Autor Wątek: Co was ostatnio zszokowało?  (Przeczytany 1408595 razy)

Offline Filun

  • Gaduła
  • Wiadomości: 393
  • gwiazda mangozjebów
"Graj, nie pierdol" naprawdę działa
gitaro-modyfikator-amator

Post Scriptum: specjalne życzenia dla ✨fOrUm sEveNsTriNg✨ kocham was 🤘😤

Offline Rot

  • Gaduła
  • Wiadomości: 371
Dziewczyna mi powiedziała wczoraj, że mnie kocha.
Musiałem wyglądać na naprawdę zszokowanego, bo od razu powtórzyła.

Damn, czym ja sobie na to zasłużyłem.

Offline Zomballo

  • Gaduła
  • Wiadomości: 324
Zacytuję klasyka: "Nie spierdol tego" Pałlo Cohoneilo

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 429
  • It is useless, to resist.
Dziewczyna mi powiedziała wczoraj, że mnie kocha.
Musiałem wyglądać na naprawdę zszokowanego, bo od razu powtórzyła.

Damn, czym ja sobie na to zasłużyłem.

Sounds gay
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Paczki z głów!

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 044


To robimy licytacje o wartość komputera, który udźwignie to w takiej jakości z przyzwoitą ilością klatek. Ja zaczynam- 10k euro.

Spoiler fabularny:
Spoiler
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 523
  • Venus as a goodboi
Mam teraz laptopa z RTX4090 z roboty, mógłbym wypróbować - ale chyba trzeba opłacić u nich subskrypcję za dostęp. :/ Ale już próbowałem CP na tym kompie na full ustawieniach (chociaż path tracing to overkill) - szczególnie po podłączeniu pod mojego S95B gra absolutnie rozpierdala (jedna z jedynych obsługuje HDR 10+, który Samsung używa zamiast Dolby Vision i to pozwala przeskoczyć gównianą implementację HDR w ramach Windowsa), szkoda że gdy miałem czas na jej przejście miałem "tylko" GTX1070, bo najchętniej bym się zabunkrował na miesiąc i przeszedł od deski do deski razem z Wiedźminem po updacie RT.

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 044
Mam teraz laptopa z RTX4090 z roboty, mógłbym wypróbować - ale chyba trzeba opłacić u nich subskrypcję za dostęp. :/ Ale już próbowałem CP na tym kompie na full ustawieniach (chociaż path tracing to overkill) - szczególnie po podłączeniu pod mojego S95B gra absolutnie rozpierdala (jedna z jedynych obsługuje HDR 10+, który Samsung używa zamiast Dolby Vision i to pozwala przeskoczyć gównianą implementację HDR w ramach Windowsa), szkoda że gdy miałem czas na jej przejście miałem "tylko" GTX1070, bo najchętniej bym się zabunkrował na miesiąc i przeszedł od deski do deski razem z Wiedźminem po updacie RT.

Ja potrzebowałem około 200 godzin by zrobić całe 100% CP razem z DLC. Btw. jaki masz model laptopa?
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 523
  • Venus as a goodboi
Tegoroczny ROG Strix Scar 18 G834J - wybierałem go do zakupu jeszcze zanim okazało się, że 14. generacja Intela jest wadliwa, ale nie zamierzam narzekać XD Ogólnie bardzo fajne bydlę i przy nieograniczonym budzecie mógłbym polecić - tylko tryb turbo jest tak głośny i tak mało zmienia (może z 10-15% więcej wydajności), że nie ma sensu go odpalać + plastikowa obudowa w laptopie za tyle hajsu to słaby żart, ale też i bez tego waży nieco ponad 3 kg, więc może to kwestia tego, że nie chcieli go dociążać.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825



ED:


Spoiler
« Ostatnia zmiana: 20 Sie, 2024, 13:01:33 wysłana przez wuj Bat »
Paczki z głów!

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 523
  • Venus as a goodboi
Ten Vox z GB to absolutna klasyka, jeszcze kilkanaście lat temu pamiętam, jakie to było wow, gdy po grze na małej 5W pierdziawie wpiąłem gitarę w port mikrofonowy w Macbooku (w czasach, gdy jeszcze. były osobne porty na mikrofon i odpowiedni preamp) i nawet na głośnikach z laptopa/słuchawkach to było objawienie - a Logic z Mainstage to już w ogóle. Wszystkie swoje pierwsze numery tak nagrałem, nie potrzebując żadnego zewnętrznego interfejsu - szkoda, że dysk trafił szlag i poprzepadało.

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 591
  • Join the Dark Side and get a free cookie!



ED:


Spoiler
Jak sie w sklepie ogra, ale tak szczerze, wiosla ze sredniej polki, to one wcale nie ustepuja brzmieniowo tym drogim.

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 470
Jak za te pieniądze to nie najgorzej to gada, wiadomo że od oryginału Neve rożni się jakością, ale również ceną i to chyba sześciokrotnie.