Autor Wątek: Co was ostatnio zszokowało?  (Przeczytany 1385527 razy)

Offline Thoth

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 434
  • Król djentu i chujowych piosenek
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #875 20 Lip, 2011, 19:48:40 »
ja sam "kibicuje"rodzimowierstwu (choc na jednym z forow wsrod czlonkow jedynego prawiziwie rodzimowierczego wyznania, o ktorym slyszalem, widzialem wypowiedzi ludzi sprawiajacych naprawde ogarniete wrazenie, dzieki ktorym z jednej strony mnie ciagnie ku rodzimowiestrwu, oraz wypowiedzi ludzi, ktorzy sprawiaja wrazenei czegos na ksztalt faszystow, ekstremalnych szowinistow slowianskich, ktorzy mnie z koleji strasznie odstraszaja od interesowania sie tym "wyznaniem"), ale jeszcze nigdy sie nie przeszedlem na zywo zobaczyc ich "w akcji", jak odprawiaja rytualy w naszym lasku arkonskim :D

co do omijania pewnych ludzi - nie do konca da sie omijac ich czasem, po prostu ich toleruje (na zasadzie "znoszenia", a nie "akceptacji") i staram sie nie wchodzic z nimi w dysputy itp. i poruszylem tutaj temat w ramach mojego szoku, bo wlasnie jak wesoly wspomnial, z kazdym dniem jest ich coraz wiecej i to mnie przeraza...

Z laskiem arkońskim to dowaliłeś :D Blisko szpitala to pewnie dlatego. :D (w sumie to nie wiem czy tam psychiatryk przypadkiem nie jest) Tych lewicowco-prawicowców jest ich coraz wiecej. Ten mój znajomy co pisałem dał mi nawet naklejki floty typu "Świnoujscy Patrioci" i ONR. Bardziej przeraża mnie to, że chcieliśmy w Polsce USA i mamy - przestępczość.
Koko dżambo i do przodu!

https://www.facebook.com/elinband/

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #876 20 Lip, 2011, 20:15:09 »
wg mnie to niestety poki polacy nie wyzbyja sie post-zaborowej mentalnosci (tak, ciagle mentalnosci walki z zaborca!) i zrozumiemy, ze szkodzac panstwu szkodzimy samym sobie i nie nauczymy sie odpowiedzialnosci obywatelskiej, liberalizm jest jedyna droga rozwoju dla naszego kraju (jakakolwiek spoleczna nierownoscia by to mialo zaowocowac), bo to by nas zmusilo do nauczenia sie wlasnie tejze odpowiedzialnosci i wspolpracy, bez ktorej nikt w gospodarce liberalnej nie jest w stanie przetrwac (przynajmniej dopoki sie nie rozrosnie). dopiero gdy polska bedzie krajem bogatym, pelnym uczciwych ludzi i otwartych ludzi (taaa, lol) bedziemy mogli pomyslec o ew rozwoju socjalu w ramach podejscia do przestepczosci jak np w jukeju (lepiej miec spokojnych pasozytow, w ktorych topi sie kupa kasy, ale sa grzeczni, czy nie wydawac na nich pieniedzy, ale za to miec armie sfrustwowanych bandytow wsrod biedoty?)... wciaz jednak twardoglowe, zamkniete na dialog skrajnosci sa z zalozenia zle. czy to prawicowe, lewicowe, socjalne, liberalne, cokolwiek.

a co do lasku arkonskiego - to po prostu kiedys na wspomnianym forum czytalem, ze chyba wlasnie w nim swieta ktoregos przesilenia (albo innej w tym stylu okazji) obchodzili wspolnie ;)
« Ostatnia zmiana: 20 Lip, 2011, 20:17:27 wysłana przez sylkis »
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Turgon

  • Gaduła
  • Wiadomości: 403
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #877 20 Lip, 2011, 20:43:51 »
Zostawcie ich, omijajcie. Niech umrą w nieświadomości.

Problem w tym, że cały czas rekrutują się nowi. Tzn nie mówię o tych "za komuny było lepiej", ale im podobni, wyznawcy katolicyzmu polskiego (nie ubliżając Polakom)
Jestem Polakiem i wyznawcą katolicyzmu. Bardzo mi niemiło, że mnie obraziłeś. Dzięki.
Ssiecie.

Offline Frantic

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #878 20 Lip, 2011, 20:49:38 »
Zamiast się obrażać przeczytaj jeszcze raz i przemyśl.

Offline Turgon

  • Gaduła
  • Wiadomości: 403
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #879 20 Lip, 2011, 20:54:36 »
Zamiast się obrażać przeczytaj jeszcze raz i przemyśl.
Frantic, ależ ja doskonale wiem o co chodzi i mam ogromne uczulenie na każdy przejaw tego typu "faszyzmu".
Ssiecie.

Offline Thoth

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 434
  • Król djentu i chujowych piosenek
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #880 20 Lip, 2011, 23:08:35 »
wg mnie to niestety poki polacy nie wyzbyja sie post-zaborowej mentalnosci (tak, ciagle mentalnosci walki z zaborca!) i zrozumiemy, ze szkodzac panstwu szkodzimy samym sobie i nie nauczymy sie odpowiedzialnosci obywatelskiej, liberalizm jest jedyna droga rozwoju dla naszego kraju (jakakolwiek spoleczna nierownoscia by to mialo zaowocowac), bo to by nas zmusilo do nauczenia sie wlasnie tejze odpowiedzialnosci i wspolpracy, bez ktorej nikt w gospodarce liberalnej nie jest w stanie przetrwac (przynajmniej dopoki sie nie rozrosnie). dopiero gdy polska bedzie krajem bogatym, pelnym uczciwych ludzi i otwartych ludzi (taaa, lol) bedziemy mogli pomyslec o ew rozwoju socjalu w ramach podejscia do przestepczosci jak np w jukeju (lepiej miec spokojnych pasozytow, w ktorych topi sie kupa kasy, ale sa grzeczni, czy nie wydawac na nich pieniedzy, ale za to miec armie sfrustwowanych bandytow wsrod biedoty?)... wciaz jednak twardoglowe, zamkniete na dialog skrajnosci sa z zalozenia zle. czy to prawicowe, lewicowe, socjalne, liberalne, cokolwiek.

a co do lasku arkonskiego - to po prostu kiedys na wspomnianym forum czytalem, ze chyba wlasnie w nim swieta ktoregos przesilenia (albo innej w tym stylu okazji) obchodzili wspolnie ;)
Już teraz mamy sfrustrowanych bandytów. Tak jak ze 20 lat temu w USA. Chcieliśmy Ameryki to nią mamy. Gadają ci politycy o bzdetach, sprzeczają się między sobą w europarlamencie i cała Europa ma słuchać naszych kłótni bo doszliśmy do władzy. Jedno co powiem to idziemy do przodu. Robią te autostrady itd. byle by nie kradli materiałów to trochę te drogi wytrzymają.
Koko dżambo i do przodu!

https://www.facebook.com/elinband/

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #881 20 Lip, 2011, 23:17:23 »
chodzilo mi to to, ze tego tapu sfrustrowanych bandytow imo niestety nie da sie ominac. wpierw panstwo musi sie rozwinac, dopiero pozniej bedzie mozna ich odfrustrowac, kiedy panstwo bedzie na to stac...
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #882 20 Lip, 2011, 23:22:07 »
Póki co bandyci niesfrustrowani pracują mocno na to, żeby bandytów sfrustrowanych było coraz więcej.

