Autor Wątek: Co was ostatnio zszokowało?  (Przeczytany 1410714 razy)

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 874
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
widziałem jak buckethead się pomylił

Co w tym szokującego? Od zawsze było wiadomo, że jest pomylony.
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 981
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
widziałem jak buckethead się pomylił
Ja też - wiele lat temu zaczął grać i nagrywać, zupełnie niepotrzebnie :)

Jazz, Lounge, Downtempo

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 500
Ciekawe, co teraz z tego wyrośnie, jeśli KNP się od Mikke odetnie. Powstanie kolejna partia Mikkego (UPR zdaje się teoretycznie wciąż istnieje - może scalą się z KNP teraz?), czy to będzie już koniec JKM i KNP urośnie w siłę bez jego "wpadek" w publicznych wypowiedziach? No i w którą stronę pójdzie KNP, jak daleko posunie się ich konserwatyzm obyczajowy, jeśli rzeczywiście poszło o nieślubne dzieci (tak bardzo liberalizm, hahahah)? Może to będzie szansa dla Partii Libertariańskiej aby łyknąć nie-konserwatywną część elektoratu KNP? :D
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline pivo

  • Pr0
  • Wiadomości: 736
    • VisionsOfTondal
jeśli rzeczywiście poszło o nieślubne dzieci (tak bardzo liberalizm, hahahah)?

Te "nieślubne" dzieci wzięły się stąd, że nie był (jeszcze) w związku małżeńskim z tą kobietą, z którą je współtworzył :D
Media to skurwysyny.

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 500
jeśli rzeczywiście poszło o nieślubne dzieci (tak bardzo liberalizm, hahahah)?

Te "nieślubne" dzieci wzięły się stąd, że nie był (jeszcze) w związku małżeńskim z tą kobietą, z którą je współtworzył :D
Media to skurwysyny.
Z tego arta wynika, jakby teraz miał dwójkę kolejnych na boku.
Ale nawet jeśli, to tym bardziej beka z oburzonych :D
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline pivo

  • Pr0
  • Wiadomości: 736
    • VisionsOfTondal
jeśli rzeczywiście poszło o nieślubne dzieci (tak bardzo liberalizm, hahahah)?

Te "nieślubne" dzieci wzięły się stąd, że nie był (jeszcze) w związku małżeńskim z tą kobietą, z którą je współtworzył :D
Media to skurwysyny.
Z tego arta wynika, jakby teraz miał dwójkę kolejnych na boku.
Ale nawet jeśli, to tym bardziej beka z oburzonych :D

Tak, ale w innych jest napisane jasno, że te dzieci są z konkubinatu

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 500
Tak, ale w innych jest napisane jasno, że te dzieci są z konkubinatu
Równoległego do małżeństwa bez rozwodu, czy po wdowej? Bo podejrzewam, że w takich niuansach tkwi prawilny diabeł ;)

Posty połączone: 07 Sty, 2015, 10:44:36
hahahah i ta beka w necie, że Korwin zrobił dzieci na lewo, że albo teraz mu się urodzą leworęczne bachory itp. :D
« Ostatnia zmiana: 07 Sty, 2015, 10:44:36 wysłana przez sylkis »
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
A tak fogle to ki chooi mnie obchodzą jego dzieci, poczynania w kwestiach gospodarczych jest dla mnie istotą działania polityka, i tylko tego oczekuję od polityków, konkretów w ustawach a nie grzebaniu się w cudzych gaciach. ( najlepiej zeby fogle wyjebali w kosmos ).
Oczekują od kościoła by odpierdolił sie od polityki sami niech wypierdalają z tematu moralności. I oni i media. Niech patrzą na siebie i od siebie zaczną , jak się w tych stacjach pieprzą po kątach.
Jednego takiego chrzescijanina mocno pierdolącego o moralności znam, do dzisiaj nie zapłacił za bas.

W tym wszystkim dla mnie najistotniejsze jest czy kocha te dzieci i czy się o nie troszczy a nie z kim je ma i kiedy je zrobił. Gdzie ta miłośc bliźniego ?
« Ostatnia zmiana: 07 Sty, 2015, 10:48:11 wysłana przez commelina »

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 500
Dobra skasowałem posta, żeby nie było, że politycznie agituję :D

Posty połączone: 07 Sty, 2015, 11:08:49
BTW, jeden znajomy mi to właśnie zdementował, że te sprawy z dziećmi itd. to przykrywka, że beton partyjny KNP teraz rżnie głupa - poszło o to, że Korwin chciał na prawicy zrobić dużą koalicję z innymi niszowymi partiami, co by oznaczało, że wielu członków KNP nie dostałoby się na listy wyborcze, bo by trzeba było porozdzielać miejsca też dla innych i ich w pewnym miejscu mocno ścisnęło ;)
« Ostatnia zmiana: 09 Sty, 2015, 19:18:39 wysłana przez sylkis »
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 828


Spoiler
Paczki z głów!

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 528
  • Venus as a goodboi
A tak fogle to ki chooi mnie obchodzą jego dzieci, poczynania w kwestiach gospodarczych jest dla mnie istotą działania polityka, i tylko tego oczekuję od polityków, konkretów w ustawach a nie grzebaniu się w cudzych gaciach. ( najlepiej zeby fogle wyjebali w kosmos ).
Oczekują od kościoła by odpierdolił sie od polityki sami niech wypierdalają z tematu moralności. I oni i media. Niech patrzą na siebie i od siebie zaczną , jak się w tych stacjach pieprzą po kątach.
Jednego takiego chrzescijanina mocno pierdolącego o moralności znam, do dzisiaj nie zapłacił za bas.

W tym wszystkim dla mnie najistotniejsze jest czy kocha te dzieci i czy się o nie troszczy a nie z kim je ma i kiedy je zrobił. Gdzie ta miłośc bliźniego ?

Przytoczę cytaty ze słynnego "Vademecum Ojca" JKM:

"Wśród prawników są spory, czy zgwałcenie własnej żony jest karalne. Po męsku trzeba. Przecież tego ona od Pana w gruncie rzeczy oczekuje!"

"Gdy ja zdradzę żonę, to jakbym ze swej sutereny splunął na ulicę - nieładnie, ale przestępstwo niewielkie. Gdy natomiast mnie zdradza żona, to jakby ktoś z ulicy splunął do mojej sutereny"

"Podstawową różnicą między męską a kobiecą niewiernością jest to, że jeśli Pan zdradzi żonę, to potomstwo z ubocznego związku będzie miało jednoznacznego ojca i matkę, a gdy zacznie Pana zdradzać żona, nigdy nie będzie miał Pan pewności, czy dziecko jest Pańskie". [testy genetyczne? halooo! tutaj XXI wiek!]

"Natura obdarzyła kobietę znaczną zdolnością adaptacyjną: potrafi ona znakomicie dopasować się do środowiska męża. Kilku kochanków powoduje rozbicie jej osobowości, co u mężczyzn występuje w znacznie mniejszym stopniu".

"Plemniki, wnikając w ciało kobiety, ułatwiają adaptację do genetycznego charakteru partnera".

"Wierność kobiet jest bardzo ważnym czynnikiem cywilizacyjnym. Niewierności żony tolerować Pan nie może".

"Plemników jest za dużo i byłoby to marnowaniem drogocennego materiału, gdyby nie wykonywały one funkcji ubocznej".

"Klaps zaaplikowany żonie przy dzieciach nie jest wielkim błędem"

O dzieciach, że czasem trzeba je:  "porządnie sprać, by słuchały rozkazów".


Faktycznie, tylko pozazdrościć dzieciakom takiego mądrego ojca. Jest już w takim wieku, że gdy będzie chciał stosować te swoje kary cielesne na takim 8-latku, to jak ten mu odda, to on sam się posra w pampersa :P

Spoiler

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Tylko jeszcze powiedz, dlaczego mnie cytowałeś. Nie bardzo mogę zrozumieć te cytaty w kontekście mojego posta.
Albo coś nad interpretowałeś albo się pomyliłeś ;)
Dla jasności, nie interesują mnie poglądy Korwina dokładnie w takim samym stopniu jak i to, gdzie i co robi w wolnych chwilach, choćby robił dzieci. To ile ich ma i z kim nie ma, nie ma dla mnie żadnego znaczenia. Znaczenie ma czy kocha dzieci czy je bija itd. To jakim jest facetem i co myśli o kobietach, dla mnie dalej jest problemem kobie które wiedząc to bo trudno o tym nie wiedzieć, zadają sie z nim.
Doprawdy nie rozumiem co chciałeś przez to wszystko powiedzieć .

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 367
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Gizmi, chyba masz upośledzony mózg i jego obszary odpowiedzialne za dystans do pewnych spraw, umiejętność łuskania prawdy z łupiny po prostu się nie rozwinęły. No innego tłumaczenia nie widzę.

Ot, wykazujesz się niebywałą ignorancją i tyle.

Nie bronię Korwina, bronię zdrowego podejścia do jakiejkolwiek sprawy. A ta zaczyna się od zebrania rzetelnych informacji.
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 981
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Tak w temacie to przedwczoraj Korwin ogłosił, że nie zamierza tworzyć nowej partii i że w poniedziałek się zbierają i zobaczymy co dalej
A wczoraj rano czytam nagłówek wyborczej "Janusz Korwin-Mikke zakłada nową partię"

Ludzie, no kurwa  :D Gdzie ja żyję?
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 500
Wybaczcie, nie chcę łamać regulaminu, ale to jest po prostu tak bekowe, że no nie mogę :D :D :D
Spoiler
« Ostatnia zmiana: 09 Sty, 2015, 21:16:36 wysłana przez sylkis »
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 367
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Tak w temacie to przedwczoraj Korwin ogłosił, że nie zamierza tworzyć nowej partii i że w poniedziałek się zbierają i zobaczymy co dalej
A wczoraj rano czytam nagłówek wyborczej "Janusz Korwin-Mikke zakłada nową partię"

Ludzie, no kurwa  :D Gdzie ja żyję?

czytasz wyborczą?

*dodaj do ignorowanych*

:D
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 981
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Tak w temacie to przedwczoraj Korwin ogłosił, że nie zamierza tworzyć nowej partii i że w poniedziałek się zbierają i zobaczymy co dalej
A wczoraj rano czytam nagłówek wyborczej "Janusz Korwin-Mikke zakłada nową partię"

Ludzie, no kurwa  :D Gdzie ja żyję?

czytasz wyborczą?

*dodaj do ignorowanych*

:D

czytam nagłówki
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 367
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
mam nadzieję, że nie dotknąłeś ręką
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 981
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
znaczy dla jasności to był portal, a nie gazeta
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Kurwa, tej główki czy dotknąłeś :D

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 981
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
no tak, zapomniałem że te sevenstring...
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 828
Kuwa, paliwo po 4,33!!! Tylko lać. Tylko LAĆ!!!
Paczki z głów!

Offline majkelk

  • Pr0
  • Wiadomości: 807
  • Teksty są osobiste
Kogo? Ja za 1.40 leje :D
"Raz na wozie, raz chuj ci w dupę..."

https://www.facebook.com/elinband/

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 500
Kogo? Ja za 1.40 leje :D
Funtów? :D
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo: