Autor Wątek: Co was ostatnio zszokowało?  (Przeczytany 1409057 razy)

Offline selfslave

  • Gaduła
  • Wiadomości: 245
Rachet - nie chcę się tradycyjnie głupio tłumaczyć ;), ale wielu z Was wraca koło 14-15 na jame i może (nieraz do rana!) robić dokładnie to, na co ma ochotę: czytać, chlać, grać, fapować, miksować, opier... się. I nic się niektórym jeszcze nie chce! A tu - jesteś starszy, więc i sił już mniej, a masz regularny zapierdziel do 22-23. Dawno nie pamiętam, żebym obejrzał jakiś film jednym ciągiem*, albo spał 8h. Gdybym miał do tego jeszcze wolne ferie, wakacje(!!!) - to kuźwa z lenistwa bym nagrał demo, EP, LP i skończył jako sławny Artysta!
Po kiego się tak wcześnie hajtałem??!! ;) Plan był dokładnie taki, jak napisałem...

ED: *dziękuję serdecznie za wszystkie propozycje fajnych seriali! ;)
Aczkolwiek jak się ma za dużo wolnego czasu to też jest rozleniwiające.
Jak się dużo robi (ale też nie tak, żeby padać na cyce ze zmęczenia) to w wolnych chwilach nadal chce się coś robić. A jak nie trzeba nic robić to się nie chce :)

Że tutaj podam przykład mojego teścia, który w pracy przez większość czasu gra w pasjansa i rozmawia z kolegami, więc po powrocie do domu odpala pasjansa albo ogląda meczyk ;]
Po prostu organizm się przyzwyczaja do trybu aktywności lub lenistwa.
Sam byłem kiedyś strasznym leniem, a od kilku lat żyję jak pracoholik.

Offline davqoniu

  • Gaduła
  • Wiadomości: 164
  • Brotherhood of Lefties ;)

Zszokowało mnie to i zajebiście mi sie przy tym spodobało :D Polecam inne przeróbki Andy'ego ;)

Offline ChopZeWsi

  • Pr0
  • Wiadomości: 870
Kilka dni temu zakupiłem dla brata używanego laptopa. Ogólnie stan bardzo dobry, z tym minusem że bateria nie działa i trzeba być cały czas na ładowarce, ale to nie stanowiło dla mnie problemu, bo sprzęt i tak miał być wykorzystywany tylko w domu.
     Po odebraniu przesyłki zainstalowałem system i inne duperele, sprawdziłem czy wszystko działa i pojechałem do domu rodzinnego przekazać lapka bratu. Na miejscu podłączamy, odpalamy i wszystko cacy, aż do momentu ruszenia kursorem, bo to powodowało natychmiastowe zawieszenie się kompa na amen. Przerwać zawiechę można było tylko poprzez odcięcie zasilania, bądź długie przytrzymanie przycisku power.
     Brat powiedział że to jakiś szmelc i żeby go zwrócić. Zabrałem więc laptopa i wróciłem do siebie. Tutaj podłączam lapka, odpalam i nic się nie zawiesza, wszystko chodzi jak w zegarku.

Czy możliwe jest że to instalacja elektryczna jest winna za ten proceder? Mam teraz problem, bo sprzedający nie przyjmie zwrotu, bo sprzęt przecież działa, a brat nie potrzebuje kompa który nie działa u niego w domu.


Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
A ta niedzialajaca bateria jest caly czas wlozona?
B ( o ) ( o ) B S

Offline ChopZeWsi

  • Pr0
  • Wiadomości: 870
Tak jest. Później na elektrodzie znalazłem info że bateria może robić takie cyrki, ale u mnie też jest włożona, a nic złego się nie dzieje.


Posty połączone: 18 Gru, 2011, 21:39:25
Dobra, po kilku uruchomieniach i u mnie zaczął się zawieszać i rzeczywiście winna zdaje się być bateria, bo bez niej działa jak należy.
« Ostatnia zmiana: 18 Gru, 2011, 21:39:25 wysłana przez ChopZeWsi »

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Spoiler

Posty połączone: 19 Gru, 2011, 19:50:35
Pokażę żonie, że pewne rzeczy mogą się w życiu przydać :D
« Ostatnia zmiana: 19 Gru, 2011, 19:50:37 wysłana przez wuj Bat »
Paczki z głów!

Offline KykuPL

  • Gaduła
  • Wiadomości: 280

Offline Jesus

  • Gaduła
  • Wiadomości: 353
  • Djesus Chytrus
Cały mój świat mnie kurwa zszokował w jednej chwili :O
Niczemu już nigdy się nie dziwię.
return to monke

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
A co się stało?
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline Muchatek

  • Gaduła
  • Wiadomości: 115
  • Old Smuggler

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 500

http://hotnews.pl/arttechnika-358.html
Grubo. I co, mają zamiar ścigać nieopodatkowane transakcje itp?
Kolejne narzędzie powrotu totalitaryzmu?
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:


Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Spoiler
Paczki z głów!

Zomballo

  • Gość
« Ostatnia zmiana: 23 Gru, 2011, 14:51:02 wysłana przez Zomballo »

Offline KykuPL

  • Gaduła
  • Wiadomości: 280

http://hotnews.pl/arttechnika-358.html
Grubo. I co, mają zamiar ścigać nieopodatkowane transakcje itp?
Kolejne narzędzie powrotu totalitaryzmu?
Ot zwykła kontrola zwykłego obywatela-robola. Strzał w dziesiątkę bo pieniądze każdy chce mieć i każdy dba żeby ich nie zniszczyć. Dziś wszczepiają czipy w kasę, a jutro będą zapodawać je nieświadomym ludziom w szczepionkach na grypę itp.

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 500
Trzeba będzie wtedy się schować do mikrofali, aby wybuchło.










Spoiler
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Moja znajoma znalazła kiedys sposób żeby to ominąć, mianowicie handel wymienny! Dawała dupy za wszystko

:D
B ( o ) ( o ) B S

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
A może dostała od kogoś czipa w... czipę?

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 470
 Ten podpis  pod zdjęciem mnie ostatnio zszokował  " Plecy do dupy "  :o :o :o

Offline Wybielacz666

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 287
  • mam paliwo razy sto, suki
    • growl'n'roll, baby!
z fejsbukowego kanału Mastodona:
Cytuj
hey everyone and Merry Christmas, this is Bill from the band, i recently sold a guitar on Ebay to a kid in Germany. now long story short, he didn't like the guitar so asked for a refund. i gladly said "send the item back and i will give you a refund" well he opened a case and somehow Ebay Germany decided in his favor and refunded his money, WITHOUT EVER SENDING THE ITEM BACK!!!!!! real cool Ebay. so when i opened an appeal to the decision, they asked him to send the item to me. he sent me an empty box!!! and i can do nothing now. ebay claims he sent the item back. even though i have the receipts showing when i mailed it to him it weighed 27LBS. and when he sent it back it weighed 11LBS. they don't wanna hear it.

ANY HELP?????
anyone affiliated with ebay germany???
BILL KELLIHER
MASTODON
no kurwa nie wierzę...
do widzenia.

Offline Kelthuz

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 0
Ostatnio wszedłem z ciekawości na blog kelthuza (jako iż była o nim rozmowa w innym temacie) i zszokowało mnie, czego ten pojeb słucha:

( Obraz usunięty.)

Wstyd mi za tego kretyna, jak można łączyć doktryny liberalnej polityki rynkowej z ideą wyższości białej rasy i jakimiś neopogańskimi bzdurami. Dobrze, że nie znam żadnego innego zwolennika wolnego rynku o takich poglądach jak ten społeczny ewenement. Na dodatek, jego przemyślenia to jakieś niewiarygodne bzdury, poczytajcie sami.

Poniżej link do bloga
http://kelthuz.blogspot.com/2010/02/koncepcje-organizacji-resortow-siowych.html

Jesteś analfabetą?

Offline Frantic

  • Pr0
  • Wiadomości: 725

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.

Offline selfslave

  • Gaduła
  • Wiadomości: 245
"Biała Pięść" to chyba jakaś grupa fanów analnego fistingu, dobrze się domyślam?

bandit112

  • Gość