Autor Wątek: Co was ostatnio zszokowało?  (Przeczytany 1417977 razy)

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #1425 07 Paź, 2011, 16:24:20 »
Wypas Mac będzie równie świetny w pewnych zastosowaniach co wypas PC(i na odwrót), więc jeżeli stać cię na to pierwsze i jednocześnie przez ostatnie n lat tylko z tego korzystałeś(bo jednak te n lat temu Mac był niekwestionowalnie lepszy) no to przecież nie wymienisz. Przyzwyczajenie.

Ja po paru miesiącach używania Maca dalej nie pracowałem na nim ani w 50% tak wydajnie jak na PC, a jak zobaczyłem, że i tak bez PC się nie obędę to wyleciał z hukiem na zawsze z mojego życia. No może na prawie zawsze bo jak już mnie będzie stać to sobie kupie bo to ładne jest.
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline Mordimer

  • Gaduła
  • Wiadomości: 298
    • PMH
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #1426 07 Paź, 2011, 16:41:01 »
@Dex
Jak napisałem, nie zamierzam nikogo przekonywać, Ty masz swoje racje, ja swoje - nie wydaje mi się jednak aby to pozwalało Ci robić ze mnie "nabitego w butelkę" klienta, ale ok. Nie wiem tylko na jakiej podstawie piszesz coś o mojej żonie?
Może się kiedyś spotkamy i wtedy rozwiejemy wątpliwości co do mojego podejścia do komputerów, mojej żony i tego, czy taki jesteś, czy tylko sprawiasz wrażenie.

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 500
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #1427 07 Paź, 2011, 17:05:30 »
Wybrałem więc C+, ale był to wybór trudny, były w pakiecie.


( Obraz usunięty.)
<moja twarz, kiedy nie mogę zrozumieć, jak facet może nie rozróżniać rozmiaru cycków
Masz miarkę obwodów w oczach z przebitką na wylot przez ciuchy z układem obliczającym zniekształcenia wywołane lepiej lub gorzej dobranym stanikiem i z porównywarką tychże? :P
Spoiler
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #1428 07 Paź, 2011, 18:53:29 »
Ej, a co jeśli nie spełniam żadnego z tych warunków (może poza wydajnością, ale też średnio bo na komputerze nie pracuję, nie mam czasu, bo muszę czytać sevestringa), a i tak szczerze od przesiadki na OS X nie cierpię windy? Żebym chociaż raybany nosił, a tak, czuję się taki wyobcowany... :(
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #1429 07 Paź, 2011, 18:55:03 »
@Dex
Jak napisałem, nie zamierzam nikogo przekonywać, Ty masz swoje racje, ja swoje - nie wydaje mi się jednak aby to pozwalało Ci robić ze mnie "nabitego w butelkę" klienta, ale ok.

Przecież sam pisałeś, że kupiłeś 1500zł drożej komputer dlatego, że posiadał inne logo na obudowie i inny system w zestawie.
Nie wiem tylko na jakiej podstawie piszesz coś o mojej żonie?
I znów przecież sam pisałeś, że jej laptop się popsuł. Są tylko dwa wyjścia - kupiła badziewie, albo nie potrafi korzystać z komputera. Przykro mi, ale trzecia opcja nie istnieje.
Może się kiedyś spotkamy i wtedy rozwiejemy wątpliwości co do mojego podejścia do komputerów, mojej żony i tego, czy taki jesteś, czy tylko sprawiasz wrażenie.
Twoje podejście znam już. Lubisz Appla i chcesz taki kupić.
Nie wiem co chcesz ze mną przedyskutować apropo twojej żony, ale w kobiety jestem słaby. Przykro mi:(
A co do mnie to jeżeli sprawiam wrażenie gościa, który orientuje się w komputerach to nieskromnie przyznam, że faktycznie taki jestem!
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #1430 07 Paź, 2011, 19:04:13 »
Nie wiem tylko na jakiej podstawie piszesz coś o mojej żonie?
I znów przecież sam pisałeś, że jej laptop się popsuł. Są tylko dwa wyjścia - kupiła badziewie, albo nie potrafi korzystać z komputera. Przykro mi, ale trzecia opcja nie istnieje.

