Autor Wątek: Przestrzegam przed REK Guitars - kompletny brak profesjonalizmu !!!  (Przeczytany 122159 razy)

Offline Harvest

  • Szatan Osobiście
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 239
    • Sevenstring.pl
Mlodysatan a Ty do swojej dostałeś? Tak z ciekawości.

Offline Marcin 81

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 17
Hej, nie mam zamiaru tak po prostu o tym zapomnieć zwalaszcza po tym jak mnie potraktował. To forum to dopiero początek a już niedługo znajdzie się więcej takich tematow na polskich i zagranicznych forach. O fakturę upomnę się jeszcze raz jeśli zignorowali ten fakt ze ja chce a jeśli nie przyśle to zrobię co trzeba.

Pozdrawiam,

Offline selfslave

  • Gaduła
  • Wiadomości: 245
Bardzo współczuję. Aż strach zamawiać customową deseczkę jak się to czyta.
Dobrze, że chociaż wychodzą takie sprawy i wiadomo kto nie jest wart zaufania (a w tym wypadku to nawet niegodzien rozmowy, przy takiej kulturze słowa).

Offline mlodysatan

  • Pr0
  • Wiadomości: 633
  • Graj to co czujesz, to jest najlepsze !
    • KOZI RECORDS
Harv odpowiem ze podobnie jak kolega :) Ale sie nie upominalem bo nie potrzebuje, mam to co chce i caly czas spelnia dobrze swoja powinnosc. Inna sprawa jest fakt ze ja pojechalem osobiscie odebrac gitare ze znajomym ktore troche gra i ogral troche gitar :) Wiec tu tak tez na prawde, byl moj blad ze sie nie upomnialem, poniewaz no nic nie widzialem poza gitara :P Dlatego jak na razie sie ciesze z tej dechy ktora mam.
Ja nie moge nic zlego powiedziec o REK'u, poprostu nie mam nawet do tego podstawy, jesli chodzi o moja sprawe. Natomiast po tej sprawie niestety jest ta firma spalona jak dla mnie...

Offline fireboy

  • Pr0
  • Wiadomości: 542
    • Toughest Firefighter Alive
Upomniałeś się czy nie to i tak dowód zakupu musisz dostać. Ostatnio kumpel, prowadzi zwykłego warzywniaka miał jakąś tajną kontrolę. Nie dał paragonu klientowi a następnym "klientem" był właśnie kontrolujący... skończyło się chyba na 2k PLN kary o ile dobrze pamiętam...
Poza tym na podstawie dowodu zakupu jest gwarancja. A Marcin powinien wiosło oddać jako niezgodne z umową. I nie ma tu czy była umowa pisemna... ustna też ma ważność... Zresztą na dowód na pewno ma kilkanaście maili więc REK się nie wykręci...

Offline mlodysatan

  • Pr0
  • Wiadomości: 633
  • Graj to co czujesz, to jest najlepsze !
    • KOZI RECORDS
Upomniałeś się czy nie to i tak dowód zakupu musisz dostać. Ostatnio kumpel, prowadzi zwykłego warzywniaka miał jakąś tajną kontrolę. Nie dał paragonu klientowi a następnym "klientem" był właśnie kontrolujący... skończyło się chyba na 2k PLN kary o ile dobrze pamiętam...
Poza tym na podstawie dowodu zakupu jest gwarancja. A Marcin powinien wiosło oddać jako niezgodne z umową. I nie ma tu czy była umowa pisemna... ustna też ma ważność... Zresztą na dowód na pewno ma kilkanaście maili więc REK się nie wykręci...
Jak najbardziej Cie rozumiem i sie zgadzam. Powiem ze mi sie to przypomnialo po kilku miesiacach, dlatego juz nawet o to nie walczylem. Nie zmienia to faktu, ze kolega Marcin sprawy zostawic tak nie moze i jak mowi jej nie zostawi :)

Pozdro !

