Autor Wątek: Cytat sezonu  (Przeczytany 340007 razy)

Zomballo

  • Gość
Odp: Cytat sezonu
« Odpowiedź #1175 13 Mar, 2015, 15:02:24 »
O jakiejś "wybitnej" performerce, która lata centralnie z gołą dupą i cycami rzygając mlekiem (mam nadzieję), które potem zlizuje z podłogi bogu ducha winny pies.

Cytuj
Eksploruje granice pomiędzy byciem i nie-byciem, oraz ciężką do określenia przestrzeń permanentnego partycypowania w płynnej całości.

Kiedy widzę takich pojebańców, a potem czytam wypociny nie lepszych "krytyków", to normalnie budzi się we mnie talib.

Tutaj fragment głembokiej tfurczości, ja jebe - już sobie wyobrażam co musi odpierdalać na chacie:



Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 033
Odp: Cytat sezonu
« Odpowiedź #1176 13 Mar, 2015, 15:08:03 »
O jakiejś "wybitnej" performerce, która lata centralnie z gołą dupą i cycami rzygając mlekiem (mam nadzieję), które potem zlizuje z podłogi bogu ducha winny pies.

Cytuj
Eksploruje granice pomiędzy byciem i nie-byciem, oraz ciężką do określenia przestrzeń permanentnego partycypowania w płynnej całości.

Kiedy widzę takich pojebańców, a potem czytam wypociny nie lepszych "krytyków", to normalnie budzi się we mnie talib.

Tutaj fragment głembokiej tfurczości, ja jebe - już sobie wyobrażam co musi odpierdalać na chacie:


Kurwa, ostatnio w środku nocy zamiast lecieć do kibla mogłem się porzygać na płótno. Byłbym artystą.
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Odp: Cytat sezonu
« Odpowiedź #1177 13 Mar, 2015, 15:11:09 »
Nie mówiłeś, że wyrzyguje literki, to już sztuka :D

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 033
Odp: Cytat sezonu
« Odpowiedź #1178 13 Mar, 2015, 15:14:33 »
Było pismo obrazkowe.
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Odp: Cytat sezonu
« Odpowiedź #1179 13 Mar, 2015, 15:15:34 »
A w temacie jeszcze:

"No bo zanim wyjmiesz nowe wiosło z case'a, to nie wiesz czy kurwi. I to jest właśnie gitara Schroedingera..."

Offline blendamed

  • Gaduła
  • Wiadomości: 399
Odp: Cytat sezonu
« Odpowiedź #1180 13 Mar, 2015, 15:25:44 »
Zastanawiające jest to, że "sztuka" tego pokroju jednak znajduje wśród swojej publiki osoby, które wzdychają z zachwytem patrząc jak jakaś pacjentka z cycem na wierzchu i spięta drutem od ucha do ucha pluje mlekiem po glebie.
Pewnie Ci zafascynowani tymże wyplutym mlekiem postrzegają nas jako staroświeckich ignorantów. Niestety, mnie to tylko i wyłącznie wygląda na dorabianie głębokiej filozofii do czynności podcierania dupy, z nadzieją że publika i tak będzie smyrać się po bródce aprobując spektakl choć i tak nikt nie chwyta co się na załączonym obrazku wyprawia...

...albo jestem zbyt tępy na tego typu performensy, trudno, przeżyję.
Spoiler

Cytuj
Eksploruje granice pomiędzy byciem i nie-byciem, oraz ciężką do określenia przestrzeń permanentnego partycypowania w płynnej całości.

Offline Ghost_of_Cain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 300
Odp: Cytat sezonu
« Odpowiedź #1181 13 Mar, 2015, 21:11:59 »
O jakiejś "wybitnej" performerce, która lata centralnie z gołą dupą i cycami rzygając mlekiem

Zawsze mówiłem, że problem ze skurwysynami strzelającymi do słoni leży nie do końca po stronie tych skurwieli, tylko po stronie debili robiących ze słoniowych kłów paciorki a ze skór tygrysów czapki.

Myślisz, że artystka biegałaby z brzydkim bobrem i owinięta drutem, gdyby pies z kulawą nogą na to nie zwracał uwagi? Kurwa, retorycznie się pytam, rzecz jasna. Dopóki jeden osioł z drugim będzie tam odnajdywał "przestrzeń permanentnego partycypowania" - będzie podaż.

A do artystki nie mam żalu - my ze swoimi instrumentami szarpanymi, kopulujący z głośnikiem w celu wydobycia ekstatycznie wyczekiwanych przez publiczność dźwięków sprzeżenia akustycznego wyglądamy pewnie równie idiotycznie :D

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Odp: Cytat sezonu
« Odpowiedź #1182 14 Mar, 2015, 04:46:42 »
O jakiejś "wybitnej" performerce, która lata centralnie z gołą dupą i cycami rzygając mlekiem

Zawsze mówiłem, że problem ze skurwysynami strzelającymi do słoni leży nie do końca po stronie tych skurwieli, tylko po stronie debili robiących ze słoniowych kłów paciorki a ze skór tygrysów czapki.

Myślisz, że artystka biegałaby z brzydkim bobrem i owinięta drutem, gdyby pies z kulawą nogą na to nie zwracał uwagi? Kurwa, retorycznie się pytam, rzecz jasna. Dopóki jeden osioł z drugim będzie tam odnajdywał "przestrzeń permanentnego partycypowania" - będzie podaż.

A do artystki nie mam żalu - my ze swoimi instrumentami szarpanymi, kopulujący z głośnikiem w celu wydobycia ekstatycznie wyczekiwanych przez publiczność dźwięków sprzeżenia akustycznego wyglądamy pewnie równie idiotycznie :D
q

Ad1. Problem ze słoniami leży po stronie słoni. Oraz zawodników UŻYWAJĄCYCH ich organów. Np. Taki Chopin, albo żeby daleko nie sięgać - Paderewski - używali  poroża martwych słoni setnie się bawiąc przy tem. Ergo: chuj w dupe słoniom. Niech się cieszą faktem, że codziennie nie jest dokonywany na nich holocaust, jak np. na ich ssaczych, równie inteligentnych kumplach - świniach.

Ad.2 i 3 - jebać takie artystki czekanem w dubaj.

Offline Ghost_of_Cain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 300
Odp: Cytat sezonu
« Odpowiedź #1183 14 Mar, 2015, 09:00:01 »

chuj w dupe słoniom. Niech się cieszą faktem, że codziennie nie jest dokonywany na nich holocaust, jak np. na ich ssaczych, równie inteligentnych kumplach - świniach.


Touché!

Niektórzy niestety twierdzą, że jedzą świnie by żyć. Każden jeden natomiast, który dobrze się _bawi_ martwym słoniem lub _musi_ mieć czapkę z tygrysa, powinien zostać natychmiast zastrzelony - chyba, że nie żyje.

Komunały; odbiegam od tematu. A w temacie - każde odnoszenie się do performensu artystki to niebezpieczne zbliżanie się do publiczności która to komentuje, ci zaś ewidentnie są drobiem. Z nimi mam większy problem niż z performerką i jej bobrem.


Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 865
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
Odp: Cytat sezonu
« Odpowiedź #1184 14 Mar, 2015, 09:34:53 »
Cytuj
Jeszcze nigdy tak wielu, nie pracowało tak wiele, za tak niewiele, na tak niewielu

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Odp: Cytat sezonu
« Odpowiedź #1185 14 Mar, 2015, 10:08:13 »

chuj w dupe słoniom. Niech się cieszą faktem, że codziennie nie jest dokonywany na nich holocaust, jak np. na ich ssaczych, równie inteligentnych kumplach - świniach.


Touché!

Niektórzy niestety twierdzą, że jedzą świnie by żyć. Każden jeden natomiast, który dobrze się _bawi_ martwym słoniem lub _musi_ mieć czapkę z tygrysa, powinien zostać natychmiast zastrzelony - chyba, że nie żyje.

Komunały; odbiegam od tematu. A w temacie - każde odnoszenie się do performensu artystki to niebezpieczne zbliżanie się do publiczności która to komentuje, ci zaś ewidentnie są drobiem. Z nimi mam większy problem niż z performerką i jej bobrem.

Ale Kali mówić, że noga słonia dobra. Trąba słonia też dobra... To co ma zrobić jak nie mieć świń?

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Odp: Cytat sezonu
« Odpowiedź #1186 14 Mar, 2015, 13:15:17 »

chuj w dupe słoniom. Niech się cieszą faktem, że codziennie nie jest dokonywany na nich holocaust, jak np. na ich ssaczych, równie inteligentnych kumplach - świniach.


Touché!

Niektórzy niestety twierdzą, że jedzą świnie by żyć. Każden jeden natomiast, który dobrze się _bawi_ martwym słoniem lub _musi_ mieć czapkę z tygrysa, powinien zostać natychmiast zastrzelony - chyba, że nie żyje.

Komunały; odbiegam od tematu. A w temacie - każde odnoszenie się do performensu artystki to niebezpieczne zbliżanie się do publiczności która to komentuje, ci zaś ewidentnie są drobiem. Z nimi mam większy problem niż z performerką i jej bobrem.

Ale Kali mówić, że noga słonia dobra. Trąba słonia też dobra... To co ma zrobić jak nie mieć świń?

Oni tam nie żrą słoni. Co wcale nie oznacza, że nie wprowadziłbym natychmiast mody na noszenie czapki z Murzyna.

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
Odp: Cytat sezonu
« Odpowiedź #1187 24 Mar, 2015, 14:02:36 »
Cytuj
The Buddhists say if you meet somebody and your heart pounds, your hands shake, your knees go weak, that’s not the one. When you meet your ‘soul mate’ you’ll feel calm. No anxiety, no agitation.
— Monica Drake, Clown Girl
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 767
Odp: Cytat sezonu
« Odpowiedź #1188 25 Mar, 2015, 05:24:26 »
Coś w tym jest...... 

Tymczasem w Skervesenie:
(bla bla, leci rozmowa, nagle Dalia przechodzi do meritum)
- Wiesz, nie mogę być najgorszy ;).
Na co Pszczółka Szmaja konkluduje:
- To znaczy możesz. Ale nie chcesz...

;)
Paczki z głów!

Offline escape_artist

  • Pr0
  • Wiadomości: 903
  • Drę morde oraz zabijam szałtę. Majkel Patrz Wyżej!
Odp: Cytat sezonu
« Odpowiedź #1189 27 Mar, 2015, 08:25:20 »
Pierwszy komentarz pod artykulem o satanistycznym Reksio:

Cytuj
Właśnie posilasz się obiadem?
...a wiesz kto też kiedyś jadł obiad?
-
-
-
-Hitler!

EDYTA:

moja dzisiejsza rozmowa z żoną na fb:

[ja w pracy - siedze nad jednym projektem juz dlugo]


Cytuj
żonka - jak Ci idzie? 
ja - do dupy, ale jak to mawiali mnisi tybetańscy: "Z gówna bata nie ukręcisz..."
żonka - a kiełbaskę?
« Ostatnia zmiana: 27 Mar, 2015, 09:03:55 wysłana przez escape_artist »
||Po prostu troche sie przyczepiliscie szczegolow zupelnie nie istotnych w tym momencie... || !!!!MAJKEL RÓB CEBULE!!!! ||Początkujący treser Lewiatanów ||

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 463
Odp: Cytat sezonu
« Odpowiedź #1190 27 Mar, 2015, 22:15:52 »
.....Prawdziwy mężczyzna powinien : spalić dom , wyrwać drzewo i spuścić wpierdol synowi .

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 865
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
Odp: Cytat sezonu
« Odpowiedź #1191 30 Mar, 2015, 22:48:09 »
 ... i przelecieć 16-letnią córkę szefa.
4string

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Odp: Cytat sezonu
« Odpowiedź #1192 30 Mar, 2015, 23:10:46 »
... i przelecieć 16-letnią córkę szefa.

A co powiesz samozatrudnionym?

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 033
Odp: Cytat sezonu
« Odpowiedź #1193 30 Mar, 2015, 23:11:52 »
... i przelecieć 16-letnią córkę szefa.

A co powiesz samozatrudnionym?

Prawa albo lewa ręka.
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 202
Odp: Cytat sezonu
« Odpowiedź #1194 30 Mar, 2015, 23:23:50 »
(Ja) - Właśnie dostałem na pocztę kupon rabatowy na repetytoria maturalne... :/
(Ola) - To przez to że oglądasz Korwina.
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Odp: Cytat sezonu
« Odpowiedź #1195 30 Mar, 2015, 23:29:16 »
... i przelecieć 16-letnią córkę szefa.

A co powiesz samozatrudnionym?

Prawa albo lewa ręka.

