Autor Wątek: Co was ostatnio zszokowało?  (Przeczytany 1409044 razy)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Nie klikam.
Paczki z głów!

Offline Frantic

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Jakby koleś zamiast telefonu komórkowego użył gaśnicy to nie wyglądało by to tak strasznie.

Offline ChopZeWsi

  • Pr0
  • Wiadomości: 870
Dokładnie.

Offline Thoth

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 434
  • Król djentu i chujowych piosenek
Cool.
Spoiler
Koko dżambo i do przodu!

https://www.facebook.com/elinband/

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Nie daję tego do filmików, bo to ani głupie, ani mądre. Nie jest to nic ciekawego, ani tym bardziej nic fajnego. Jako że jestem w szoku, nieśmiało daję tutaj w spoiler dla ludzi o mocnych nerwach. Ja chyba jednak mam słabe nerwy.
Spoiler
Dobre chyba tylko na popsucie humoru.

A ja polecam obejrzeć, żeby wiedzieć, jak się nie postępuje w przypadku bycia świadkiem wypadku. I zanim ktoś wyskoczy, że "Bezpieczeństwo ratownika najważniejsze" - w tym konkretnym przypadku żadna wymówka, ryzykuje się całe życie.

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Szokuje mnie głównie, że ten wyciągnięty dalej siedzi zakrwawiony na jezdni kiedy straż już gasi ten samochód.
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Bywały i takie przypadki: "Niee, nic mi nie jest, spoko, dobrze się czuję, nie ma problemuuu (pijany oczywiście, choć niekoniecznie)". Zdejmuje koszulkę, a tu poparzenia trzeciego stopnia albo zaraz dostaje ataku padaczki, wymiotuje krwią. Vide:


Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 044
Przypomniałeś mi jedno zdarzenie z basenu Mondo.

Spoiler
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
To i tak miałeś lajtowy przypadek.

Spoiler

Offline zerotolerance

  • Pr0
  • Wiadomości: 590
  • Biegnę ci wpierdolić.
Zszokowało mnie to, że do EMG/aktywnych pickupów nie trzeba podłączać uziemienia z mostka/strun. Oryginalnie w moim Deanie mostek był połączony z masą i pickupami, więc tak zrobiłem inne instalacje w moich gitarach. Przeglądając dzisiaj dokumentację EMG/SD znalazłem napisane dużymi literami "DO NOT CONNECT BRIDGE GROUND, RISK OF ELECTRIC SHOCK"....  :facepalm:

Offline Donnie

  • Pr0
  • Wiadomości: 642
  • Albo rybki, albo pipki
Zszokowało mnie to, że do EMG/aktywnych pickupów nie trzeba podłączać uziemienia z mostka/strun. Oryginalnie w moim Deanie mostek był połączony z masą i pickupami, więc tak zrobiłem inne instalacje w moich gitarach. Przeglądając dzisiaj dokumentację EMG/SD znalazłem napisane dużymi literami "DO NOT CONNECT BRIDGE GROUND, RISK OF ELECTRIC SHOCK"....  :facepalm:
Wydaje mi się, że chodziło im o ten "ELECTRIC SHOCK", który "grozi" każdemu użytkownikowi pasywów....więc nie ma się czego bać.

Offline lolo3d

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 71
Nie wiem czy w dobrym temacie, bo bardziej śmieszy niż szokuje. W roli główne prezes PKS z Łodzi
http://lodz.gazeta.pl/lodz/1,35136,10812244,Najbardziej_absurdalna_rozmowa_jaka_czytaliscie_.html
- mix your style -

Offline Donnie

  • Pr0
  • Wiadomości: 642
  • Albo rybki, albo pipki
nie chce wiedzieć jak na to trafiłeś:D

Offline Mordimer

  • Gaduła
  • Wiadomości: 298
    • PMH
:D  MrJ, widzę że znalazłeś nowy krój na forumową "koszulkę" ;) Akurat napis by się wpasował :)

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 470
Mnie ostatnio zaszokowało kilku zdolnych szczeniaków.
pierwszy ma na oko ze cztery lata .Zobaczcie jak się rozkręca.




zobaczcie tą kapele niby dzieciaki a pełen profesjonalizm .





Aten słowak z tego co zrozumiałem na gitarze gra dopiero  dwa lata





Atu on dwa lata później .




« Ostatnia zmiana: 16 Gru, 2011, 07:51:40 wysłana przez Algiz »

Zomballo

  • Gość
To najlepszy czas by zostać gwiazdą rocka. Na panny masz wyjechane, koks to kasza i mleko a kasiory niewidzisz bo zawijają ją starzy ;)
Żeby nie wpaść w offtop z offtopu:
  i dalsze częśći ;)

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Cytuj
A potem już było o wiele za późno...

Jedna z najgłupszych wymówek jakie się regularnie słyszy ;)
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline Ghost_of_Cain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 300
Żeby nie wpaść w offtop z offtopu:
  i dalsze częśći ;)

Szokuje mnie nie tylko absolutna głupota ludzi robiących takie filmy, ale również partactwo naszych "tłumaczy" :D

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Rachet - nie chcę się tradycyjnie głupio tłumaczyć ;), ale wielu z Was wraca koło 14-15 na jame i może (nieraz do rana!) robić dokładnie to, na co ma ochotę: czytać, chlać, grać, fapować, miksować, opier... się. I nic się niektórym jeszcze nie chce! A tu - jesteś starszy, więc i sił już mniej, a masz regularny zapierdziel do 22-23. Dawno nie pamiętam, żebym obejrzał jakiś film jednym ciągiem*, albo spał 8h. Gdybym miał do tego jeszcze wolne ferie, wakacje(!!!) - to kuźwa z lenistwa bym nagrał demo, EP, LP i skończył jako sławny Artysta!
Po kiego się tak wcześnie hajtałem??!! ;) Plan był dokładnie taki, jak napisałem...

ED: *dziękuję serdecznie za wszystkie propozycje fajnych seriali! ;)
« Ostatnia zmiana: 16 Gru, 2011, 11:13:22 wysłana przez wuj Bat »
Paczki z głów!

Offline Frantic

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Godności do portfela nie schowam, jak to mawia taki jeden "nie ma takich pieniędzy" które zmusiłyby mnie żebym zarabiał w ten sposób na dzieciaku, nawet jeżeli te pieniądze miałyby być na jego utrzymanie. Przecież taki bachor będzie po takich konkursikach pojebany jak paris hilton.

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Cytuj
Nadal śmiejemy się z "głupoty hamerykanów"?
Tak nadal śmiejemy się. Ponieważ robienie ze swojej 4. letniej córki kurewki ku uciesze pedofili nie jest niczym mądrym, zaszczytnym, ani godnym pochwały.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Ludzie sie kurwio za mniejsze kase.
Paczki z głów!

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Zachwyty nad kurwą, albo złodziejem - że bogaty, także uważam za uwłaczające.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Ale przynajmniej nie off top ;).
Paczki z głów!