Autor Wątek: SERIALE czyli co oglądamy w odcinkach  (Przeczytany 177959 razy)

Offline Skibodeptak

  • Gaduła
  • Wiadomości: 314
Little Fires Everywhere - Polecam

Posty połączone: 25 Lis, 2021, 06:18:41
Little Fires Everywhere - Polecam
« Ostatnia zmiana: 25 Lis, 2021, 06:18:41 wysłana przez Skibodeptak »

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 774
Dwójeczka nadchodzi (he he), więc dostaliśmy takie genialne coś:

Paczki z głów!

Offline Zomballo

  • Gaduła
  • Wiadomości: 312
Wiesiek 2 - całkiem w pipkie. Lepiej niż w pierwszym sezonie! Bardzo mi się podoba!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 774
Nie miałem czasu oglądać dalej ale: oceny na IMDb są wyższe niż pierwszego sezonu, ale jęki w necie są też większe :D
Paczki z głów!

Offline Dale Cooper

  • American Pro Hater
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 372
    • CTG TV
Po 4 odcinkach solidne 4/10. CGI spoko. Fabuła z dupy. Flaki z olejem. A pomysły scenarzystów i skróty jakie tworzą są dramatyczne.
mniut i piah

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 513
  • Venus as a goodboi
CGI faktycznie poprawili względem poprzedniego sezonu, ale ja nadal jakąś taką grinskrinozę od tego czułem.

Ja właśnie jednym ciągiem obejrzałem "Fleabag" - absolutne 10/10, na pewno w moim top 5 wszystkich seriali, jakie widziałem.


Offline fireboy

  • Pr0
  • Wiadomości: 537
    • Toughest Firefighter Alive
Wieśka dopiero jeden odcinek widziałem i jakoś Henry taki sztuczny/plastikowy się wydawał. Nie wiem czy w pierwszej serii też tak było, ale tu mnie to uderzyło. Nie mam czasu/siły na więcej na razie bo zapierdol niesamowity mam na końcówce roku, więc może w święta coś nadrobię.

Posty połączone: 22 Gru, 2021, 17:41:45
Wieśka dopiero jeden odcinek widziałem i jakoś Henry taki sztuczny/plastikowy się wydawał. Nie wiem czy w pierwszej serii też tak było, ale tu mnie to uderzyło. Nie mam czasu/siły na więcej na razie bo zapierdol niesamowity mam na końcówce roku, więc może w święta coś nadrobię.
« Ostatnia zmiana: 22 Gru, 2021, 17:41:45 wysłana przez fireboy »

Offline Zomballo

  • Gaduła
  • Wiadomości: 312
Wiesiek 2 update. No dobra, im dalej w las tym ciemniej. Zaczynają się daremne gadki jak we wszystkich tych chujowych amerykańskich seriach gdzie trzeba czymś wypełnić czas antenowy. No i fantazja poniosła scenarzystów. Co to za dyrdymały? Henry i Ania mocno ratują serial.

Offline 7th

  • Pr0
  • Wiadomości: 729
9/10

Fabularnie świetny, momentami miałem wrażenie, że wszystko idzie w bardzo złą stronę i jak wiele filmów i seriali zakończenie będzie słabe i naciągane. Jednak wszystko zostaje wyprostowane na końcu (w ostatnim 4 sezonie). Plus za nieoczekiwane i pokręcone wydarzenia, minus za LGBT :P

 
power to a being never dies

Offline Saint2013

  • Gaduła
  • Wiadomości: 234
  • Jupi aj ej madafaka !
CGI faktycznie poprawili względem poprzedniego sezonu, ale ja nadal jakąś taką grinskrinozę od tego czułem.

Ja właśnie jednym ciągiem obejrzałem "Fleabag" - absolutne 10/10, na pewno w moim top 5 wszystkich seriali, jakie widziałem.

( Obraz usunięty.)
Do tego trzeba mieć genetycznie zrytą dynię...brytole  :facepalm:ale uśmiałem się po pachy  ;D
Miało być jak zawsze a wyszło...zajebiście :-)

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 513
  • Venus as a goodboi
Brytyjskie czarne komedie najlepsze :D Tak samo Afterlife, The Office, Inbetweeners, filmy Edgara Wrighta...

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 774
Wiedźmin 2... Ciągle mam wrażenie, że aktorzy naczytali się zjebek za pierwszy sezon i teraz są jacyś bez życia i entuzjazmu, albo wkurzeni... Wystarczy włączyć jakiś kawałek pierwszej serii i widać różnicę. Ciężko idą te nowe odcinki, oglądam każdy na 2-3 raty, jakbym znów miał małe dziecko w domu...
Paczki z głów!

