Autor Wątek: SERIALE czyli co oglądamy w odcinkach  (Przeczytany 177917 razy)

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Heh, "Zaginione miasta", też kojarzę. Podobnie jak





I parę innych dalekowschodnich serii ;D
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline Sikor

  • Gaduła
  • Wiadomości: 443
    • Moje galerie...
W oczekiwaniu na nowego Dextera zaczalem ogladac The Following.
Mam dopiero 3 odc za soba, ale jak na razie jest dobrze :)
Practice cures most tone issues - John Suhr
--
Moja galeria z Musikmesse 2014 i nie tylko...

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Ostatnio wyczaiłem coś takiego, jak "Full British".
Równie głupie i bezczelne jak Family Guy, czy Southpark, tylko gadajoł brytolsko.
Szkoda, ze tak mało odcinków...
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Drevniak

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 320
  • I'm the black kozioł of your przeznaczenie
"Kobiety tak mają ponieważ niedorozwój emocjonalny często idzie w parze z niedorozwojem intelektualnym. "

Offline Sulphur

  • Pr0
  • Wiadomości: 554
    • Octagony
Kto zapomniał: Winter came :P Pierwszy odcinek juz odpalony. Polecam jeszcze Supernatural. Pierwszy sezon się rozkręca powoli, ale potem jest mistrzostwo.

Offline youshy

  • Facebook follower No.1
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 422
  • Why do you wear that stupid mansuit?
    • Facebook
Ja dziś skończyłem ostatni sezon Californication i The Walking Dead. W obu przypadkach czekam na następne sezony.

Teraz drugi sezon American Horror Story, piąty Family Guya, pierwszy Simpsonów, pierwszy Grey's Anatomy (fuck you!), gdzieś się plącze Futurama i Dragon Ball Z.
"To, że nie mam projektu, nie znaczy, że nie mam projektu"

Offline coin777

  • Pr0
  • Wiadomości: 770
  • Nie moge Tego
    • YT
Get a life.
Pchnąć w tę łódź jeża lub ośm skrzyń fig

Offline Sulphur

  • Pr0
  • Wiadomości: 554
    • Octagony
Na poczatku trzeciego sezonu Californication zwątpiłem i jakoś mnie nie ciągnie. Dzisiaj też jestem po TWD i jakoś myślałem, że rozkurw będzie większy. Jedyny zaskok to był na strzelance do swoich gubernatora, a reszta jakaś taka mdła. Z resztą ostatnie 4 odcinki to były straszne flaki z olejem...

Offline youshy

  • Facebook follower No.1
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 422
  • Why do you wear that stupid mansuit?
    • Facebook
Get a life.


Oglądam jak jeżdżę po 7-8 godzin pociągiem (x2) co drugi tydzień. Jestem usprawiedliwiony? :(

Na poczatku trzeciego sezonu Californication zwątpiłem i jakoś mnie nie ciągnie. Dzisiaj też jestem po TWD i jakoś myślałem, że rozkurw będzie większy. Jedyny zaskok to był na strzelance do swoich gubernatora, a reszta jakaś taka mdła. Z resztą ostatnie 4 odcinki to były straszne flaki z olejem...

Cały ten sezon TWD był, moim skromnym zdaniem, chujowy. Zobaczymy co się będzie dziać w czwartym.
"To, że nie mam projektu, nie znaczy, że nie mam projektu"

Offline coin777

  • Pr0
  • Wiadomości: 770
  • Nie moge Tego
    • YT
Get a life.


Oglądam jak jeżdżę po 7-8 godzin pociągiem (x2) co drugi tydzień. Jestem usprawiedliwiony? :(


Powinieneś przez ten czas się nudzić albo myśleć nad swoim życiem jak normalni ludzie.
Pchnąć w tę łódź jeża lub ośm skrzyń fig

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Przez to wszędobylskie sranie o Grze o Tron (tak, też na nią wyczekiwałem :D) kompletnie zapomniałem, ze 30 był nowy odcinek Doctor Who :o
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 513
  • Venus as a goodboi
Książkę czytać, a nie..! IMO Serial jak zwykle się nie umywa do niej. Fajny, ale Martin to po prostu mistrz w kreowaniu naturalnych i realistycznych bohaterów i zabijaniu ich w najmniej oczekiwanym momencie :D A HBO wszystko poprzekręcał i "zabił" wiele naprawdę ciekawych postaci. Fajnie się ogląda, ale po przeczytaniu książki to jednak "nie to"...

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Ja dziś skończyłem ostatni sezon Californication i The Walking Dead. W obu przypadkach czekam na następne sezony.

Teraz drugi sezon American Horror Story, piąty Family Guya, pierwszy Simpsonów, pierwszy Grey's Anatomy (fuck you!), gdzieś się plącze Futurama i Dragon Ball Z.

kurde kiedy Ty masz na to czas ? :o

A ja ni z gruchy ni z pietruchy polecam Wam nasze "Ranczo" i panujące tam "swojskie klimaty" jak dla mnie ubaw po pachy z naszej rzeczywistości.

Offline Matt-Carnage

  • Pr0
  • Wiadomości: 960
  • Peace. Love. Death Metal
    • Peace. Love. Death Metal
13 posterunek
swiat wg bundych
w ch*j kabaretow.
Glownie po robocie, albo w przerwach miedzy mixami. Chyba, ze wyrownuje black metal to wlaczam 'rodzine zastepcza' w tle dla zachowania rownowagi psychicznej.

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Fakt rodzina zastepcza OK ;)

Offline youshy

  • Facebook follower No.1
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 422
  • Why do you wear that stupid mansuit?
    • Facebook
Ja dziś skończyłem ostatni sezon Californication i The Walking Dead. W obu przypadkach czekam na następne sezony.

Teraz drugi sezon American Horror Story, piąty Family Guya, pierwszy Simpsonów, pierwszy Grey's Anatomy (fuck you!), gdzieś się plącze Futurama i Dragon Ball Z.

kurde kiedy Ty masz na to czas ? :o

A ja ni z gruchy ni z pietruchy polecam Wam nasze "Ranczo" i panujące tam "swojskie klimaty" jak dla mnie ubaw po pachy z naszej rzeczywistości.

Jeżdżę do dziewczyny, z Krakowa do Torunia, średnio mam jakieś 6,5-7h jazdy więc mam czas i na seriale i na książki :)
"To, że nie mam projektu, nie znaczy, że nie mam projektu"

Offline Sikor

  • Gaduła
  • Wiadomości: 443
    • Moje galerie...
Koncze ogladac 2-gi sezon Homeland, dobre! :)

Jestem tez po bodajze 6-u odcinkach The Following i tez wciaga jak cholera.
Tylko musze ogladac sam, bo zona wymiekla.
Practice cures most tone issues - John Suhr
--
Moja galeria z Musikmesse 2014 i nie tylko...

Offline Dale Cooper

  • American Pro Hater
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 372
    • CTG TV
Homeland jest mega. Wciągnałem 2 sezony w 3 dni. Czekam na 3.
Zacząłem Grę o Tron, trochę ciężkie ale fajnie wchodzi.

Hannibała rozpoczęto w zesżłym tygodniu emitować i jakoś tak jednak nie do końca czuję Mikkelsena, a Will Graham to jakaś taka straszna cipka. Ale może tak było w książce?

Z nudów oglądam Arrow, komiksowa papka. Pojawiają się postacie z Batmana, także dla fanów must watch ;)
I tradycyjnie wciąć Supernatural. Jak ktoś lubi X-Files i bzdurne historie o duchach i wilkołakach z dwoma braćmi - Simurem i Dankanem - polecam! ;)
mniut i piah

Offline blackdahlia

  • Pr0
  • Wiadomości: 959
Właśnie skończyłem elfią pieśń i jestem rozjebany. Zbierałem się długo do tego, bo lud pisał, że takie płytkie, proste i w ogóle. Kolejna nauczka z cyklu "nigdy się nie sugerować internetami".
 

Offline Jesus

  • Gaduła
  • Wiadomości: 353
  • Djesus Chytrus


Polecam bardzo mocno. Na pierwszy rzut oka wydaje się debilnym hamerykańskim pajem w odcinkach a później nie da się od tego oderwać. Świetne.
return to monke

Offline headcharge

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 182
    • OVKHAOS
Vikings!!!!!!!!!!!

Offline pukas

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 41
  • To ja zabiłem Laurę Palmer ;)
    • 2inspired
Polecam Shameless (wersja US) :-)

Wysyłane z mojego ASUS Transformer Pad TF700T za pomocą Tapatalk 2

Offline sharpi

  • Pr0
  • Wiadomości: 571
  • A można na kreskę?
Pany...wiecie gdzie można obejrzeć Star treka - następne pokolenie/Voyager,  Babylon 5 i BattleStar Galactica  ?

Najlepiej z napisami..będę bardzo wdzięczny za info - bo pobierać mi się nie chce ;)
"Tępi ludzie są jak tępe noże - krzywdy nie zrobią ale jak wkurwiają" - Anonim

Offline Franek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 54
Poleci ktoś jakiś ciekawy, brytyjski serial? Chodzi o to, żeby mówili z brytolskim akcentem.

Offline michu123PL

  • Pr0
  • Wiadomości: 558
  • Rycerz Cebulowego Stołu
IT Crowd.