Autor Wątek: Co was ostatnio zszokowało?  (Przeczytany 1410121 razy)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 828
A skąd, do chuja, miałbym o tym wcześniej wiedzieć?
Paczki z głów!

Offline Maciek

  • Pr0
  • Wiadomości: 829
Też jestem zaskoczony. Skurwysyństwo troszkę. Wszystkich kontaktów tam nie ma, ale dużo tego tam jest...

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 500
Pewnie zależy jaki masz system na telefonie i jaką aplikację w związku z tym, czy ona obsługuje podkradanie kontaktów. A to, co masz siłą rzeczy, to numery znajomych, których dodałeś poprzez FB i oni sami podali swój numer fejsbukowi tak czy siak, czyli z ich kont je pościągał do ciebie na listę, a nie ukradł tobie. Co nie znaczy, że z czasem ci jej nie podkradnie, aby 'uzupełnić' toto...
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Maciek

  • Pr0
  • Wiadomości: 829
Wiesz Sylkis tak samo jak Bat mam androida, więc pewnie korzystamy z tej samej aplikacji...

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 500
Ja mam symbiana i u mnie były tylko te kontakty, co się z profili ludziom pozaładowywały, jeszcze nic mi nie ukradło ;)
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline głuchy_zjeb

  • Gaduła
  • Wiadomości: 225
  • mahoń, heban, emg
    • Komandor gwiezdnej floty
U mnie też tylko numery z profili, wyluzujcie z tym troszkę.
ore ore na traktore

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Zależy od aplikacji. Widocznie aplikacja na iOS i Androida kradnie wszystkie kontakty, a inne nie. Może i przydatna opcja, ale rozchodzi się o to, że szkoda, że tak po kryjomu.

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
U mnie tylko nr z profili FB, a korzystam z androida.
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline 13

  • Gaduła
  • Wiadomości: 481
  • אלהים
Próbował ktoś z was usunąć konto Z FB?? Jeśli nie to spróbujcie. :P
Zdrowy rozum jest rzeczą ze wszystkich na świecie najlepiej podzieloną, każdy bowiem sądzi, iż jest w nią tak dobrze zaopatrzony, iż nawet ci, których we wszystkim innym najtrudniej jest zadowolić, nie zwykli pragnąć go więcej niźli posiadają. Kartezjusz.

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 613
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
próbowałem ;)
nie wiem skąd oni te informacje biorą :P
i always go full retard

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 500
W normalnych opcjach nie da się, można je jedynie zawiesić. Że niby, że jak ci się odwidzi, to nie musisz startować od zera. Jeśli jednak chcesz usunąć-usunąć konto, to teoretycznie masz możliwość napisania do administratorów, aby ci to konto usunęli... No ale zanim zareagują i czy RZECZYWIŚCIE je usuną, to inna kwestia.
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Ja wczoraj usunąłem, to gówno (fb) w pizdu. Konto jest "zamrożone" na dwa tygodnie, jeśli tam nie wejdę (a nie wejdę, bo nigdzie nie miałem automatycznego logowania ustawionego) - usuną po tym czasie całkowicie.
Nie widzę celowości posiadania narzędzia do szpiegowania mnie przez wszystkich i wkurwiania mnie mailami "zobacz, co głupi Stasiu sądzi o sytuacji na Bliskim Wschodzie oraz co Jola se w pizdę wsadza".
Poszli nachuj, czuję się teraz szczęśliwszy.

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 500
Spamowanie na maila możesz wyłączyć akurat bardzo łatwo ;)
I po nawet miesięcznej przerwie zamrożonego konta odzyskałem je bez problemu... konto się "ukrywa", ale jego backup pozostaje gdzieś w serwerach. Aby je całkowicie usunąć trzeba pisać... no chyba, że coś się zmieniło, ale wątpię, aby się zmieniało w tę stronę :)
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline crushingattack

  • Gaduła
  • Wiadomości: 280
A mnie by wkurwiało to, że ktoś zbiera o mnie informacje bez mojej wiedzy (dostaliście kiedyś telefon o nowej fhooy atrakcyjnej promocji dla stałych klientów podawanej przez panią, która niemalże dostaje orgazmu gdy do was gada, nie będąc nigdy w danym sklepie/nie wiedząc co to w ogóle jest?). Druga sprawa, że nie mając fb nie muszę oglądać tych pojebanych rzeczy/fotek i całej reszty gówna, które sobie znajomi wrzucają i jestem zdrowszy zachowując przy tym neutralne zdanie o co poniektórych. Jakbym chciał zebrać informacje o ludziach, całkowicie legalnie, to facebook byłby wszystkim czego mógłbym potrzebować. Zapisywanie numerów bez zgody użytkownika - szok, bezceremonialne robienie w chuja.

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
=Zapisywanie numerów bez zgody użytkownika - szok, bezceremonialne robienie w chuja.

Ze zgodą. Ściągając aplikację i korzystając z niej akceptujesz regulamin, a tam jest o tym informacja. "Robieniem w chuja" nazwałbym niepoinformowanie o tym w widocznym miejscu. No bo kto czyta regulaminy?

Offline crushingattack

  • Gaduła
  • Wiadomości: 280
=Zapisywanie numerów bez zgody użytkownika - szok, bezceremonialne robienie w chuja.

Ze zgodą. Ściągając aplikację i korzystając z niej akceptujesz regulamin, a tam jest o tym informacja. "Robieniem w chuja" nazwałbym niepoinformowanie o tym w widocznym miejscu. No bo kto czyta regulaminy?

Nie wątpię, że sobie gdzieś to wpisali w regulamin.
Kojarzy mi się z pewnym odcinkiem SP :)

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
South Park na wszystko, yo.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 828
Czy ktoś miałby czas znaleźć w regulaminie fragment, z którego w miarę jasno wynika, że w planie był taki myk?
Paczki z głów!

Offline Harbinger

  • Gaduła
  • Wiadomości: 175
Ostatnio zszokowało mnie jak niczego sobie niskobudżetowy klip może skumulować w ludziach tyle hejtu.


Piszcie co chcecie, ale dla mnie klimat kozacki, muzyka też. Niestety, jak widać, takich produkcji jest na razie zbyt mało, żeby kudłacze traktowali to na poważnie - poczytajcie komenty, etc.
Nadal u steru, sił dodaje nurt gniewu, nadal przy mnie wiatr umiera z braku tlenu...

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 828
Ludzie muszą o tym gadać, pierwsza zasada szołbiznesu - Manson, Doda, troszki Emmure ;). Wideo niekoniecznie niskobudżetowe :P. Ale sama fabuła nie wciąga.
Paczki z głów!

Offline blackdahlia

  • Pr0
  • Wiadomości: 959
To wideo to jest jednak straszna wieś....Ja bym zrozumiał jakby to tak dla zbity było, ale oni jakieś cholera zapowiedzi robili, że się wielkie niewiadomoco szykuje, a potem szpan majerankiem i pozowanie na złych gangsta, co to pani Heni pod blokiem torebkę ukradli, litości :facepalm:

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
No odrobinę żenujący jest ten klip. Nic się nie dzieje, nic nie wynika.
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.
Do tej muzyki bardziej by pasowała siłovniah a nie kręcenie blantów :-\ Pogratulować im natomiast za to że uderzyli w 70 miejsce Billboard 200 z taką antymuzyką :headbang:

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 874
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
Ten klip to żenada i pozerstwo. Suabe.
Zbuntowanym pryszczom się spodoba...
« Ostatnia zmiana: 14 Sie, 2011, 12:53:51 wysłana przez theremin »
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline Frantic

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Ten klip to żenada i pozerstwo. Suabe.
Zbuntowanym pryszczom się spodoba...
Co to jest zbuntowany pryszcz? Bo mi się podoba i chciałbym wiedzieć, to zaraźliwe?