Autor Wątek: Co was ostatnio zszokowało?  (Przeczytany 1385553 razy)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Pogratulować im natomiast za to że uderzyli w 70 miejsce Billboard 200 z taką antymuzyką :headbang:

Martwili się tymi komentarzami całą drogę do banku. "Controversy" - słowo klucz.
Paczki z głów!

Offline Harbinger

  • Gaduła
  • Wiadomości: 175
Cytuj
Martwili się tymi komentarzami całą drogę do banku. "Controversy" - słowo klucz.
Ale tu nie ma żadnych kontrowersji. Można powiedzieć, że ten klip ma to samo założenie co "Miasma" Black Dahlia Murder (tym bardziej nie rozumiem zarzutów od Blackdahlia), czyli imprezowanie do dobrej muzyki bez poruszania tematów typu fizyka kwantowa czy filozofia egzystencjalna ^^

Porównywanie ich do thugsów to już w ogóle przegięcie. Takie klimaty reprezentują m.in. zespoły z Boston Beatdown, np. Blood for Blood, albo inne thugcore typu Subzero, ale nie Emmure, które nie ma z tym nic wspólnego. Tu macie gansterkę w stylistyce hardcore:



Cytuj
Co to jest zbuntowany pryszcz?
Ja też nie wiem co to jest zbuntowany pryszcz, proszę o definicję ^^

PS. Nie wiem, co żeście się tak tego zioła uczepili. Down też robił kawałki o jaraniu (już nie wspominając o nazwie projektu Anselmo "Superjoint Ritual") ale nikomu to nie przeszkadza ;D
Nadal u steru, sił dodaje nurt gniewu, nadal przy mnie wiatr umiera z braku tlenu...

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Pierwszy klip, który nakręcę będzie o piciu jogurtu.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
...że MC Hammer jest pastorem.
Paczki z głów!

Offline Harbinger

  • Gaduła
  • Wiadomości: 175
...że MC Hammer jest pastorem.
Praca w roli chrześcijańskiego TV hosta jest zapewne bardzo rentowna, a chłopak musi przecie skądś wziąć pieniądze na spłatę 20 mln $ długów - widocznie nie starczyło mu kasy ze sprzedaży praw autorskich do swoich pięciu multiplatyn. Money is money ^^


Z innej beczki:

hardcore ;D
« Ostatnia zmiana: 17 Sie, 2011, 00:04:14 wysłana przez Harbinger »
Nadal u steru, sił dodaje nurt gniewu, nadal przy mnie wiatr umiera z braku tlenu...

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
W temacie: historia, którą opowiedział mie kumpel. Skumajcie to...

Wspomniany kumpel był na ślubie swojej znajomej - piękna kobieta. Już po kościelnym wszyscy oczywiście ustawiają się do gratulacji. Nadchodzi kolej kumpla, podchodzi do pana młodego, bla bla, najlepszego, ha ha, itd. Podchodzi do panny młodej, padają życzenia, ale nie wytrzymał i mówi do niej po cichu: wiesz, zawsze mnie się podobałaś, w sumie to bujałem się w Tobie kupę czasu...
Ona nagle jakieś łzy: - I teraz mi to mówisz?? ?? ??
Paczki z głów!

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 612
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
:/
i always go full retard

Offline Harbinger

  • Gaduła
  • Wiadomości: 175

...i opada kopara :o
Nadal u steru, sił dodaje nurt gniewu, nadal przy mnie wiatr umiera z braku tlenu...

Offline davqoniu

  • Gaduła
  • Wiadomości: 164
  • Brotherhood of Lefties ;)

i pozostałe "kołwery" tego "pana".

Offline Mordimer

  • Gaduła
  • Wiadomości: 298
    • PMH
Spoiler
i pozostałe "kołwery" tego "pana".
O żesz... masakra  :facepalm:

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Po obejrzeniu czegoś takiego zawsze wchodzę w mentalną kolizję z podstawowymi prawami człowieka, konwencją genewską i Amnesty International.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
A mie zezszokowało wczoraj The Prodigy na żywo (chociaż w telewizorze). W sensie takim, że oni z ludźmi robią co chcą - Rock Am Ring, a ludzi było po horyzont! - i mają na żywo więcej mocy niż co najmniej 50% tzw. ciężkich kapel, których na co dzień słuchamy! To jest wersja ostateczna, Wysoki Sądzie i tej będę się trzymał!!!
Paczki z głów!

