Autor Wątek: Co nas w życiu cieszy ;)  (Przeczytany 1716837 razy)

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #1100 29 Sie, 2011, 11:51:47 »
Że najpewniej w sobotę idę z Moją :love: do teatru na http://www.teatr-mickiewicza.pl/?site=11&id=50 i to za darmola ;)
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline davqoniu

  • Gaduła
  • Wiadomości: 164
  • Brotherhood of Lefties ;)
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #1101 29 Sie, 2011, 11:56:31 »
że w końcu zainstalowałem Seymoura do strata :P

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #1102 29 Sie, 2011, 12:27:22 »
że w końcu zainstalowałem Seymoura do strata :P

Też byłem ucieszony.
Paczki z głów!

Offline mhrok lama

  • Pr0
  • Wiadomości: 549
  • Jestę kuglarzę xD
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #1103 29 Sie, 2011, 22:33:12 »
Cieszy mnie, że z kumplem, zajebistym bejsmenem, układamy plany ponownego wspólnego grania i rusza z kopyta. :D  Z dupy tak, przypadkiem znaleźliśmy se nazwę, ogłoszenia na rock metal już poszły, koncepcje klimatów w jakich będziemy grać też. Kurwa, piękne to jest. Pewnie coś się spierdoli. :D

ED: no kurwa :D Wziąłem się za gitarrę i pierwsze pomysły na kawałki się sklejają znikąd. Na pewno się spierdoli ;D
« Ostatnia zmiana: 30 Sie, 2011, 20:49:00 wysłana przez mhrok lama »

Offline Tolein

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #1104 31 Sie, 2011, 23:53:48 »
nie poznałeś jeszcze (osobiście) największego trolla sevenstringa, więc nie możesz stwierdzić, czy wakacje były udane, czy nie...
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #1105 01 Wrz, 2011, 00:16:34 »
Założyłem świeże, w końcu dobrej grubości strunki, ustawiłem nieco gryf, potraktowałem to wszystko Dunlopem 02 i Fast Fretem. Zajebiście mi się moja gitara teraz podoba ;). Jeszcze tylko jakiś fajny tight, ale ciepły przetworasek i będzie mjut, chyba jej nie sprzedam nawet. Kawał fajnego wiosła mi ten mister Lengausky wykonał.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #1106 01 Wrz, 2011, 13:09:48 »
http://www.plejada.pl/3,51412,news,1,1,kultowy-program-wraca-do-tvp,artykul.html

"Sonda" to był mój totalnie ulubiony program za gówniarza, a że był emitowany we czwartek, to tylko z tego powodu jest to do dziś mój ulubiony dzień tygodnia, srs!
Cieszę się.
Paczki z głów!

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #1107 01 Wrz, 2011, 20:49:23 »
O, czytałem o nich niedawno w Przekroju całkiem ciekawie nasmarowany artykuł. Niestety, chyba jestem za młody, żeby to pamiętać, choć jakieś archiwalne programy gdzieś mi świtają. Na YT tego mało, więc dobrze, że telewizja się za to wzięła. Teraz tylko wynająć jakiegoś niewolnika, żeby nagrywał każdy odcinek (ja na przykład nie mam TVP Historia, ledwie mam telewizor, którego i tak nie włączam) i zarchiwował po ludzku, w sensie, z dostępem dla ludzi.

Offline Turgon

  • Gaduła
  • Wiadomości: 403
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #1108 01 Wrz, 2011, 21:00:00 »
Założyłem świeże, w końcu dobrej grubości strunki, ustawiłem nieco gryf, potraktowałem to wszystko Dunlopem 02 i Fast Fretem. Zajebiście mi się moja gitara teraz podoba ;). Jeszcze tylko jakiś fajny tight, ale ciepły przetworasek i będzie mjut, chyba jej nie sprzedam nawet. Kawał fajnego wiosła mi ten mister Lengausky wykonał.
Nooosz kurde!
Ssiecie.

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #1109 01 Wrz, 2011, 21:38:26 »
A dziś jeszcze ją wyczyściłem i wypolerowałem 8). Jak się z czasem uda, to polecę z lubą porobić jakieś fajne zdjęcia w końcu.

Offline birthmark

  • Gaduła
  • Wiadomości: 445
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #1110 01 Wrz, 2011, 22:43:02 »
http://www.plejada.pl/3,51412,news,1,1,kultowy-program-wraca-do-tvp,artykul.html

"Sonda" to był mój totalnie ulubiony program za gówniarza, a że był emitowany we czwartek, to tylko z tego powodu jest to do dziś mój ulubiony dzień tygodnia, srs!
Cieszę się.
Mi szczególnie podobał się odcinek o laserach, kiedy dmuchali dymem ze szlugów żeby wzmocnić wrażenia wizualne. :D
Suto wędlin kładź na chleb

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #1111 02 Wrz, 2011, 09:22:02 »
Mondo, tvp historia jest za darmo (fta) na astrze i w dvb-t również
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 866
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #1112 02 Wrz, 2011, 11:32:41 »
W "Sondzie" fajne było też to, że jeden z prowadzących prezentował temat jako entuzjasta, a drugi podchodził  do wszystkiego ze sceptycyzmem i zawsze wynikały z tego ciekawe dyskusje. 

