Autor Wątek: MOTO-MOTO, czyli czym się lansujecie oraz czym lansować byście się chcieli  (Przeczytany 303316 razy)

Offline bandit112

  • Gaduła
  • Wiadomości: 305
A ja Wam powiem, że wymiana gały od biegów może dać bardzo dużo w ogólnym odczuciu przyjemności prowadzenia auta! Z deka szokłem.

+10HP? :)

Spoiler

Offline mati304

  • Gaduła
  • Wiadomości: 255
  • These go up to eleven.
There's no use being precise about something when you don't even know what you're talking about.


Offline Thoth

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 434
  • Król djentu i chujowych piosenek
Dodam, że jak jechałem bez mieszka (bo połamałem zaczepy :D ) to też inaczej się jeździło. +10 do jazdy jak gokartem
Koko dżambo i do przodu!

https://www.facebook.com/elinband/

Offline mati304

  • Gaduła
  • Wiadomości: 255
  • These go up to eleven.
There's no use being precise about something when you don't even know what you're talking about.

Offline Guitar Spot

  • Gaduła
  • Wiadomości: 190
  • www.guitarspot.pl
    • Autoryzowany Dealer Suhr, Aristides, Skervesen w Polsce
To może pomożecie... co sensownego w kombi i dobrze by było z 4x4 do stu tysia ?
Tak żeby spokojnie robić sobie wypady w Alpy i nie ugrzęznąć na byle śniegu.
Autoryzowany dealer Suhr, CAA, Jim Kelley, Aristides : http://guitarspot.pl

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
B ( o ) ( o ) B S

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
To może pomożecie... co sensownego w kombi i dobrze by było z 4x4 do stu tysia ?
Tak żeby spokojnie robić sobie wypady w Alpy i nie ugrzęznąć na byle śniegu.

Subaru
Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Offline Guitar Spot

  • Gaduła
  • Wiadomości: 190
  • www.guitarspot.pl
    • Autoryzowany Dealer Suhr, Aristides, Skervesen w Polsce
Wiedziałem że można na was liczyć :)
Autoryzowany dealer Suhr, CAA, Jim Kelley, Aristides : http://guitarspot.pl

Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki
Gdyby ktoś się zastanawiał czym ja się zajmuje odkąd więcej gram na gitarze niż czytam o graniu na gitarze:



'93 i '90. Ten brzydszy z ładniejszą rejestracją jest zimowozem kupionym na chwilę i będzie kontynuuował karierę u kogoś innego. Ten ładniejszy z brzydszą (białą) rejestracją jest niemalże idealnym egzemplarzem z wykręconym delikatnie silnikiem i ma u mnie dożywocie.

Ogólnie Volvo 240 to studnia w którą wpadłem bardzo głęboko i nie umiem z niej już wyjść. Szczerze polecam jeśli ktoś potrzebuje stylowego narzędzia do przemieszczania się, a jednocześnie chce żeby się nie psuło (poza rdzewieniem) i było proste w obsłudze. I mieści dwie paczki 4x12 w bagażniku bez składania kanapy.
Łe tej.

Offline aciek_l

  • Pr0
  • Wiadomości: 605
Ale vintage! :D Wrzuć jeszcze kilka fot! Piękne fury, klasyka. :) Kilka dni temu dołączyłem do zmotoryzowanych,  ale to nie ta liga. ;D

Offline p0ison

  • Gaduła
  • Wiadomości: 115
Ma ktoś A6 kombi w automacie tak w okolicach 2004 na sprzedaż (bądź coś słyszał) ?

Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki
Ale vintage! :D Wrzuć jeszcze kilka fot! Piękne fury, klasyka. :) Kilka dni temu dołączyłem do zmotoryzowanych,  ale to nie ta liga. ;D

Dużo więcej jest na volvoRWD.pl które to miałem przyjemność założyć parę miesięcy temu. Zresztą są tam nawet fajniejsze sztuki niż moja :D
Łe tej.

Offline Tadeo

  • Pr0
  • Wiadomości: 625
  • Sie gra sie ma
    • Fraktale
Gdyby ktoś się zastanawiał czym ja się zajmuje odkąd więcej gram na gitarze niż czytam o graniu na gitarze:
Dude, zrobiłeś mi Powrót do Przyszłości(przeszłości?) tym wpisem. :o

Od nowego roku niczym się nie lansuję, bo bryka jak była tak pozostała puknięta. Koledzy spekulują, że już poszła na części dawno i mechanik liczy na to że zapomnę, że miałem samochód. :D

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
Alfa mi się w końcu zepsuła! :D

A już myślałem, że coś z nią nie tak...
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline aciek_l

  • Pr0
  • Wiadomości: 605
Stereotypy stereotypami, ale w weekend widziałem właśnie Alfe na poboczu z podniesioną maską. :p

Offline czerez

  • Gaduła
  • Wiadomości: 488
  • Morde mam może nie w tamburyn, ale mam zasady
To może pomożecie... co sensownego w kombi i dobrze by było z 4x4 do stu tysia ?
Tak żeby spokojnie robić sobie wypady w Alpy i nie ugrzęznąć na byle śniegu.
trochę starsze RS6
"Z wiekiem spada zapotrzebowanie na zysk, a rośnie popyt na święty spokój" - Duńczyk !!!

Offline aciek_l

  • Pr0
  • Wiadomości: 605
A jak trochę więcej terenu, to Allroad.

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
Alfa mi się w końcu zepsuła! :D

A już myślałem, że coś z nią nie tak...

Ja kiedyś chciałem kupić alfę, testowałem ja ok godziny i nic się nie zepsuło.
Nie kupiłem, stwierdziłem że coś z nią nie tak.
Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki
Dude, zrobiłeś mi Powrót do Przyszłości(przeszłości?) tym wpisem. :o

Nie było mnie tu najwyżej rok i miesiąc ;)
Łe tej.

Offline michu123PL

  • Pr0
  • Wiadomości: 558
  • Rycerz Cebulowego Stołu
Nowy dupowóz cieszy.

No także tego. Jednak za nim do niego przejdziemy, uczcijmy minutą ciszy to cudo:



Fiat "Srebrny Szerszeń" Cinquecento. Rok 1993, tak jak ja. 900cm3. Kupiony w salonie przez mojego tatę który jeździł nim 13 lat, potem eksploatowany przez moją mamę przez lat 7. Od zeszłego czerwca jeździłem nim ja jednak zważywszy na fakt, że samochodem głównie robię trasę Wieluń-Poznań (ok. 230 km) a cienias królem szos już dawno nie jest (a i ostatnimi czasy ciężko było go zmusić, żeby na te szosy wyruszył) to rodzice moi kochani zaproponowali, żeby ostatecznie pożegnać się z naszym małym Fiacikiem i kupić coś nowszego. Tak więc Pikaczento trafiło do komisu, a moją dupę wozi teraz to:



VW Golf IV. 2002, 1.6 105km. Jakoś zawsze lubiłem Golfy (no może oprócz III). Jest ich na naszych drogach tyle, że już nie jeden na ich widok ma zamiar zwrócić, ale chuj z tym. Mi ten samochód się podoba, jest wygodny, zwinny, silnik elastyczny, ma relatywnie niski przebieg (102 tyś.) no i kurde no fajny jest! Mam go już kilka dni i dalej cieszę się jak małe dziecko, bo jakby mi ktoś jeszcze miesiąc temu powiedział, że będzie mój to bym wyśmiał a potem poprosił o popchnięcie Cieniasa, bo nie uwierzyłbym, że moi rodzice zdecydowali by się na taki wydatek (sam zresztą szukając wozu patrzyłem na oferty samochodów ponad połowę tańszych niż ten VW). Mam nadzieję, że będzie mi dobrze służył.

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Fajnych masz rodziców :tak: Za frikacza to nawet 5-drzwiowym Golfem bym nie pogardził, a nawet jeszcze pokłony bił :P

Cytuj
no może oprócz III

Znajomy mechanik miał swego czasu III VR6 na zbyciu. Wychuchany, wydmuchany, ze wszystkim do fabryka dawała i jeszcze więcej. W takim lekko mieniącym się, gejowatym fiolecie :D ME GUSTA :D

PS. Akurat taka sytuacja z dzisiaj na temat "sóper extra egzęplarzy". Jak kupowałem swoją 106, to sąsiad też w niemal tym samym czasie kupił podobną. Co prawda w uboższej wersji (ja Sport z pełną elektryką, szybrem itepe, on zwykłe MkII) ale za to sporo taniej, no i twierdził że "jaka to super hiper trololo". No i sporo czasu myślałem że przepłaciłem (mimo, że się nią przejechałem, i w 10 minut odkryłem więcej wad niż u siebie przez pół roku), zwłaszcza że kilka rzeczy miałem w aucie do roboty co podniosło koszt. A tu się właśnie dowiedziałem, że ma warunkowy przegląd bo mu podłużnice zeżarło :o i nichuja nie może znaleźć na wymianę w sensownym stanie.
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Nowy dupowóz cieszy.

No także tego. Jednak za nim do niego przejdziemy, uczcijmy minutą ciszy to cudo:

( Obraz usunięty.)

Fiat "Srebrny Szerszeń" Cinquecento. Rok 1993, tak jak ja. 900cm3. Kupiony w salonie przez mojego tatę który jeździł nim 13 lat, potem eksploatowany przez moją mamę przez lat 7. Od zeszłego czerwca jeździłem nim ja jednak zważywszy na fakt, że samochodem głównie robię trasę Wieluń-Poznań (ok. 230 km) a cienias królem szos już dawno nie jest (a i ostatnimi czasy ciężko było go zmusić, żeby na te szosy wyruszył) to rodzice moi kochani zaproponowali, żeby ostatecznie pożegnać się z naszym małym Fiacikiem i kupić coś nowszego. Tak więc Pikaczento trafiło do komisu, a moją dupę wozi teraz to:

( Obraz usunięty.)
.......

Widać szanowałeś to co mialeś, to uznali ze warto sprawić Tobie frajdę.  Super niech raduje, grałbym :P

Offline michu123PL

  • Pr0
  • Wiadomości: 558
  • Rycerz Cebulowego Stołu
Znajomy mechanik miał swego czasu III VR6 na zbyciu. Wychuchany, wydmuchany, ze wszystkim do fabryka dawała i jeszcze więcej. W takim lekko mieniącym się, gejowatym fiolecie :D ME GUSTA :D

Wersje "specjalne" to trochę inna bajka :P

Offline aciek_l

  • Pr0
  • Wiadomości: 605
Golfy są tak popularne i oklepane nie bez powodu. :) W oczy się nie rzuca, szału nie robi, ale ciągle wygląda dobrze po tych wszystkich latach.:)
Ja niedawno kupiłem prawie to samo, tylko z inną karoserią - Audi A3 z 2001r. :) Też mam 1.6, pewnie z czasem w trasie zacznie Ci brakować mocy do wyprzedzania. :P Planujesz wrzucić gaz?
A jeździ się tym przyjemnie, w środku miło, sam mam trochę biedną wersję wyposażenia, ale za to mechanicznie zapowiada się bardzo dobrze. Przynajmniej fabryczny subwoofer we wnęce bagażnika jest, a tak czy siak, po ogarnięciu mechaniki i blach chciałem inwestować w audio, więc jeden problem z głowy. :)
A przesiadłem się z tramwaju i plastikowych siedzeń w pociągu na trasie 300km... ;)
Foto może wieczorem wrzucę, tylko do wiosny jest na stalówkach i w kamuflarzu z zimowego syfu. ;)