Autor Wątek: MOTO-MOTO, czyli czym się lansujecie oraz czym lansować byście się chcieli  (Przeczytany 312551 razy)

Offline birthmark

  • Gaduła
  • Wiadomości: 445
Wczoraj zmieniłem klocki w mojej Yarisce, bo od jakiegoś czasu podczas hamowania słychać było niemiły chrobot. Jeden z klocków był wytarty do gołej blachy. :D Niestety porysował przy tym trochę tarczę.
Przy okazji trafiłem na artykuł o tym, co można znaleźć w układzie hamulcowym niektórych samochodów: http://www.swiatmotoryzacji.com.pl/drukuj.php?co=1&id=74. :)
Suto wędlin kładź na chleb

Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki
Łe tej.

Offline James Dean

  • Pr0
  • Wiadomości: 841
  • Ich liebe Lizol
Już gratulowałem ;)
Btw, szkoda że nie pasat :D

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
Srebrne rameczki wokół szyb to szit, ciężko to doczyścić. Super wygląda, taki trochę Apple w środku ;)

Offline James Dean

  • Pr0
  • Wiadomości: 841
  • Ich liebe Lizol
Zorro, lejesz do tego 98 czy lepiej?

Offline michu123PL

  • Pr0
  • Wiadomości: 558
  • Rycerz Cebulowego Stołu

Offline Turgon

  • Gaduła
  • Wiadomości: 403
Łohohoh, no to żeś dowalił teraz! Uwielbiam te serie i jeszcze to wykończenie Volvo w środku ;)
« Ostatnia zmiana: 06 Sie, 2012, 22:59:16 wysłana przez Turgon »
Ssiecie.

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
Zorro, lejesz do tego 98 czy lepiej?
W sumie by mógł benzynę zalać, auto dostanie więcej mocy. Pytanie tylko jak daleko zajedzie, zanim zajedzie ;)

Offline James Dean

  • Pr0
  • Wiadomości: 841
  • Ich liebe Lizol
Zorro się nie hańbi dieslem, synku.

Offline Yony

  • Predator
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 842
  • I tak stroję najniżej!!!
Ja się dawno nie chwaliłem a przecie u mnie auta to jak rękawiczki.

Tak na początek... :P


Offline Yony

  • Predator
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 842
  • I tak stroję najniżej!!!
Diesla chciala żona, bo widzi ile pali mój służbowy Helmut, ale IMO diesle są do traktorów tudzież flotowych parchow. Nie będę jeździł limo z silnikiem od wózka widlowego :) W sluzbowym mnie to jebie, bo darowanemu..., ale dla mnie diesel w tej klasy aucie to jak pickupy EMG w Gibsonie ES ;)
To jeszcze zależy jaki diesel. Jeździłem dwa tygodnie Land Cruiserem J200 z V8 dieslem na wymiankę z benzyną (bo szkolenie w Toyocie robiłem). ŁOOOOOKURWAAAA. Diesel wciąga nochem benzynową wersję.

Offline roqa

  • Gaduła
  • Wiadomości: 168
wreszcie moge sie pochwalic ze po 4 miesiacach poszukiwan w moim garazu pojawiła sie upragniona mazda 5 2.0 oczywiscie benzyna nie zbeszczeszczona gazem:) 2008 rok wersja exclusive:)

Offline KykuPL

  • Gaduła
  • Wiadomości: 280
Czarny idealny do brudu ;) Dobrze że nie diesel.

Offline Gołąb

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 1
Na co dzień jeżdżę, i bardzo sobie chwalę:

Citroen C3 1.4 HDI

A od święta sobie pomykam tak:

Harley Davidson Softail Deluxe

« Ostatnia zmiana: 09 Sie, 2012, 17:49:29 wysłana przez Gołąb »

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
C3 popieram :tak: Rodzice mają ale 1,1furio i powiem że się to zbiera na mieście nie gorzej niż moja 306 1,4. Jak byli na wycieczce Cz-wa > b. lubelskie/zamojskie to im wyszło spalanie 5,1l/100.

Z minusów... plastiki w środku jak w jakimś Tico, siedzi się jak na krześle (bardzo dziwne fotele i ogólna pozycja za kierownicą jak w busie) plus martwe pola wielkości boiska, no i ta szyba która robi za soczewkę... ale i tak niezgorsze autko ;) W sumie jakby kiedyś sprzedawali to bym chętnie (od)kupił o ile utrzymają stan ;D
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline Turgon

  • Gaduła
  • Wiadomości: 403
Ssiecie.

Offline Tolein

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Zrobiłem nim póki co kilka stów i na razie jest ogień z dupy. Me likey!

I tak na światłach jesteś mój... xD

Ja ostatnio w robocie zaliczyłem przesiadkę z Fiata Ducato MJ130 (a czasem 150 czy 160) na Renault Master F3500 145. Generalnie... nie wiedziałem, że się tak da... Zresztą, zaraz będzie kilkaset kilometrów z nettem koło 2t, to się przekonam w rzeczywistości jak to bangla, ale w środku po prostu bez porównania, Fiat może wrócić do domu iść do kuchni naczynia zmywać, zawieszenie też jakoś przedziwnie Reault potrafił zrobić lepsze.
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon

Offline LukasK

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 22
To i ja wrzucę mojego grata :)



Volvo S40 1.6d rocznik 2005 - na trasie poniżej 5litrów na 100. Super wygodny i jak na niewielką pojemność silnik całkiem żwawy i dynamiczny.

Motocykla niet u mienja ale może w przyszłości...
« Ostatnia zmiana: 12 Sie, 2012, 14:01:40 wysłana przez LukasK »

Offline zz_top

  • Gaduła
  • Wiadomości: 188
    • http://www.pasguitars.com
( Obraz usunięty.)
Normalnie zakochałem się :D

Przecież ten Chrysiu to teraz Lancia! To znaczy, że zakochałeś się w Lancii??? Ty, ty degeneracie jeden! :-)
Przemek Sułkowski
PAS Handmade Guitars

Offline Turgon

  • Gaduła
  • Wiadomości: 403
( Obraz usunięty.)
Normalnie zakochałem się :D

Przecież ten Chrysiu to teraz Lancia! To znaczy, że zakochałeś się w Lancii??? Ty, ty degeneracie jeden! :-)
Już jedną Chrysią jeżdżę, która jest Mercedesem :D To taką z włoskim pociągnięciem przygarnąłbym z jeszcze większą chęcią ;)
Ssiecie.

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
A do mojego auta wkradł się wirus i ze 141 koni zrobił 175 i moment 370nm :)
A najlepsze jest to, że spalanie spadło średnio o litr :D
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline Przychlast

  • Pr0
  • Wiadomości: 822
Za rok będę miał tą furę, nie ma ch^&%.



Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline Przychlast

  • Pr0
  • Wiadomości: 822
Nowe też ładne, wiadomo, wieś i w ogóle, ale mimo wszystko niemiaszki się postarały.