« Ostatnia zmiana: 02 Wrz, 2011, 15:25:39 wysłana przez theremin »
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #1113 02 Wrz, 2011, 11:57:44 »
Dokładnie! To już dziś! ;)
Paczki z głów!

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #1114 02 Wrz, 2011, 16:49:46 »
Mondo, tvp historia jest za darmo (fta) na astrze i w dvb-t również

Mam telewizor z jakąś antenką. Łapie TVP1, TVP2 (śnieży) i TVN. Współlokatorzy oglądają cały czas ten ostatni, a ja tylko dlatego go jeszcze nie wychrzaniłem z mieszkania, bo nie miałbym do czego NESa podłączyć...

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #1115 02 Wrz, 2011, 17:17:57 »
Czyli odbierasz teraz analogową naziemną, ale długo to nie potrwa już. Taka nawet pokojowa antenka potencjalnie może odbierać DVB-T (choć nie wiem, jak w twoim rejonie jest z zasięgiem, jednak sądzę, że skoro nawet w Sz-nie nie ma problemu z odbiorem przy nadwornej antenie siatkowej, to u was co najwyżej takowa też powinna być potrzebna), jeśli w tuner/dekoder zainwestujesz :)
Sam sobie sprawiłem jakieś tanie dekodery combo dvb-s2/dvb-t (satelitę miałem wcześniej już założoną) i polecam, za darmo da się odbierać naprawdę dużo kanałów (z dvb-t + hotbird 13E + astra 19E). I spora część z nich nawet da się oglądać - o ile nie jesteś jakimś TV maniakiem-koneserem i oglądasz telewizję sporadycznie (czyli nie masz wymagań na poziomie pakietu prestiżowego C+ za ~150zł/miech). Ewentualnie możesz olać satelitę, to najtańsze samo dvb-t to względnie groszowa sprawa, a TVP Historia powinieneś mieć :)
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #1116 02 Wrz, 2011, 18:46:42 »
Men, właśnie telewizji nie oglądam w ogóle, boli mnie wszystko jak widzę programy TVN'u albo jakikolwiek serwis informacyjny, o reklamach nie wspominając. Niestety, tracę też w ten sposób możliwość obejrzenia kilku wartościowych programów, no ale liczę, że ktoś potem wrzuci do sieci.

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #1117 02 Wrz, 2011, 19:00:50 »
Spoko, ja sam oglądam TV bardzo rzadko i tez tylko wybrane rzeczy (ew czasem rebelTV do snu). TV w moim pokoju służy głównie jako monitor do kompa i do konsol, ogólnie to telewizję w domu ogarnęliśmy głównie z myślą o mamie i jej facecie, nie mniej czasami i mnie się zdarza coś oglądać (nie koniecznie po polsku - satelita) ;) Jednorazowy wydatek, a oferta tego, co mamy za darmo (no dobra, za podatek, o ile go płacisz) nie jest aż tak tragiczna, jak się większości ludzi wydaje, IMO warto, ZWŁASZCZA jak się ją ogląda na takiej zasadzie, jak ja (i podejrzewam, że ty podobnie byś z niej korzystał). BTW, swojego czasu też W OGÓLE nie oglądałem TV tylko sam net mi starczał, ale dziewczyna mnie jakoś nauczyła oglądać filmy w TV ;)

Ale żeby nie było, do niczego nie przymuszam jak coś, tylko mówię :D (bo w sumie stwierdziłem, że te moje posty mogą wyglądać jak namawianie do czegoś)
« Ostatnia zmiana: 02 Wrz, 2011, 19:03:24 wysłana przez sylkis »
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #1118 02 Wrz, 2011, 20:38:32 »
No ja nie wiem, koty popsuły mi telewizor ze 3-4 lata temu i od tego czasu jestem szczęśliwszym człowiekiem. Jak czasem przez przypadek gdzieś coś zobaczę, to aż się boję... Serio!
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline Frantic

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #1119 02 Wrz, 2011, 21:17:23 »
A mnie cieszy, że w końcu mogę pokombinować ze strojeniem i pierwszy raz w życiu kupiłem struny i będę kombinował jaki naciąg mi pasuje a nie kupował struny pod dany strój. 25.5", set strun 14-62, jak najniżej się z tym zestroje? Drop A pociągnie?

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #1120 02 Wrz, 2011, 21:22:58 »
Znajomy gra w drop A na 58 ;)
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #1121 02 Wrz, 2011, 21:24:27 »
62 na A po mojemu jest dość luźno, ale ja mam 74 na A i czasem dropuję do G. Spróbuj 68-70.

Offline Frantic

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #1122 02 Wrz, 2011, 21:46:08 »
Miałem kiedyś manie grubaśnych strun ale teraz mam wręcz na odwrót, wolę mieć trochę luźniejsze bo wydaje mi się, że mam wtedy lepszy atak. 

http://radio.szczecin.pl <--- jestem na banerze u góry... w sumie to moja gitara...  ale ze mną!

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
« Ostatnia zmiana: 02 Wrz, 2011, 22:01:55 wysłana przez Rachet »
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #1124 02 Wrz, 2011, 22:41:30 »
A ja się cieszę, bo właśnie skończyłem pierwszy numer na demo, pomimo egzaminu poprawkowego w poniedziałek :)