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 868
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 513
  • Venus as a goodboi
Ale to jest głupie, patronizujące pierdolenie i nieumiejętność przyznania się do błędu. Zresztą Bagińskiemu i cytowanemu przezeń Dukajowi zdarza się to tak regularnie, że praktycznie non-stop. Leśne dziady walczące z ostrym cieniem mgły o srajnie przerośniętym ego.

"Goły miks emocjonalny" za pomocą najbardziej drętwych dialogów, bezpośrednich ekspozycji słownych i zupełnie bezsensownych motywacji postaci? 
Spoiler

Po prostu zabrakło spójnej, jednolitej wizji i odpowiedniej klasy scenarzystów. Chcieli własną "Grę o Tron", ale oddali tylko logikę skretyniałej końcówki. Paździerz okrutny.

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 035
Dlatego tylko i wyłącznie pierwsze siedem sezonów The Office (US). Dzieło doskonałe.
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 204
Nie dałem rady nawet 2 odcinków tego obejrzeć... coś się potem zmieniło z poziomem oscylującym w okolicach American Pie?
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline sobek

  • Gaduła
  • Wiadomości: 489
  • Cornford Fanboy
9/10

Fabularnie świetny, momentami miałem wrażenie, że wszystko idzie w bardzo złą stronę i jak wiele filmów i seriali zakończenie będzie słabe i naciągane. Jednak wszystko zostaje wyprostowane na końcu (w ostatnim 4 sezonie). Plus za nieoczekiwane i pokręcone wydarzenia, minus za LGBT :P

( Obraz usunięty.) 
O to to. Też obejrzałem z miesiąc temu, podpisuję się rencyma i nogyma. Drugi sezon średni, ale 3 i 4 to wynagradza. Imho jeden z lepszych seriali, jakie oglądałem.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 774
Ale to jest głupie, patronizujące pierdolenie i nieumiejętność przyznania się do błędu. Zresztą Bagińskiemu i cytowanemu przezeń Dukajowi zdarza się to tak regularnie, że praktycznie non-stop. Leśne dziady walczące z ostrym cieniem mgły o srajnie przerośniętym ego.
Bagiński, że przerośnięte ego? Dukaj że... właściwie co?? Gdzie, poka poproszę. Nie dodam, że mój ulubiony pisarz i właśnie czytam "Po piśmie" i to się, jak zwykle, wszystko u niego w tej analizie zgadza...
Paczki z głów!

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 421
  • It is useless, to resist.


Pierwszy odcin - 9,5/10. Nie zapraszam do dyskusji, bo nie ma o czym.

Dlatego tylko i wyłącznie pierwsze siedem sezonów The Office (US). Dzieło doskonałe.

The Office US ogląda się zawsze tylko sezony 2-7. Ja zacząłem od 1szego. Ale dałem szansę :D
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 774
( Obraz usunięty.)

Pierwszy odcin - 9,5/10. Nie zapraszam do dyskusji, bo nie ma o czym.
Ależ przebieram nóżkami! Kończymy właśnie z synem 2 sezon Mando i wjeżdżamy od razu na Boba! :D
Paczki z głów!

Offline Skibodeptak

  • Gaduła
  • Wiadomości: 314
Landscapers - ciekawe

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 774
Olivia to mistrzyni... Spróbuję zatem pierwszy odcinek.

A tymczasem Wiedźmin, 5 odcinek drugiej serii: jak zrobili scenę z Bathorego, to mie dopiero ciary obleciały!...

Paczki z głów!

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 421
  • It is useless, to resist.
Boba Fett update po 2gim odcinku

420/69
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 513
  • Venus as a goodboi
Boba Fett update po 2gim odcinku

420/69

Tak? Dla mnie taki se na razie. Drugi lepszy od pierwszego, ale nadal zauważalnie gorzej od Mandalorianina

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 421
  • It is useless, to resist.
Boba Fett update po 2gim odcinku

420/69

Tak? Dla mnie taki se na razie. Drugi lepszy od pierwszego, ale nadal zauważalnie gorzej od Mandalorianina

To prawda, w mando było więcej strzelania, IG-88 I w ogóle ogólnie pojętej akcji. tutaj chyba chcą większy nacisk położyć na historię dorosłego Boby, skupić się na jego charakterze i w ogółe. Dać mu jakieś personality a nie, że jego osobowość jest tylko w wyobrażeniach widzów, bo z grubsza to za dużo go nie poznaliśmy :D

No ale co jak co - w drugim odcinku widać, że ma jaja ze stali. Motyw z bliźniakami i tym gladiatorem mega.
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.