Offline felix0

  • Gaduła
  • Wiadomości: 192
    • Struganki w drewienku
4000 - 22 % vat 3279
3279 - 19 % podatku (prawdopodobnie nie zapłaci bo sobie koszty robi)
= 2756
czyli jak nie zrobi fakturki to zyska około 1244 o ile dobrze policzyłem na szybko ;)
Tak, tak - powiedział szpak.
https://itsoftcare.pl

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Troszkę się wszyscy chłopcy za bardzo nakręcacie. Przed ścięciem na gilotynie, warto czasami wysłuchać też drugiej strony, to raz. Obelgi i groźby karalne, jakoś nie dodają nam wiarygodności i profesjonalizmu, to dwa.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 828
Przed ścięciem na gilotynie, warto czasami wysłuchać też drugiej strony, to raz. Obelgi i groźby karalne, jakoś nie dodają nam wiarygodności i profesjonalizmu, to dwa.

1. można podciągnąć, że pośrednio wysłuchalim
2. +1 ;) Niech Pan user, ew. Pan Mod - wykasuje te brzydkie treści ;)
Paczki z głów!

Offline thomasPF

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 5
@ Marcin
Skoro nie masz możliwości osobiście przejść się do pana "lutnika", to może zwyczajnie odeślij mu ten paździerz jako właśnie 'niezgodny z umową' czy coś. Nie znam się za bardzo, ale tak się chyba da to załatwić? Jak w sklepie coś kupisz i nie pasi, to odsyłasz, a nie osobiście się fatygujesz. To będzie chyba nieco lepsze rozwiązanie niż wystawienie gitary na e-gay za bezcen.

Offline Andy

  • Gaduła
  • Wiadomości: 440
  • Everybody jumps from the sound of a shotgun
    • www.atanband.com
Przed ścięciem na gilotynie, warto czasami wysłuchać też drugiej strony

dobrze jest wysluchac drugiej strony, tyle, ze w tym przypadku nie jestem pewien czy warto...dla tu nie ma co dyskutowac, dowodem jest instrument, a pan Rek to wyjatkowy kretacz, w dodatku bez kropli honoru.
wiecie co, w UK caly czas obowiazuje tzw. "umowa dzentelmenska" i generalnie ludzie sie tego trzymaja i jestesmy do tego przyzwyczajeni, ze kasa nie odgrywa tak duzej roli ponad danym slowem i wywiazaniem sie z niego.., dlatego tez jak z kims robie interes to ufam mu od poczatku w 100%, jesli tak nie jest, to po prostu nie robie biznesu..bo po co?? A jesli zaufanie zostanie zatracone to tylko raz, kasa rzecz nabyta, a na zaufanie trzeba czasami dlugo pracowac i dla mnie p.Rek nalezy do osob, ktoremu nie powierzylbym nawet potrzymania szklanki z kawa, bojac sie ze tam napluje i bedzie mial z tego radosc ;D
« Ostatnia zmiana: 24 Paź, 2010, 20:54:08 wysłana przez Leon »

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Rozumiem Cię Andy doskonale, tylko chciałem trochę powstrzymać przyszłych potencjalnych członków pisu przed linczem w imię sprawiedliwości ;)

Offline ChopZeWsi

  • Pr0
  • Wiadomości: 870
@ Marcin
Skoro nie masz możliwości osobiście przejść się do pana "lutnika", to może zwyczajnie odeślij mu ten paździerz jako właśnie 'niezgodny z umową' czy coś. Nie znam się za bardzo, ale tak się chyba da to załatwić? Jak w sklepie coś kupisz i nie pasi, to odsyłasz, a nie osobiście się fatygujesz. To będzie chyba nieco lepsze rozwiązanie niż wystawienie gitary na e-gay za bezcen.
Odsyłanie gitary jako niezgodnej z umową teraz nie ma sensu bo ingerował w nią już inny lutnik. REK powie że teraz to się możesz pocałować w du...e, bo już nie ma gwarancji i umywa ręce.
O ile on daje jakąkolwiek gwarancję.
Z tego co tu można wyczytać to żadna dyskusja, ani negocjacje z tym człowiekiem nie mają sensu.
Skoro Marcin nie przywiązuje tak wielkiej wagi do wtopionej kasy to po cholerę marnować cenny czas na jakiegoś buraka.Opinia puszczona w świat zrobi co trzeba, albo i więcej.
Oby tylko pan R.R nie założył sprawy o zniesławienie, ale to raczej wątpliwe.