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #883 21 Lip, 2011, 00:45:36 »
co do lewactwa i prawactwa wsrod moich rowiesnikow, to nie do konca, bo to czesto sa ludzie, ktorym jest zbyt dobrze w zyciu i szukaja dziury w calym poprzez rozne ideologie. cos jak do niedawna modne emo ;) wiec szybciej bym sie sklanial ku tej potrzebie odnalezienia sie w jakims srodowisku, o czym mowa byla wczesniej. i doszukuja sie odzwierciedlen tych bzdur w otaczajacej rzeczywistosci pokretnie interpretujac co sie da tak, aby im sie wszystko ladnie w calosc ukladalo.

ty raczej mowisz o tych, co sie im w zyciu nie powiodlo, bo costam. napewniej cynagska judomasoneria. i sami nie daja rady, to oczekuja, bo przeciez im sie nalezy (kopa w dupe tak naprawde, no ale chuj). to jest w zasadzie osobna sprawa, choc poniekad sie zazebia, bo ci starsi, ktorym sie nie udalo ksztaltuja tych mlodych i sluza im za argument w lamiglowce tworzenia obrazu otajaczego ich swiata, ktory trzeba naprawic.

co do tych sfrustrowanych, to raczej mi chodzilo o to, ze w liberalnym swiecie znacznej ilosci biednych (zwlaszcza ze srodowisk patologicznych) ciezko jest sie przebic bez pomocy z zewnatrz, to jest fakt. i tacy ludzie czesto sie uciekaja do bandytyzmu, bo to droga na skroty do lepszego bytu. choc osobiscie nie jestem przekonany, czy w dobrze rozwinietym socjalu latwiej sie komus bedzie przebic (a wrecz w to watpie, bo malo komu bedzie sie chcialo) - po prostu ci, ktorym nie bedzie sie chcialo, nie beda rozrabiac, bo zycie ich nie bedzie do tego zmuszac.

to tak jak jest ta metafora, ze glodnemu nie nalezy dawac ryby, tylko wedke, bo rybe zje i znowu bedzie glodny - to jest konrta na nia, ze jak glodnemu dasz badyla i bedziesz cos pierdolic o jakies wedce, to chuja mu to da. wpierw musi sie najesc i kiedy bedzie juz w stanie myslec, to dopiero ma szanse zalapac o co chodzi z ta wedka. tylko wpierw tego kogos z zewnatrz (w wersji socjalistycznej - panstwo; liberalnej - jakies fundacje pomocy itp) musi byc stac na ta rybe, no i swoja droga na wedke tez (choc w praktyce czesto z niej nie skorzystaja wiedzac, ze rybe dostana tak czy siak, jesli beda zyc w dobrze rozwinietym socjalu). a zanim tego kogos na to bedzie na to rozdawanie ryb stac, to sie tych glodnych namnozy w chuj... i beda rozrabiac, szukajac drogi na skroty i majac na wedke wyjebane.

w sumie to nawet fajnie byloby zyc w wolnorynkowym socjalu w bogatym panstwie, pod warunkiem, ze wszyscy ludzie beda uczciwi, odpowiedzialni za siebie i nie beda naduzywac systemu, tylko robic na swoje i ew tylko jak sie noga powinie, to nie ladowac w rynsztoku, a miec szanse na nowy start. bo np w jukeju tak bylo, to teraz w kolko robia rozne benefit cutsy, przez imigrantow z poludniowej, srodkowej i wschodniej europy, oraz azji i afryki... no i kazde panstwo, zanim cos takiego osiagnie, musi przejsc przez ten etap kapitalistycznego piekla, ktore prowadzi do nagromadzenia bogactwa. dlatego poki co tylko libertanizm, i to polaczony z owa odpowiedzialnoscia obywatelska, bo bez wspolpracy tez gowno sie osiagnie, beda tylko kolejne kryzysy i korupcja, oraz pieniadz rodzacy pieniadz z niczego, za to kosztem coraz silniejszego rozwarstwiania sie spoleczenstwa.

imo.
« Ostatnia zmiana: 21 Lip, 2011, 00:59:12 wysłana przez sylkis »
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #884 21 Lip, 2011, 08:14:36 »

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #885 21 Lip, 2011, 09:12:10 »
Nie wiem, po 3 zdaniach przerywam ;).
Paczki z głów!

