Autor Wątek: Cytat sezonu  (Przeczytany 340028 razy)

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Odp: Cytat sezonu
« Odpowiedź #1075 23 Sie, 2014, 13:24:33 »
A poniżej - autentyk:

Ja już teraz rozumiem jak wielkie znaczenie ma stwierdzenie "sprawdzaj bibliografię". Niedawno widziałem się z kolegą po fachu, jak i ja, geologiem. Gadka, szmatka i zeszło się na temat dostępności fachowej literatury.

- Wiesz, ostatnio wyszło nowe geologiczne czasopismo - "Gejzer". Takie tam o dziurach i tryskaniu. Powinno być dostępne prawie w każdym kiosku. Polecam.

No to poszedłem urwa do jakiegoś tam Relay - Ruch - Kolporter. Ludzi w pytę.
Ja na cały regulator:
- "Gejzera" poproszę.
- Oj, proszę Pana - ryczy babina - nie wiem czy jeszcze go robią, dawno nie widziałam, ale mam kilka innych bardzo przyjemnych gejowskich czasopism.
Oczywiście natychmiast zrobiło się cicho jak na mszy.

O dziurach i tryskaniu urwa mać.
Pomóż drogie Bravo zemścić się na sukinsynie...
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline benkai

  • The Resolver
  • Gaduła
  • Wiadomości: 496
Odp: Cytat sezonu
« Odpowiedź #1076 23 Sie, 2014, 13:28:39 »
@Bjørn   Zamow mu prenumerate pdobnego periodyku z dostawą do domu w foliowym opakowaniu.

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
Odp: Cytat sezonu
« Odpowiedź #1077 24 Sie, 2014, 16:09:35 »
Tyle dup a nic do ruchania.
Przemyślenia na plaży.
Się pytałem o co dokładnie chodzi ale za dużo piw i sam nie kumał co mówi.
« Ostatnia zmiana: 24 Sie, 2014, 20:30:36 wysłana przez Dmaligator »
Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 767
Odp: Cytat sezonu
« Odpowiedź #1078 25 Sie, 2014, 00:07:01 »
Na plaży myślałem podobnie, że właściwie to nie ma się jak ruszyć, a nie ma czego oglądać :).

"Przed koncertem nie pijemy, ale za to po koncercie - zawsze." Ziomeni z Uneven Structure 
Paczki z głów!

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Odp: Cytat sezonu
« Odpowiedź #1079 25 Sie, 2014, 00:24:48 »
Na plaży myślałem podobnie, że właściwie to nie ma się jak ruszyć, a nie ma czego oglądać :).

"Przed koncertem nie pijemy, ale za to po koncercie - zawsze." Ziomeni z Uneven Structure 

mawiam tak samo przed każdym koncertem :)
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline Jesus

  • Gaduła
  • Wiadomości: 353
  • Djesus Chytrus
Odp: Cytat sezonu
« Odpowiedź #1080 25 Sie, 2014, 01:32:50 »
"Picie w samotności jest jak sranie w towarzystwie"
return to monke

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 971
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Odp: Cytat sezonu
« Odpowiedź #1081 27 Sie, 2014, 17:01:46 »
jebnęło cię turbo

Jazz, Lounge, Downtempo

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Odp: Cytat sezonu
« Odpowiedź #1082 29 Sie, 2014, 13:43:02 »
The Simpsons:

"W bluesie nie chodzi o to, żeby (poprzez granie go) poczuć się lepiej. Chodzi o to, aby inni poczuli się gorzej."
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 767
Odp: Cytat sezonu
« Odpowiedź #1083 30 Sie, 2014, 23:03:54 »
Na plaży myślałem podobnie, że właściwie to nie ma się jak ruszyć, a nie ma czego oglądać :).

"Przed koncertem nie pijemy, ale za to po koncercie - zawsze." Ziomeni z Uneven Structure 

mawiam tak samo przed każdym koncertem :)
I myślisz, że to czyni Cię aniwenstrakczerem? :)
Paczki z głów!

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Odp: Cytat sezonu
« Odpowiedź #1084 31 Sie, 2014, 15:50:20 »
Na plaży myślałem podobnie, że właściwie to nie ma się jak ruszyć, a nie ma czego oglądać :).