Offline lolo3d

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 71
A mie zezszokowało wczoraj The Prodigy na żywo (chociaż w telewizorze). W sensie takim, że oni z ludźmi robią co chcą - Rock Am Ring, a ludzi było po horyzont! - i mają na żywo więcej mocy niż co najmniej 50% tzw. ciężkich kapel, których na co dzień słuchamy! To jest wersja ostateczna, Wysoki Sądzie i tej będę się trzymał!!!
Niemalże identyczne odczucia miałem po tym jak zobaczyłem na żywo Beastie Boys  :)
- mix your style -

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
A mie zezszokowało wczoraj The Prodigy na żywo (chociaż w telewizorze). W sensie takim, że oni z ludźmi robią co chcą - Rock Am Ring, a ludzi było po horyzont! - i mają na żywo więcej mocy niż co najmniej 50% tzw. ciężkich kapel, których na co dzień słuchamy! To jest wersja ostateczna, Wysoki Sądzie i tej będę się trzymał!!!
A na ostatnim Brudstocku przyciągnęli publikę ok 670tyś luda i mieli jeden ze słabszych koncertów tej imprezy... Tj wyraźnie odegrali sztukę dokładnie wg scenariusza, zupełnie nie dając odczuć tej mocy publice, nie wchodząc w żadną intereakcję itp... tzn koncert BYŁ zajebisty, ale zdecydowanie to nie było to, czego się oczekiwało widząc nagranie ich koncertów gdzie indziej, nie miało sie tego "o kurwa, ale zajebiscie" wrażenia... Po prostu impreza z dobrą muza i tyle.
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Dokładnie, jak lubię dabstepy i inne elektroniczne cudactwa tak tam byłem obok koncertu. Przeszedłem się, poszedłem z kobietą po szlugi dla niej, tyle. Jak dla mnie Łąki Łan już było dużo fajniejsze. Ale może się nie znam...
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline Jesus

  • Gaduła
  • Wiadomości: 353
  • Djesus Chytrus
Prodidżi słabo grało na woodstocku. Na prawdę. Aż spać poszedłem :(
return to monke

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 866
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
4string

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Mnie, jako jego młodocianą fankę, by nie przekonało - chociaż na jednym zdjęciu by porządnie tryby pokazał ;).
« Ostatnia zmiana: 21 Sie, 2011, 14:40:05 wysłana przez wuj Bat »
Paczki z głów!

Offline Harbinger

  • Gaduła
  • Wiadomości: 175
Nadal u steru, sił dodaje nurt gniewu, nadal przy mnie wiatr umiera z braku tlenu...

Offline głuchy_zjeb

  • Gaduła
  • Wiadomości: 225
  • mahoń, heban, emg
    • Komandor gwiezdnej floty
A mie zezszokowało wczoraj The Prodigy na żywo (chociaż w telewizorze). W sensie takim, że oni z ludźmi robią co chcą - Rock Am Ring, a ludzi było po horyzont! - i mają na żywo więcej mocy niż co najmniej 50% tzw. ciężkich kapel, których na co dzień słuchamy! To jest wersja ostateczna, Wysoki Sądzie i tej będę się trzymał!!!

Święta prawda! Organoleptycznie stwierdzam, że na koncertach elektronicznych jest o wiele większy rozpierdol niż na metalowych, wystarczy zobaczyć co się dzieje na Crystal Castles, dodam że był to jedyny koncert na którym autentycznie się bałem.
ore ore na traktore

Offline Frantic

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
To na koncerty chodzi się po to żeby się bać?

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Na Lustmordzie - na stówę! ;)
Paczki z głów!

Offline Ghost_of_Cain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 300
http://www.catsthatlooklikehitler.com/cgi-bin/seigmiaow.pl

:D

Heh, ludzie mają pojebane skojarzenia. Ale koty na stronie są genialne :-)


Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Paczki z głów!