Słabe

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 767
Odp: Cytat sezonu
« Odpowiedź #1196 31 Mar, 2015, 12:59:14 »
Amanita:

Poradnik składania ofiar w ludziach dla początkujących.
Paczki z głów!

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 513
  • Venus as a goodboi
Odp: Cytat sezonu
« Odpowiedź #1197 31 Mar, 2015, 15:55:37 »
.....Prawdziwy mężczyzna powinien : spalić dom , wyrwać drzewo i spuścić wpierdol synowi .
Przypomniał mi się taki plakat z XX-lecia międzywojennego, coś w stylu "prawicę podajesz na przywitanie, prawicą piszesz, etc." i osobno dopisane "prawicą się podcierasz i prawicą bijesz żonę i dzieci" :D

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 463
Odp: Cytat sezonu
« Odpowiedź #1198 31 Mar, 2015, 16:27:06 »
Dobrze że ja leworęczny  ;D choć  w zasadzie oburęczny .
« Ostatnia zmiana: 31 Mar, 2015, 16:29:51 wysłana przez Algiz »

Offline selfslave

  • Gaduła
  • Wiadomości: 245
Odp: Cytat sezonu
« Odpowiedź #1199 31 Mar, 2015, 17:58:44 »
Zastanawiające jest to, że "sztuka" tego pokroju jednak znajduje wśród swojej publiki osoby, które wzdychają z zachwytem patrząc jak jakaś pacjentka z cycem na wierzchu i spięta drutem od ucha do ucha pluje mlekiem po glebie.
Pewnie Ci zafascynowani tymże wyplutym mlekiem postrzegają nas jako staroświeckich ignorantów. Niestety, mnie to tylko i wyłącznie wygląda na dorabianie głębokiej filozofii do czynności podcierania dupy, z nadzieją że publika i tak będzie smyrać się po bródce aprobując spektakl choć i tak nikt nie chwyta co się na załączonym obrazku wyprawia...

...albo jestem zbyt tępy na tego typu performensy, trudno, przeżyję.
Spoiler

Cytuj
Eksploruje granice pomiędzy byciem i nie-byciem, oraz ciężką do określenia przestrzeń permanentnego partycypowania w płynnej całości.
( Obraz usunięty.)
Chcąc nie chcąc trochę musiałem się zapoznać ze sztuką współczesną i ogólnie performance ma swoje miejsce, bywa też interesujący. Problem jest w tym, że taki performance mógł być ciekawy jeszcze w latach 70tych, ale tylko na zasadzie przełamania czegoś, zbadania granic. Tak jak w muzyce są eksperymenty i niektóre są udane, a inne mniej, jedne są strawne a inne można potraktować wyłącznie jako ciekawostkę. Więc ogólnie chodzi o to, że ktoś to zrobił, żeby coś sprawdzić, ktoś interesuje to sobie zobaczył i wie jak to wygląda, czy robi jakieś wrażenie itp. Natomiast wracanie do rzeczy, które już zrobiono w latach 70tych to albo lenistwo albo brak kreatywności albo ignorancja, bo eksperyment raczej nie jest do wielokrotnego oglądania, tylko do zapoznania się. Więc raz wystarczy. Chyba, że rzeczywiście wyjdzie z tego eksperymentu coś w chuj ciekawego to można zrobić z tym coś więcej, no ale nie kurwa kolejny taki sam eksperyment.

I ogólnie to w tych latach 70tych eksperymentowano z tymi performance'ami, bo rzeczywiście chcieli sprawdzić, zbadać granice co można w sztuce. A tutaj mamy Panią, która jako artystka dostaje granty na zrobienie czegoś, a po co się jebać i nakurwiać miesiącami serie obrazów, jak można odpierdolić chujowy performance. I oczywiście do tych obrazów trzeba też mieć sporo wiedzy i skilla, a stanąć nago to każdy głupi może, tylko trzeba się trochę przełamać ;)

Tak jak np. dadaiści zrobili coś w ramach eksperymentu, z różnymi efektami, ale ogólnie to chodzi o to, że sobie zrobili, wiemy że tak można, ale bez sensu jest powtarzać coś co powstało tylko dla zbadania granic. A pomimo tego mamy w tym zasranym światku sztuki współczesnej sporo dadaistów i o dziwo dużo z nich w Polsce ;) O dotacjach na kulturę z podatków też wszyscy wiemy ;)