Autor Wątek: SERIALE czyli co oglądamy w odcinkach  (Przeczytany 177940 razy)

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 613
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
misfits
i always go full retard

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 035
misfits

Bardzo fajny serial! Do tego polecam pierwsze cztery sezony Skins, oczywiście jedyna słuszna wersja angielska ;)
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Tak jak już padło: Misfits, Skins, IT Crowd, oprócz tego (nie wszystko brytyjskie, ale ładnie gadają): Game of Thrones ;) , Merlin, Robin Hood, Camelot, Pillars of the Earth, World Without End, Tudors, Doctor Who, Crusoe, Rome, Spartacus, Caedfel, Hollow Crown, Borgias, Elizabeth I, Virgin Queen, Six Wives of Henry VIII, Ivanhoe, The Empire, Downtown Abbey, Little Britain, Sinbad, Full English... kurde dużo tego, aż mi ciężko z głowy tak podać, zbyt wiele tego już wchłonąłem lub mam na liście do-obejrzenia ;) Jeszcze napiszę jak coś mi się przypomni, bo tego jeszcze dużo było.

Posty połączone: 25 Kwi, 2013, 17:34:20
A mi się przypomniało, że jest przecież stronka:
http://serialebrytyjskie.blox.pl/
;)
« Ostatnia zmiana: 25 Kwi, 2013, 17:34:20 wysłana przez sylkis »
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Jesus

  • Gaduła
  • Wiadomości: 353
  • Djesus Chytrus

Świetny serial, w dobrym stylu. Niektórych może odrzucać tandeta - niestety, nie jest przeładowany efektami, magicznymi gadżetami i mnóstwem cycków ale mimo to warto. Jeśli kogoś kręci sci-fi, dał radę obejrzeć Starship Troopers albo po prostu lubi dobre niewypały to polecam. No kurwa, western w kosmosie!
return to monke

Offline youshy

  • Facebook follower No.1
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 422
  • Why do you wear that stupid mansuit?
    • Facebook
misfits

do drugiego sezonu włącznie - tak tak tak! potem, jak już się zaczęła obsada zmieniać - nie nie nie :(
"To, że nie mam projektu, nie znaczy, że nie mam projektu"

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
American Horror Story. Zaczęło się z wygarem, przez pierwszych kilka odcinków robiło się coraz lepiej. Ciśnienie zaczyna opadać w połowie sezonu nr 1 (nie wiem ile to ma, I don't care), coraz więcej jest głupawego fu-szmu i za dużo już wiadomo żeby utrzymać suspens. Ale oglądam dalej, twardy jestem, ot co.
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

Offline youshy

  • Facebook follower No.1
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 422
  • Why do you wear that stupid mansuit?
    • Facebook
American Horror Story. Zaczęło się z wygarem, przez pierwszych kilka odcinków robiło się coraz lepiej. Ciśnienie zaczyna opadać w połowie sezonu nr 1 (nie wiem ile to ma, I don't care), coraz więcej jest głupawego fu-szmu i za dużo już wiadomo żeby utrzymać suspens. Ale oglądam dalej, twardy jestem, ot co.

A mnie się podobał cały sezon.
"To, że nie mam projektu, nie znaczy, że nie mam projektu"

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
Mam na to wyjebane.
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 513
  • Venus as a goodboi
Ja ostatnio obejrzałem te nowe Sherlocki od BBC. Miazga, gorąco polecam, najfajniejszy serial jaki od dłuższego czasu widziałem. W sumie to bardziej seria pełnometrażowych półtoragodzinnych filmów niż opera mydlana. Bardzo fajnie zrobione technicznie/wizualnie/dźwiękowo, charyzmatyczna postać samego Holmesa, fajne scenariusze luźno trzymające z opowiadaniami Doyle'a, dobrze zagrane.

Dałbym 9/10, bo... nie wiem. Nie jest to najwyższej klasy arcydzieło, które będzie na topie nawet za 100 lat, niemniej nie ma się za bardzo do czego przyczepić i ogląda się bardzo przyjemnie. Może nie jednym tchem, niemniej bardzo przyjemnie i można nawet całą rodziną.

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 613
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
Ja ostatnio obejrzałem te nowe Sherlocki od BBC.
zasnąłem w połowie pierwszego odcinka :/
i always go full retard

Offline escape_artist

  • Pr0
  • Wiadomości: 903
  • Drę morde oraz zabijam szałtę. Majkel Patrz Wyżej!
American Horror Story. Zaczęło się z wygarem, przez pierwszych kilka odcinków robiło się coraz lepiej. Ciśnienie zaczyna opadać w połowie sezonu nr 1 (nie wiem ile to ma, I don't care), coraz więcej jest głupawego fu-szmu i za dużo już wiadomo żeby utrzymać suspens. Ale oglądam dalej, twardy jestem, ot co.

A mnie się podobał cały sezon.

mimo ze zajebiste, to jak dla mnie to powinni byli skonczyc na 1szym sezonie, ale krowe trzeba dalej doić,

highlight calego serialu to rewelacyjna rola Jessici Lange:)
||Po prostu troche sie przyczepiliscie szczegolow zupelnie nie istotnych w tym momencie... || !!!!MAJKEL RÓB CEBULE!!!! ||Początkujący treser Lewiatanów ||

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
Ostatnio oglądałem Man at work, całkiem śmieszny ;)
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Jestem zjebany po rolkach więc sie przyznam , zadna amerykańska papka, jeno nasze rodzime Ranczo , normalnie czekam na kolejny odcinek. Jak dla mnie genialnie podkoloryzowana nasza rzeczywistość i wg mnie bardzo rzetelnie przedstawiona. Od prymitywizmu po intelygentną normalność .

