Autor Wątek: Co was ostatnio zszokowało?  (Przeczytany 1385482 razy)

bandit112

  • Gość
Cóż za popierdoleństwo....




zajebiste!

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Ile dwie osoby, przed 30ką, bez dzieci, bez syndromu "zostawię to barachło a nuż się przyda" i zbierania durnostojek (no prawie... jeży ci u nas dostatek ;D ), mieszkających dość swobodnie na 38m2, mają rzeczy...

..do przewiezienia przy przeprowadzce. Dwie zawalone prawie po sufit osobówki plus dostawczak "max" załadowany 3ma warstwami pudeł :o
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Orange

  • Gość
To powiem ci, że 2 osoby bez dzieci, z syndromem "zajebiste barachło - chcę!" oraz z zestawem w huj wolnostojek mieszczą się w trzech dostawczakach maxi (transit). wliczam w to również szafę, kreden i szczątkowe łóżko :D

Gitary przewiozłem osobówką...

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Ale u nas było bez mebli! Tylko wypoczynek (łóżko+fotel+2pufy), lodówka, pralka i właśnie zastraszająca ilość "tych wszystkich rzeczy" :P
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Jak się jeszcze z matulą i 2 siostrami przeprowadzałem to wyszła ciężarówka + 3 osobówki. Wiekszość to były kartony z książkami.
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 866
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
Cóż za popierdoleństwo....




zajebiste!

Solowy projekt kolesia z Whourkr (też zresztą pojebanego).
4string

Offline Ghost_of_Cain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 300
Cóż za popierdoleństwo....

Ha, znam tego gościa z okładki. To ten od skaryfikejszn-modyfikejszn? :D

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Wolę Pattona, choć w sumie od liceum nie śledziłem jego nowych poczynań.
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Byłem w "sklepie dla biedoty" (biedronce ma sie rozumieć) i zszokowało mnie że tańsze, a lepsze jakościowo (zwłaszcza w temacie mięs i serów) zakupy zrobię w Polo czy Lidlu. Przewertowałem wszystkie sery żółte i nie było nic bez konserwantów, wszędzie muszą wjebać mase chemii :/ i nawet papier toaletowy zrobił sie jakiś mniejszy. Tak jak lubiłem ten sklep, ale go nie odwiedzałem przez wzgląd na brak możliwosci płacenia kartą, tak chyba przestanę go odwiedzac już całkiem.
B ( o ) ( o ) B S

Offline Maciek

  • Pr0
  • Wiadomości: 829
z takich tanszych imo lidl jest nie do pobicia obecnie

Offline admaxo

  • Pr0
  • Wiadomości: 764
  • Bogdan Grad Fan
I mają najlepsze pączki na świecie. ;)
"Trzeba sciszyc gitare, zeby wydobyc specjalne pasmo z 8 struny, ja tylko tak podpowiadam" - Bogdan Grad

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 034
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline mati304

  • Gaduła
  • Wiadomości: 255
  • These go up to eleven.
to powinno być w temacie "co nas w życiu cieszy" ;D
There's no use being precise about something when you don't even know what you're talking about.

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
B ( o ) ( o ) B S

Offline lopatron

  • Gaduła
  • Wiadomości: 105
  • still a nigga
    • BoneyM
Fekal Party

Offline Frantic

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
nie nazwałbym tego kobietą
"to" też ma uczucia i nie wybrało sobie takiego losu, także zdegustowane komentarze zachowaj dla siebie.

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
nie nazwałbym tego kobietą
Wedle tego rozumowania nie nazwałbym cię człowiekiem.
Witaj na liście ignorowanych :*
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

bandit112

  • Gość
som tesz amazonki.

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
( Obraz usunięty.)

FALSE!

( Obraz usunięty.)

Dwie kobiety i dwa cycki.

nie nazwałbym tego kobietą

Zalaczam Twoje foto do tej wiadomosci zeby kazdy mogl sam zdecydowac czy nazwalby Cie mezczyzna.
B ( o ) ( o ) B S

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884


FALSE!



Dwie kobiety i dwa cycki.
[/quote]
Oglądałem program o tych dziewczynach bo one są dwie w jednym, i nawet prawko se zrobiły.
Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Offline Lothar

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 491
  • Ibanez <3
    • Spaceshark's Lair
( Obraz usunięty.)

FALSE!

( Obraz usunięty.)

Dwie kobiety i dwa cycki.

nie nazwałbym tego kobietą

Zalaczam Twoje foto do tej wiadomosci zeby kazdy mogl sam zdecydowac czy nazwalby Cie mezczyzna.


OH SNAP, BURNED

lepiej idź po obkład bo parzy!
facebook.com/EnolyBand

Rób perke.

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
nie nazwałbym tego kobietą

Wszedłem na forum, znowu to przeczytałem i sie wkurwiłem. Bo do chuja pana rozumiem że jesteśmy w internecie i to w miejscu o bardziej lub mniej ekstremalnym poczuciu humoru, ale, kurwa, jakies granice są. Za długo tu jestem i za dobrze sie czuję żeby pozwolić jakiemuś szczylowi popisywać się w taki sposób. Post zgłoszony siłom wyższym.

Cytat: g-zs
FALSE!

( Obraz usunięty.)

Dwie kobiety i dwa cycki.
Oglądałem program o tych dziewczynach bo one są dwie w jednym, i nawet prawko se zrobiły.

Też jakiś czas temu o nich czytałem, ale nie znalazłem info (byc może byłem zbyt mało dociekliwy) jak wygląda ich sytuacja pod względem biurokracji - czy są traktowane jako dwie osoby czy jako jedna. Niby są dwie osobne świadomości, ale w 100% od siebie zależne. Jak wygląda sterowanie ciałem, jak przebiegało zgrywanie się jednej dziewczyny z drugą żeby wykonywać jakies najprostsze czynności. Ogólnie temat bardzo interesujący.
B ( o ) ( o ) B S

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
Z programu pamiętam ze jak robiły prawko, to jedna kierowała i hamowała druga zmieniała biegi i dodawała gazu. Jedna steruje jedna reką druga drugą i maja super synchronizacje bez gadania ze sobą.
Nikt nie potrafił wyjaśnić jak one to robią? dla mnie to pokazuje jakim niesamowitym urządzeniem jest ludzki mozg.
http://www.smog.pl/wideo/6647/syjamskie_blizniaczki_dwie_tozsamosci_w_jednym_ciele/
 
Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Offline lopatron

  • Gaduła
  • Wiadomości: 105
  • still a nigga
    • BoneyM
Zszokowała mnie Wasza reakcja - z jednej strony dobrze z jednej źle.
Napisałem ten post świadomie  - wiedziałem że ma wydźwięk obraźliwy, wiedziałem też że posypie się fala wku#wów.
Ale podczas tej małej prowokacji czy też - eksperymentu oczekiwałem pytania: "Czemu tak napisałeś?" czy "Czemu tak uważasz?"
- Czyli innego punktu widzenia, jednak każdy poszedł z falą
Internet znowu zadziałał tak jak ma to zwyczaj - zachowujemy się tutaj w schemacie, co wydaje mi się nie jest najlepszą drogą.
Też oglądałem ten program o tych dziewczynach.
Wszystkich obrażonych przepraszam!
Fekal Party

Offline Frantic

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
oczekiwałem pytania: "Czemu tak napisałeś?" czy "Czemu tak uważasz?"
Nikogo nie obchodzi "Czemu tak napisałeś?" czy "Czemu tak uważasz?", jeżeli Twoja postawa jest społecznie i moralnie nieakceptowalna. To nie konkurs piękności tylko walka o lepszy świat gówniarzu!