Offline James Dean

  • Pr0
  • Wiadomości: 841
  • Ich liebe Lizol
Oby tylko pan R.R nie założył sprawy o zniesławienie, ale to raczej wątpliwe.

czego nie zalozyl? :)

Offline ChopZeWsi

  • Pr0
  • Wiadomości: 870
Tak wiem że to trochę absurdalne, dlatego też napisałem że to WĄTPLIWE. Jednak Polska to kraj absurdów, a pan R.R to bezczelny typ, więc nigdy do końca nie wiadomo.

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Chyba chodziło Jamesowi o "założył". Sprawę się składa, a nie zakłada.
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline oz

  • Pr0
  • Wiadomości: 969
bez przesady, od kiedy niepochlebna opinia o produkcie równoważy się ze wnioskiem o zniesławienie, jakby tak było to TP SA byłaby najbogatszą firmą w Polsce dzięki kasiorce z wygranych spraw

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Oby tylko pan R.R nie założył sprawy o zniesławienie, ale to raczej wątpliwe.

czego nie zalozyl? :)

Jakie znieslawienie? Przeciez sa dowody rzeczowe...

Offline mlodysatan

  • Pr0
  • Wiadomości: 633
  • Graj to co czujesz, to jest najlepsze !
    • KOZI RECORDS
bez przesady, od kiedy niepochlebna opinia o produkcie równoważy się ze wnioskiem o zniesławienie, jakby tak było to TP SA byłaby najbogatszą firmą w Polsce dzięki kasiorce z wygranych spraw
OZ troche osob napisalo milych slow do pana RR :D

Offline ChopZeWsi

  • Pr0
  • Wiadomości: 870
No tak.Teraz wiem że składa się pozew. Dzięki chłopaki za poprawienie. Dużo pracy przede mną.

Patrząc na to z drugiej strony, Pan R.R nawet nie dostał szansy poprawienia swoich błędów,a błędy mogą zdarzyć się każdemu. Został za to obsmarowany na publicznym forum.

Offline James Dean

  • Pr0
  • Wiadomości: 841
  • Ich liebe Lizol
No wlasnie, predzej bedzie mial pretensje do niektorych uzytkownikow uzywajacych malo delikatnych wyrazen ;)

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
mlodysatan, wcieło Ci chyba jakiegoś linka z podpisu :D

locco

  • Gość
Chyba chodziło Jamesowi o "założył". Sprawę się składa, a nie zakłada.

Chyba chodzilo Rachetowi o "pozew". Składa sie pozew, a nie sprawe.

Offline Zbir

  • Gaduła
  • Wiadomości: 320
A każdy sąd to wywali do śmietnika - podchodząc w ten sposób do sprawy to o żadnej firmie nie można napisać nic złego, bo to zniesławienie. Prawda jest taka że jako koleś robi kaszane, to o kaszance się piszę. Po za tym poszkodowany nie obraża nikogo, tylko pisze o jakości usług i to w sposób wysoce kulturalny :)
Fakt że polska to kraj absurdu, ale nawet jeżeli do takiego dojdzie (czyt. sąd) to wg. prawa wszystko jest gites majones :P

Offline ChopZeWsi

  • Pr0
  • Wiadomości: 870
No tak.Teraz wiem że składa się pozew. Dzięki chłopaki za poprawienie

Już do tego doszedłem.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
33 Odpowiedzi
28663 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 24 Lis, 2008, 09:31:07
wysłana przez wuj Bat
1 Odpowiedzi
2327 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 04 Paź, 2010, 14:12:49
wysłana przez maślak
10 Odpowiedzi
5984 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 02 Wrz, 2014, 17:26:31
wysłana przez maciekcalm
9 Odpowiedzi
3606 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 03 Sty, 2015, 04:07:10
wysłana przez Ghost_of_Cain
11 Odpowiedzi
3259 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 19 Mar, 2015, 19:28:57
wysłana przez lwronk