Offline Harbinger

  • Gaduła
  • Wiadomości: 175
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #886 21 Lip, 2011, 09:16:59 »
Zgadzam się z Sylkisem. To smutne, ale niestety nadal mamy sporo młodzieży, która jest do tego stopnia zapatrzona w lewicę, że neguje nawet zbrodnie komunistów. Ostatnio kumpel podesłał mi link do ciekawego przypadku, poczytajcie sobie poniższy temat od drugiej strony, a konkretnie to, co wypisuje tam niejaki fedorowicz  :facepalm:

http://www.e-mlodzi.com/kto-byl-najwiekszym-zbrodniarzem-w-historii-vt21668,15.htm

Cytuj
Cytat: stubarwny
Fedorowicz, naprawdę nie dopuszczasz do siebie faktu, że Józef na zakrwawione ręce?
Na burżuazyjnych plakatach propagandowych.
Na prawdę nie wiem co kieruje tymi ludźmi, chyba faktycznie mają zbyt wiele wolnego czasu.
Nadal u steru, sił dodaje nurt gniewu, nadal przy mnie wiatr umiera z braku tlenu...

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #887 21 Lip, 2011, 09:57:04 »
To... jest... kurwa, nie do pojęcia. 
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline Thoth

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 434
  • Król djentu i chujowych piosenek
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #888 21 Lip, 2011, 11:43:43 »
Zszokowało mnie to, że Rosjanie są spoko a Niemcy to kurwy. Interesuje się IIwś (bardziej Niemcami) i co znajomym powiem coś o Niemcach to, że zabijali itd. A Ruscy? Jeszcze więcej ofiar, ale chuj. Ruski spoko. I że Oświęcim, a Katyń? Można by tak wiele wymieniać. Taka prawda, że jakby Polacy albo inne państwo dorwało się do władzy też chcieli by zmieszać z gównem innych, których okupują...

(pokrętnie wróciłem do tematu)
Koko dżambo i do przodu!

https://www.facebook.com/elinband/

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #889 21 Lip, 2011, 11:57:26 »
No i co Ci wyszło z badań o tych fajnych Niemcach, Toth, bom ciekaw?

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #890 21 Lip, 2011, 12:03:19 »
a to raczej nie bylo tak, ze: ruski spoko, zachodni niemcy spoko, wschodni niemcy kurwy?:P

btw, jesli chodzi o WWII, to w szkole uczac sie o niej ciagle jest chyba jednak wiekszy nacisk na uczeniu sie o tym, jak do niemcow w dupe dostalismy. z reszta nie tylko o WWII, z zaborami to samo. no sie mowi, ze ruscy tak samo nam dokopali... ale mam wrazenie, ze wiecej przykladow, lektur itp jest powiazanych z zaborami i najazdem niemieckimi, niz rosyjskimi. ale to moze tylko moje wrazenie...

To... jest... kurwa, nie do pojęcia. 
podsumowujac ta rozmowe:
skad sie bierze wsrod mlodych tyle "skrajnych lewakow" i tyle "skrajnych konserwatystow"? bo mnie ich wszechobecnosc i rosnaca liczba szokuje. dalsza dyskusja bez kitu nadaje sie do wkurwow...
« Ostatnia zmiana: 21 Lip, 2011, 12:05:45 wysłana przez sylkis »
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #891 21 Lip, 2011, 12:11:56 »
Cytuj
a to raczej nie bylo tak, ze: ruski spoko, zachodni niemcy spoko, wschodni niemcy kurwy

