Autor Wątek: SERIALE czyli co oglądamy w odcinkach  (Przeczytany 177598 razy)

Offline Tolein

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Tollein, po pierwszych odcinkach Merlina jak narazie nie jest infantylny, tylko po prostu lekki (imo)

a imo jest infantylny, porównując np. do Game of Thrones, które jest po prostu lekkie...
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon

Offline Jakub_Z.

  • Pr0
  • Wiadomości: 549
  • Matowy
Breaking Bad
Ano od wczoraj oglądać zacząłem - całkiem spoko się zapowiada. Będzie co oglądać pomiędzy przerwami w wychodzeniu innych seriali, czyly: How I Met Your Mother, Dexter, House i uwaga! Star Wars The Clone Wars :D

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Game of Thrones z pewnością jakieś hardkorowe nie jest, ale to już poważna produkcja i określanie go jako lekkie jest imo (prawdopodobnie celową) przesadą (na zasadzie jak gadanie, że ciężkie odmiany muzy są lekkie, bo istnieją ekstremalneijsze) ;)
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline p0ison

  • Gaduła
  • Wiadomości: 115
Boardwalk Empire. W końcu Buscemi ma główną rolę. Jest prohibicja. Jest whisky. Są gangsterzy. Jest Al Capone. Są lata 20.

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Zatem pierwszy sezon Merlina mam za sobą.
Faktycznie, czym dalej, tym bardziej głupie i momentami rzeczywiście trochę infantylne, ale przynajmniej nie jest (aż) tak bezczelnie naiwne i naciągane, jak np wcześniej wspomniany Seeker.
Ogólnie to ten Merlin to powiedzmy, że... ðis iz łe rai dżro re lain. Merlin jest granicą głupkowatości serialu, jaką jestem w stanie przyswoić :D I jeśli ktoś by miał jakieś ciekawe propozycje, to raczej celowałbym w coś na poziomie Game of Thrones, czy Pillars of the Earth... :D

Spoiler
« Ostatnia zmiana: 12 Paź, 2011, 00:24:31 wysłana przez sylkis »
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline oz

  • Pr0
  • Wiadomości: 968
zdarzyło mi się obejrzeć dwa odcinki serialu Terra Nova i jestem zdania, że można serię polecić (póki co), historia jest trochę infantylna i nie sposób nie zauważyć, że ma to być serial rodzinny ale ogląda się lekko i przyjemnie, najważniejsze, że historia wciąga.
 

Offline Donnie

  • Pr0
  • Wiadomości: 642
  • Albo rybki, albo pipki
Też widziałem. Mocno sztampowy i bez polotu. Do tego w schemacie kina familijnego jak kolega wcześniej napisał - każdy odcinek kończy się żartem rodzinnym lub sentymentalnym przytulaniem. Mimo to, można zobaczyć.
Z zapowiedzi spodziewałem się czegoś w klimatach przyszłości a tak na prawde dostałem ułomny jurassic park.


Ostatnio zachwycił mnie serial SUITS, oglądnąłem wszystkie 12 odcinków jednym cięgiem, prawie cały dzien na to.
Bardzo fajny serial opowiadający o peryferiach pracowników pewnej kancelarii adwokackiej.
Bardzo fajny! Także polecam. Jestem pod wrażeniem serialu jak i aktorek w nim grających ;)

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
No to mam 3 sezon Merlina za sobą. Nie wiem czy to kwestia tego, że to produkcja brytyjska, a nie hamerykancka, czy o co chodzi, ale w sumie podobuje mi się to mimo bycia typowym serialem rodzinnym.
MOAR! Widzę, że już się pojawiają odcinki 4 sezonu... :D

Ale Camelot nie widzę :( Pillars of the Earth były całą serią w jednym sezonie, a na Game of Thrones trzaa jeszcze do wiosny poczekać... meh.
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 770
W kontekście totalnego braku czasu zsarkaźmiłem, że:
dziękuję serdecznie za wszystkie propozycje fajnych seriali! ;)

Ale mimo to jakimś cudem
Ja natomiast ostatnio obejrzałem dwa odcinki "The Killing". Zapowiada się fajnie ;D
Skandynawskie klimaty, nie opatrzone twarze aktorów, świetnie wyważone tempo akcji, zachowane zasady klasycznego kryminału. W najbliższą środę kolejne 2 odcinki w kablowce - jak Szymo znów szybko uśnie, to będę kontynuował.
Paczki z głów!

Offline Rafik

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 67


Genialny humor, polecam!! Serial mało popularny ale jak dla mnie po wkręceniu się w klimat miażdży :)
Jeżeli pierwszy odcinek was nie wkręcił obejrzyjcie 2gi i 3ci :) Koniecznie w oryginalnej wersji językowej!!

Offline Chomick

  • Pr0
  • Wiadomości: 573
Z reguły nie mam czasu na seriale (filmy też trza oglądać i od czasu do czasu jakąś książkę) no ale ostatecznie na czymś codziennie z piwem trzeba zasypiać ;P Właśnie po jakiejś eee  nie wiem - pół rocznej batalii skończyłem The Simpsons wszystkie sezony i......odczuwam pustkę, za bardzo zaprzyjaźniłem się z Homerem Mr. Burnsem i Krustym :P Kiedyś zmęczyłem też całego southparka uzupełniając ostatnio tylko nowe odcinki. Teraz wziąłem się za Dexterka - co  będzie dalej nie wiem. Może z moją będe oglądał True Blood bo ciekawe wydaje się, może Futurama przez miłość do Matta Groeninga. Aaaa kiedyś też był Familly Guy, ale jak zobaczyłem o nim odcinek w South Parku to stwierdziłem, że niestety mają racje i jakoś mi się odechciało ;)

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Jest jeszcze American Dad (czy jakoś tak) :D
A Family Guy jest świetny, jeśli masz sporo czasu. Może i ogólnie humor nie jest pierwszej świeżości, oraz niestety prawdą jest, że NAPRAWDĘ dobre żarty się zdarzają z częstotliwością (na oko) 1,5 na odcinek, ale jak już się pojawią, to rozpierdalają po całości. Poza tym jest tez dużo mniej rozpierdalających, ale przynajmniej mnie śmieszących kawałów :) Tylko jeśli wysoko cenisz swój czas, to rzeczywiście nie wiem, czy opłaca się go inwestować biorąc pod uwagę stosunek "ilość zmarnowanego czasu/rozjebywające żarty" :P
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline davqoniu

  • Gaduła
  • Wiadomości: 164
  • Brotherhood of Lefties ;)
w American Dad to dopiero masz specyficzny humor :P Ale jak ktoś trafi, to ubawi się jak trza.
Natomiast w klimatach Family Guy to polecam Cleveland Show - oddzielny serial poświęcony Clevelandowi z FG właśnie ;)

bandit112

  • Gość
Szkoda życia na seriale i tego typu pierdoły ;)

Offline Dale Cooper

  • American Pro Hater
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 366
    • CTG TV
Szkoda życia na pisanie pierdół na forach :P
mniut i piah

Offline Drevniak

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 320
  • I'm the black kozioł of your przeznaczenie


najlepszy serial sci-fi ever, po prostu przezywałem go jak małe dziecko, pozamiatane mam po nim i nie żałuję że zajebałem przez niego wiele nocy, nie pozałatwiałem spraw na czas lub byłem chujem i olewałem ludzi żeby móc spędzić czas przed monitorem :D



ten serial to chyba jasna sprawa :D
"Kobiety tak mają ponieważ niedorozwój emocjonalny często idzie w parze z niedorozwojem intelektualnym. "

Offline Ad

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 69
Jeszcze nikt nie wspomniał o American Horror Story.

Rodzina z problemami sprowadza się do domu, gdzie granica między światem żywych i umarłych w zasadzie nie istnieje. Mroczny klimat, dobre aktorstwo (głównie Frances Conroy, Dennis O'Hare, Jessica Lange), ciekawa fabuła, geje, brak głupot i większych niedociągnięć. Sezon pierwszy właśnie się kończy. Polecam!


Offline Jakub_Z.

  • Pr0
  • Wiadomości: 549
  • Matowy
Ja oglądam. Całkiem spoko.
Chociaż ostatni odcinek taki sobie w gruncie rzeczy. Nie wyobrażam sobie, żeby mieli robić drugą serię w ogóle.


Offline p0ison

  • Gaduła
  • Wiadomości: 115
Ja ostatnio na kacu odpaliłem ze znajomymi Trailer Park Boys i powiem wam jedno - polski lektor robi robotę. Czekitałt:


Offline Jakub_Z.

  • Pr0
  • Wiadomości: 549
  • Matowy
O tak! To jedyny serial, który zajebiście dobrze ogląda się z lektorem :D
Czasami gość sam z siebie dodaje teksty i tłumaczy po swojemu. Niektóre motywy są strasznie dojebane. Również polecam czyli :D

Offline Tolein

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Obejrzałem ostatnio Legend of the Seeker - chyba sylkis to polecał? Niezłe gówno.
Poza tym klasycznie - House, True Blood, Gossip Girl (:* Dexiu), kiedyś Lie to Me, ale się skończyło. Poza tym świetny Sherlock produkcji BBC. Poza tym The League godne polecenia, a i kilka widziałem parę dobrych odcinków Two and a Half Men.
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Obejrzałem ostatnio Legend of the Seeker - chyba sylkis to polecał? Niezłe gówno.
Nie polecałem, wręcz przeciwnie :o
A przynajmniej pierwszy odcinek mnie odrzucił kompletnie.

BTW, ma ktoś jakieś fajne seriale do polecenia, najlepiej brytyjskie (i nie o Sherlocku:P)? Merlin się wznawia dopiero w marcu, Doctor Who na jesień, Camelot olali... :(
« Ostatnia zmiana: 12 Sty, 2012, 23:51:55 wysłana przez sylkis »
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 865
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
 Ostatnio oglądam polskiego "Pitbulla" (na którego trafiłem zresztą zupełnie przypadkiem). Z początku podszedłem z dużą rezerwą sądząc, że to kolejny gniotowaty niewypał w rodzaju "Ekstradycji" czy "Kryminalnych", ale okazało sie, że moje obawy były nieuzasadnione i muszę stwierdzić, że to najlepszy polski serial kryminalny.
4string

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
Szósty Dexter bardzo przyjemny.
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!