Autor Wątek: Co was ostatnio zszokowało?  (Przeczytany 1411059 razy)

Offline aciek_l

  • Pr0
  • Wiadomości: 605
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #6400 11 Paź, 2014, 22:49:48 »
Ja oglądałem. :D Nie wiem, jakim cudem nasi wytrzymali to 'bambardowanie'. :D


Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #6401 11 Paź, 2014, 22:53:14 »
błąd matrixa
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline Pronounce

  • Pr0
  • Wiadomości: 672
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #6402 11 Paź, 2014, 23:14:30 »
Dobra gejuchy, wypad pisać o piłce gdzie indziej ;)

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 528
  • Venus as a goodboi
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #6403 11 Paź, 2014, 23:21:30 »
Ej, no kurwełe, to jest szokujące, jesteśmy w rankingu FIFA niżej od Burkiny Faso i Wyspy Zielonego przylądka, a wklepujemy mistrzom świata 2-0.

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 875
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #6405 12 Paź, 2014, 00:14:31 »
niemcy jude

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #6406 12 Paź, 2014, 08:12:40 »
Cytuj
Ej, no kurwełe, to jest szokujące, jesteśmy w rankingu FIFA niżej od Burkiny Faso i Wyspy Zielonego przylądka, a wklepujemy mistrzom świata 2-0.

Jest takie powiedzonko o ślepej kurze ;)

Sukces jest oczywiście gigantyczny, ALE pojedynczy. Żeby nie było tak jak zwykle, że potem pogubimy punkty z jakimiś łajzami i będą tradycyjne "mecze o wszystko" które równie tradycyjnie przepierdolimy. No i ta Burkina Faso nie wzięła się znikąd, poziom ogólny reprezentacji jest żałosny, i żeby ta jedna wygrana nie zamydliła wszystkim oczu. Bo będzie jak z Brazylią kilka miesięcy temu, gdzie potrzeba było ostrego wpierdolu z tymi samymi Niemcami, żeby pokazać jak głośno rzeczywistość skrzeczy.

Niemniej, sam jestem w szoku :D Akurat skończyłem oglądać "Liberace" korzystając z odkodowanego weekendowo HBO, przełączyłem na mecz, a tam po chwili pierwszy gol :D
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 470
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #6407 13 Paź, 2014, 08:26:04 »
A ja latałem po kanałach bo myślałem że mecz będzie żenadą  , a tu bęc  wygraliśmy . Mecz przejdzie do historii a ja mam doła że nie oglądałem , czuję się jakbym przespał zwiastowanie .
« Ostatnia zmiana: 13 Paź, 2014, 08:57:28 wysłana przez Algiz »

Offline Donnie

  • Pr0
  • Wiadomości: 642
  • Albo rybki, albo pipki
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #6408 14 Paź, 2014, 14:16:25 »
Niestety, ktoś się szybko speszył i ogłoszenie usuną...ale został jeszcze fragment:



 :headache:

Offline birthmark

  • Gaduła
  • Wiadomości: 445
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #6409 14 Paź, 2014, 14:51:32 »
Niestety, ktoś się szybko speszył i ogłoszenie usuną...ale został jeszcze fragment:



 :headache:

Albo tak szybko się znalazła. ;)
Suto wędlin kładź na chleb

Offline Ghost_of_Cain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 300
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #6410 14 Paź, 2014, 20:14:13 »
Cytuj
Ej, no kurwełe, to jest szokujące, jesteśmy w rankingu FIFA niżej od Burkiny Faso i Wyspy Zielonego przylądka, a wklepujemy mistrzom świata 2-0.

Jest takie powiedzonko o ślepej kurze ;)

Wiem! Raz do roku, to i ślepy pies zarucha? :D

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #6411 15 Paź, 2014, 11:31:49 »
Cytuj
Żeby nie było tak jak zwykle, że potem pogubimy punkty z jakimiś łajzami  (...)

No i jak zwykle miałem rację :facepalm:

Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline 13

  • Gaduła
  • Wiadomości: 481
  • אלהים
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #6412 15 Paź, 2014, 12:39:55 »
Gdzie te pogubione punkty??
Remis 2:2 to jest znakomity wynik i po jednym punkcie, może wynik nie jest tak elektryzujący jak 2:0 z Niemcami, ale też zdziwiłbym się, gdyby udało się wygrać ze Szkocją po tak trudnym meczu, jaki Polacy rozegrali w sobotę, w dodatku jeszcze goniąc wynik.

Zdrowy rozum jest rzeczą ze wszystkich na świecie najlepiej podzieloną, każdy bowiem sądzi, iż jest w nią tak dobrze zaopatrzony, iż nawet ci, których we wszystkim innym najtrudniej jest zadowolić, nie zwykli pragnąć go więcej niźli posiadają. Kartezjusz.

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #6413 15 Paź, 2014, 12:49:21 »
Czyli już 2 punkty w plecy. Mecz był twardy to fakt, ale powinniśmy z niego wywieźć 3 punkty. Tylko idiotycznie stracony drugi gol a potem mieszanka pecha i ślepoty w sytuacji z ostatnich minut i zamiast 3:1 (względnie 3:2)  jest remis.

Zbyt wiele razy już widziałem jak takie pojedyncze punkty decydują o być-lub-nie w turniejach. W przypadku naszej reprezentacji jest to zwykle "nie być" niestety.
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline 13

  • Gaduła
  • Wiadomości: 481
  • אלהים
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #6414 15 Paź, 2014, 13:03:38 »
Czas pokaże. ;)
Zdrowy rozum jest rzeczą ze wszystkich na świecie najlepiej podzieloną, każdy bowiem sądzi, iż jest w nią tak dobrze zaopatrzony, iż nawet ci, których we wszystkim innym najtrudniej jest zadowolić, nie zwykli pragnąć go więcej niźli posiadają. Kartezjusz.

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #6415 15 Paź, 2014, 13:27:06 »
Cytuj
Żeby nie było tak jak zwykle, że potem pogubimy punkty z jakimiś łajzami  (...)

No i jak zwykle miałem rację :facepalm:

Jaka Ty zrzęda jesteś i malkontent to mię sie zaczyna w pewnej cześci ciała nie mieścić.
Jakbyś zaczął brać udział w jakichkolwiek zawodach sportowych brać udział to może byś zrozumiał jak ważna jest psycha i nastawienie.
Wg. mnie mecz z Niemcami wyglądał jak wyglądał bo raz nie mieli NIC do stracenia. Nawet 4:0 byłoby w jakiś tam sposób zrozumiałe, w końcu był to mecz mistrz świata kotra chuj wi co z po za tabeli Burkinafaso.
Wygrali bo mieli motywację od Siatkarzy ( tego jestem pewien, to działa ) i szansa na historyczny sukces.
Mecz ze Szkotami raz ze po zmeczeniu bo na pewno większość z nich dała z siebie wszystko, dwa staneli w roli faworyta i oczekiwań które nagle wzrosły a to ciśnie na łepetynę i nie jest proste do opanowania. HOlendrzy przegrali 2:0 Niemcy też nie błysneli. My jesteśmy pierwsi w gupie chłopaki widac ze nie oszczędzają siebie jak to bywało dawniej.  Jednak Ty dalej narzekasz, kuźwa ileż można tak marudzić.

Offline a197

  • Gaduła
  • Wiadomości: 101
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #6416 15 Paź, 2014, 13:37:54 »
A mi się podobało. Najważniejsze że grali do ostatniej minuty dzięki czemu zresmisowali. Ambitnie.
Ktoś im w końcu do łba nakładł że gra się do końca, 90 minut.

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #6417 15 Paź, 2014, 13:59:36 »
A skąd wiesz Jarku Prezesie że nigdy nie brałem udziału w żadnych zawodach / konkursach /etc? No właśnie :P

Poza tym to żadne marudzenie tylko trzeźwa ocena sytuacji, w przeciwieństwie do pindolenia znad kufla z piwem jakie oglądam od wielu lat w/s naszej reprezentacji w piłce nożnej.
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #6418 15 Paź, 2014, 14:07:11 »
Bo gdybyś brał lub chciał "w pełni w nich uczestniczyć", to byś wiedział ze jednego dnia możesz góry przenosić a drugiego gorzej niż cipa i miałbyś zrozumienie. Zachowujesz sie jak 3/4 komentujących w internecie, cokolwiek by nie zrobili to i tak zawsze źle.

Offline Lechu_

  • Pr0
  • Wiadomości: 816
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #6419 15 Paź, 2014, 14:39:57 »
@Mrj marudzisz i wkurwiasz się w większości tematów , też jedyne co u Ciebie widzę to "zrzęda i malkontent" , no i może jeże. Wyluzuj
Gram tylko 15 min dziennie. Czasem nawet na gitarze.

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #6420 15 Paź, 2014, 16:00:04 »
No, bo wszyscy wiecie lepiej co robię, po co i fogle. Jak widzę szerzy się jasnowidztwo :P

Gdzie ja malkontentuję, gdzie marudzę? Czy wy w ogóle czytacie ze zrozumieniem to co się piszę, czy (jak zwykle od pewnego czasu) "ooo Jeż pisał to pewnie coś napierdolił".

Obserwuję grę naszych piłkarzy od ca. 20 lat, i od kiedy zacząłem się nad tym jakkolwiek zastanawiać to widzę to samo:
1. jesteśmy niżej lub wyżej w rankingu FIFA, ale gramy najwyżej średnio, a zwykle słabo,
2. przed ważnym turniejem jest ogólnonarodowa sraka, że "tym razem to na pewno się uda" - dzięki czemu, gdyby nie rola gospodarza, zresztą załatwiona przez Ukraińców u Platiniego, nigdy nie gralibyśmy na Mistrzostwach Europy :D
3. czasami wygrywamy mecz z mocną drużyną, co powoduje euforię i każdy staje się znawcą i wieści że "no teraz to pokażemy!"
4. pokazujemy co faktycznie potrafimy, gubiąc punkty i punkciki w meczach w których nie mieliśmy prawa tego zrobić,
5. zaczyna się jakaś chora matematyka i liczenie teoretycznych szans, dochodzi do "meczu o wszystko" gdzie jak zwykle dostajemy po dupie,
6. "nic się nie stało" :facepalm: :D i tak do następnego razu...

Zresztą, o my się w ogóle dochodzimy? Ktoś komuś wmówił, że dyscyplina sportowa w której regularnie od dobrych 40-tu lat dostajemy mniejszy lub większy wpierdol (sukcesy typu srebro na IO w Barcelonie czy gra Widzewa/Legii w LM lat 90tych to raczej chwilowe zrywy) to nasz "sport narodowy" a wy w to wierzycie? No wolne żarty :D

I napiszę raz jeszcze, bo chyba faktycznie niektórzy mieli pod górkę i przegapili lekcje czytania ze zrozumieniem - byłem w tak samo pozytywnym szoku po meczu z Niemcami jak wy wszyscy. Po czym na meczu ze Szkocją przecierałem oczy ze zdumienia, tyle tylko że zamiast pieprzyć "no jakże to było możliwe, przeca Niemcom dokopaliśmy!" albo "ważny jeden punkt niż wcale" (a powinno być "czemu jeden jak powinny być trzy z palcem w dupie") to pomyślałem "i znowu tak samo jak zwykle". I szkoda mi tego, bo na fali tej radości po 2:0 powinniśmy naprawdę zrobić o wiele więcej.

Aha, w temacie:

http://www.tvs.pl/informacje/wypadek-w-czestochowie-4-osobowa-rodzina-potracona-na-pasach

Przez to samo przejście dla pieszych przechodziłem przez -naście lat :o I od zawsze się mówi że jest niebezpieczne, i nikt nigdy nic z tym nie zrobił.

Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 367
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #6421 15 Paź, 2014, 17:02:00 »
@MrJ  - i na World of Tanks też narzekasz. :D

A tak w ogóle to piłka nożna chuj, "sport" dla pedałów.
« Ostatnia zmiana: 15 Paź, 2014, 17:03:36 wysłana przez Bjørn »
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #6422 15 Paź, 2014, 17:07:38 »
A dzisiaj akurat fajnie było. Chociaż granie stockowym M26 Pershing do przyjemności raczej nie należy. No ale na zniżce dawali a załogę na mediumy miałem to czemu by nie spróbować sił? ;)
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline Pronounce

  • Pr0
  • Wiadomości: 672
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #6423 15 Paź, 2014, 17:30:53 »
"ooo Jeż pisał to pewnie coś napierdolił"

Text Walli nie czytam ;)

Online sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 500
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo: