Autor Wątek: Bash sidewinder MKV - przeciek prawie kontrolowany  (Przeczytany 145944 razy)

Offline Lothar

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 491
  • Ibanez <3
    • Spaceshark's Lair
facebook.com/EnolyBand

Rób perke.

Offline Bash

  • Bash'ujący w zbożu
  • Gaduła
  • Wiadomości: 404
  • السلام عليكم
    • Oficialna strona BASH MANUFACTURING
Wyjscie liniowe w Sajdzie, nadal bez symulacji kolumny, mam nadzieje, zostanie?
Of kors. To wyjście jest standardowe w każdym sajdzie od zarania dziejów...
Zapraszam na myspace mojego zespołu:
www.myspace.com/fullflavourofficial

Bash Manufacturing Since 2008

Offline gkoz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 114
Czy ten TS18/16 w MK4 robi za dławik?

Offline Bash

  • Bash'ujący w zbożu
  • Gaduła
  • Wiadomości: 404
  • السلام عليكم
    • Oficialna strona BASH MANUFACTURING
To nie jest TS18/16 ale niezależnie od tego, już za niego nie robi.
Teraz stosuję dławik "dławikowy".
Zapraszam na myspace mojego zespołu:
www.myspace.com/fullflavourofficial

Bash Manufacturing Since 2008

Offline deathtom

  • Gaduła
  • Wiadomości: 281
Bash a czy w nowym dorico takze znajdziemy bramke? No i czy beda pomimo tych juz wymienionych jakies funkcje podbicia brzmienia czy zmiany jego charakteru? Czy planujesz osobna korekcje dla kanalu czystego i przesterowanego? Czy planujesz dla nowego Dorico jakis ciekawy design (nie ukrywam ze ten dla mnie jest za surowy - ale to IMHO ) ? No i czy przewidujesz w jakich cenach taki Dorico mialby oscylowac? No i ostatnie najwazniejsze pytanie, kiedy mozna spodziewać się tego Dorico II ?

Nie ukrywam, ze się jaram troche jezeli by tak bylo, na pewno bym na niego reflektował.

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Dude, na conajmniej kilka Twoich pytań Szymon już odpowiedział, czytaj ;)
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline deathtom

  • Gaduła
  • Wiadomości: 281
Cytuj
czy beda pomimo tych juz wymienionych
Poza tym o osobnej korekcji nie widzialem odpowiedzi, o nowym designie tez nie, o cenie tez nie, ani o tym kiedy bedzie dorico II.

Offline Bash

  • Bash'ujący w zbożu
  • Gaduła
  • Wiadomości: 404
  • السلام عليكم
    • Oficialna strona BASH MANUFACTURING
Poza tym podejrzewam że "DeathTom" chciałby abym zrobił tripla MK5 z napisem DORICO o 1000zł tańszego.
To jest prosty wzmacniacz i wrzucanie do niego tylu bajerów co jest w MK5 kompletnie mija się z celem.
Uważam, że i tak zaproponowałem do niego za dużo ficzerów.
Już sam fakt podbicia na solo, bypassu pętli i przełączania na crunch spowoduje, że "już trzeba będzie komuś coś tłumaczyć"
Dorico miało być piecem do którego laik się podpina, robi trzy ruchy gałami i jedzie.

EDIT:
o dwóch korekcjach pisałem, kiedy będzie (jeszcze nie wiadomo), design będzie analogiczny do designu MK5
który będzie bardziej Studio headowy (choć bez przesady) niż staro sajdowy.
O tym jednak już w dzień premiery. Lub na pierwszym pokazie.

EDIT 2:
Innych rzeczy niż te które opisywałem nie będę dokładał. (Od bajerów jest MK5)
Cena dorico będzie (tak jak w przypadku MK4 i Dorico 1) niższa o około 800 - 700zł.
« Ostatnia zmiana: 21 Cze, 2011, 18:03:11 wysłana przez Bash »
Zapraszam na myspace mojego zespołu:
www.myspace.com/fullflavourofficial

Bash Manufacturing Since 2008

Offline deathtom

  • Gaduła
  • Wiadomości: 281
Nie, deathtom nie chcialby zebys zrobil tripla mk5 o 1000zl tanszego, bo budzet na MK5 tez bym mial bez problemu, ale po co skoro tych wszystkich twoich 3 kanalow bym nie uzywal? Mi jest potrzebny clean i wykurwisty jeden kanal hi gain z ewentualna mozliwoscia podbicia do solówek. A bramka wbudowana by sie przypala dlatego o nia zapytalem. Skoro masz odbierać to jako offence to pytań nie bylo.
« Ostatnia zmiana: 21 Cze, 2011, 18:11:32 wysłana przez deathtom »