Moim zdaniem nie było. Jedni, drudzy i trzeci mieli konkretnie beret poryty ideologią (mówię o IIWŚ), ale jednak wyczuwam drobną różnicę między zdaniami: "planowana ekterminacja całego narodu" od "wprowadzanie siłą nowego ustroju politycznego". Co by o ruskich nie mówić - nie planowali nas jednak wymazać biologicznie z powierzchni Ziemi. Wystarczy zresztą luknąć na straty, jakie nam zadali jedni i drudzy w '39-'45.
Niemcy: ok. 5,5-6 mln (wliczając obywateli polskich pochodzenia żydowskiego)
ZSRR: ok. 150-200 tys.
Tak więc faszisten, według rodzinnych legend - rozdający dzieciom czekoladki i podwożący staruszki na jarmarki motorami - wysuwają się dość znacząco na prowadzenie. Więc mi tu raz na jutro przestańcie pierdolić.
« Ostatnia zmiana: 21 Lip, 2011, 12:13:44 wysłana przez wrobelsparrow »

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #892 21 Lip, 2011, 12:15:06 »
to o wschodnich i zachodnich to mowilem o dzisiejszych niemcach bardziej, niz za WWII.
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #893 21 Lip, 2011, 12:21:05 »
A dodaj Wróblu liczby morderstw czerwonych dokonanych na ludności krajów leżących przy czerwonej granicy. Bo jak dodasz te 6 milionów z samej Ukrainy  robi się inaczej. Bo co, zbrodniarze to Ci którzy mordują tylko nas, czy w ogóle kogo wlezie? Jeżeli już bardzo chcesz wszystko liczyć wyjdzie Ci, że czerwone ścierwo ma na sumieniu więcej istnień niż hitlerowcy.

Żeby potem nie było, nie bronię ani jednych ani drugich, czerwonych nie cierpię po prostu dodatkowo za skuteczne rozpierdolenie jedności narodowej i świadomości obywatelskiej (o kraju jako takim już nie wspominając) w latach '45-'89.
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #894 21 Lip, 2011, 12:28:20 »
to akurat zostalo rozpierdolone kilkukrotnie, poczawszy od pierwszych zaborow... a wlasciwie poprawka. przez zabory, a pozniej komune, nigdy na dobra sprawe sie nie zdazyly wytworzyc tak naprawde.
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #895 21 Lip, 2011, 12:36:05 »
Właśnie niestety gówno prawda (jak przynajmniej twierdzi całe stado historyków),trzy zabory przetrwaliśmy całkiem nieźle, walkę  Jaruzelskiego z Solidarnością już gorzej...

Ed. a nie, pierdolę, na tematy polityczno-historyczne wypowiadać się już więcej tu nie będę, bo nie ma sensu fajnego forum psuć.
« Ostatnia zmiana: 21 Lip, 2011, 12:37:50 wysłana przez Rachet »
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #896 21 Lip, 2011, 12:43:56 »
Rachet - co ma piernik do wiatraka? Ja się nie licytuję, kto był większym zbrodniarzem, bo to wiadomo od dawna - kol. Soso przeszedł w tym samego siebie. Ja mówię o stosunku okupantów do Polaków podczas IIWŚ, a ten się znacząco różnił, imho.
Sylkis dobrze gada - to zabory nas zeszmaciły jako naród, komuna to tylko kropka nad "i". Jakbyś jeszcze zaczął używać wielkich liter, to w ogóle bym się popłakał ze szczęścia;)

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #897 21 Lip, 2011, 12:49:26 »
Dobrze, dla Ciebie zacznę stosować polską pisownię :)
Ciekawe, jak długo w tym wytrwam - zwykle dłużej, niż parę tygodni mi się nie chciało (co jakiś czas się zapominałem, aż w końcu chuj kładłem)... :D
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #898 21 Lip, 2011, 12:55:38 »
Nieee, no o polskie znaki, to Cię nie podejrzewałem, zakładając, że masz np. bułgarską klawiaturę. Tylko piszesz długie posty, które trudno się czyta bez wielkich liter. Chyba, że będziesz pisał wolno, bo wolno czytam.

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #899 21 Lip, 2011, 13:09:34 »
Wpasowałem się w temat. Zszokowałem Cię. :D
A klawiaturę chętnie bym sobie jakąś z cyrylicą sprawił, póki co jednak układ яверты daje radę :D
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo: