Autor Wątek: Co nas w życiu cieszy ;)  (Przeczytany 1742619 razy)

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #1325 18 Paź, 2011, 08:52:51 »

Takie ło? Wygląda jak Dante z Devil May Cry trochę ;)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #1326 18 Paź, 2011, 09:03:59 »
O, to to! Tylko 10 leveli niżej.
Spoiler
Paczki z głów!

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 500
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #1327 18 Paź, 2011, 11:54:32 »
To ja jakiś czas temu miałem podobną, tylko że ja się na Zacka z Crisis Core lansowałem ;) wyszło jak wyszło, ścięty byłem idealnie tylko nie mam sztywnych grubych azjatyckich włosów, to się nie chciało do końca układać:p (da się na fejsie obczaić, Kuba vel Sylkis jak coś) jednak od tamtego czasu już mi odrosły i mam znowu długie i dziewczyna nie pozwala mi ich znowu sciąć :D
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline michu123PL

  • Pr0
  • Wiadomości: 558
  • Rycerz Cebulowego Stołu
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #1328 18 Paź, 2011, 13:44:56 »
A ja dzisiaj zdałem prawko z 1 podejściem :D

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #1329 18 Paź, 2011, 13:57:01 »
Życzę gumowych drzew i duuużo rozsądku. Remember: kierowca, wg naukowców, jest w stanie w pełni przewidzieć skutki swoich działań dopiero po 21 r.ż. oraz obserwuje (powinien ;)) około 200 elementów na minutę.

wujo nierozsądny-kiedy-miał-prawko-w-wieku-lat-18
Paczki z głów!

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 613
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #1330 18 Paź, 2011, 14:05:46 »
cieszy mnie euroblast :)
i
Spoiler
« Ostatnia zmiana: 18 Paź, 2011, 14:07:42 wysłana przez sify11 »
i always go full retard

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #1331 18 Paź, 2011, 14:08:06 »
Życzę gumowych drzew i duuużo rozsądku. Remember: kierowca, wg naukowców, jest w stanie w pełni przewidzieć skutki swoich działań dopiero po 21 r.ż. oraz obserwuje (powinien ;)) około 200 elementów na minutę.

wujo nierozsądny-kiedy-miał-prawko-w-wieku-lat-18
Ja tam uważam, w każdym razie porównując mnie do rówieśników, którzy już po jednym aucie nierzadko skasowali. Po to są kurna nidforspidy, żeby nie chojrakować i narażać siebie i innych ludzi na nieszczęście.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #1332 18 Paź, 2011, 14:10:40 »
I gokarty! Zawsze i wszędzie, gdzie tylko zobaczę!
Paczki z głów!

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #1333 18 Paź, 2011, 14:45:26 »
Cieszy mnie łacina i greka :D

Spoiler

Sify, skąd masz? Też chcę!
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline Jesus

  • Gaduła
  • Wiadomości: 353
  • Djesus Chytrus
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #1334 18 Paź, 2011, 14:50:39 »
cieszą mnie nowe struny :) 
return to monke

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 613
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
i always go full retard

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #1336 18 Paź, 2011, 15:03:08 »
Gott in himmel! A na koncie jak raz mam 4,56 pln :(

Ale nic to, se poradzę :P
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 500
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #1337 18 Paź, 2011, 15:20:43 »
Pierdolenie z tym wiekiem w kontekscie prowadzenia samochodu,  kwestia indywidualna. Jeden w wieku 16 lat będzie już wystarczająco dojrzały i odpowiedzialny (mało kto, ale jednak), a inny i mając 40 lat będzie mobilną śmiercią typu 'co to nie on' zbyt pewny siebie i wyczyniający cuda na drodze. A im ktoś młodszy tym szybciej i lepiej technicznie opanuje auto. Niezależnie od wieku powinno się robić bardzo rygorystyczne testy psychiczne i motoryczne, czy ktoś się nadaje po prostu, indywidualnie. I jestem przeciwny statystykom o 'młodych kierowcach' - imo to gówno prawda, powinni to porónać ze statystyką o 'świeżych kierowcach', podczas 30h kursu nikt tak naprawdę się jeździć nie nauczy, ani tym bardziej doświadczenia nie nabierze (zwłaszcza jeśli uczył się i zdawał latem)...
« Ostatnia zmiana: 18 Paź, 2011, 15:22:30 wysłana przez sylkis »
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #1338 18 Paź, 2011, 15:34:13 »
Takie testy nie byłyby wcale złe. Fakt, nie wiek odpowiada za umiejętność prowadzenia samochodu i rozsądne myślenie na drodze. Ja nie mam sobie nic do zarzucenia :angel:

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #1339 18 Paź, 2011, 15:42:52 »
Sylkis - pierwszy raz muszę powiedzieć, że na logikę, to chyba raczej Ty pierdolisz niż naukowcy ;). Akurat w tym roku mija mi mały jubileusz posiadanie prawa jazdy przez połowę życia, poza tym jeżdżę aktywnie przez ten cały czas, a do tego prawie dekadę jeździłem służbowo, mam zrobione uprawnienia kierowcy zawodowego. Podany wiek 21 lat jest określony na podstawie testów i badań mózgu - może znajdę źródło tych danych. Obiektywnie: to nie mamy czasów stalinowskich, żeby nie wierzyć policji w statystyki*, a subiektywnie: jak widzę, że leci jakiś debil, to patrzę i najczęściej jest to gościu około 20 lat.

*Zakładając, że kierowcy mają w praktyce od 18 do 65 lat, to wąska grupa 18-24 lata generuje 35% wypadków, czyli ponad 1/3.
Paczki z głów!

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 500
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #1340 18 Paź, 2011, 16:02:48 »
To jak ja (i nie tylko ja) jade na drodze to najgorsi są zazwyczaj kolesie koło 40-50, zwłaszcza taryfiarze ("zawodowcy"). Nie znają przepisów to raz (jeżdzą wg zasad od parunastu lat nieaktualnych), dwa uważają się za niewiadomo co i wyczyniają takie cuda, że bania mała, są makabrycznie nieostrożni (bo wydaje im się, że im się uda, oraz że każdy panuje nad autem ponadprzeciętnie) i nie dają innym szans przy ich nagminnym wymuszaniu, zapierdalaniu z kopyta 100 przy ograniczeniu do 40 i bardzo ryzykownych manewrach. Nie biorą pod uwagę innych uczestników ruchu, ani zasady ograniczonego zaufania. Śmiem twierdzić, że wiele osób z wiekiem staje się w pewnym sensie zarozumiałe i niestety przekłada się to na ich styl jazdy. Co do domniemanej naukowej granicy 21 lat - na 100% to jest jakaś średnia, każdy indywidualnie rozwija się trochę inaczej. I nie przekonasz mnie, że żaden 'młody' nie będzie w stanie bezpiecznie prowadzić auta, oraz każdy po 21 roku będzie dobrym kierowcą, bo właśnie na logikę to bzdura. Nadal uważam, że ta wąska grupa jest bardziej wypadkogenna nie z racji wieku, a z racji braku treningu i doświadczenia(!). Pomijam, że pełno wypadków z winy 'młodego' to właśnie sytuacje, gdy jakiś 'wyjadacz' coś odjebał i młody "nie zachował odpowiedniej odległości" i nie wyrobił, a wina spada zawsze na tego z tyłu (chyba, że to jakiś hardkor, to jest wspólna, ew jak z przodu był pijany to też)...
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline michu123PL

  • Pr0
  • Wiadomości: 558
  • Rycerz Cebulowego Stołu
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #1341 18 Paź, 2011, 16:04:53 »
Powiem tak - może jeszcze za wcześnie na takie stwierdzienia, bo jeszcze nawet kilometra sam samochodem nie przejechałem, ale już dawno sobie przyjąłem, że za długo czekałem na możliwość jazdy samochodem, żeby teraz to sobie szybko odebrać brawurową jazdą ;) Tak jak Aston powiedział - od brawury mam PC, PS3, G25 i wszelkie gran turismo, nidforspidy i inne pierdoły :D

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 502
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #1342 18 Paź, 2011, 16:07:44 »
Z tego co obserwuję jako pieszy, najgorzej jeżdżą gówniarze i taksiarze. Ale co to, kurwa, temat co nas cieszy czy kto nas wkurwia siedząc za kółkiem? Bez obrazy, ale wypierdalać z tym do stosownego tematu ;)
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #1343 18 Paź, 2011, 16:14:56 »
Sylkie - choćbym nie wiem jak się natężał, to za chuja nie mogę sobie przypomnieć 50-latka zapierdalającego +100 po mieście, za to już z tego tygodnia mam kilku debili ca. 20 lat, a mamy wtorek. Oczywiście, że "21 lat - na 100% to jest jakaś średnia", umówmy się, że nie musimy sobie aż takich rzeczy tłumaczyć. Tak samo tego, że przekroczenie tej granicy nie robi Kubicy, tylko:
kierowca, wg naukowców, jest w stanie w pełni przewidzieć skutki swoich działań
.
Poza tym mamy oczywiście: lata doświadczenia, temperament, zmęczenie, wkurwienie, czy ruchał, czy głodny, czy gadał przez telefon, z kim, o czym, czy w ciasnym dresie, czy oryginalnym, czy swoje miasto, czy auto taty, pora dnia, czy baba!... - mogę tak do rana.
Krótko mówiąc: młodzi kierowcy, stanowiąc około 1/8 aktywnych kierowców powodują ponad 1/3 wszystkich wypadków. Nie wiem, czemu miałbym tym statystykom nie wierzyć - tym bardziej, że subiektywnie dokładnie też tak mi wychodzi ;).
Paczki z głów!

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 502
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #1344 18 Paź, 2011, 16:18:33 »
Cytat: Wujcio Bat
czy w ciasnym dresie, czy oryginalnym
Spoiler
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #1345 18 Paź, 2011, 17:08:42 »
Cieszy mnie, że wreszcie dostałem legytymacyję studencką i mogę sobie kupić bilet połowę taniej. Jupi ^^
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline Thoth

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 434
  • Król djentu i chujowych piosenek
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #1346 18 Paź, 2011, 17:44:03 »
Nie wiem czy to powinno cieszyć czy też nie ale coraz więcej osób twierdzi, że ja mam 24 lata. :facepalm:
Bo tak wyglądasz ;)
Koko dżambo i do przodu!

https://www.facebook.com/elinband/

Offline Frantic

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #1347 18 Paź, 2011, 17:50:33 »
Jakbyś był sprytny to byś mógł wcześniej :P No chyba, że masz wredne panie w dziekanacie.

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 500
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #1348 18 Paź, 2011, 17:56:53 »
To na EOT:
Bat, no widzisz, a w Szczecinie zapierdalający, wymuszający, jeżdżący po martwych polach i przez ciągłe podwójne,  albo np zjeżdżający z ronda z najbardziej wewnętrznego pasa kolesie w kryzysie wieku średniego to norma. No i oczywistym jest, że wśród młodych jest więcej ludzi, niż wśród starych, który nie są wystarczająco dojrzali, aby jeździć autem. To naturalne. Ale wciąż nie wiązałbym tego tak ściśle z wiekiem, a bardziej z resztą czynników, bo to zbyt indywidualna kwestia. A na ew dojrzałość robiłbym testy przy kursie na prawko, równie rygorystyczne dla każdego niezależnie od wieku (przy okazji wydłużyłbym kurs do 1h dziennie z wyłączeniem dni wolnych, przez co najmniej jeden cały rok szkoly, zgrywając się z nim, nawet jeśli jesteś staruchem - przez taki okres dałoby się też wyłapać znaczną część debili, co nie powinni byli przejść testu), zamiast ustalać przepisy polegające na wieku i stereotypach.

Byłaby to tzw niepopularna decyzja, no ale cóż... ;) Obecnie kupa ludzi, co nie powinna dostać prawka je ma, ludzie je traktują jak coś oczywistego i dla każdego, a tak nie jest. No i wiem, że sam bym pewnie rzucał kurwami na takie przepisy jako kursant/zdający ;)

Posty połączone: 18 Paź, 2011, 17:56:58
To na EOT:
Bat, no widzisz, a w Szczecinie zapierdalający, wymuszający, jeżdżący po martwych polach i przez ciągłe podwójne,  albo np zjeżdżający z ronda z najbardziej wewnętrznego pasa kolesie w kryzysie wieku średniego to norma. No i oczywistym jest, że wśród młodych jest więcej ludzi, niż wśród starych, który nie są wystarczająco dojrzali, aby jeździć autem. To naturalne. Ale wciąż nie wiązałbym tego tak ściśle z wiekiem, a bardziej z resztą czynników, bo to zbyt indywidualna kwestia. A na ew dojrzałość robiłbym testy przy kursie na prawko, równie rygorystyczne dla każdego niezależnie od wieku (przy okazji wydłużyłbym kurs do 1h dziennie z wyłączeniem dni wolnych, przez co najmniej jeden cały rok szkoly, zgrywając się z nim, nawet jeśli jesteś staruchem - przez taki okres dałoby się też wyłapać znaczną część debili, co nie powinni byli przejść testu), zamiast ustalać przepisy polegające na wieku i stereotypach.

Byłaby to tzw niepopularna decyzja, no ale cóż... ;) Obecnie kupa ludzi, co nie powinna dostać prawka je ma, ludzie je traktują jak coś oczywistego i dla każdego, a tak nie jest. No i wiem, że sam bym pewnie rzucał kurwami na takie przepisy jako kursant/zdający ;)
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #1349 18 Paź, 2011, 19:14:35 »
Jakbyś był sprytny to byś mógł wcześniej :P No chyba, że masz wredne panie w dziekanacie.

Właśnie nie są wredne, są w pytkę, tylko mają z lekka wyjebane, i najpierw przy sprawdzaniu dokumentów było wszystko okej, miałem tylko coś donieść, po czym okazało się, że jednak inne świadectwo chcą, bo dałem im oficjalną kopię (a nawet nie wiedziałem, że taką mam, złapałem co było w domu). Ale summa summarum cieszą mnie owe panie (w zasadzie to w sekretariacie, a nie dziekanacie, ale chuj z tym, gdzie jest dziekanat nie mam pojęcia :P).
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!