Wiesz, ja też nie potrafię korzystać z komputera, ni w ząb, mam na nim burdel nieprawdopodobny, instaluję co popadnie, etc. etc. etc. a moje japko przetrwało już dwa laptopy mojej matki, która używa ich tylko do worda i maila :)
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 500
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #1431 07 Paź, 2011, 19:18:56 »
Bo o Windowsa trzeba dbać. Nawet jeśli się na nim pozornie nic nie robi.
W dużej mierze dlatego na co dzień używam linuksa, a Winda służy mi tylko do gier ;)
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #1432 07 Paź, 2011, 21:01:25 »
For siur! Sylkis +milion.
O Windowsa trzeba dbać(o XP trzeba BARDZO dbać), a Mac OS X ot tak sobie działa bardzo sprawnie. Co prawda kosztem wielu ograniczeń, ale przeciętnego usera to nawet nie dotknie.

Wiesz, jak ja widzę, że ktoś ma dwurdzeniowego Athlona, 1gb ramu, Windowsa XP, a na nim oficjalny klient gadu gadu, firefox(albo co gorsze opera), kilka programów w autostarcie których się wcale nie używa(obowiązkowy windows messanger oraz Super Stery HP Z Miliardem Bajerów do drukarki, w której tusz skończył się 3 lata temu) i inne tego typu atrakcje, a potem opowiada, że Windows to chuj, a PC śmierdzi kupą no to załamuję ręce. I tak wygląda 90% PCtów użytkowników co potrzebują go do Worda i maila.

Na koniec chciałem podziękować Konradowi, którego komputer posłużył w tym poście jako przykład :P
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 875
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #1433 07 Paź, 2011, 21:27:53 »
Plus B u drobnej osoby wydaje się większe niż D u "większej". Plus dobry stanik - wiadomo. Plus postawa - nie garbić się! Plus nawyki - jak 10 lat wcześniej miałam 75B to zawsze tak będzie i kropka, choćby się wylewało! Plus... i tak dalej.

Poza tym - naprawdę staracie się zrozumieć kobiety? ;D

 Po chuj takie komplikacje? Ja rożrózniam tylko cycki fajne i niefajne. Cyferki są zbędne.
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #1434 07 Paź, 2011, 22:51:39 »
To jak z muzyką. Niektórym trzeba matematyki, żeby mieli frajdę ;)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 832
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #1435 08 Paź, 2011, 01:52:14 »
Nauczyliście się gamy i wszystkich dźwięków na gryfie, to i poniższe załapiecie:
A jak deska
B sportowe
C spore, słuszne, faceci zaczynają się oglądać
D i dalej: potwory, najlepiej oglądać w staniku
Paczki z głów!

Offline selfslave

  • Gaduła
  • Wiadomości: 245
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #1436 08 Paź, 2011, 09:13:17 »
Ja tam lubię wszystkie cycki. Nawet niefajne cycki są fajniejsze niż brak cycków.

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 500
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #1437 08 Paź, 2011, 10:28:35 »
Nauczyliście się gamy i wszystkich dźwięków na gryfie, to i poniższe załapiecie:
A jak deska
B sportowe
C spore, słuszne, faceci zaczynają się oglądać
D i dalej: potwory, najlepiej oglądać w staniku
Największa możliwa stereotypowa bzdura.
np 60H wcale nie jest szczególnie duże (średnie), a wbrew pozorom jest bardzo częste i przez takich, co nie rozumieją rozmiarówki i określają ją jak ty zwykle mylą z C. Podobnie np 65E/70D zazwyczaj jest mylone z B. Bat, obczaj sobie jak działają te rozmiarówki i przestań wierzyć w te bzdury i najlepiej zacznij uświadamiać laski w nie wierzące, bo ich niestety nie brakuje i później laski chodzą w źle dobranych stanikach typu właśnie 75C, zamiast 60H. Srsly.

Spoiler
« Ostatnia zmiana: 08 Paź, 2011, 11:08:20 wysłana przez sylkis »
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 832
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #1438 08 Paź, 2011, 11:24:38 »
Mój mistrzu! You operate on another level! ;) Stary - towarzysząc Żonie wieczorami, naoglądałem się do bólu tych brafiterskich programów i wiem, że prawdopodobnie żadna babka w moim nie-szanownym mieście nie jest w stanie klientce naprawdę dobrze doradzić. Ja podałem wersję entry-level, dla naszych mniej zorientowanych kolegów :D.
Paczki z głów!

