Autor Wątek: Co was ostatnio zszokowało?  (Przeczytany 1414043 razy)

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
nikt +1

Ponadto ktoś kiedyś powiedział że na głupocie ludzkiej najłatwiej zarobić. Dla was to głupie, oni zarabiają. Wszystko się zgadza :)
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
I właśnie dla takich spin dupy robią muzę :) Ale mam bekę czytając te pierdoły które wypisujecie.
Niech robią kasę, dzieciaki niech słuchają czego chcą, a gość niech sobie tnie ryja i wstrzykuje barwnik w oczy. Nikomu krzywdy nie robią.

Robią, robią krzywde sobie, swoim starym i kurwa tym ze takich pojebów później trzeba leczyc i sie zajmować zamiast czymś konkretnym.

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 223
To zdanie można napisać o większości kapel ;)
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 981
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
A karol, człowiek który został popkiem? Patologia rodzi patologię, jeżeli nie będziemy jej piętnować to w końcu zostanie sama patologia, a co drugi typ na ulicy będzie miał pocięty ryj...
kurwa mać...



serio kurwa? tak widzicie przyszłość narodu? I nie zapali wam się żadna lampka? serio?
lewactwo zalewa mi mózg

To mam nadzieję, że wasze dzieci w końcu zaczną wam tak śpiewać po powrocie ze szkołyo

PIZDA NAD GŁOWĄ PI PI PIZDA NAD GŁOWĄ  :classical: :drummer: :irokez: :band:
« Ostatnia zmiana: 15 Sie, 2015, 00:07:45 wysłana przez Johnny »
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline Phoenix

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 84
A karol, człowiek który został popkiem? Patologia rodzi patologię, jeżeli nie będziemy jej piętnować to w końcu zostanie sama patologia, a co drugi typ na ulicy będzie miał pocięty ryj...
kurwa mać...



serio kurwa? tak widzicie przyszłość narodu? I nie zapali wam się żadna lampka? serio?
lewactwo zalewa mi mózg

To mam nadzieję, że wasze dzieci w końcu zaczną wam tak śpiewać po powrocie ze szkołyo

PIZDA NAD GŁOWĄ PI PI PIZDA NAD GŁOWĄ  :classical: :drummer: :irokez: :band:

Na całym świecie byli i zawsze będą debile, ot co. ;)

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 981
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
A karol, człowiek który został popkiem? Patologia rodzi patologię, jeżeli nie będziemy jej piętnować to w końcu zostanie sama patologia, a co drugi typ na ulicy będzie miał pocięty ryj...
kurwa mać...



serio kurwa? tak widzicie przyszłość narodu? I nie zapali wam się żadna lampka? serio?
lewactwo zalewa mi mózg

To mam nadzieję, że wasze dzieci w końcu zaczną wam tak śpiewać po powrocie ze szkołyo

PIZDA NAD GŁOWĄ PI PI PIZDA NAD GŁOWĄ  :classical: :drummer: :irokez: :band:

Na całym świecie byli i zawsze będą debile, ot co. ;)

jasne, ale dlaczego trzeba ich promować?
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 223
Witamy w internecie
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 981
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Tzn co? Skoro to internet i jest to na porządku dziennym to mam się z tym pogodzić i nic nie mówić? To w sumie tak jak ze wszystkim. Na temat każdej złej rzeczy można powiedzieć "Witamy w Polsce" i chuj.
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Myślę, że refren "pizda nad głową" jest metaforą postawy życiowej przyjmowanej przez wielu młodych (i nie tylko ;) ) Polaków. Kiedyś się mówiło "wyżej sra, jak głowę ma", a teraz "pizda nad głową". Czy ja wiem, które jest bardziej wulgarne?  :devil:

A tak kończąc śmieszki, Popek, jak już pisałem wcześniej, jest Liroyem naszych czasów. I tyla, szkoda tylko, że dalej potwierdza się ludzki behawioryzm. W przypadku popkowej "twórczości" jest to wybitnie mało subtelne, co nie zmienia faktu, że otacza nas zewsząd, bo niewiele zostało produktów, których nie sprzedaje się wizją seksu.
« Ostatnia zmiana: 15 Sie, 2015, 00:39:30 wysłana przez lwronk »

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 981
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
:D

No nie wiem. Mi się wydaje, że jeżeli popuś wchodzi do klubu ze striptizem i w teledysku podczas refrenu jakaś dupa zaczyna mu kręcić dupą nad głową to tutaj chyba po prostu chodzi o pizdę nad głową.
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 223
Tzn co? Skoro to internet i jest to na porządku dziennym to mam się z tym pogodzić i nic nie mówić? To w sumie tak jak ze wszystkim. Na temat każdej złej rzeczy można powiedzieć "Witamy w Polsce" i chuj.

To zależy czy jesteś jedną z tych osób która koniecznie musi mieć swoje zdanie na każdy temat czy ma po prostu wyjebane na taką twórczość skoro nie wnosi nic do jej życia.
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 470
Ale Johny przyznaj lepiej mieć pizdę nad głową, niż pizdę pod okiem  :lol:

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 981
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Nie chcę mi się już na to odpisywać. Jesteś niczym ślepy lewak, który nigdzie nie widzi zagrożenia. Bo kto tego słucha? Jedynie połowa gimnazjalistów. Ludzie, którzy są dojrzali i urobieni, wiedzą że to beka i na pewno nie pójdą w ślady bohatera z teledysku. Jakie to będzie miało skutki w przyszłości? Na pewno żadne, bo Ci ludzie są już ukształtowani i wiedzą, że to beka. HE HE

Popuś jest sztos! Zróbmy lekcję popkologii zamiast lekcji religii.
« Ostatnia zmiana: 15 Sie, 2015, 00:58:26 wysłana przez Johnny »
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 223
Do lewicy mi akurat obecnie najdalej.

Spinasz dupę jak dawniej ludzie o Korna i Mansona. Wularność, prostacki styl i naszpikowanie seksualnością jest w chwili obecnej na topie. Myślisz że zakazywanie takiej muzy coś zmieni? Serio? W dobie internetu i ogólnego zidiocenia młodzieży?

Mnie tam bardziej martwi cały trend celebrycko youtubersko blogerski. A nie Król Albanii...
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 470
Nie chcę mi się już na to odpisywać. Jesteś niczym ślepy lewak, który nigdzie nie widzi zagrożenia. Bo kto tego słucha? Jedynie połowa gimnazjalistów. Ludzie, którzy są dojrzali i urobieni, wiedzą że to beka i na pewno nie pójdą w ślady bohatera z teledysku. Jakie to będzie miało skutki w przyszłości? Na pewno żadne, bo Ci ludzie są już ukształtowani i wiedzą, że to beka. HE HE

Popuś jest sztos! Zróbmy lekcję popkologii zamiast lekcji religii.
Ale ty go promujesz w tej chwili, tv i radio tego nie robi .

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 981
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Po prostu zastanawiało mnie czym się kierują ludzie broniący popka, tigera, bonusa bgż i całą resztę.

Że niby TV i radio nie promują popka? XDD skisłę
widzę, że wasza wiedza w temacie jest wystarczająca na rozmowę ze mną.

@nikt O jakim Ty zakazywaniu piermówisz? Niczego nikomu nie chcę zakazywać. wyraziłem swoje zdanie na temat tego pokurwieństwa, a Ty się czepiasz. WTF? Nie wolno mi mieć własnego zdania? Dla mnie możesz sobie słuchać czego chcesz ale to i tak będzie chore moim zdaniem, a że jest wolność słowa (chociaż nie na tym forum) to sobie napiszę, o!
« Ostatnia zmiana: 15 Sie, 2015, 01:18:19 wysłana przez Johnny »
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 470
Wyluzuj ,ty się spinasz a on kasę tłucze, puść ojcu Tosina  to też ci powie że to nie jest muzyka.

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Nowa inkarnacja MrJ?  :D

Posty połączone: 15 Sie, 2015, 01:32:10
To jest prawdziwy problem, nie Popek :D

« Ostatnia zmiana: 15 Sie, 2015, 01:32:10 wysłana przez lwronk »

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 981
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Witamy w Polsce ;)
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Cytuj
Nowa inkarnacja MrJ?

Ja jestem jedyny i niepowtarzalny :D Tyle tylko, że mam wakacje. Oraz ogólnie wyjebane na wszystko :D Chociaż...

Cytuj
A tak kończąc śmieszki, Popek, jak już pisałem wcześniej, jest Liroyem naszych czasów.

Liroy a Popek to ten sam poziom? LoL, a nawet RoTFL. Zresztą co ty chłopie możesz wiedzieć, jak my słuchaliśmy z ziomami z podstawówki Liroya, Nagłego Ataku Spawacza, Karramby, Kalibra44 i innych praszczurów polskiego rapu/hip-hopu ze zdobytych cudem, skitranych przed starymi (joł, kurwa :zuo: ) przegrywanych kaset, to tobie puszczali "muzykę dla bobasa, część 3" :D

Jest zapotrzebowanie na Popka, to się Popek pojawił. A że pecunia non olet, to do popkowej kasy przyklejają się Bracia Figo Fagot, przykleja się Empik i każdy kto się może przykleić. Sad, but true.
« Ostatnia zmiana: 15 Sie, 2015, 10:16:52 wysłana przez MrJ »
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
Spiny są jakby było o co... To mnie szokuje
www.soundcloud.com/inches666
Ha Ha Ha Ha
Ce dur A mol

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Jakoś tak już jest, że im bardziej gówniany powód, tym większa spina :P
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
Zdążyłem zauważyć

Kiedy kolejny textwall?
www.soundcloud.com/inches666
Ha Ha Ha Ha
Ce dur A mol

Offline selfslave

  • Gaduła
  • Wiadomości: 245
Nie wiem dlaczego ludzie tak się przejmują tym Popkiem. Gdy miałem 11 lat to na każdej kolonii i w każdej szkole wszyscy słuchali Nagłego Ataku Spawacza i trudno tu mówić o walorach muzycznych, chodziło przede wszystkim o wulgarność. Czyli jak zwykle nic się nie zmienia i jak zwykle ktoś narzeka, że to już koniec świata. Dzieciaki zawsze będą się jarały takimi rzeczami, a później z tego wyrosną i nikomu się krzywda nie stanie.

Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
No poza Karolem :v
www.soundcloud.com/inches666
Ha Ha Ha Ha
Ce dur A mol