Autor Wątek: Co nas w życiu cieszy ;)  (Przeczytany 1716948 razy)

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #3800 03 Lip, 2012, 18:51:38 »
dobra, to troche inaczej, bo pojechalem skrótem myślowym :)
Miałem na myśli taka fryzurę, która (obydwa warunki konieczne):

a) będzie mi pasowała do ryja i ogółem do mnie
b) fryzjer/ka będzie w stanie ją zrobić, żeby nie spierdolić

Tak czy inaczej będę się musiał odważyc i zdecydować wkrótce. Na szczęscie tylko ze względu na pracę, łysienie mnie jeszcze nie dotyczy :D
B ( o ) ( o ) B S

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #3801 03 Lip, 2012, 19:06:51 »
Czyli wg lorda męska fryzura to albo fryzura hitlerowca, albo fryzura a la Ridż z mody na sukces.

no brawo
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline Lothar

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 491
  • Ibanez <3
    • Spaceshark's Lair
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #3802 03 Lip, 2012, 19:12:35 »
Czyli wg lorda męska fryzura to albo fryzura hitlerowca, albo fryzura a la Ridż z mody na sukces.

no brawo


pls tell me mor, thys is in ma interest
facebook.com/EnolyBand

Rób perke.

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #3804 03 Lip, 2012, 19:25:09 »
Zdefiniujcie damskie fryzury, bo jak dla mnie to teraz mnóstwo lasek chodzi w męskich fryzurach ;)
Ja swojej Aśce dałem do wyboru: ścinam się na żelowanego lansa na anime/jrpg, albo dredy, albo po prostu zapuszczam jakie są i co najwyżej czeszę od czasu do czasu :D Póki co się zapuszczają...
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #3805 03 Lip, 2012, 19:28:31 »
Ja stwierdziłem, że póki nie będą musieli mnie ściąć w szpitalu z powodu np niefortunnego urazu głowy, to nie zetnę kudłów :D

Jak to śpiewał Dr Alban, Szwed nigeryjskiego pochodzenia...

It's my life

. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #3806 03 Lip, 2012, 19:53:36 »
Ja ściąłem włosy i była to jedna z najlepszych decyzji w moim życiu.
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #3807 03 Lip, 2012, 20:01:04 »
Zdefiniujcie damskie fryzury

. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline Turgon

  • Gaduła
  • Wiadomości: 403
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #3808 03 Lip, 2012, 20:01:47 »
purpleman, dokładnie do takiego samego wniosku dochodzę ;)
g-zs, a może obetnij sobie włosy na takiego pseudo irokeza, czyli szerszy pasek włosów z bokami krótko podciętymi. Dla mnie to jedyne rozwiązanie, w którym wyglądam w miarę jak człowiek ;)
Ssiecie.

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #3809 03 Lip, 2012, 20:04:26 »
a potem będziesz musiał się starać o pracę ;)

Jasne, długie włosy są ekstra, obecnie mam długie juz ponad połowę życia, ale sa pewne stanowiska w instytucjach, przy których już nie można sobie pozwolić na takie bycie sobą, czyli kolczyki, tatuaże w widocznych miejscach, długie włosy etc odpadają. Muszę się na coś zdecydować i to w najbliższe 2 tygodnie i problemem jest to że większość fryzur opiera sie o pianki i żele, co mnie zupełnie nie interesuje, a nie chce też fryzury na grzecznego chłopca
B ( o ) ( o ) B S

Offline youshy

  • Facebook follower No.1
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 422
  • Why do you wear that stupid mansuit?
    • Facebook
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #3810 03 Lip, 2012, 20:07:11 »
ale sa pewne stanowiska w instytucjach, przy których już nie można sobie pozwolić na takie bycie sobą, czyli kolczyki, tatuaże w widocznych miejscach, długie włosy etc odpadają.

to olej takie instytucje :D
"To, że nie mam projektu, nie znaczy, że nie mam projektu"

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #3811 03 Lip, 2012, 20:38:05 »
a potem będziesz musiał się starać o pracę ;)

Jasne, długie włosy są ekstra, obecnie mam długie juz ponad połowę życia, ale sa pewne stanowiska w instytucjach, przy których już nie można sobie pozwolić na takie bycie sobą, czyli kolczyki, tatuaże w widocznych miejscach, długie włosy etc odpadają. Muszę się na coś zdecydować i to w najbliższe 2 tygodnie i problemem jest to że większość fryzur opiera sie o pianki i żele, co mnie zupełnie nie interesuje, a nie chce też fryzury na grzecznego chłopca
Ciężko mi wyobrazić sobie stanowisko, w którym kitka spięta na męsko wyklucza przyjęcie do pracy :/ no kurwa bez przesady.

Zdefiniujcie damskie fryzury

( Obraz usunięty.)
Ostatni raz u fryzjera byłem na wczesną wiosnę jak byłem na 1 roku (teraz kończę 3).
Przed:
Spoiler
Przed i po, prosto od fryzjera:
Spoiler
Po, już jakiś czas później (przy samodzielnym układaniu włosów):
Spoiler
Teraz od tamtego czasu spowrotem wyglądam jak na 1 zdjęciu. Dokładnie tak samo ;) albo i nawet jeszcze dłuższe są. No i ryj minimalnie mniej chłopięcy (bo to zdjęcie zaraz po liceum), choć nadal jestem kurwa śliczny :D
« Ostatnia zmiana: 03 Lip, 2012, 20:43:19 wysłana przez sylkis »
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline selfslave

  • Gaduła
  • Wiadomości: 245
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #3812 03 Lip, 2012, 20:41:17 »
purpleman, dokładnie do takiego samego wniosku dochodzę ;)
g-zs, a może obetnij sobie włosy na takiego pseudo irokeza, czyli szerszy pasek włosów z bokami krótko podciętymi. Dla mnie to jedyne rozwiązanie, w którym wyglądam w miarę jak człowiek ;)
Same here.
Na luzie można sobie rozpuścić, a na oficjalne spotkania związać i jest elegancko :)

Tatuaże i kolczyki to jak najbardziej odpadają, ale długowłosych facetów nawet na bardzo wysokich stanowiskach jest trochę. Oczywiście mają te długie włosy czyste, zadbane i przeważnie związane, więc od przodu nawet nie widać.

Offline Carlos

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 42
    • ./noise
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #3813 03 Lip, 2012, 21:04:03 »
Oczywiście mają te długie włosy czyste, zadbane i przeważnie związane, więc od przodu nawet nie widać.
Nie ogarniam jak można mieć długie i o nie dbać, mnie uj strzela jak nie myje dłużej niż dwa dni a i tak z reguły codziennie są myte :P
Ale taka prawda, że czasami jest tak, że mimo wszystko ludzie krzywo przy szukaniu pracy patrzą na długowłosych i takie niestety są realia. Dobrze, że chociaż jako programista chcę pracować, bo u informatyków chyba wszystko przejdzie :D

Offline CmnD

  • Gaduła
  • Wiadomości: 392
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #3814 03 Lip, 2012, 21:08:16 »
a potem będziesz musiał się starać o pracę ;)

Jasne, długie włosy są ekstra, obecnie mam długie juz ponad połowę życia, ale sa pewne stanowiska w instytucjach, przy których już nie można sobie pozwolić na takie bycie sobą, czyli kolczyki, tatuaże w widocznych miejscach, długie włosy etc odpadają. Muszę się na coś zdecydować i to w najbliższe 2 tygodnie i problemem jest to że większość fryzur opiera sie o pianki i żele, co mnie zupełnie nie interesuje, a nie chce też fryzury na grzecznego chłopca
Sęk w tym, że nie bardzo sie tak da. Bez lakieru raczej sie nie obejdziesz, jeśli faktycznie chcesz mieć takie troszke poczochrane, nieskładne, żeby nie wyglądało pizdowato. Wiem, bo sam ścinałem włosy z połowy pleców na długoś, jak ktoś sie wcześniej wyraził Defkorową. W tej sprawie byłem w najlepszym studiu fryzjerskim zapytać sie o rade, no i nie za bardzo da sie to inaczej rozwiązać. Ale powiem Ci, że 10x lepiej sie czuje w krótkich włosach, a do tego nie ma tego problemu jak 20 minut w dupe na samo mycie. Włosy myje 3 minuty, a schną w pół godzinki. Dziewczyna też byłą przeciwna, ale w sumie stanęła przed faktem dokonanym i stwierdziła, że miałem racje.

Wracając do tematu. Upierdol na średnią długość - zobaczysz jak jest, popróbujesz różnych fryzur, polakierujesz, pożelujesz, jak Ci będzie źle, to jeszcze skrócisz i w końcu coś sie trafi, co Ci będzie odpowiadać.

Jedyna wada tej całej zabawy to to, że teraz chujowo machać banią przy graniu, bo wygląda to dość zabawnie, jak Ci sama grzywka wesoło podskakuje.

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #3815 03 Lip, 2012, 21:17:45 »
ten temat i tak jest już gejowski więc uczyńmy go jeszcze bardziej. Możesz zapodać fote swojej fryzury? Jakbyś dał przed i po to w ogóle bym Cię kochał mocno :D

O machanie banią się nie martwię, bo póki co kariera uber alles i zostaję bedroom wariorem na najblizszy rok, więc będę machał banią do psa ;)
B ( o ) ( o ) B S

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #3816 03 Lip, 2012, 21:26:10 »
Bez lakieru raczej sie nie obejdziesz, jeśli faktycznie chcesz mieć takie troszke poczochrane, nieskładne, żeby nie wyglądało pizdowato.
O to prawda w chuj, o ile nie masz w sobie jakiś azjatyckich genów na kłaki na głowie o grubości porównywalnej z łoniakami :/
Jak przekonać laskę do włosów z żelem/pianką itp.? Wszyscy wokół mi mówią, żebym się spowrotem ściął jak na tamtych fotkach, tylko dzieczyna nie chce, bo "nażelowane wyglądają jak brudne" i co jeszcze śmieszniejsze "poklejonych nie da się głaskać" :/
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #3817 03 Lip, 2012, 21:36:28 »
a co Ty jesteś? Pluszak żeby Cię głaskać? To jest metal, trzeba cierpieć.

:D
B ( o ) ( o ) B S

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #3818 03 Lip, 2012, 21:37:48 »
Chcę cierpieć i nie mogę :D
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #3819 03 Lip, 2012, 21:43:34 »
g-zs, a może obetnij sobie włosy na takiego pseudo irokeza, czyli szerszy pasek włosów z bokami krótko podciętymi. Dla mnie to jedyne rozwiązanie, w którym wyglądam w miarę jak człowiek ;)

No właśnie problem w tym, że takiego czegoś staram się uniknąć ;) a że takiego czegoś jest najwięcej to problem robi sie poważny. Boje sie że pójdę do fryzjerki i ta mnie opitoli chujowo (jestem lekko nietolerancyjny w stosunku do osób po zawodówkach). Co z tego że nie zapłacę (bo niby za co jak odstawi chujnie) jak będę wyglądał jak pół dupy zza krzaka przez miesiąc czy dwa
B ( o ) ( o ) B S

Offline Vicol

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 057
    • Nakvrw und Śmierćmetal
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #3820 03 Lip, 2012, 21:46:07 »
sa pewne stanowiska w instytucjach, przy których już nie można sobie pozwolić na takie bycie sobą, czyli kolczyki, tatuaże w widocznych miejscach, długie włosy etc odpadają.
Jak ja się kurwa zajebiście cieszę, że pracuję tam gdzie pracuję.
synkopy to guwno


Offline youshy

  • Facebook follower No.1
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 422
  • Why do you wear that stupid mansuit?
    • Facebook
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #3822 03 Lip, 2012, 22:09:45 »
Cieszy mnie jutro! ;d
"To, że nie mam projektu, nie znaczy, że nie mam projektu"

Offline selfslave

  • Gaduła
  • Wiadomości: 245
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #3823 03 Lip, 2012, 22:19:28 »
Ale taka prawda, że czasami jest tak, że mimo wszystko ludzie krzywo przy szukaniu pracy patrzą na długowłosych i takie niestety są realia. Dobrze, że chociaż jako programista chcę pracować, bo u informatyków chyba wszystko przejdzie :D
Na mnie przy ostatniej rozmowie o pracę baba z działu rekrutacji tak krzywo patrzyła, ale przyjmował mnie kierownik działu IT, więc tak jak mówisz.... u informatyków wszystko przejdzie :D

Spoiler

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #3824 03 Lip, 2012, 22:26:09 »
Mnie z moimi długimi kłakami chcą na nauczyciela do szkoły podstawowej (co mnie niezmiernie cieszy - w końcu prawdziwa praca!) jak tylko dostanę dyplom, więc sądzę, że się da ;)
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo: