Autor Wątek: MOTO-MOTO, czyli czym się lansujecie oraz czym lansować byście się chcieli  (Przeczytany 312399 razy)

Offline pshemo

  • Pr0
  • Wiadomości: 837
Mój kolega ma takiego peugota - nie wiem jak on to zrobił ale zmieścił tam 4 pasażerów + perkusja + głośniki i osprzęt wokalistki.


Posty połączone: 19 Kwi, 2012, 22:19:53
http://postimage.org/image/lkqqo2zox/

a to moja fura. Uwielbiam w niej fakt że suma sumarum nie jest zabójcza w eksploatacji (części), za to daje mega frajde z jazdy :). Chociaż jak każde auto jest jebaną skarbonką :P.

Ja kiedyś do swojej 3drzwiowej ibizy zmieściłem gitarę, wzmaka, hardware perkusji wsio prócz centrali i floortoma no i 3 ludzi ze mnom..

A3 fajne jest - ale jak koszty eksploatacji zawieszenia? tam też chyba są aluminiowe wahacze, nie?

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Cytuj
Mój kolega ma takiego peugota - nie wiem jak on to zrobił ale zmieścił tam 4 pasażerów + perkusja + głośniki i osprzęt wokalistki.

Ja wiem - to peugeot ;) Pomimo swoich rozlicznych wad, pojemność tych samochodów jest absurdalna. Czego ja w nich (dwa mam, przypominam) nie woziłem... od kompletu mebli (włącznie ze zmontowaną dwudrzwiową szafą) po 6 osób... :P
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline Zbir

  • Gaduła
  • Wiadomości: 320
Co do A3 8l to jest ona zbudowana na podwoziu VW golfa 4 (albo na odwrót) :P - jest zwykły macperson :P - minus tego taki że jak masz "usportowione" zawieszenie to raczej płynności na dużych dziurach się nie osiągnie :P.

No i zdecydowanie jest w nim malo miejsca :)

Mi się marzy allroad :P ale nie utrzymam tego auta :) albo a4-6 2 drzwiowe w sedanie :)

Offline ymon

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 76
  • nie plastik
Zibr może ci pompowtryski leją u mnie przy wcale nie delikatnym traktowaniu średnie spalanie miałem na poziomie 6,5 litra  ... no chyba ,że przy minus fafnastu i tylko na mieście to wtedy i z 1/4 baku na 50 km potrafiłem przerobić.
nie frytki

Offline Zbir

  • Gaduła
  • Wiadomości: 320
Wątpie żeby źle lały bo wszystko jest "wycackane" pewnie to wina moda :P (mały wirus + wydech). Ważne że do przodu jedzie, a czasem nawet do tyłu ;)

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Ja wreszcie (WRESZCIE!) skończyłem odyseję pt. koła do 306 ;D

I oczywiście wszystko poszło jak zwykle "inaczej" - jak już pisałem, zarezerwowane 185/55 (lub 185/60) poszły się walić, więc stwierdziłem że znajdę inne. A tu dupa - albo szroty, albo cena z kosmosu (używka za 75% ceny nówki, wtf?), albo nie wiadomo kiedy będą. W końcu po odwiedzeniu n-tego oponiarza wynalazłem u ostatniego, którego nie brałem na początku pod uwagę w ogóle, bardzo fajny set, z prawie nieruszanym bieżnikiem (ca. 7mm, sam mierzyłem), nowe (DOT XX10), na oko widać że prawie nie jeżdżone, tylko... 195/50/15 :P Tak akurat do silnika 1,4 75KM :P Ale jak wytargowałem odpowiednią cenę (sensowne 14ki jest ciężko za to kupić w tej chwili) to teraz Moja :love: na nich szaleje. Aż za dobrze się drogi trzymają - ale w końcu trafiły mi się takie z indeksem V. Nawet do tylu mi licznik nie sięga ;D

Foto wrzucę wreszcie jak usunę ślady po zimie (ocynk ocynkiem, ale to nie nierdzewka jednak), odnowię plastiki, wypucuję całość, itedeitepe.
« Ostatnia zmiana: 24 Kwi, 2012, 19:07:09 wysłana przez MrJ »
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
Coś jest nie tak z moją Alfą, nie wiem czy tak ma być - nie psuje się..
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
Bo jakbyś kupił golfa to by nie było problemu.
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Coś jest nie tak z moją Alfą, nie wiem czy tak ma być - nie psuje się..

Nie chwal dnia przed zachodem słońca :P


Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
Coś jest nie tak z moją Alfą, nie wiem czy tak ma być - nie psuje się..

Nie chwal dnia przed zachodem słońca :P
No dobra :P
W tym tygodniu jadę zmienić hamulce i końcówkę drążka, no ale to nie awaria ;)
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline wzh

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 51
    • Final Sacrifice
A ja jezdzilem jeszcze do niedawna VW Polo mk3 z 98 roku. Litrowy silnik, nakulane 200tysi przebiegu, lalem benzynke i auto jezdzilo bez sapniecia. Mialbym Polcinke jeszcze dlugo, gdyby nie...
Generalnie zawsze mowilem ze nigdy w zyciu nie kupilbym kombi, bo po co mi w miescie taka wielka kasta. Balem sie tez diesla w uzywanych autach bo to nigdy nie wiadomo, pompowtryski, kolo dwumasowe bla bla bla, wiadomo.
TOTALNIE wbrez zalozeniom kupilem niedawno Skode Octavie II 1.9tdi z 2006 roku i do tego kombi ;P Po prostu trafilem swietna okazje i zal mi bylo nie brac. Poki co jezdze i zajebiscie sie ciesze, a duza kasta przyda sie do wozenia gratow i na koncerty (tak sobie wmawiam).

Offline smetny666

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 18

Offline Przychlast

  • Pr0
  • Wiadomości: 822



Zniszczyło mnie kompletnie, brak mi słów i w ogóle.
« Ostatnia zmiana: 13 Maj, 2012, 13:53:25 wysłana przez Przychlast »

Offline zerotolerance

  • Pr0
  • Wiadomości: 590
  • Biegnę ci wpierdolić.
A bardziej w temacie - muszę przestać przeglądać peżotowskie fora, bo poszedł właśnie 205XS 1,6 w fullwersji i elpegie za... 1000ka (!) bo gość wpadł w finansową dupę i musiał zostawić auto w trakcie remontu silnika (wszystko inne już zdążył) - ktoś dołoży 5-7 stówek i ma masakratora ze spalaniem 9-10 gazu/100.

A ja chyba muszę zacząć przeglądać :D

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
No, czasami można trafić takie okazje że... ze 2 tygodnie wcześniej poszedł kabriolet (Cti to się nazywa) 205 z jakimś extra pakietem stylistycznym, skórafullwersjaipet e, za... 2,5? 3k? Jakoś tak. Z tym że miał jakiś problem z zawieszeniem i dach w stanie rozkładu, ale i tak dobre pieniądze były. Chyba do tej pory wisi GTI 1,9 za 4,5 tysia. Z kolei na innym facet puszczał 306 kombi 1,9diesel (silnik ponoć nie do zajechania) po dofinansowaniu mechanicznym i wizualnym za chyba 3500 bo miał przód do lakierowania.

Giełda 306 jest widoczna bez rejestracji (405 z tego co pamiętam też bo czegoś tam szukałem), 106 i 205 nie. Innych modeli nie sprawdzałem bo za drogie i nie tak bardzo oldstylecool

BÓMP:

OŻESZKURWAJAPIERDOL Ę! ME WANT! ;D

http://moto.onet.pl/321127,12046017,1,zdjecie.html?node=27



:allah:
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Orange

  • Gość
A mi się takie marzą :D

Blue star

Albo t2 przejściowy :D

Offline Przychlast

  • Pr0
  • Wiadomości: 822

Offline Przychlast

  • Pr0
  • Wiadomości: 822

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 828
Paczki z głów!

Orange

  • Gość
Ładna bestia, ale ten bok to już chyba do podkłady doszorowałeś... I jakiego masz zabawnego gimbusa do pomocy :D

Offline Przychlast

  • Pr0
  • Wiadomości: 822
Ja jestem tym zabawnym gimbusem :D.



Offline Drozd

  • Pr0
  • Wiadomości: 542
  • Serius big fella
weimar guitar gently weeps