Autor Wątek: Co was ostatnio zszokowało?  (Przeczytany 1396600 razy)

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 779
Paczki z głów!

Offline Harbinger

  • Gaduła
  • Wiadomości: 175
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #977 31 Lip, 2011, 22:56:33 »
Cytuj
Mam poważny dylemat, czy do faceta nie napisać.
Poproś go, żeby zgłosił się na badania psychiatryczne ;)
Nadal u steru, sił dodaje nurt gniewu, nadal przy mnie wiatr umiera z braku tlenu...

Offline Thoth

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 434
  • Król djentu i chujowych piosenek
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #978 31 Lip, 2011, 22:56:40 »
Napisz i wrzuć na forum ;)

BTW Ktoś na jakimś forum pisał, że to chyba uszczelki od 126p :D
Koko dżambo i do przodu!

https://www.facebook.com/elinband/

Offline Maciek

  • Pr0
  • Wiadomości: 829
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #979 31 Lip, 2011, 23:05:53 »
http://allegro.pl/dampery-na-lampy-12ax7-i1742723631.html
Mam poważny dylemat, czy do faceta nie napisać.
Facet jest z krk, mam powazny dylemat czy nie umówić sie na odbiór i osluchanie osobiste... :D

Offline Ghost_of_Cain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 300

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #981 01 Sie, 2011, 13:13:32 »
Skad wiesz, ze takie cos w ogole istnieje? :evil:
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #982 01 Sie, 2011, 13:38:07 »
*nie pytajcie skąd wiem że coś takiego w ogóle istnieje :devil:
Spoko, moja też wczoraj właśnie skończyła wszystkie dotychczas nagrane sezony :D

A co do jakości wykonania, to mnie to nie dziwi - w końcu robili to dla siebie, to im zależało, a nie dla kogoś (nawet jeśli by za pieniądze, to tak jak budowniczy - porównaj jak budują własne, a cudze domy...) :D
« Ostatnia zmiana: 01 Sie, 2011, 13:41:35 wysłana przez sylkis »
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #983 01 Sie, 2011, 17:28:59 »
Szokuje mnie, ze moja fascynacja uniwersum WH40k (czyt. chec pogrania w DoW II i tym bardziej wychodzace we wrzesniu Space Marine) polaczona z kompleksami z dziecinstwa (wszyscy mieli zajebiste kompy a ja... wcale, a potem chujowy) chyba zaowocuje zainwestowaniem kosmicznej jak na mnie sumy rzedu +/- 2000zl  w blaszaka. Jesli oczywiscie po drodze kasa sie nie rozplynie a za nia da sie kupic cos sensownego (ale chyba sie da? Kompletnie nie ogarniam tematu, zszokowalo mnie tylko jak tanie sa teraz LCD'ki).

Autentycznie mnie to szokuje. A to wszystko wina tego pieprzonego Steam'a i tych jego reklam ;D
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #984 01 Sie, 2011, 17:34:46 »
Moja Aśka aż z ciekawości kupiła sobie książki. Za 30zł na allegro całą serię :D
I ze "Zmierzchem", to z tego, co mówiła, to trochę śmieszna sprawa jest - bo "Zmierzch" jest totalnie wygładzoną, wylajtowioną, wycukierkowioną, totalną zrzynką z tych "Pamiętników", które właśnie dzięki owej zjebanej zrzynce zdobyły popularność ("Zmierzch" rozpoczął modę na pseudowąpierzowe fazy, a "Pamiętniki" są tak jakby "mroczną" ich wersją, bez brokatu w świetle słońca (!) i ponoć nawet się w kółko mordują i krew się leje, a nie samo romansidło + rozterka "ugryźć, czy nie ugryźć?")... :D
« Ostatnia zmiana: 01 Sie, 2011, 17:36:26 wysłana przez sylkis »
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #985 01 Sie, 2011, 21:45:47 »
TOLEK PACZ CO PISZOM!
OGLĄDAMY!
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline Harbinger

  • Gaduła
  • Wiadomości: 175
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #986 01 Sie, 2011, 23:54:21 »
Obejrzyjcie sobie "Draculę" Coppoli - chyba jedyny znośny film o wampirach jaki widziałem. W przeciwieństwie do dzisiejszych super hiper efekciarskich produkcji ten ma klimat, trzyma poziom i można powiedzieć, że reprezentuje klasyczny kanon gatunku (jeśli stwierdzić umownie, że takowy istnieje).
Nadal u steru, sił dodaje nurt gniewu, nadal przy mnie wiatr umiera z braku tlenu...

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #987 02 Sie, 2011, 00:46:51 »
Akurat parę dni temu leciał na polsacie :D
Ale jest więcej fajnych filmów w tej tematyce, jak ten Polańskiego, albo słynny "Wywiad z wampirem"... albo ta parodia Mela Brooksa :D
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Harbinger

  • Gaduła
  • Wiadomości: 175
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #988 02 Sie, 2011, 16:46:49 »

Na pewno ustawiane, ale i tak dobre :D
Nadal u steru, sił dodaje nurt gniewu, nadal przy mnie wiatr umiera z braku tlenu...

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #989 04 Sie, 2011, 20:34:49 »
Odbieram w domu chyba 32 kanały po polsku* (nie licząc powtórek!), chyba ze 17 po rosyjsku i chuj wie ile mógłbym anglojęzycznych, gdybym dalej pogrzebał, ale mi się już nie chce. ZA DARMO! (no chyba, że ktoś liczy jeszcze abonament radiowo-telewizyjny:P)

*połowa z nich to kanały typu TV rolnik, TV Silesia, TV Kaszuby i inny taki szajs - ale co z tego? Wbrew pozorom, jeśli się chce, to jest nawet co oglądać, bo wszystkie podstawowe kanały są. :D
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Harbinger

  • Gaduła
  • Wiadomości: 175
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #990 05 Sie, 2011, 00:16:10 »

Ten klip zna już każdy, ale dopiero teraz spostrzegłem jeden bardzo interesujący szczegół. Zobaczcie jaki gest wykonuje waszka w 1:42 ;D
Nadal u steru, sił dodaje nurt gniewu, nadal przy mnie wiatr umiera z braku tlenu...

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #991 05 Sie, 2011, 11:44:43 »
http://pclab.pl/news46708.html
Grafika renderowana z "atomów", a nie polygonów (czyli W CHUJ szczegółowa), która jakoby ma móc być udźwignięta przez w zasadzie każdy sprzęt ;O
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 779
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #992 05 Sie, 2011, 13:37:53 »
Miazga...! Lubię takie rzeczy! Czekam m.in. na komórki, rowery i wahadłowce z grafenu...
Paczki z głów!

Offline Harbinger

  • Gaduła
  • Wiadomości: 175
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #993 05 Sie, 2011, 16:34:06 »
Zmiana sposobu projektowania obiektów 3d będzie bez wątpienia kolejnym skokiem w ewolucji grafiki komputerowej - kiedyś to musiało nastąpić, w końcu nie da się w nieskończoność zakrzywiać płaszczyzn. "Unlimited detail" wygląda bardzo ciekawie, niestety widać, że oświetlenie i kolory to jak na razie prowizorka - trochę to matowe wszystko. Pewnie jeszcze pracują nad metodami kolorowania tych obiektów, bo z tego co zrozumiałem nie będą one mieć tradycyjnych tekstur (w końcu to grafika voxelowa).

Czekam i zacieram ręce na finalne wyniki :D
« Ostatnia zmiana: 05 Sie, 2011, 16:38:59 wysłana przez Harbinger »
Nadal u steru, sił dodaje nurt gniewu, nadal przy mnie wiatr umiera z braku tlenu...

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 779
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #994 05 Sie, 2011, 21:17:11 »
A mnie zszokowało, że moja żona pojechała z 800km od domu do małej miejscowości i pracuje z laską, która, okazuje się, bardzo dobrze zna jej brata...
Paczki z głów!

Offline Harbinger

  • Gaduła
  • Wiadomości: 175
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #995 06 Sie, 2011, 18:33:22 »
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/lider-samoobrony-andrzej-lepper-nie-zyje-mial-57-l,1,4814363,wiadomosc.html

:o :o :o
Przyznam się bez bicia, że samobójstwo Leppera mnie totalnie zaskoczyło i zdarzyło się ono na dodatek w momencie, w którym zapomniała już o nim cała Polska (w tym i ja) - myślałem, że swoje nakradł i obija się teraz gdzieś na Seszelach. Cóż, może jednak był dla kogoś niewygodny ;<
« Ostatnia zmiana: 06 Sie, 2011, 18:36:06 wysłana przez Harbinger »
Nadal u steru, sił dodaje nurt gniewu, nadal przy mnie wiatr umiera z braku tlenu...

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #996 07 Sie, 2011, 22:52:58 »
Całe życie jarałem się solówkami Meshuggah, wchodzę chwilę temu na forum, a tu okazuje się, że byłem wrong.
Damn!
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 779
Paczki z głów!

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"

Offline Radek M

  • Sith Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 484
  • "[pause] These go to eleven"
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #999 08 Sie, 2011, 12:57:19 »
Moja Aśka aż z ciekawości kupiła sobie książki. Za 30zł na allegro całą serię :D
I ze "Zmierzchem", to z tego, co mówiła, to trochę śmieszna sprawa jest - bo "Zmierzch" jest totalnie wygładzoną, wylajtowioną, wycukierkowioną, totalną zrzynką z tych "Pamiętników", które właśnie dzięki owej zjebanej zrzynce zdobyły popularność ("Zmierzch" rozpoczął modę na pseudowąpierzowe fazy, a "Pamiętniki" są tak jakby "mroczną" ich wersją, bez brokatu w świetle słońca (!) i ponoć nawet się w kółko mordują i krew się leje, a nie samo romansidło + rozterka "ugryźć, czy nie ugryźć?")... :D

To niech Twoja Aśka ogarnie sobie coś Ann Rice - autorki "Wywiadu z wampirem". Osobiście uważam go za jeden z niewielu godnych polecenia filmów o krwiopijcach :) a książki są bardzo fajne(wywiad z 1976roku a seria ma chyba z dziesięć tytułów) - lekka literatura beletrystyczna, ale bardzo wciągająca i z fajnym klimatem. Do tego zaskoczyły mnie niektóre wątki natury bardziej metafizycznej. jak ktoś lubi tego typu klimaty, to polecam. Bez nudnych romansideł i innych chujów mujów.
No pain No gain !