Autor Wątek: MOTO-MOTO, czyli czym się lansujecie oraz czym lansować byście się chcieli  (Przeczytany 312052 razy)

Offline Tolein

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
[...]
blablabla
[...]
blabla
[...]
jest wojna i lecę B-17 na Drezno.
Środek nocy, pusta, prosta droga, Saab i minimalne oświetlenie kokpitu (patent podjebany od Zorrastego) = jest trv epicko.
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 828
Rozwiązanie znane notorycznym kierowcom - podejrzewam, że ogólnoświatowe, nie ujmując tu niczego Zorremu.
Paczki z głów!

Offline mattuck

  • Gaduła
  • Wiadomości: 140
  • troche troll
a ja zmienie troche tor tematu ! wczoraj moja powypadkowa wyjebana trzęsząca się potrza hamowania z wydajnością amortyzatorów 30 % zielona 206'tka przeszłą przegląd!
kupie pasywny pickup brige do 7

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
a ja zmienie troche tor tematu ! wczoraj moja powypadkowa wyjebana trzęsząca się potrza hamowania z wydajnością amortyzatorów 30 % zielona 206'tka przeszłą przegląd!
Mi ziom nie chciał podbić przeglądu, bo miałem wyjebaną końcówkę drążka. Amortyzatory z 40% przeszły.
pojechałem do innego, który nawet nie zapytał czy samochód sprawny i podbił

A tyle co w zeszły piątek wyjechałem od mechanika zostawiając 700zł za zawieszenie to mi się zaczęło sprzęgło jebać ;/
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
No a ja dziś cyknę foć mojego auta. Uznałem, że nie będę pedałem i nie nadam mu imienia, BMW E39 samo z siebie brzmi fajnie :P

Okej, co prawda nieumyty i dupowate światło, ale musiałem zrobić zdjęcia:



Rok: 1999, październik, czyli w sumie zaraz przed liftem.
Światełka normalne, nie wyglądają aż tak szałowo, ale przynajmniej żarówki kosztują grosze.
Jestem super zadowolony, bardzo wygodne, ciche i eleganckie auto. Tylko jeszcze jak mi się uda to kupię czarne szprychowe koła, będzie mu ładnie z tym lakierem.

Offline Yony

  • Predator
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 842
  • I tak stroję najniżej!!!

Offline Thoth

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 434
  • Król djentu i chujowych piosenek
BMW, gut auto!
Powiedz ile ma przejechane. Wujek miał E46 z 1999r, coś koło 80 tys. przejechane. Pojechał po pól roku do serwisu (zrobił do 120 tys.) i mu powiedzieli, że nie chce wiedzieć jaki ma przebieg. Nie żebym straszył, ale licz się z taką ewentualnością.
Koko dżambo i do przodu!

https://www.facebook.com/elinband/

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
Niecałe 150 tys. No w to prędzej uwierzę niż w 80, szczególnie, że kierownica nie jest wytarta zbytnio, silnik chodzi jak nowy i nie wygląda wcale na zmęczonego. Mam jakieś briefy do niego, ale nie chce mi się teraz szukać i rozkminiać niemieckiego słowo po słowie tam.

Offline Thoth

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 434
  • Król djentu i chujowych piosenek
Zobacz na lewarek zmiany biegów. W E46 kierownica była spoko, ale lewarek przetarty.
Koko dżambo i do przodu!

https://www.facebook.com/elinband/

Offline michu123PL

  • Pr0
  • Wiadomości: 558
  • Rycerz Cebulowego Stołu
Tym chciałbym się wozić:

Scion TC. Jedno z ładniejszych autek które nie są przesadnie drogie. Dopóki na niego nie uzbieram (:D) pozostanie mi wybór Berlingo 3-generacji lub Cinquecento (jak skończe kurs i zdam egzamin na prawko of korz) xD

Offline James Dean

  • Pr0
  • Wiadomości: 841
  • Ich liebe Lizol
a mi sie podoba ostatnie Clio, ktos mialstycznosc z tym autem?


Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 828
JD - miałem dachowanie. Jak widać - przeżyłem :D.
Paczki z głów!

Offline Yony

  • Predator
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 842
  • I tak stroję najniżej!!!
Mój basjonista z drugiego projektu ma takie, wersja z turbiną i wogóle. Całkiem przyjemny zapierdalator.

Offline Yony

  • Predator
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 842
  • I tak stroję najniżej!!!
Oufakkk! Jak jebnę w lotto to se takiego kupię. Tego drugiego z filmu w sensie :P

Offline zerotolerance

  • Pr0
  • Wiadomości: 590
  • Biegnę ci wpierdolić.
To i ja dorzucę swoje 3 grosze, a właściwie 4 koła:

Spoiler

170KM TDI. Ten kto pisze, ze TDI są dla starych ludzi to albo jest zdrowo jebnięty albo nigdy nie jeździł porządnym TDIkiem  :D Ogólnie fajne wozidełko, mieści się paczka 4x12, 2x12, 1x12, gitara z casem i ze dwa heady... Ogólnie nie zamienił bym na nic innego, no może ewentualnie na wersję kombi. Poprzednio Golf, którego również miło wspominam, zwłaszcza wypady okołomuzyczne.

Offline Tolein

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Ogólnie fajne wozidełko
Spoiler
A ja się wożę tym:
Spoiler
A ostatnio woziłem się tym:
Spoiler
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon

Offline Yony

  • Predator
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 842
  • I tak stroję najniżej!!!
Jeśli będziesz miał syna to do jego 8 - 9-go roku zycia nikt nie podważy u niego Twojego autorytetu!

Offline Tolein

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
No to stosunek mocy do masy wypada faktycznie niesamowicie :P. Ale to pewnie diesel, więc ma ten moment obrotowy niezły. Saaba pokaż, a nie jakieś kufa Lego.

Offline Tolein

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Jak będę w Warszawie, to zrobię słodkie fociunie.
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon

Offline Yony

  • Predator
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 842
  • I tak stroję najniżej!!!

Offline Thoth

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 434
  • Król djentu i chujowych piosenek
O kurde, kozacki. Tylko 4x12 nie wejdzie na tył chyba :D
Koko dżambo i do przodu!

https://www.facebook.com/elinband/


Offline Yony

  • Predator
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 842
  • I tak stroję najniżej!!!
Na tył. Kolo wpakował tam skrzynię i dyfer od Supry. Generalnie z CRXa, to tylko skorupa została, bo całość jest zabudowana na przestrzennej ramie.

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
A, to mi się też podoba. Chociaż z tak krótkim podwoziem może być średnio bezpiecznie, jak w poślizg wpadnie to już chyba nie wypadnie ;)