Autor Wątek: ENGL BLACKMORE, FIREBALL czy POWERBALL  (Przeczytany 58284 razy)

Offline harry_manback

  • Gaduła
  • Wiadomości: 371
no dawaj stary !!!   i jak tam wrażenia ????? -  Musza wie, że ja jestem zadowolony na 100%

Offline grooda69

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 26
Wrażenia niezapomniane:) Ogólnie jesli komus chodzi głównie o przestery to sa w kazdej glowie oprocz classica podobne. Za to kanaly clean roznia sie znacznie. Ciezko tak opwiedziec o kazdym, jak ktos potrzebuje rzeznika to moze brac w ciemno, mi szczegolnie przypadl do gustu blackmore bo ma skurwysynski przester taki jak w savage ale koszuje 4000 a nie 8000, super jest.
Witkowski Custom Explorer -> komputer

Offline harry_manback

  • Gaduła
  • Wiadomości: 371
Ja też miałem ochotę na nówkę Blackmore ale Powerball ma tą zajebistą bramkę szumów i tych gał tyle no i Musza akurat miał zachowany piec w zajebistym stanie na gwarancji więc zmieniłem zdanie. Ja jestem kurwa ustawiony na mam nadzieję długi czas. Kocham Cię ENGL :)

Offline Andy

  • Gaduła
  • Wiadomości: 440
  • Everybody jumps from the sound of a shotgun
    • www.atanband.com
Gitary w ponizszym teledysku nagrane na ENGL-u Blackmore i Music Man Axis, wiecej muzy na stronie kapeli:




http://www.myspace.com/freakgroup

Offline grooda69

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 26
No fakt te englowskie bramki sa w pyte, tylko jak sie wykreci zbyt mocno to ucinaja dzwiek w polowie riffu.hehehehe Trzeba przyznac, ze tak rozbudowany wzmacniacz jak wyzej wspomniany Powerball daje OGROM MOZLIWOSCI i zaoszczedza nam kase na kilku kostkach jak np: bramka, booster, dodatkowy eq itd:) Najfajniejsze jest to ceny nie sa z dupy jak w przypadku "nicniedajacych" mes za wchuj kasy:)
Witkowski Custom Explorer -> komputer

Offline coin777

  • Pr0
  • Wiadomości: 770
  • Nie moge Tego
    • YT
Ten Axis wygląda jak mój :P
Ciekawe czy to ten sam ;)

grooba69
Ja bym wolał jednak nicniedającą Mese niż engla
Pchnąć w tę łódź jeża lub ośm skrzyń fig

Offline Vertigo

  • Pr0
  • Wiadomości: 683
  • I'm here to solve problems.
    • Good Girl Maggie
Trochę gadka z dupy bo mesa i engl mają totalnie inny charakter i 'wszystko' a 'nic' nie mające rzeczy nie mają tu nic do gadania. Blackmore niby 'nic' nie ma a nakurwia przepotwornie.

Offline grooda69

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 26
Tak, zaczalem bezsensowna wymiane zdan, oczywiscie nie oczerniam mes, po prostu mi sie nie podobaja rectifiery, kolega z zespolu mial i nic fajnego z tego nie wyciagnelismy...Bla ckmore ma mniej opcji niz chociazby single rectifier:) Pamietam ze mesy maja wchuj syfu i pisku na kanale czerwonym a i przy zmianie kanalow sa rozne dziwne stuki i to mnie zrazilo miedzy innymi, albo egzemplarz byl zjebany.
Witkowski Custom Explorer -> komputer

Offline harry_manback

  • Gaduła
  • Wiadomości: 371
Nie mogę powiedzieć, że Mesy nie lubię bo nie było mnie nawet na nią stać. 9000zł to troszkę za dużo jak dla mnie ale druga strona medalu to jak najbardziej to, że ENGL także zajebiście chodzi w porównaniu do MESY. Różnie brzmią ale chodzą tak dobrze jakby były z tej samej półki cenowej.

Bramkę szumów ustawiam potencjometrem do momentu kiedy zaskoczy. Bardzo dokładnie i delikatnie. Przestaję kręcić jak tylko bramka zaskoczy. Potek jest ustawiony na powiedzmy godz. 10.00. Nic nie obcina.  Fajne jest to, że przy nagrywaniu można pokręcić bardziej i przy ciężkich riffach wszystkie pauzy będą idealne...  ... i cisza. Kocham ten piec i mam nadzieję, że posłuży mi długo.

Dzięki Musza - choć wszystko kosztowało mnie nie mało :) warto było.

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Nie mogę powiedzieć, że Mesy nie lubię bo nie było mnie nawet na nią stać. 9000zł to troszkę za dużo jak dla mnie ale druga strona medalu to jak najbardziej to, że ENGL także zajebiście chodzi w porównaniu do MESY. Różnie brzmią ale chodzą tak dobrze jakby były z tej samej półki cenowej.

A nie są? Porównaj cenę Mesy (DR=ok.$1800) w stanach do ENGLa (Powerball=ok.1300E) w europie.
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline Vertigo

  • Pr0
  • Wiadomości: 683
  • I'm here to solve problems.
    • Good Girl Maggie
Nawet w $ i E nie trzeba liczyć, mesa jest trochę droższa i to wszystko. A Roadstera czy RoadKinga można luźno postawić obok Invadera czy Special Edition :) Mimo wszystko (sorry Dex :D) wolę Engla :)

Offline harry_manback

  • Gaduła
  • Wiadomości: 371
ja też  :D i nikogo za to nie będę przepraszał

Offline regret

  • Gaduła
  • Wiadomości: 145
  • ,,l,,
Trochę gadka z dupy bo mesa i engl mają totalnie inny charakter i 'wszystko' a 'nic' nie mające rzeczy nie mają tu nic do gadania. Blackmore niby 'nic' nie ma a nakurwia przepotwornie.
+1
r'n'r

Offline regecore

  • Gaduła
  • Wiadomości: 216
+1
ma tyle gainu ze pała mięknie, ale jak dla mnie rulez engl classic z racji na piękny clean i taki dość gruboziarnisty przester.
Po dopaleniu ten head może okazać sie niesamowity... ale jeżeli ktoś chce świetnego czyściocha jako bazy wypadowej np do kostek to nie słyszałem ampa z ładniejszym cleanem.

Jeszcze słówko o skrimerze. Jak nie masz kasy na higainowy amp a chcesz nową i pewną rzecz to śmiało go łykaj.
Świetny amp.
.

Offline harry_manback

  • Gaduła
  • Wiadomości: 371
coin777  -  zajebiste cycki skąd Ty to wziąłeś :) ?

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
3 Odpowiedzi
3720 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 06 Mar, 2010, 15:11:14
wysłana przez Bjørn
4 Odpowiedzi
3407 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 14 Paź, 2011, 09:15:03
wysłana przez harry_manback
47 Odpowiedzi
24103 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 24 Paź, 2011, 12:03:26
wysłana przez deathtom
17 Odpowiedzi
4106 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 02 Lis, 2014, 19:42:46
wysłana przez Luke
21 Odpowiedzi
4525 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 16 Kwi, 2015, 10:21:44
wysłana przez Stivo2005