Offline Page_Hamilton

  • Pr0
  • Wiadomości: 863
^ Naucz się grać tak jak gość w Twoim avatarze to na żadnego dwukanałowca nie spojrzysz ;) ;) ;)
wearehelp.bandcamp. com

Offline deathtom

  • Gaduła
  • Wiadomości: 281
Ten ktoś używał JCM800+TS  w pierwszych plytach wiec sądze, ze wtedy go interesowal tylko 1 kanał :)
Pozatym mam teraz head z 3ma kanalami i nie wiadomo czym jeszcze i nie przydaja mi sie :)

Offline Bash

  • Bash'ujący w zbożu
  • Gaduła
  • Wiadomości: 404
  • السلام عليكم
    • Oficialna strona BASH MANUFACTURING
Meen, żaden offence. Nie jestem niestety na razie w stanie zadowolić wszystkich.
Powiem tak:
Mogę wskrzesić Sidewindera Dual no problem.
Piec będzie miał wszystko to samo co triple nawet brzmienie kanału pomarańczowego i czerwonego przypisywane na stałe
przełącznikiem dla kanału przesterowanego. Tylko załóżmy, że dla przykładu Dorico będzie kosztowało 3200 triple MK5 4000
a Dual 3600 to większość osób chcących mieć piec z bajerami kupi tripla bo 400zł przy koszcie około 4000 to nie jest bardzo dużo. Generalnie jeden z tych 2 piecy  (dorico lub dual) byłby skazany na totalną porażkę i obawiam się, że byłby to dual.
Poprawcie mnie jeśli się mylę. W końcu to wy jesteście potencjalnymi zainteresowanymi.
Zrobienie nowego wzmacniacza przy jednoczesnej produkcji ciągłej zajmuje na prawdę sporo czasu. Wdrożenie projektu, testy itd to wszystko są duże koszty. Szkoda by było robić to na marne tylko po to aby na 30tripli MK5 sprzedać 2 szt Duala.
Zapraszam na myspace mojego zespołu:
www.myspace.com/fullflavourofficial

Bash Manufacturing Since 2008

Offline Page_Hamilton

  • Pr0
  • Wiadomości: 863
Też używam takiego zestawu i interesują mnie oba kanały ;) Oczywiście nie wjeżdzam tu na Basha :D
wearehelp.bandcamp. com

Offline deathtom

  • Gaduła
  • Wiadomości: 281
Spoko, twoj biznes, ja nic nie narzucam.
Po prostu chce ciezko zarobione pieniadze ulokowac na cos, co bede wykorzystywal w 100% i bede zadowolony, stąd moje pytania.

Offline Bash

  • Bash'ujący w zbożu
  • Gaduła
  • Wiadomości: 404
  • السلام عليكم
    • Oficialna strona BASH MANUFACTURING
W zasadzie z tego co pisałeś (poza brakiem bramki szumów) dorico pasuje do twoich preferencji.
Nie jestem pewien, czy znajdziesz 2 kanałowy piec z bramką. (może).
W razie czego jeśli byłbyś bardzo zdecydowany w przyszłości na to dorico, można pomyśleć o eksperymentalnym
wstawieniu do niego bramki z jakąś tam dopłatą.
Temat na razie otwarty.
Zapraszam na myspace mojego zespołu:
www.myspace.com/fullflavourofficial

Bash Manufacturing Since 2008

Offline Vertigo

  • Pr0
  • Wiadomości: 683
  • I'm here to solve problems.
    • Good Girl Maggie
Wiesz bashu, znam multum osób które na widok Side'a IV powiedziało by, że się tego nie tykają bo wygląda to jak panel sterowniczy elektrowni atomowej :) O MkV nie wspomnę :D Więc trzymanie w ofercie 'prostego' wzmacniacza jest bardzo sensownym krokiem - patrz 5150 czy (szczególnie) Blackmore. Nie ma w nim nic bo mogłoby być zbędne :P Nakurw w czystej postaci. No i wszystko w ofercie bo czasami zarzucam tutaj co po niektórym link do Twojego www, ale tylko kilka sprzętów ma opis i próbki ... (TIME TO UPDATE MAN !! :P)

Offline Bash

  • Bash'ujący w zbożu
  • Gaduła
  • Wiadomości: 404
  • السلام عليكم
    • Oficialna strona BASH MANUFACTURING
update to dopiero będzie (aż się boje...)
Zapraszam na myspace mojego zespołu:
www.myspace.com/fullflavourofficial

Bash Manufacturing Since 2008

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Panie Szymon, a co z datą pokazu w Stolicy?
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline Vertigo

  • Pr0
  • Wiadomości: 683
  • I'm here to solve problems.
    • Good Girl Maggie
Trza mnie było zatrudnić to być się nie bał, a rozliczylibyśmy się w sprzęcie :D Czekam z niecierpliwością :)

Offline gkoz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 114
ooo, to jest dobra opcja, ja przez wakacje mógłbym montować wzmacniacze ;) akurat terminy by się skróciły i więcej czasu by było na wymyślanie nowości 8) Może kwalifikacje się nadadzą: wykształcenie technik elektronik, obycie z lutownicą i innymi narzędziami warsztatowymi ;)

Offline Bash

  • Bash'ujący w zbożu
  • Gaduła
  • Wiadomości: 404
  • السلام عليكم
    • Oficialna strona BASH MANUFACTURING
Pomyślimy... Zobaczymy jakie będzie zainteresowanie...
Zapraszam na myspace mojego zespołu:
www.myspace.com/fullflavourofficial

Bash Manufacturing Since 2008

Offline Vlad The Vampire

  • Gaduła
  • Wiadomości: 341
  • Djentelmen
update to dopiero będzie (aż się boje...)
Stary, aktualizacje i aktualność Twojej strony to jest porażka. Wiszą jakieś ampy widmo, nie wiadomo o co chodzi. Zrób coś z tym.

Offline zerotolerance

  • Pr0
  • Wiadomości: 590
  • Biegnę ci wpierdolić.
Byłem, widziałem, słyszałem, wąchałem i grałem na MK5. Wrażenia? Bardzo pozytywne. Może zacznę od dupy strony  ;D jak to etykieta forumowa przykazuje. Kanał 3 - mesa, nawet zachowuje się podobnie do normalnej Mesy. Cicho nie brzmi, trzeba rozpierdolić żeby zaczęło gadać. Kanał 2 - sam nie wiem do czego to porównać, ciężki, gęsty przester, ale też z wykopem, chociaż osobiście wolałem chyba stary pomarańcz... Clean - cud miód malina, zwłaszcza w wersji warm, idealny do grania nieakordowych balladek, kisiel w majtkach płci przeciwnej murowany  ;D  Dalej, bajery. Na początku trochę sceptycznie podchodziłem to tego całego automatycznego wyłączania stendbaja i w ogólę, a w praktyce jak się okazuje naprawdę fajna rzecz, przynajmniej w moim przypadku. Bramka szumów działa  :P w sumie nic więcej chyba nie mogę o niej napisać, z drugiej strony nie bardzo miała co wycinać. Wszystkiego niestety nie udało mi się sprawdzić. Ogólnie będę musiał wybrać się też na jakiś pokaz i zobaczyć wszystkie opcje w finalnej wersji, jak bozia przykazała. Chyba będę też musiał kombinować jak owalić MK4 :P Ogólnie szacunek dla Basha.

Offline Bash

  • Bash'ujący w zbożu
  • Gaduła
  • Wiadomości: 404
  • السلام عليكم
    • Oficialna strona BASH MANUFACTURING
Przedpremierowe fotexy prototypowej piątki. (kolorystyka oczywiście nie jest typowa ;) ) Ja lubie takie pedalskie... ;)
Standardowo będzie czarny z czarnym jak na szatanowaty amp przystało.
Enjoy.



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us
Zapraszam na myspace mojego zespołu:
www.myspace.com/fullflavourofficial

Bash Manufacturing Since 2008

Offline mati304

  • Gaduła
  • Wiadomości: 255
  • These go up to eleven.
Trzy rzędy gałek i wygląda dobrze!
Bardzo dobrze, że nie ma narożników, przynajmniej z wizualnego względu. ;)
There's no use being precise about something when you don't even know what you're talking about.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
31 Odpowiedzi
20829 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 12 Sie, 2008, 14:12:33
wysłana przez m4ody
34 Odpowiedzi
15732 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 27 Lip, 2010, 14:49:52
wysłana przez the faulter
10 Odpowiedzi
7589 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 08 Sie, 2010, 15:00:16
wysłana przez the faulter
49 Odpowiedzi
15426 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 21 Paź, 2010, 13:30:32
wysłana przez Didejek
40 Odpowiedzi
15764 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 25 Paź, 2011, 03:04:30
wysłana przez Bash