"Przed koncertem nie pijemy, ale za to po koncercie - zawsze." Ziomeni z Uneven Structure 

mawiam tak samo przed każdym koncertem :)

I myślisz, że to czyni Cię aniwenstrakczerem? :)

na odwrót :D
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 033
Odp: Cytat sezonu
« Odpowiedź #1085 31 Sie, 2014, 21:58:20 »
"Skoro nawet premier wypierdala z tego kraju za granicę do roboty, to tylko oznacza, że nie jest w Polsce zbyt dobrze"
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 865
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
Odp: Cytat sezonu
« Odpowiedź #1086 03 Wrz, 2014, 20:38:58 »
http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic2892098.html#13931802

Cytuj
Witam mam problem ,pewnego czasu komputer nie chciał mi się włączyć , kręciłem wtyczką od zasilania , kręciłem i nic... pomyślałem że jest to problem z wtyczką , rozebrałem ją z gumy a w środku był kabel przerwany , więc go zlutowałem z kolegą i pięknie śmigał.

Czasem naprawa okazuje się banalna - wystarczy przylutować kabel do kolegi :D
4string

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Odp: Cytat sezonu
« Odpowiedź #1087 03 Wrz, 2014, 20:48:23 »
Może chodzi o to, że kolega pomagał przy spuszczaniu kablowi wpierdolu.

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 513
  • Venus as a goodboi
Odp: Cytat sezonu
« Odpowiedź #1088 05 Wrz, 2014, 19:15:53 »
Cytuj
[Wt 01:59] <wrobelsparrow> wybacz mi to zdanie, nie chcę być niegrzeczny idź już chłopie spać i zjedź se na ręcznym
[Wt 01:58] <Martens_emenems> życzę więc i Tobie, i całej forumowej braci dużo piwa, chłopców oraz czystych gaci
[Wt 01:57] <Martens_emenems> a teraz wybacz mistrzu, Wróblem często zwany, idę spać, bo z rana będę rozklekotany
[Wt 01:56] <Martens_emenems> wiedziałem, że bardzo mojej cielesności pragniesz - gdy raz ją poczujesz, na zawsze w nią zapadniesz
[Wt 01:55] <wrobelsparrow> hej młody człowieku niezły masz tam tupet- zaczekaj troszeczke z włażeniem mi w dupe
[Wt 01:53] <Martens_emenems> Tyś moją latarnią, wśród umysłu ciemności, jakżebym mógł nie brać przykładu z takich, jak Ty gości :)
[Wt 01:52] <wrobelsparrow> na co teraz liczysz? chyba na oklaski, wiem - nie możesz zasnąć bez zrobienia laski
[Wt 01:50] <Martens_emenems> nie płacz drogi wróblu, próżny twój frasunek, wpadaj do Rzeszowa na wieczór i trunek
[Wt 01:49] <wrobelsparrow> mama to zrozumie, że się z ziomem tarłem stary za to powie, że dla niego umarłem
[Wt 01:47] <Martens_emenems> mamo moja droga, jestem pewny, raczej, że od dawien dawna ja kocham inaczej
[Wt 01:46] <wrobelsparrow> teraz tak tu myślę, co ja powiedziałem jak ja powiem mamie że jestem pedałem?
[Wt 01:45] <Martens_emenems> niechże boli, co mi tam, chcę doświadczyć tego, gdy kolega uprawia stosunek z kolegą!
[Wt 01:44] <wrobelsparrow> uważaj o co prosisz będzie cię bolało, tutaj nie pomoże nad morzem hadwao
[Wt 01:43] <Martens_emenems> powiedz mi mój Wróblu, cóżeś taki pewny, skąd wiesz, czy pod moim fizysem nie czai się powierzchowność królewny?
[Wt 01:42] <Martens_emenems> potem Ziobro już mi nic nie pomoże, ewentualnie dużo jodu i wyjazd nad morze
[Wt 01:42] <wrobelsparrow> będziesz później pisał do Ziobry petycje jak ci zapierdolę korepetycje
[Wt 01:40] <Martens_emenems> nie swym, lecz wziętym z twej broni kolekcji. bądź więc mi łaskawy i udziel mi lekcji.
[Wt 01:39] <wrobelsparrow> mam cię bić mym batem? chyba pojebało, za bardzo szanuję me delikatne ciało
[Wt 01:36] <Martens_emenems> bij mnie więc po piętach, bo na ciebie liczę, wiem, żem bardziej ci rad, niźli jakieś picze
[Wt 01:35] <wrobelsparrow> wałek u mnie wielki jak u wuja toma chata, gdy go ty zobaczysz, wnet popuścisz z bata
[Wt 01:33] <Martens_emenems> klnę się na mą duszę, że lubię boberki, lecz jeśliś na jeżyka ścięcty, bądź na łyso całkiem, będę z tobą walczył, nawet kuchennym wałkiem.
[Wt 01:32] <Martens_emenems> wybacz dociekliwość, lecz zapytać muszę, czy golisz klejnoty?
[Wt 01:31] <wrobelsparrow> ja cie bardzo prosze - gaci ja nie nosze - za to zawsze chętnie potargam za moszne
[Wt 01:30] <Martens_emenems> zapominasz bracie o jednym temacie: sztuka brać z połykiem, a nie brudzić gacie
[Wt 01:29] <wrobelsparrow> bo wszyscy polacy to jeedna rodzina - duży, czy mały byle kąsał grube pały
[Wt 01:27] <Martens_emenems> lecz nie o mnie wszak śpiewasz, lecz o panu młodym, zadek mu nadstawiaj, częstuj mocno, gęsto, urządź mu zawody
[Wt 01:26] <Martens_emenems> przyjmuję wyzwanie, po wazelinę już biegnę - seksu mało mi dziś, to jest przecież pewne
[Wt 01:25] <wrobelsparrow> mówię co to teraz, jako zorra swiadek - jak cię będzie świerzbić nadstawię ci zadek
[Wt 01:24] <Martens_emenems> niechaj wie kobieta, gdzie miejsce jej jest, zostaw takie rzeczy, do śmierci baw się fest
[Wt 01:23] <wrobelsparrow> na co ci to wszystko, ziomy piszą disy, czy to tak ciężko o dostęp do pizdy? nie bądź taki miętki jak prezydent bronek i każ oddać lali pierścionek
[Wt 01:21] <wrobelsparrow> aha, aha, wawa tutaj, emsi sparroł on da maaaajk, zorro ziom czek łan dys!
Zacząłem czytać z nudów kącik wuja purpla od początku (wszystkim polecam :D) i trafiłem na tę perełkę

Offline mati304

  • Gaduła
  • Wiadomości: 255
  • These go up to eleven.
Odp: Cytat sezonu
« Odpowiedź #1089 10 Wrz, 2014, 22:14:37 »
A co Ty kurwa na metalfeście grasz że scena 50m?

nie, postawie wzmak na działce i będę chodził po ogródkach działkowych i grał.
There's no use being precise about something when you don't even know what you're talking about.

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Odp: Cytat sezonu
« Odpowiedź #1090 10 Wrz, 2014, 23:07:38 »
"Jeśli Hilary Clinton wygra wybory w 2016, będzie to pierwszy przypadek, gdy ruchało się dwóch żyjących prezydentów USA."


Offline Fizyczny

  • Gaduła
  • Wiadomości: 280
  • THALL
Odp: Cytat sezonu
« Odpowiedź #1091 11 Wrz, 2014, 00:10:24 »
Aż boję się zapytać dlaczego jest dodane "żyjących"
.

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Odp: Cytat sezonu
« Odpowiedź #1092 11 Wrz, 2014, 00:13:38 »
Kto ich tam wie.

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Odp: Cytat sezonu
« Odpowiedź #1093 11 Wrz, 2014, 00:46:28 »
Zapewne chuj wie. On wszystko wie. Zwłaszcza w tym temacie powinien.
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 033
Odp: Cytat sezonu
« Odpowiedź #1094 15 Wrz, 2014, 22:14:08 »
Kolejna złota myśl mojej siostry:

"Jak nie rzygasz to zawsze gwiazdorzysz"
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Odp: Cytat sezonu
« Odpowiedź #1095 15 Wrz, 2014, 22:22:35 »


Zauważyłem, że moje dziewczę wywiesiło na swojej tablicy korkowej zdjęcie ziemniaka. Zatem...

- Dlaczego powiesiłaś zdjęcie ziemniaka na tablicy korkowej?
- Bo żyję w Polsce a to jest portret mojej ojczyzny.

:D
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 865
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
Odp: Cytat sezonu
« Odpowiedź #1096 15 Wrz, 2014, 22:29:10 »
( Obraz usunięty.)

Zauważyłem, że moje dziewczę wywiesiło na swojej tablicy korkowej zdjęcie ziemniaka. Zatem...

- Dlaczego powiesiłaś zdjęcie ziemniaka na tablicy korkowej?
- Bo żyję w Polsce a to jest portret mojej ojczyzny.

:D

- Kto ty jesteś - Polak mały.
(...) 
- Czym ten ziemniak? - Mą ojczyzną.
(...)
4string

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 513
  • Venus as a goodboi
Odp: Cytat sezonu
« Odpowiedź #1097 15 Wrz, 2014, 22:33:19 »
Ziemia dla Ziemniaków!

Franq

  • Gość
Odp: Cytat sezonu
« Odpowiedź #1098 16 Wrz, 2014, 07:28:37 »
Księżyć dla księży!

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Odp: Cytat sezonu
« Odpowiedź #1099 16 Wrz, 2014, 19:06:34 »
Ale to nie powinna być cebula? :P
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo: