.
Rafał, wyglądasz na zdjęciach lepiej niż na żywo :*
Natomiast gitara wprost przeciwnie.
Liczę, że dasz mi kiedyś pomacać te nowe pickupy na jakimś prawdziwym wzmacniaczu, a nie na jakichś marnych symulacjach.

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Trzeba było zamówić set kalibrowany, to by przyszły w jednym pudełku. Tęsknię za moją gitarką :(

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Janek, było ENGLa pilnować, to byś pomacał ;)

Dziękuję chłopcy, czerwony jestem cały, mamie się pochwalę takimi recenzjami, mogę? A zdjęcia, no cóż - magia fotoszopy, musiałem usunąć moje marvelous manboobs.

A, 10 punktów dla Gryfindoru, jeśli ktoś odnajdzie aluzje do dwóch recenzji gitar umieszczonych na tej szanownej witrynie :)

Offline sei.tahn

  • Gaduła
  • Wiadomości: 378
Cytuj
Może dosyć już specyfikacji
Poprzednie już napisałem. Przewidywalny jesteś ;)
Proszę +15 dla Gryfindoru jako time bonus. Pozwól, że odbiorę w naturze.
« Ostatnia zmiana: 12 Sty, 2011, 23:15:52 wysłana przez sei.tahn »

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 766
Mówiłem, Miszczu, że firma już od poziomu mailowego rozpieszcza klienta, a tu jeszcze pikne gratisy.
Cieszę się, że się cieszysz - própki, própki!

(uwaga! W zasadzie to jest jedyny MM jaki mie się podoba i nie wstydziłbym się wyskoczyć z nim na scenę :P Chociaż czai się chyba jeszcze jakaś jedna, prawie cała czarna bestia)
Paczki z głów!

Offline Radek M

  • Sith Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 484
  • "[pause] These go to eleven"
meeen, puszeczki pierwsza klasa! baardzo ładnie się prezentuje teraz suczka ;) gratsy. w piątek też się zamierzam pojawić, więc pewnie się zobaczymy ;)
No pain No gain !

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline 7th

  • Pr0
  • Wiadomości: 729
Tak szczerze mówiąc to wiesło uber gejowo wygląda, chociaż elegancko równierz. Nie usiło Cię żeby wziąć wykończenie np. camo albo podobne jak np w warpigach?

Pozatym gratzy bo pewnie grają zajebiście.
power to a being never dies

Offline primer

  • Gaduła
  • Wiadomości: 483
no wreszcie to wiosło nabrało wyrazu!!!

czekam na próbki, a do mnie juz pomału lecą mule i nailbomb.

Miło ze strony BKP ze dorzucili gratisy, z drugiej strony za te piniądze to zadna łaska.


dawaj próbki


Offline crushingattack

  • Gaduła
  • Wiadomości: 280
Gratsy, wygląda zajebiście. Pickupy w puszkach to jest to. Nagraj coś!

Offline Tolein

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Właśnie, zagraj coś.
Gitara nie jest od grania, nnob!

Mondo, widzę stylówa na bimbera (nie mylić z bajberem), tylko grzywki nie wyhodowałeś.

Odbierz wreszcie telefon, sucz!
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon

Offline blackdahlia

  • Pr0
  • Wiadomości: 959
Kolega Blacky będzie chyba musiał monitor wyczyścić i to nie z powodu gitary ^^

:onan: <spust><wyciera nasienie z monitora>
NO ALE O SO CHOSI?! ;)
I w ogóle to żeby nie było za miło - postarzane byłyby ładniejsze :P

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Kolega Blacky będzie chyba musiał monitor wyczyścić i to nie z powodu gitary ^^

:onan: <spust><wyciera nasienie z monitora>
NO ALE O SO CHOSI?! ;)
I w ogóle to żeby nie było za miło - postarzane byłyby ładniejsze :P

Nie znacie się. Sam bym się pokusił o jakieś fantazyjne puszki, ale nie w tej gitarze, srebrne tu po prostu idealnie pasują. No aż się o nie prosiło. Spójrz jak ładnie współgrają z hardware'm, gdyby ten był vintage wtedy można by wsadzić postarzane, a w tym wypadku będą starzały się razem :)
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Nie usiło Cię żeby wziąć wykończenie np. camo albo podobne jak np w warpigach?

I w ogóle to żeby nie było za miło - postarzane byłyby ładniejsze :P

Nie wyobrażałem sobie do tak modernowego instrumentu wsadzać wintadżowych pickupów, a chromowane zgadzały mi się z osprzętem (oprócz gałek potencjometrów). Camo i inne takie kolorowe cuda nie wyglądałyby w niej zbyt dobrze.

Miło ze strony BKP ze dorzucili gratisy, z drugiej strony za te piniądze to zadna łaska.

Za te "piniądze" masz świetne wykonanie, brzmienie i support, których nie da mi żaden inny producent. Gratisy, jakie by nie były, to tylko wisienka na sonicznym torcie.'

EDIT: Musza mnie uprzedził, o to się właśnie rozchodziło :*

Offline primer

  • Gaduła
  • Wiadomości: 483
tylko napisałem ze mimo wszystko miło z ich strony.

struny to ja sobie moge kupic gdzie chce - przedewqszystkim zależy mi na swietnym brzmieniu;)

Offline Kubanczyk

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 64
Dopiero widzę temat, gratulacje, jak wspominałeś, że chcesz wrzucić przystawki w puszkach to sobie pomyślałem, że niekoniecznie to będzie współgrało, ale podoba mi się zajebiście do hardware i do koloru idealnie pasują!

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
17 Odpowiedzi
12247 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 15 Cze, 2009, 17:27:43
wysłana przez terrormuzik
37 Odpowiedzi
15516 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 15 Kwi, 2014, 10:43:47
wysłana przez Leon
19 Odpowiedzi
16416 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 07 Sty, 2011, 13:45:50
wysłana przez primer
20 Odpowiedzi
7956 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 23 Sty, 2013, 22:37:29
wysłana przez Przychlast
9 Odpowiedzi
4177 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 16 Gru, 2013, 22:59:09
wysłana przez guzie