Autor Wątek: Co nas w życiu cieszy ;)  (Przeczytany 1742553 razy)

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #1350 18 Paź, 2011, 20:03:07 »
Podwyższając dozwolony wiek, spowodujemy, że dzieciaki będą się zabijać bez prawka. I już. Kolejna bezsensowna, politycznie-poprawna fikcja: 18 roku życia można posiadać broń, pić, palić, głosować, latać szybowcami, skakać ze spadochronami, służyć w armii i zabijać z kałacha Afgańczyków, ale samochodem jeździć nie można ;)

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 500
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #1351 18 Paź, 2011, 20:14:53 »
Osobiście uważam, że "pełnię praw obywatelskich" nie powinno się nabywać wraz z tzw. "pełnoletnością" (od jakiegokolwiek wieku miałaby ona być), a po np zaliczeniu matury (zakładając, że by się ją z powrotem ogarnęło i zrobiło z niej egzamin dojrzałości, a nie to gówno sprawdzające umiejętność rozwiązywania testów i odgadywania, co autor klucza odpowiedzi miał na myśli, jak teraz), tyle że cały tzw "proletariat", ludzie bez matury, lewicowcy i inne takie by się oburzyły, że jak to tak. A ja jestem zwolennikiem nie czystej demokracji, a merytokracji opartej o demokrację pośrednią, no ale znowu pierdolę głupoty w topiku chuj związanym z tym, o czym mówię... :)
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #1352 18 Paź, 2011, 20:17:54 »
Wystarczy tylko skasować z konstytucji zapis o równości obywateli wobec prawa i masz swój wymarzony system :D

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #1353 18 Paź, 2011, 20:18:29 »
Trochę, ale ja się zgadzam. Po mojemu (co oczywiście jest nie do wprowadzenia), waga głosu przy jakichkolwiek wyborach powinna opierać się na edukacji, i to z rozróżnieniem na uczelnie państwowe i prywatne, dzienne, zaoczne, stopnie naukowe, etc.

Pomijając już oczywisty dla mnie wymóg, że w rządzie zasiadać powinni minimum doktorowie :facepalm:.
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 500
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #1354 18 Paź, 2011, 20:19:30 »
No nie do końca Wróó o to mi chodziło. Bardziej o to, że na bycie pełnoprawnym obywatelem trzeba jakoś zapracować ;)

No ale ja ogólnie mam pojebane poglądy typu zamiast kary śmierci wprowadzić karę pozbawienia praw człowieka itd, ale na to żadne prawo międzynarodowe by nie pozwoliło ;)
« Ostatnia zmiana: 18 Paź, 2011, 20:22:49 wysłana przez sylkis »
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #1355 18 Paź, 2011, 20:22:42 »
To już było grane - kiedyś, jak zajebałeś na arenie mieczem X barbarzyńców, to mogłeś się starać o obywatelstwo. Niezły pomysł, tylko, że do dupy.

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 500
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #1356 18 Paź, 2011, 20:24:08 »
Całkiem nieźle kojarzysz, swoją edukację prawną zakończyłem na drugim semestrze, czyli względnie ogarnąłem prawoznawstwo i odrobinę prawa rzymskiego i stamtąd mam wiele pomysłów :D
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #1357 18 Paź, 2011, 20:25:51 »
To byłby pierwszy krok do powtórki z rozrywki w postaci niewolnictwa. Tak samo jestem przeciw karze śmierci (choć z moralnego i ekonomicznego punktu widzenia, po mojemu byłaby w pytkę), bo niebezpiecznie jest naruszać stan rzeczy, gdzie życie ludzkie jest nienaruszalną świętością. To może wydawać się przesadzone i odległe, ale tak działają spore zmiany w historii, od z pozoru nieistotnego kamyczka spadającego ze szczytu góry.

A żeby nie przeginać z offtopem: cieszą mnie coraz bardziej moje studia :D
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 500
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #1358 18 Paź, 2011, 20:27:52 »
Ależ życie ludzkie byłoby nienaruszone :D
Tylko jeśli ktoś nie szanuje praw i wolności innych, to dlaczego reszta ma szanować jego prawa i wolności?
Wiem, że to trochę takie oko za oko, ale imo dałoby się to cywilizowanie zorganizować.
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #1359 18 Paź, 2011, 20:33:13 »
No nie, bo zaistniałaby sytuacja (mówię o sytuacji, gdzie kara śmierci jest przyjęta worldwide, albo przynajmniej continentwide), gdzie skoro jest już JAKIŚ społecznie akceptowalny pretekst do odebrania życia mogłoby się znajdować ich coraz więcej i więcej.
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 500
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #1360 18 Paź, 2011, 20:35:25 »
Wiem o co ci chodzi, ale ja jestem skurwielem i uważam, że nie ma co się bawić w karę śmierci i lepszym pomysłem od niej są obozy pracy, a realizacja tych wymaga pozbawienia delikwenta podstawowych praw człowieka (ale to tylko dla tych najgorszych: seryjnych (i wielokrotnych recydywistów) morderców, gwałcicieli, pedofili itp).
Podobnie jak jestem przeciwny więzieniom dla ludzi, którzy nie sprawiają bezpośredniego zagrożenia w społeczeństwie - lepiej im dopierdolić pracami społecznymi, choćby bardzo długimi i ciężkimi (adekwatnymi do przewinienia).
Więzienie jako etap pośredni miedzy obozem, a pracami, przy czym obozy są bezwzględnie dożywotnie a więzienie nigdy dożywotnie.
Ogólnie to mój relatywizm moralny jest tak relatywny, że relatywnie rzecz biorąc zesrać się można ;)
« Ostatnia zmiana: 18 Paź, 2011, 20:42:08 wysłana przez sylkis »
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #1361 18 Paź, 2011, 22:08:58 »
Trochę, ale ja się zgadzam. Po mojemu (co oczywiście jest nie do wprowadzenia), waga głosu przy jakichkolwiek wyborach powinna opierać się na edukacji, i to z rozróżnieniem na uczelnie państwowe i prywatne, dzienne, zaoczne, stopnie naukowe, etc.

Pomijając już oczywisty dla mnie wymóg, że w rządzie zasiadać powinni minimum doktorowie :facepalm:.

Swietny pomysl, dyskryminujny tych nieukow ktorzy napedzaja gospodarke a wynagradzajmy studentow dziennych na garnuszku rodzicow (ktorzy bardzo czesto sa jednak ludzmi pracy w fabrykach, uslugach etc). I kto mialby to oceniac? Bo to ze skonczysz panstwowe studia nie znaczy jeszcze nic I na pewno nie swiadczy o tym czy masz cos w glowie. Ale mowiac w skrocie - oddajmy wladze idiotom I teoretykom. W sumie nauki o rodzinie ucza juz ksieza, czyli jestesmy na dobrej drodze. Nie miales jeszcze podstaw ekonomi, nie? ;)
Nie twierdze ze Twoje myslenie idzie w zla strone (ale idzie), ale jest na pewno nieprzemyslane I krzywdzace. Bo zobacz jakie ponysly mial na gospodarke taki nieuk Lepper (az mnie mrozi jak sobie przypomne wywiad w ktorym sypnal pomyslem ze sposobem na sluzbe zdrowia jest umorzenie dlugu szpitali) a jakie mial profesor Giertych. Roznica miedzy nimi to jakies 20 lat edukacji a pogladowo jedna piaskownica.
B ( o ) ( o ) B S

Offline Mordimer

  • Gaduła
  • Wiadomości: 298
    • PMH
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #1362 18 Paź, 2011, 22:53:41 »
W temacie:
Cieszy mnie dobrze wydane 19 zł -> warsztaty/recital Dereka Roddy'ego - przesympatyczny gość :)

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 502
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #1363 18 Paź, 2011, 23:01:16 »
Cieszy mnie że NADAL chce mi się ćwiczyć (drugi dzień z rzędu :D), mimo że nadal TOTALNIE mi nie idzie.
Ciekawe ile wytrzymam.
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #1364 18 Paź, 2011, 23:34:05 »


Na Androidy bez fizycznej klawiaturki :) Screen z SGS'a. Będę drążył po nocach.

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #1365 19 Paź, 2011, 00:46:53 »
kiepska grafika

:D
B ( o ) ( o ) B S

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 502
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #1366 19 Paź, 2011, 01:22:18 »
Też bym podrążył, ale dziewczyna jest chora więc się zlituję :D
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 500
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #1367 19 Paź, 2011, 12:10:43 »
Kupiłem sobie tą klawiaturę, o której ostatnio pisałem we wkurwach :) Co prawda mógłbym tam dopisać, że wyszła mnie w sumie 2x drożej, niż zamierzałem, ale i tak w sumie kwota jest groszowa, a sama klaw zajebiście mi się podoba.
Mała rzecz, a cieszy :D
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #1368 19 Paź, 2011, 20:07:57 »
Cieszy mnie przeraźliwie, że jutro jest w czwartek, ergo, zajęcia zaczynam o 13.15 a kończę o 14.45. I to  nawet nie jest greka. Weeehe!
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #1369 21 Paź, 2011, 10:26:30 »
Twoja przesyłka jest już w drodze!
Użytkownik Adam Getgood wysłał do Ciebie przesyłkę za pośrednictwem usługi Royal Mail.

Szczegóły wysyłki
Firma wysyłkowa: Royal Mail
Typ usługi: RM Airmail (małe paczki) (3-5 dni roboczych)
Status wysyłki:    Wysłano
Paczki z głów!

Offline mhrok lama

  • Pr0
  • Wiadomości: 549
  • Jestę kuglarzę xD
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #1370 21 Paź, 2011, 11:32:12 »
Sprzedalem ampa :D
« Ostatnia zmiana: 21 Paź, 2011, 19:19:24 wysłana przez mhrok lama »

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #1371 21 Paź, 2011, 11:58:59 »
A żona nie pogoni do jakiejś roboty w domu?
Paczki z głów!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #1372 21 Paź, 2011, 12:08:32 »
Moje obowiązki zaczynają się codziennie od 6:45 i kończą około 22-23, wtedy lekcje odrobione, Szymo najedzony i wykąpany śpi, gary pomyte, itd. i dopiero mam czas dla siebie. Ale jak w weekend żona zobaczy, że się 15min obijam - zaraz ją nosi ;)...

ED:
Możecie się więc z Wróó wybrać jutro na koncert Semediego, w Warszawie.
« Ostatnia zmiana: 21 Paź, 2011, 12:27:41 wysłana przez wuj Bat »
Paczki z głów!

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 502
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #1373 21 Paź, 2011, 17:32:23 »
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline michu123PL

  • Pr0
  • Wiadomości: 558
  • Rycerz Cebulowego Stołu
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #1374 23 Paź, 2011, 20:54:26 »
Cieszy mnie, że właśnie spełniłem swój chyba największy GAS ever :D