Autor Wątek: Co nas w życiu cieszy ;)  (Przeczytany 1716934 razy)

Offline Tadeo

  • Pr0
  • Wiadomości: 625
  • Sie gra sie ma
    • Fraktale
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #14125 22 Maj, 2020, 23:43:39 »
20 lat temu to może był fajny. Teraz to kurwidół.
Niestety ale jak patrzę jak Kraków w międzyczasie uciekł z inwestycjami i zarządzaniem to bardzo żałuję że wybrałem Wro na miejsce do życia.
Za to w Krakowie ceny nieruchomości to pomyłka.

Mnie się tutaj na razie podoba, chociaż np. drogi są w okropnym stanie. Ale w sumie zaciekawiłeś. Co się zmieniło na gorsze?

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #14126 23 Maj, 2020, 09:27:02 »
Teraz to kurwidół.

Rozwiniesz?
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 203
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #14127 23 Maj, 2020, 09:46:44 »
Nie chce się denerwować bo na co dzień zajmuję się tym pierdolnikiem. Wyjdź poza centrum albo poproś jakiegoś lokalsa żeby Ci pokazał jak wygląda Wrocław którego nie widać na materiałach promocyjnych.
Ludzie nadal mają jedną toaletę na 6 mieszkań komunalnych a władza stawia rzeźby za 2mln PLNów. Infrastruktura w rozsypce, zieleń zdycha, kasy nawet na koszenie już nie ma i sprzątanie parków. Duże inwestycje którymi się obecnie chwalą są planowane od min 20 lat a projekty leżały na półkach od min. 15. Tworzy się kolejne spółki żeby tylko ukryć dług gminy.
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 463
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #14128 23 Maj, 2020, 13:33:14 »
..... Ludzie nadal mają jedną toaletę na 6 mieszkań komunalnych...

Od razu Świat według Kiepskich mi się przypomniał, który jest chyba kręcony we Wrocławiu.

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #14129 23 Maj, 2020, 14:12:26 »
..... Ludzie nadal mają jedną toaletę na 6 mieszkań komunalnych...

Od razu Świat według Kiepskich mi się przypomniał, który jest chyba kręcony we Wrocławiu.

Tak, ale większość klatek w których jest taka sytuacja, nie wyglada tak dobrze jak w serialu. Większość wyglada tak, ze strach tam w ogóle wejść.
B ( o ) ( o ) B S

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 513
  • Venus as a goodboi
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #14130 23 Maj, 2020, 16:33:41 »
„13 pięter” Filipa Springera polecam w ogóle obczaić w tym kontekście - w głowie mi się nie mieściło, jak mieszkało/nadal mieszka mnóstwo ludzi. I to wszystko wynika z idiotycznej polityki samorządów i rządu ogólnie, „rewitalizacje” w Polsce to remonty, które kończą się gentryfikacją i wwalaniem ludzi do gett. W Toruniu jakąś dekadę temu prawie wszystkich mieszkańców Starego Miasta (czyli wielu moich sąsiadów) wywalono na nowe bloki na obrzeżach miasta - standard życia się wielu ludziom chwilowo podniósł, ale w ciągu kilku lat zapanowała tam taka patola, że policja się bała wyłazić nawet ze specjalnego posterunku, który zrobili w jednym z mieszkań. A mieszkania na starówce kupiło za grosze pełno cwaniaczków i teraz sprzedają za miliony na wynajem dla turystów.

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #14131 23 Maj, 2020, 17:05:58 »
Dobra, zmienię temat. Możliwe, że wkrótce zawita do mnie kolejny instrument. Chyba już ósmy...
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 203
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #14132 23 Maj, 2020, 17:15:03 »
Dobra, zmienię temat. Możliwe, że wkrótce zawita do mnie kolejny instrument. Chyba już ósmy...

Nie zapomnij zapomnieć o zrobieniu NGD :D
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #14133 23 Maj, 2020, 23:41:16 »
Dobra, zmienię temat. Możliwe, że wkrótce zawita do mnie kolejny instrument. Chyba już ósmy...

Nie zapomnij zapomnieć o zrobieniu NGD :D

Musiałbym robić co miesiąc :D zapowiem tylko, że ma więcej niż 8 strun...
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #14134 23 Maj, 2020, 23:51:17 »
Nie może być! Fortepian!
Paczki z głów!

Online theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 866
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #14135 24 Maj, 2020, 01:30:18 »
 Cieszy mnie, że Ketha robi nowy materiał. 
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 513
  • Venus as a goodboi
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #14136 24 Maj, 2020, 02:54:11 »
Dobra, zmienię temat. Możliwe, że wkrótce zawita do mnie kolejny instrument. Chyba już ósmy...

Nie zapomnij zapomnieć o zrobieniu NGD :D

Musiałbym robić co miesiąc :D zapowiem tylko, że ma więcej niż 8 strun...

Rickenbacker 12ka do coverów Byrds? :D

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #14137 24 Maj, 2020, 08:38:12 »
Nie może być! Fortepian!

Dobra, zmienię temat. Możliwe, że wkrótce zawita do mnie kolejny instrument. Chyba już ósmy...

Nie zapomnij zapomnieć o zrobieniu NGD :D

Musiałbym robić co miesiąc :D zapowiem tylko, że ma więcej niż 8 strun...

Rickenbacker 12ka do coverów Byrds? :D

To będzie coś pomiędzy fortepianem a rikiem!
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #14138 24 Maj, 2020, 14:19:28 »
A to już dziękuję :D
Paczki z głów!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #14139 26 Maj, 2020, 18:16:25 »
Nie chcę nikogo denerwować, ale właśnie rząd islandzki ogłosił, że praktycznie każdy dostanie darmowy voucher 5000 koron (około 150 zeta), żeby wydać lokalnie na turystykę, gastronomię itp. Będzie na pewno słabo z turystami z zagranicy, więc już działają, żeby zachęcać do wydania kasy na miejscu.
Paczki z głów!

Offline blendamed

  • Gaduła
  • Wiadomości: 399

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 513
  • Venus as a goodboi
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #14141 26 Maj, 2020, 18:37:37 »
Ogólnie nie kumam, po co w ogóle ten jego film - wszystko było już wiadomo od kilku lat z innych mediów. Nic odkrywczego i jakieś spiskowe pierdolenie.

Offline fireboy

  • Pr0
  • Wiadomości: 537
    • Toughest Firefighter Alive
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #14142 26 Maj, 2020, 19:31:59 »
Ogólnie nie kumam, po co w ogóle ten jego film - wszystko było już wiadomo od kilku lat z innych mediów. Nic odkrywczego i jakieś spiskowe pierdolenie.
O pedofilii w kościele, molestowaniu dzieci, biedzie w Afryce, więzieniach w Turcji, gejach, lezbijkach też czyli już na te i inne tematy nie należy kręcić filmów - bo już były?

Offline Duży Czarny Kogut

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 74
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #14143 26 Maj, 2020, 20:28:50 »
Każdy lubi te melodie, które lubi.

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 463
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #14144 26 Maj, 2020, 21:38:12 »
Ogólnie nie kumam, po co w ogóle ten jego film - wszystko było już wiadomo od kilku lat z innych mediów. Nic odkrywczego i jakieś spiskowe pierdolenie.

Choćby po to, żeby pokazać hipokryzję i załamanie takich skurwysynów jak Kuba Powiatowy, który z jednej strony nabija się z M Piróga, a sam robi sobie kasting na chłopców, zamawia trzech i wybiera sobie zawsze najmłodszego. Teraz już wiadomo czemu kilka lat temu w audycji radiowej razem z Figurskim krzyczeli do Trynkiewicza  .....kochamy cię Mariusz. Co się później dziwić, że całe te środowisko pseudo artystów zaciekle broni Polańskiego. Jedno wielkie bagno.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #14145 26 Maj, 2020, 22:00:39 »
całe te środowisko pseudo artystów zaciekle broni Polańskiego. Jedno wielkie bagno.
Czyli dobrze, że jednak nie wydałem płyty. Jeszcze by się komuś spodobało i bym od razu był pseudo i pedo ;)
Paczki z głów!

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 463
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #14146 26 Maj, 2020, 22:24:44 »
całe te środowisko pseudo artystów zaciekle broni Polańskiego. Jedno wielkie bagno.
Czyli dobrze, że jednak nie wydałem płyty. Jeszcze by się komuś spodobało i bym od razu był pseudo i pedo ;)

Nie wystarczy wydać płytę. Trzeba jeszcze lubić małych chłopców i wychwalać Trynkiewicza ;)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #14147 26 Maj, 2020, 22:27:28 »
No to się nie nadaję :)
Paczki z głów!

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 034
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #14148 26 Maj, 2020, 22:28:49 »
Nie ten temat na takie tematy.
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline fireboy

  • Pr0
  • Wiadomości: 537
    • Toughest Firefighter Alive
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #14149 26 Maj, 2020, 22:32:11 »
całe te środowisko pseudo artystów zaciekle broni Polańskiego. Jedno wielkie bagno.
Czyli dobrze, że jednak nie wydałem płyty. Jeszcze by się komuś spodobało i bym od razu był pseudo i pedo ;)
Jakbyś nie bronił Polańskiego to możesz wydawać