Autor Wątek: SERIALE czyli co oglądamy w odcinkach  (Przeczytany 177962 razy)

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Nie mam pojęcia co można w tej fabule zaspojlerować.
Jest bardzo oczywista w zasadzie.
Spoiler
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline Vertigo

  • Pr0
  • Wiadomości: 683
  • I'm here to solve problems.
    • Good Girl Maggie


GAME OF THRONES
18 Kwietnia w HBO!



Yeah. Prelude już jest niezły :D

Offline Maciek

  • Pr0
  • Wiadomości: 829
Też czekam na GoT, oglądnąłem prelude i zapowiada się naprawdę dobrze, właśnie zabieram się za książkę :D

Offline Vertigo

  • Pr0
  • Wiadomości: 683
  • I'm here to solve problems.
    • Good Girl Maggie
Książka świetna - 11/10 - tak dobrej dawno nie czytałem. A raczej serii bo to nie jedno tomikówka ;)

Offline Kubanczyk

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 64
Polecam nowy serial The Borgias, jest dobry!

Offline Maciek

  • Pr0
  • Wiadomości: 829
No to zobaczymy jak mi się spodoba, na razie jest bardzo dobrze

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Książka świetna - 11/10 - tak dobrej dawno nie czytałem. A raczej serii bo to nie jedno tomikówka ;)
Książki nie ruszę zanim nie skończy cyklu, a z jego obecnym tempem jest dość prawdopodobne że jebnie w kalendarz zanim mu się uda :F
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline october

  • Pr0
  • Wiadomości: 557
  • Oct.
Ja teraz dobiegam do końca z serialem Chuck. Na początku można odnieść wrażenie, że gniot, ale później fajnie się rozkręca. Z kategorii - dobry komediowy czasozabijacz.  4 sezony.

http://www.filmweb.pl/serial/Chuck-2007-406378
007

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
w ręce wpadl mi serial "Lie to me" i polecam kazdemu. Wraz z kolejnymi odcinkami zaznacza się pewien schemat, ale i tak serial jest bardzo ciekawy i fajnie sie ogląda. Taka lepsza i ciekawsza wersja serii CSI
B ( o ) ( o ) B S

Offline Turgon

  • Gaduła
  • Wiadomości: 403
Ja natomiast ostatnio obejrzałem dwa odcinki "The Killing". Zapowiada się fajnie ;D
Ssiecie.

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
Ja teraz dobiegam do końca z serialem Chuck. Na początku można odnieść wrażenie, że gniot, ale później fajnie się rozkręca. Z kategorii - dobry komediowy czasozabijacz.  4 sezony.

http://www.filmweb.pl/serial/Chuck-2007-406378
Jestem po pierwszym sezonie - gniot.
Liczę że się rozkręci.
Przynajmniej na razie ta blondyna ratuje sprawę.
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline october

  • Pr0
  • Wiadomości: 557
  • Oct.
To, że obejrzałeś pierwszy sezon i zabierasz się za drugi oznacza, że gniot z gatunku - "a oglądam dalej". Ja tak doszedłem do 4tego sezonu :)

Ta blondyneczka to Polka swoją drogą. Poza nią serial warto oglądać dla Jeffa i Lestera. Mistrzostwo. Nakręcili kilka epizodów z nimi osobno:



Z takich lajtowych, komediowych czasozabijaczy to jeszcze polecam Entourage, IT Crowd, Big bang Theory, Weeds, Californication. Wszystkie fajne.
007

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
Oglądam dalej bo to jednak chyba najwyższa półka wśród seriali, których jeszcze nie widziałem ;)
lajtowych, komediowych czasozabijaczy
Californication bym pod to nie podczepił ;)
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline irycio

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 48
Mortal Kombat: Legacy :D. Legalnie za darmo i cudowny ostatni odcinek o Cage'u.

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Dobra, z góry zaznaczam, że nie przeczytałem topiku, bo mi się nie chciało :D ale jeszcze to zrobię.
Póki jednak nie przebrnąłem przez lekturę:
Ostatnio obejrzałem sobie 'Game of Thrones',  'Camelot' i 'Pillars of the Earth'. Zna ktoś może jeszcze jakieś fajne seriale w takim klimacie?
Spoiler
No i oczywiście 3 wymienione jako wzór seriale polecam gorąco :D

ED: no i przebrnąłem. Obadam Merlina, tego nowego z BBC (bo kiedyś zdaje się jeszcze Hallmark jakiegoś wyprodukował).
Wybaczcie, ale odpuszczę może wypisywanie po raz kolejny różnych serialików i anime, których większość i tak tu już wymieniliście ;)
« Ostatnia zmiana: 25 Wrz, 2011, 20:06:33 wysłana przez sylkis »
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
Ostatnio zachwycił mnie serial SUITS, oglądnąłem wszystkie 12 odcinków jednym cięgiem, prawie cały dzien na to.
Bardzo fajny serial opowiadający o peryferiach pracowników pewnej kancelarii adwokackiej.
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 363
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Breaking Bad.

. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
One Tree Hill <3
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline pivo

  • Pr0
  • Wiadomości: 736
    • VisionsOfTondal
The Big Bang Theory
The Mentalist
House M.D
Dexter

Standard taki.
Zbliża się nowy rok akademicki to zapewne dojdzie do tego kilka pozycji ;]

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
O "Legend of the Seeker" (polskie tytuły "Opowieść o Poszukiwaczu" lub "Miecz prawdy" zależnie skąd je bierzemy) się rozpiszę jak skończę 2gą serię, bo stężenie :o :facepalm: ;D :headache: :lol: :-X oraz innych tego typu reakcji jest zabójcze.

PS. Zabieram się niedługo do "Dark Angel" - ktoś widział, ktoś wie?
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Pilotażowy odcinek byl tak bardzo... Oh, come on! :< że jak mi dało znać, że mam mało miejsca na dysku skasowałem go bez oporów (szkoda mi tylko czasu, jaki poświęciłem na ściągnięcie go i dlatego chciałem go zostawić na później, no ale...) :P

Opowiedz dalsze wrażenia, to może jeszcze się przekonam, ale ten pilot był dla mnie na poziomie jakiejś Xeny, czy innego takiego bardzo-dziecinnie-umownego-i-naiwnego, aż się czułem tak, jakby ktoś obrażał mój intelekt:p

Bo jak dla mnie to nawet widać, że pomysł całkiem fajny i wątki też całkiem spoko, tylko ta realizacja jest tak naciągana :facepalm:
« Ostatnia zmiana: 26 Wrz, 2011, 16:28:31 wysłana przez sylkis »
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Tolein

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Merlin jest raczej infantylny, ale jeśli lubisz klimaty, to da się obejrzeć pierwszy sezon. Drugi to powolne lądowanie w psiarni.
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Powtarzam: Legend of the Seeker = :o :facepalm: ;D :headache: :lol: :-X

Branie tego serialu (chociaż troszkę) na poważnie mija się z celem, bo to masakryczna szmira. Masakrycznie masakryczna szmira, wyjątkowo głupia nawet na tak głupi gatunek jak fantasy. Ale zabawa jest przednia - głownie z wyszukiwania ilości idiotyzmów / jednostkę czasu :zuo:
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Tollein, po pierwszych odcinkach Merlina jak narazie nie jest infantylny, tylko po prostu lekki (imo), nie jest poważny. Jeśli chcesz zobaczyć coś infantylnego, to obczaj właśnie tego Seekera ;) przy którym upewniam się, że go jednak nie tykam. MrJ, masz wciry za to, co powiedziałeś o fantasy! ;)
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline michu123PL

  • Pr0
  • Wiadomości: 558
  • Rycerz Cebulowego Stołu
The Big Bang Theory
How I Met Your Mother
House M.D
Scrubs
Better :D