Offline Dale Cooper

  • American Pro Hater
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 372
    • CTG TV
A po teleexpressie Ojciec Mateusz? :P
mniut i piah

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Nie jesteś w stanie zdeprecjonować rancza w moich oczach. Ojciec Mateusz leci wieczorami na TVP seriale więc zdążę po pracy. W czasie telexpresu jestem w pracy :P

Offline MadYarpen

  • Pr0
  • Wiadomości: 587
  • Petrolhead
Obejrzałem 1 sezon american horror story. Po pierwszym odcinku pomyślałem że jest klimat i może nawet strasznie będzie. Ale napięcie szybko spada w tym serialu, jak już wiadomo o co chodzi z domem i kto w nim pomieszkuje to nuda się robi. Z ciekawości pewnie jebnę ze dwa odcinki z drugiego sezonu ale cudów się nie spodziewam...

Offline Dale Cooper

  • American Pro Hater
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 372
    • CTG TV
Nie jesteś w stanie zdeprecjonować rancza w moich oczach. Ojciec Mateusz leci wieczorami na TVP seriale więc zdążę po pracy. W czasie telexpresu jestem w pracy :P

To był taki niewinny żarcik ;)
mniut i piah

Offline Donnie

  • Pr0
  • Wiadomości: 642
  • Albo rybki, albo pipki
Jest Pany "nowy" ( 2 sezony) serial Sci Fi, wysoko oceniany na filmweb (powyżej 7).
Jestem po 5 odcinkach. Owszem tendencja jest cały czas wzrostowa..ale jakoś nie mogę się pozbyć wrażenia tandety.
Może za dużo wymagam. W każdym razie, warto zaznajomić się:

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
<gimbaza mode on>



Pamiętniki Wampirów ;D sezon 4 - dla mnie idealny serial na popołudnie - zgrabnie zrealizowany, robiący sobie jaja z tych wszystkich "lowwampajerstoris" na czele z Edwardem&Bellą, i paru innych zresztą też. Oczywiście wiem że jest skierowany do widzów na poziomie gimnazjum, że scenariusz pisali chyba po pijaku, logika skutkowo-przyczynowa kuleje, a sam serial dopadła zmora "jeden ze złych ginie, więc z dupy pojawi się nowy, a jak on zginie to następny kolejny", ale i tak mam banana na twarzy jak to oglądam :D

<gimbaza mode off>

A teraz nieco poważniej:



Gra o Tron - sezon 3. Nie wiem jak się do tego serialu odnieść... sezon 1szy to był "kop w ryj", 2gi znacznie zwolnił i skupił się raczej na osobistych sprawach bohaterów, 3ci... stara się wrócić do narracji z 1go, ale idzie z tym różnie. Poziom nadal jest bardzo wysoki, ale strasznie wkurza mnie rozczłonkowanie wątków. W pewnej chwili nie idzie się już połapać z tym że jakiś pierdek sprzed 20 odcinków jest bratem kuzynki wujka z trzeciego małżeństwa, więc jest fhui ważny dla akcji :facepalm:

W związku z tym, że ktoś może jeszcze nie oglądać, część daję w spojler:

Spoiler

PS. Zanim ktoś powie "przeczytaj książkę" - jakbym chciał poznać książkę, to bym się za nią zabrał. Ale wątpię żebym to zrobił, z bardzo prostego powodu. O ile jako-tako zdzierżę film historyczny/fantasy (dla mnie różnią się zwykle tylko brakiem lub obecnością smoków, reszta to jeden chuj ;D ), to książki już nie bardzo. Nie przepadam i już. Dziękuję, tyle w temacie ;)
« Ostatnia zmiana: 12 Cze, 2013, 08:50:29 wysłana przez MrJ »
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline majkelk

  • Pr0
  • Wiadomości: 807
  • Teksty są osobiste
Panie, weź pan zrób spojlercepcję i wsadź swego spojlera w spojler.
"Raz na wozie, raz chuj ci w dupę..."

https://www.facebook.com/elinband/

Offline pivo

  • Pr0
  • Wiadomości: 736
    • VisionsOfTondal
MrJ, dobrze, że znam już tę historię bo miałbyś w ryj.

Offline escape_artist

  • Pr0
  • Wiadomości: 903
  • Drę morde oraz zabijam szałtę. Majkel Patrz Wyżej!
MrJ, dobrze, że znam już tę historię bo miałbyś w ryj.

hmm, myśle że chyba mu ten znacznik <gimbaza mode off> po prostu nie zadziałał... :D
||Po prostu troche sie przyczepiliscie szczegolow zupelnie nie istotnych w tym momencie... || !!!!MAJKEL RÓB CEBULE!!!! ||Początkujący treser Lewiatanów ||

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
A pocałujta mnie w d... wasz problem, nie mój ;D

No ale dałem w spoiler to co ważne dla treści ;)
« Ostatnia zmiana: 01 Gru, 2013, 09:34:57 wysłana przez MrJ »
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 513
  • Venus as a goodboi
E, tam. Dobrze, że książki nie zespoilował, bo później jeszcze większy rozpier*ol jest

Offline MadYarpen

  • Pr0
  • Wiadomości: 587
  • Petrolhead
E, tam. Dobrze, że książki nie zespoilował, bo później jeszcze większy rozpier*ol jest
no już już, bo ja właśnie nadganiam serial. zbliżam się do zakończenia 3 części, także bez żadnych akcji w stylu "Dubledore dies" proszę.