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #1439 08 Paź, 2011, 11:54:34 »
Jestem dumny że sa na forum faceci, którzy wiedza takie rzeczy jak Sylkis. Szokuje mnie że laski tego nie wiedza i 90% polek ma 75B bo taki miala mama i powiedziała że córka tez taki ma to taki nosi ;)
B ( o ) ( o ) B S

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 500
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #1440 08 Paź, 2011, 12:00:05 »
Mój mistrzu! You operate on another level! ;) Stary - towarzysząc Żonie wieczorami, naoglądałem się do bólu tych brafiterskich programów i wiem, że prawdopodobnie żadna babka w moim nie-szanownym mieście nie jest w stanie klientce naprawdę dobrze doradzić. Ja podałem wersję entry-level, dla naszych mniej zorientowanych kolegów :D.
Tylko, że to nie jest wersja entry-level, a bardzo zły stereotyp, przez który np co bardziej obdarzone laski myślą np o świętokradztwie pomniejszania piersi, podczas, gdy tak naprawdę wystarczyłby prawidłowo dobrany stanik i plecy by już nie bolały ;) Nie wolno go powielać!, bo takie E/F też bardzo często jest "sportowe", a na widok "C" myszy uciekają z podłogi do norek w ścianie, co by ich nie przygniotło.

Tak więc mało zorientowani panowie, jako entry-level zapamiętajcie:
A - 12cm różnicy między obwodem pod i w biuście, każda kolejna literka to dodatkowe 2cm różnicy ;) Po dalsze wyjaśnienia odsyłam do swojego poprzedniego posta :D
« Ostatnia zmiana: 08 Paź, 2011, 12:02:30 wysłana przez sylkis »
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #1441 08 Paź, 2011, 15:35:06 »
Sylkis, nie wierzę. Napisałeś coś i nie dość, że nie mam ochoty się z Tobą kłócić, to jeszcze mam ochotę Cię ucałować! (no dobra, uścisnąć rękę ;) ). Sam moją byłą wysyłałem do braficiarki i nigdy nie poszła jak byliśmy w związku (sześć lat). Poszła miesiąc temu i wczoraj zobaczyłem efekt. Dobra matko, chyba muszę kupić pierścionek ;)

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #1442 08 Paź, 2011, 16:39:21 »
Dla Ciebie źle ;)

Offline Tolein

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #1443 08 Paź, 2011, 16:44:14 »
Każdy cockring to dobry cockring...
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon

Offline Harbinger

  • Gaduła
  • Wiadomości: 175
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #1444 08 Paź, 2011, 22:10:25 »
Biorąc pod uwagę wiedzę Sylkisa o stanikach wnioskuję, że jest największym miłośnikiem "hiszpanów" na tym forum ;D

Props Bro!
Nadal u steru, sił dodaje nurt gniewu, nadal przy mnie wiatr umiera z braku tlenu...

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #1445 09 Paź, 2011, 02:37:55 »

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #1446 09 Paź, 2011, 11:42:57 »
No hope.

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 500
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #1447 10 Paź, 2011, 20:05:59 »
Nie ograniczam się do hiszpanów, tylko generalnie mam fetysz na klepsydry (nawet do przesady, ale nie w stronę zwężania brzucha) ;) Stąd w czasach liceum (czyli akurat jak się w Polsce zaczynał w necie [w TV dopiero później] boom na prawidłowy bra-fitting) jak nie rozumiałem, jak działają w końcu te rozmiarówki, to zrobiłem risercza i już od tej pory wiem. Do dziś pamiętam jak ludzie (zwłaszcza laski) te parę lat temu brechtali mnie za "jakieś niestworzone bzdury", "takie rozmiary nie istnieją" itp, a dzisiaj nawet w jakiś "Dzień doby TVN" o tym trąbią i jest wielkie W00T ;D
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #1448 10 Paź, 2011, 20:20:34 »
Still no hope.

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #1449 10 Paź, 2011, 20:23:06 »
Sylkis, wyprzedziłeś swoje czasy.