Autor Wątek: SERIALE czyli co oglądamy w odcinkach  (Przeczytany 183321 razy)

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
A jaki serial polecicie komuś, kto... nie lubi seriali? Większość, które tu wymieniacie wydają mi się albo zbyt pełne patosu albo sami bohaterowie typu "patrz jaki jestem zajebisty, chcesz być taki jak ja!" albo "pacz jakim jestem szarym człowiekiem, jak ty!" albo mało śmieszne (to o komediowych) albo za śmieszne (to o reszcie) albo itd. itd.

Mile widziane seriale internetowe albo takie, których nie będę musiał piracić. Może być nawet ino angielska wersja bez tłumaczenia. Z góry dzięki, bo póki co jestem nieco podłamany poziomem tego, co oglądacie, z całym szacunkiem. I to jeszcze po sezon dziennie? Zazdroszczę.

[rant mode=off]

Przepraszam.

Spróbuj rozmowy w toku. Są internetowe na stronie tvn, więc nie piracisz. Główna boaterka wcale nie jest tak zajebista że chcesz nią być, ani tak szara jak Ty, nie jest też mało śmieszne, ale nie jest też śmieszne.

Ewentualnie Lityl Brytyn albo Monty Pajton.

Lie to me świetne, szkoda że zawiesili produkcję, bo mimo że każdy odcinek był schematyczny, to jednak był to i tak jeden z lepszych seriali ever (choć Dynastii nic nie pobije).

No i jeszcze zostają Ci produkcje Setha MacFarlane'a - Family guy przez Cleavland Show po American Dad. Z innych to futurama, pokemony i stare Kaczory Donaldy
B ( o ) ( o ) B S

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
Wracając do Mentalisty. O ile pierwszy sezon jest schematyczny i nudnawy o tyle w drugim się sprawa rozkręca, a w 3 już jest całkiem fajnie :)
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 367
  • Imponderabilistyczny monopluralista.


just sayin'... :D :D :D
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Online sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 500
W międzyczasie zacząłem serial Caedfel - nawet fajnie zrobiony, ale mam nadzieję, że się jeszcze rozkręci po kilku serialach przepełnionych akcją ;)
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
W sensie ten: http://www.filmweb.pl/serial/Kroniki+braciszka+Cadfaela-1994-94478 ?

Bo :google: nic bardziej zbliżonego nie pokazało ;) Jak tak, to widziałem jak puszczali kiedyś na TVP2 dawno temu. W sumie przyjemny, chociaż dość niespieszny i mocno teatralny, medieval-criminal ;D
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Online sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 500
Tak, to ;)
Spoiler
« Ostatnia zmiana: 21 Mar, 2012, 13:28:31 wysłana przez sylkis »
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
No to miłego oglądania :tak:

Ja czekam na wspomniane "GoT", na 3ci sezon "VampireDiaries" ( ;D :facepalm: ale w sumie na wieczór z :love: w sam raz) i coś tam jeszcze chciałem ale nie kojarzę teraz...

Aha, próbowałem obejrzeć "Spartakusa" ale wymiękłem, chyba jednak to dla mnie za duże :zuo:

"Mentalista" mi nie podszedł też mimo prób, i mimo tego że ten blondas wygląda jak młody Michael Caine ;)
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline Wojtt

  • Gaduła
  • Wiadomości: 182
    • jutube
Wojny Klonów oglądam. Bardzo fajne to jest, nie do końca kanoniczne się wydaję, ale miło się pacza.

Offline michu123PL

  • Pr0
  • Wiadomości: 558
  • Rycerz Cebulowego Stołu
Właśnie skończyłem oglądać That 70's show. Będzie mi brakować tego serialu.

Offline mlodysatan

  • Pr0
  • Wiadomości: 633
  • Graj to co czujesz, to jest najlepsze !
    • KOZI RECORDS
Komedia do polecenia ?
To co juz ogladalem badz jestem na bierzaco:
*Chirurdzy
*CSI miami
*DR house
*Teoria wielkiego podrywu
*Kontra (strike back)
*Kosci
*Chuck

Co mozecie polecic ?
« Ostatnia zmiana: 31 Mar, 2012, 00:11:44 wysłana przez mlodysatan »

Online sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 500
A jakiego typu komedia?
IT Crowd?
Scrubs?
Drew Carey Show?
Off Centre?
How I Met Your Mother?
Mógłbym tak jeszcze trochę dalej ciągnąć... ;)
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline mlodysatan

  • Pr0
  • Wiadomości: 633
  • Graj to co czujesz, to jest najlepsze !
    • KOZI RECORDS
O IT crowds tez mam za soba :)
Wiesz typu roznego zbieram, ale no cos w stylu big bang theory to lubie :)
Dzieki za tytuly :D

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 613
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
katuję family guya :)
takiego humoru jak tam nie ma nigdzie indziej ;)
i always go full retard

Offline Turgon

  • Gaduła
  • Wiadomości: 403
Nie dawno skończyłem misfitsów drugi sezon i rozpocząłem trzeci. Nie wiedziałem, że można tak spieprzyć dobry serial ;/
Ssiecie.

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Ten serial nigdy nie był dobry.

Ode mnie:



Zacząłem oglądać Curb Your Enthusiasm z Larrym Davidem, niestety akurat w momencie kiedy internety odmówiły mi posłuszeństwa do siódmego kwietnia, więc utknąłem na siódmym odcinku, ale póki co jest fajnym przerywnikiem dnia codziennego. I poprawia mi humor, bo widać, że za wodą przeciętny Smith ma dużo bardziej najebane we łbie i jest dużo bardziej zakompleksiony niż nasz przeciętny Kowalski :tak:
« Ostatnia zmiana: 30 Mar, 2012, 07:34:26 wysłana przez Rachet »
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Zomballo

  • Gość
Kto nie oglądał a lubi twórczość Lynch'a, to polecam http://www.filmweb.pl/serial/Na+antenie-1992-113912 Nie spodziewajcie się miasteczkowego mroku itp. To serial komediowy, lecz z dosyć wysublimowanym poczuciem humoru. Kiedyś leciało na TVP2 późno wieczorkiem i tak samo czekałem każdego odcinka jak na Twin Peaks.

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 874
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
Same amerykańskie seriale w tym wątku... A Stirlitza nikt nie ogląda? ;)
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Online sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 500
Same amerykańskie seriale w tym wątku... A Stirlitza nikt nie ogląda? ;)
Ekhm, przejrzyj moje posty :D

Swoją drogą, dzisiaj zacząłem sobie oglądać Evangeliona, bo w sumie nigdy go w całości nie obejrzałem.
Dobre gówno, podstawówka się przypomina, a i dziś robi na mnie wrażenie.
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Na razie próbnie, ale się chyba wkręcę. O ile nie jestem fanem wielkim "Włatcuf" to to mi się widzi:



Szatan niszczy system ;D
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline Sulphur

  • Pr0
  • Wiadomości: 554
    • Octagony
TZU jest świetne. Szkoda, że tylko jedna seria...

Online sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 500
No też to lubiłem, choć włatcuw niezakoniecznie.

Ostatnio zacząłem sobie jeszcze raz oglądać Off Centre.
Kurwa, zajebisty jest ten serial :D
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

bandit112

  • Gość
Warto się brać na The Walking Dead?

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Mam mieszane uczucia. Uwielbiam tematykę zombie i bardzo się cieszyłem że jest serial, czyli cos więcej niż 2h fabuły. Jednak po pierwszym sezonie aktorzy zaczęli wkurwiać, zwłaszcza glówny bohater, syn i jego żona - the Walking Whore
B ( o ) ( o ) B S

Offline Maciek

  • Pr0
  • Wiadomości: 829
Uwielbiam tematyke zombie wiem oglądałem oba sezony i G-zs przekazał moje odczucia wszystko spoko ale syn i żona głównego bohatera wybitnie wkurwiają

bandit112

  • Gość
Torrent loaded.