Autor Wątek: SERIALE czyli co oglądamy w odcinkach  (Przeczytany 177938 razy)

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Pokemon, season 1, czyli pokemony I generacji. Oglądamy z żoną w przerwach od gry w Pokemony :D
B ( o ) ( o ) B S

Online niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 035
Pokemon, season 1, czyli pokemony I generacji. Oglądamy z żoną w przerwach od gry w Pokemony :D

Piontka! Ja też lubię te stare Pokemony! :D
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
the mentalist - ogladlem pierwszy sezon w 2 dni :D miazga jak dla mnie, akcje takie gosc odstawia ze glowa mala :D
Oglądałem kilka odcików, fajny serial, dobrze się ogląda ale za bardzo schematyczny jak dla mnie.

E: Chociaż fajnie grać można z tym filmem, do połowy filmu typuję kto jest mordercą. I zazwyczaj trafnie :D
« Ostatnia zmiana: 03 Mar, 2012, 21:12:36 wysłana przez purpleman »
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline pivo

  • Pr0
  • Wiadomości: 736
    • VisionsOfTondal
"Gra o Tron"
Dla wielbicieli fantasy - pozycja obowiązkowa.
Wyczekuję drugiego sezonu :)

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Jak chcecie to klikać. Ale kurwa na własne ryzyko :D W odniesieniu do powyższego:
Spoiler
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline Przychlast

  • Pr0
  • Wiadomości: 822
Spoiler

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Spoiler
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
w ostatniej chwili udało mi się odwrócić wzrok :D
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Naprawdę, nie klikać jeśli nie chcecie sobie spierdolić oglądania serialu / czytania książek.
Klikać jeśli chcecie oszczędzić kasę którą wydalibyście na ten szit :D

EDIT: o kurwa, pokemony! Muszę wreszcie pierwszą serię (to było Indigo League?) obejrzeć do końca :D Przeszedłem większość pokemonów na GBC i emulatory późniejszych poza tytułami na GC (gale of darkness), DS i nowsze.
« Ostatnia zmiana: 07 Mar, 2012, 19:55:58 wysłana przez Omlet »
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Online niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 035
Zacząłem oglądać razem ojcem serial, który nazywa się Suits. Generalnie jest o prawnikach i bardzo wciąga ; )
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Teraz mi przypomniałeś że kiedyś był taki serial (kilka odcinków, chyba siedem, zamknięta historia), zwał się Profit - o prawniku psychopacie który spał w kartonowym pudle. Kurde, chciałbym to jeszcze raz obejrzeć...
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline Pronounce

  • Pr0
  • Wiadomości: 665
Właśnie skończyłem 3-cią serię Sons Of Anarchy.

Trochę przypomina mi to zabawy za małego w policjantów i złodzie,
Jakby miał być z założenia nakręcony z jajem, takim klimatem Rodrigueza czy Tarrantina byłoby git, ale tak jest strasznie naiwny.
Za to tak bezstresowo się ogląda :)

Online niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 035
Oglądnij 4 sezon, będzie trochę z klimatów Rodrigueza i Tarrantino ;)
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Spokój mi tam z podpowiedziami z GoT! bo się wkurwię i zrobię wam



;D

PS. Obejrzałem sobie



I tak - jest dobrze, nawet bardzo dobrze, ale właśnie po takich serialach jak w/w GoT nie wiem czy jakikolwiek będzie idealny. Ten mógłby, ale nie jest. Why? Jest oparty na realnej historii anglii XII wieku, więc za dużo nie da się zmienić, a to wprowadza pewne ograniczenia. Chociaż bywa że nawet te są traktowane dośc swobodnie, przykład: Henryk I naprawdę pomarł przeżarłszy się minogami ;D co jest w sumie detalem, ale np. Stefan nie był opętany, tylko po prostu nieudolny, itp.
Do tego kilka postaci ni stąd ni zowąd ginie, jakby autor nie wiedział co dalej z nimi zrobić (nie napiszę jakie!), a bunt przeciwko "tej złej postaci" nie zaczyna się po mordach, gwałtach i latach bezprawia, tylko "płomiennej przemowie". Dobrze że nie prezydenta USA :facepalm:

Ale i tak polecam obejrzeć, zwłaszcza dla tych co wierzą że kościół jest / kiedykolwiek był cacy :devil:
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Filary zjadają grę o srom na śniadanie. Kropka.
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Opinia jest jak dziura w dupie - każdy ma własną :D
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Filary są zdecydowanie poważniejsze, niż Gra o tron. Poza tym - Hayley Atwell i więcej argumentów nie trzaa, kurwa. ;)
BTW, jak to fajnie jest czytać spoilery i mieć na to wyjebane, bo i tak później nie będę pamiętał co w nich było i nić mi się nie psuje z twistów i innych takich :)
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Pronounce

  • Pr0
  • Wiadomości: 665
Oglądnij 4 sezon, będzie trochę z klimatów Rodrigueza i Tarrantino ;)

Już dzisiaj 2 poszły :)

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
A jaki serial polecicie komuś, kto... nie lubi seriali? Większość, które tu wymieniacie wydają mi się albo zbyt pełne patosu albo sami bohaterowie typu "patrz jaki jestem zajebisty, chcesz być taki jak ja!" albo "pacz jakim jestem szarym człowiekiem, jak ty!" albo mało śmieszne (to o komediowych) albo za śmieszne (to o reszcie) albo itd. itd.

Mile widziane seriale internetowe albo takie, których nie będę musiał piracić. Może być nawet ino angielska wersja bez tłumaczenia. Z góry dzięki, bo póki co jestem nieco podłamany poziomem tego, co oglądacie, z całym szacunkiem. I to jeszcze po sezon dziennie? Zazdroszczę.

[rant mode=off]

Przepraszam.

Online niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 035
Mondowi polecam Bolka i Lolka lub Reksia ;)
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Szkoda czasu na seriale.
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
A jaki serial polecicie komuś, kto... nie lubi seriali? Większość, które tu wymieniacie wydają mi się albo zbyt pełne patosu albo sami bohaterowie typu "patrz jaki jestem zajebisty, chcesz być taki jak ja!" albo "pacz jakim jestem szarym człowiekiem, jak ty!" albo mało śmieszne (to o komediowych) albo za śmieszne (to o reszcie) albo itd. itd.

Mile widziane seriale internetowe albo takie, których nie będę musiał piracić. Może być nawet ino angielska wersja bez tłumaczenia. Z góry dzięki, bo póki co jestem nieco podłamany poziomem tego, co oglądacie, z całym szacunkiem. I to jeszcze po sezon dziennie? Zazdroszczę.

[rant mode=off]

Przepraszam.
A jakie filmy lubisz? Bo jak dla mnie, to te rzeczy można też zarzucić i zwykłym filmom.
Jedyna różnica jest taka, że przy serialu trzeba się bardziej postarać, aby nie był rozmemłany i nudny, względem filmu skondensowanego w zwykle 1~2h.
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
http://pl.wikipedia.org/wiki/Soupy_Norman
Cytuj
Soupy Norman to irlandzki serial tworzony przez stację RTÉ. Nadawany jest w czwartki o 23:05 na kanale RTÉ Two. Są to dziesięciominutowe przeróbki serialu Pierwsza miłość produkowanego przez telewizję Polsat.
WTF?
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Pronounce

  • Pr0
  • Wiadomości: 665
2 odcinki nie sezony :)

To tak btw postu Mondomg ;)

Może Generation Kill, taki mini serial, bodajże 7-8 odcinków. O żołnierzach USA w Iraku za ostatniej wojny, tak bez patosu, bez tysiąca wybuchów i milionów trupów. Oparty o książkę dziennikarza wojennego, który brał w tym udział.

Z innej działki The Prisoner z 1967 z Patrickiem McGoohanem. W polecam tylko te z oryginalnego konceptu McGoohana (telewizja wymusiła zwiększenie liczby odcinków, ale nie wnoszą one nic do ogółu).


Offline Tolein

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Ściągnąłę se pillars of the earth i jedno rzeknę.
O ile kocham longsordy i fechtunek niemi, to kurwełe, longsord to jesień średniowiecza, czyli ze dwa stulecia się pośpieszyli.
No to rzekłę.
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon