Autor Wątek: Co was ostatnio zszokowało?  (Przeczytany 1411058 razy)

Offline Pronounce

  • Pr0
  • Wiadomości: 672
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #6425 15 Paź, 2014, 19:10:09 »
O, drugi Text Wallowiec się odezwał ;)

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #6426 15 Paź, 2014, 19:44:40 »
Text Walli nie czytam ;)
( Obraz usunięty.)

Ten w sukience powiedział do swego koleżki ze jak on zginie w Iraku to pójdzie na jego pogrzeb przebrany w najbardziej wieśniacka sukienkę, wiec ma nie ginąc, ale niestety klękło mu się i ten dotrzymał słowa.
Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #6427 16 Paź, 2014, 08:21:39 »
.... madrośli ludowe :P
I napiszę raz jeszcze, bo chyba faktycznie niektórzy mieli pod górkę i przegapili lekcje czytania ze zrozumieniem - byłem w tak samo pozytywnym szoku po meczu z Niemcami jak wy wszyscy. Po czym na meczu ze Szkocją przecierałem oczy ze zdumienia, tyle tylko że zamiast pieprzyć "no jakże to było możliwe, przeca Niemcom dokopaliśmy!" albo "ważny jeden punkt niż wcale" (a powinno być "czemu jeden jak powinny być trzy z palcem w dupie") to pomyślałem "i znowu tak samo jak zwykle". I szkoda mi tego, bo na fali tej radości po 2:0 powinniśmy naprawdę zrobić o wiele więcej.

Aha, w temacie:

http://www.tvs.pl/informacje/wypadek-w-czestochowie-4-osobowa-rodzina-potracona-na-pasach

Przez to samo przejście dla pieszych przechodziłem przez -naście lat :o I od zawsze się mówi że jest niebezpieczne, i nikt nigdy nic z tym nie zrobił.

Widzisz cała ta Twoja wyliczanka nie tyczyla piłkarzy tylko naszych narodowych przywar  i tego, ze nie potrafimy, nie mamy zrozumienia ale i tak wszystko wiemy najlepiej od polityki po piłkę.
Co do meczu ze Szkocją to przy tym co napisałę widzę, ze tak jak i nam zarzucasz, sam także z nami chyba chodziłeś do szkoły po górkę, jeśli chodzi o czytanie ze zrozumieniem.
I dalej tylko potwierdzasz, ze nie miałeś doczynienia z uczestniczeniem w zawodach, bo nie dopuszczasz myśli o tym ze są spadki formy, przetrenowanie, itd itd. No ale narzekaj sobie dalej, tyle ze to zdrowiu szkodzi ;)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 828
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #6428 16 Paź, 2014, 08:54:11 »
Cannibal Corpse postanowili pojechać do Rosji na koncert. Kiedy nagle:



Rosja, men... :facepalm:
Paczki z głów!

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #6429 16 Paź, 2014, 09:50:52 »
Rosji od stu lat nie ma.

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #6430 16 Paź, 2014, 10:36:48 »
Cytuj
I dalej tylko potwierdzasz, ze nie miałeś doczynienia z uczestniczeniem w zawodach, bo nie dopuszczasz myśli o tym ze są spadki formy, przetrenowanie, itd itd

Aha, mieć spadek formy i przetrenowanie w kilka dni po jednym z najlepszych meczy ostatniego czasu? No sorry :P Tak to ja się mogę tłumaczyć (i się tłumaczyłem jak grałem kilka meczy w krótkim okresie czasu jak kopałem kiedyś piłkę, bo dość mocno trenowałem swego czasu parę rzeczy, mimo tego co niektórzy pindolą) jak mi mecz nie podszedł, ale jak ktoś traktuje to jako zawód i zarabia na tym absurdalne dla większości z nas pieniądze, to jest to IMO niepoważne.

Cytuj
Text Walli nie czytam

I właśnie dlatego jakakolwiek dyskusja na argumenty na forum jest z góry skazana na niepowodzenie, bo "tl;dr".
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline pivo

  • Pr0
  • Wiadomości: 736
    • VisionsOfTondal
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #6431 16 Paź, 2014, 11:20:41 »
Cytuj
I dalej tylko potwierdzasz, ze nie miałeś doczynienia z uczestniczeniem w zawodach, bo nie dopuszczasz myśli o tym ze są spadki formy, przetrenowanie, itd itd

Aha, mieć spadek formy i przetrenowanie w kilka dni po jednym z najlepszych meczy ostatniego czasu? No sorry :P Tak to ja się mogę tłumaczyć (i się tłumaczyłem jak grałem kilka meczy w krótkim okresie czasu jak kopałem kiedyś piłkę, bo dość mocno trenowałem swego czasu parę rzeczy, mimo tego co niektórzy pindolą) jak mi mecz nie podszedł, ale jak ktoś traktuje to jako zawód i zarabia na tym absurdalne dla większości z nas pieniądze, to jest to IMO niepoważne.

Cytuj
Text Walli nie czytam

I właśnie dlatego jakakolwiek dyskusja na argumenty na forum jest z góry skazana na niepowodzenie, bo "tl;dr".

Tyle ode mnie w temacie:

W świecie yoyo na zawodach występ trwa 3 minuty.
Po tych 3 minutach na poważnych zawodach zawsze czułem się jakbym przebiegł maraton.


Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #6432 16 Paź, 2014, 13:50:53 »
No widzisz Jeżu, a dla mnie to było i jest normalne, ze jednego dnia wszystko szło, a drugiego nic.

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 367
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #6433 16 Paź, 2014, 18:36:33 »
okresie czasu

fakt autentyczny, cofnąć do tyłu :D
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 828
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #6434 19 Paź, 2014, 16:33:23 »
O, nieee! Znów trzeba zmieniać komputer ;). Premiera 4 listopada:

Paczki z głów!

Franq

  • Gość
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #6435 19 Paź, 2014, 17:01:19 »
O, nieee! Znów trzeba zmieniać komputer ;). Premiera 4 listopada:



1:43 House Of Cards ;)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 828
Paczki z głów!

Offline Pronounce

  • Pr0
  • Wiadomości: 672
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #6437 22 Paź, 2014, 18:40:06 »
Eee, to lepsze:
http://morkobot.bandcamp.com/releases

dwa basy + perkusja + brak wokalu


Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 875
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #6438 22 Paź, 2014, 21:13:22 »
3 basy, zero gitar o_0:


http://extinctionleveleventnc.bandcamp.com/track/destroyer

Basista solowy, basista rytmiczny i basista basowy jak w Meshuggah :D
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #6439 24 Paź, 2014, 21:45:24 »
Dzisiaj zdecydowanie ZUS, i to ... pozytywnie. Nie sądziłem ze doczekam tego dnia. Dotrzymali umowy słownej pomiedzy moim prawnikiem a nimi .... tak tak niestety, bez papugi ani rusz.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 828
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #6440 25 Paź, 2014, 23:36:15 »
Jeśli dał radę ZUSowi, to być może jest nadzieja, że da radę mojej byłej lokatorce z piekła rodem :D.
Paczki z głów!

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 591
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #6441 29 Paź, 2014, 11:58:25 »
Bylem se wczoraj na koncercie Chevelle, no i przed nimi gralo Black Map (polecam, gitarnik z Dredg tam gra) i autentycznie mnie zszokowalo jak Marshall potrafi brzmiec! Koles mial zdaje sie jakies JCM900, czy cos takiego (nie znam sie za bardzo) i nie wiem, czy mial jakis preamp, czy cholera wie co ale brzmialo to tak, ze klekajcie narody. Od wczoraj chce miec marshalla :)

Tu fota pogladowa, na czym koles gra (niestety nie udalo mi sie znalezc foty jego pedalboardu)

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 613
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #6442 29 Paź, 2014, 12:22:27 »
za marshallem stał axe ;)
i always go full retard

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 591
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #6443 29 Paź, 2014, 12:28:31 »
A cholera wie, chyba nie, nie widzialem zadnych rackow ani kemperow, moze mial jakis preamp w pedalboardzie? No bo kurna, wygar to mialo taki, ze ojezusicku...

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #6444 29 Paź, 2014, 12:30:55 »
ajfona miał w kieszeni ;)
facebook.com/Musza.MorningWood

Zomballo

  • Gość
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #6445 29 Paź, 2014, 13:02:56 »
Bylem se wczoraj na koncercie Chevelle, no i przed nimi gralo Black Map (polecam, gitarnik z Dredg tam gra) i autentycznie mnie zszokowalo jak Marshall potrafi brzmiec! Koles mial zdaje sie jakies JCM900, czy cos takiego (nie znam sie za bardzo) i nie wiem, czy mial jakis preamp, czy cholera wie co ale brzmialo to tak, ze klekajcie narody. Od wczoraj chce miec marshalla :)

Tu fota pogladowa, na czym koles gra (niestety nie udalo mi sie znalezc foty jego pedalboardu)
( Obraz usunięty.)


i
http://www.guitar.com/articles/dredg-interview-mike-engles

Wychodzi na to, że goły przester z dziewięćsety. ;)

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 591
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #6446 29 Paź, 2014, 13:07:09 »
Pytanie tylko, czy koles uzywa w Black Map tego samego zestawu co w Dredg?

Zomballo

  • Gość
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #6447 29 Paź, 2014, 13:41:22 »
O tym nie pomyślałem. :D Miejmy nadzieje, że przyzwyczajenia zostają. Dziewięćsetka jest na bank, to widać. Gdzieś czytałem, że to 4100. Ja miałem 4500 i grała sama z siebie tak se, ale dopalony OCD, zcrunchowany pierwszy kanał rwał co trzeba.
« Ostatnia zmiana: 29 Paź, 2014, 15:33:15 wysłana przez Zomballo »

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 591
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #6448 29 Paź, 2014, 14:40:44 »
No marszczal na 100%, ktory dokladnie to nie wiem ale brzmialo to tak niemarszalowo, ze szok. Moze jeszcze te EQ mial zapiete, co tez swoje zrobilo?

Offline Semedi

  • Pr0
  • Wiadomości: 556
  • Klucze krzywo!
    • Karcer
« Ostatnia zmiana: 29 Paź, 2014, 14:59:49 wysłana przez Semedi »
Yes! I'm inspired by the Devil!
http://semdedi.soup.io/