Autor Wątek: SERIALE czyli co oglądamy w odcinkach  (Przeczytany 177926 razy)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 774
Ostatni sezon Ozark mogę nawet bardzo polecać, a dziś odpalę nową Faudę.

A już 1 maja na postawie Dukaja :)

Paczki z głów!

Offline Pronounce

  • Pr0
  • Wiadomości: 665
Ozark
Na ile pamiętam poprzednie dwa sezony to poziom jest utrzymany. Polecam.

The Stranger
Brytyjski na Netflixie, dobrze wszedł. Trochę zaskakujące kombinacje par, no cóż 2020 i Europa Zachodnia ;)

Unorthodox
Netflix jest powiedzmy lewicowy, czasem to jest mały strumyk ale tutaj to wręcz wartki potok.
Tyle inżynierii społecznej wtłoczyć w dwa pierwsze odcinki ;) Ciekawy jestem jak to się zakończy.
Swoją drogą: dlaczego nakręcili antysemicki serial?

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 774
FAUDA: obadałem 3 odcinki nowego sezonu. Jak ktoś lubi, żeby w końcu nie gadali po amerykańsku, to taki "Dom z Papieru", tylko na serio. Nieraz przerażająco na serio.
Ciekawostka: główny bohater i autor serii był w realnym życiu osobistym ochroniarzem Arnolda Schw., także wie jak się naprawdę myśli, trzyma i używa gnata.
Średnie oceny też o czymś mówią :)

https://www.imdb.com/title/tt4565380/episodes?season=3
Paczki z głów!

Offline Chomick

  • Pr0
  • Wiadomości: 573
GLITCH na Netflixie. Niepozorny, skromnie wyglądający a o bardzo oryginalnej fabule.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 774
Bagiński poleca na swoim profilu premierę serialu "Kierunek: Noc" na Netflixie na podtstawie Dukaja. Zacząłem, na razie się rozkręca :)

Paczki z głów!

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Trzeci raz oglądam Czarnobyl. Jest moc kurwa.

Próbowałem oglądać Sherlocka z Cucumberbatchem ale pod koniec s3 zrobił się taki rak że odpuszczam dalej...
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 774
Zakończyłem powtórkę z True Detective (oczywiście tylko pierwszy sezon). Moc także jest bardzo silna.
Paczki z głów!

Offline Saint2013

  • Gaduła
  • Wiadomości: 234
  • Jupi aj ej madafaka !
Bagiński poleca na swoim profilu premierę serialu "Kierunek: Noc" na Netflixie na podtstawie Dukaja. Zacząłem, na razie się rozkręca :)
Kierunek :Noc łyknięte w jeden wieczór.Dobra zabawa a na saaaaaaaamym końcu niespodzianka  :P
Miało być jak zawsze a wyszło...zajebiście :-)

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Zakończyłem powtórkę z True Detective (oczywiście tylko pierwszy sezon). Moc także jest bardzo silna.
A jakoś na początku roku też obejrzałem jeszcze raz i też tylko pierwszy sezon :)
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 774
Bagiński poleca na swoim profilu premierę serialu "Kierunek: Noc" na Netflixie na podtstawie Dukaja. Zacząłem, na razie się rozkręca :)
Kierunek :Noc łyknięte w jeden wieczór.Dobra zabawa a na saaaaaaaamym końcu niespodzianka  :P
Zaraz lecę trzeci odcinek, czytałem o jakichś niespodziankach :)
Paczki z głów!

Offline Skibodeptak

  • Gaduła
  • Wiadomości: 314
Skończyłem "Kierunek: Noc" - może być a teraz lecę z After Life - bardzo fajny też na Netflix.

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 513
  • Venus as a goodboi
Star Wars: Clone Wars, oglądałem tylko ostatni sezon, ale ostatnie 4 odcinki urywają dupsko. Mocno polecam, jak ktoś się wychował na Star Warsach starych lub nowych.

Offline excubitor

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 74
Nie mogę tej kreski znieść. Nie o takie starwarsy chodziłem na premiery w środku nocy.

Trzeci sezon The Expanse za mną. Jest dobrze. Boję się, że to zepsuli w czwartym, zobaczymy.
Cara Gee <3
"Ja się nie znam, to się chętnie wypowiem."

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 774
Też tych kreskowych Star Wars nie mogę, brrr.

Za to odbył się finał trzeciego sezonu Westworld - dzie sią teczka! Ależ to jest duża produkcja.
Paczki z głów!

Offline PabloPicasso2018

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 57
  • Well..umm... no?
Bo wy złe clone wars oglądacie, jedyne prawilne są Genndego Tartakowskyego, z 2003 bodajże, genialna kreska i w chuk akcji, jak w samurai jack ;-)

Offline excubitor

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 74
tamtych też nie zniesłem.
"Ja się nie znam, to się chętnie wypowiem."

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 513
  • Venus as a goodboi
Tamte jeszcze w podstawówce sobie nagrywałem i w szkole z kumplami się nimi jaraliśmy. Ale ten ostatni sezon Clone Wars ogólnie ma nieco inny styl niż poprzednie. Parę latek w końcu minęło. Ja z kolei nie trawię wizualnie Rebelsów.

Offline MadYarpen

  • Pr0
  • Wiadomości: 587
  • Petrolhead
Nie mogę tej kreski znieść. Nie o takie starwarsy chodziłem na premiery w środku nocy.

Trzeci sezon The Expanse za mną. Jest dobrze. Boję się, że to zepsuli w czwartym, zobaczymy.
Cara Gee <3

A czy to już produkcja Amazona, czy jeszcze to co Netflix wypuścił?

Ja właśnie czytam ekspancję (no słucham w zasadzie) i jest całkiem spoko.

Offline excubitor

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 74
yy..trzy sezony były od SyFy, czwarty od amazona.
"Ja się nie znam, to się chętnie wypowiem."

Offline Skibodeptak

  • Gaduła
  • Wiadomości: 314
The Eddy na Netfilx też całkiem pozytywny i jeszcze z polskim akcentem i o muzyce.

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 513
  • Venus as a goodboi
Midnight Gospel - pierwsza połowa to ezograżynowe pierdolenie, ale warto wytrzymać do drugiej połowy. Zakończenie kapitalne. Estetycznie też super. Całość takie 7-8/10, bo jednak ten podcast bywa szalenie irytujący i nie zawsze ma cokolwiek wspólnego z tym, co się dzieje na ekranie.

Offline Skibodeptak

  • Gaduła
  • Wiadomości: 314
Snowpiercer na Netflix zapowiada się dobrze. Jennifer Connelly - ciągle piękna.

Offline Duży Czarny Kogut

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 74
Midnight Gospel - pierwsza połowa to ezograżynowe pierdolenie, ale warto wytrzymać do drugiej połowy. Zakończenie kapitalne. Estetycznie też super. Całość takie 7-8/10, bo jednak ten podcast bywa szalenie irytujący i nie zawsze ma cokolwiek wspólnego z tym, co się dzieje na ekranie.
A gdyby Twoja matka...

nazywała się Grażyna?
Albo staruszka, hę?

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 868
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
 A do giełdy nadal daleko :D
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline Pronounce

  • Pr0
  • Wiadomości: 665
FAUDA: obadałem 3 odcinki nowego sezonu. Jak ktoś lubi, żeby w końcu nie gadali po amerykańsku, to taki "Dom z Papieru", tylko na serio. Nieraz przerażająco na serio.
Ciekawostka: główny bohater i autor serii był w realnym życiu osobistym ochroniarzem Arnolda Schw., także wie jak się naprawdę myśli, trzyma i używa gnata.
Średnie oceny też o czymś mówią :)

https://www.imdb.com/title/tt4565380/episodes?season=3

Namówiłeś, dobry serial :)

Mam takie wrażenie, że sceny np. sytuacji towarzyskich są znacznie naturalniejsze niż w serialach amerykańskich.

Btw
Rozwalił mnie fragment w drugim sezonie:
- Jak arabowie mówią na post-trauma (PTSD) ?
- Bost-trauma

Arabowie nie wymawiają/mają problem z literą "P", która w ich alfabecie nie istnieje.
Nie raz słyszałem lokalsa kupującego "BeBsi" ;)