Autor Wątek: Co was ostatnio zszokowało?  (Przeczytany 1419395 razy)

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
I dlatego jest Australia (kurwa, literka "ou" mi zniknęła, ki chuj?). Ja zaproponowałbym przyjęcie tych emigrantów krajowi, który słynie z krzewienia multi-kulti, tolerancji itp zdobyczy cywilizacyjnych: Izraelowi.


Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
Szkoda że misterdziu się obraził, bo by w temacie jaki texwall pierdziulnoł. I ni ma nawet Siklisa.
Nuda pany nuda.
Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 528
  • Venus as a goodboi
Chopina i Mickiewicza też powinni rozstrzelać w takim razie. I te wszystkie wiosny ludów.

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 470
Chopina i Mickiewicza też powinni rozstrzelać w takim razie. I te wszystkie wiosny ludów.
;)


« Ostatnia zmiana: 13 Maj, 2015, 12:55:18 wysłana przez Algiz »

Online wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 836


Posty połączone: 15 Maj, 2015, 00:08:43
« Ostatnia zmiana: 15 Maj, 2015, 00:08:43 wysłana przez wuj Bat »
Paczki z głów!

Offline aciek_l

  • Pr0
  • Wiadomości: 605
Na tablicy (dalekiego ;) ) znajomego na FB zobaczyłem "Gang Albanii". Jakiś klip, nie pamiętam dokładnie który. Włączyłem i... o kuuuurwa, co kompletne gówno, brzmi jak jakiś kawałek zrobiony kompletnie dla beki w jakimś garażu. Kilka dni później w Empiku widzę płytkę jako hit numer 1.

Online wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 836
Są jeszcze ludzie na tym świecie ;).

Paczki z głów!

Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
Mają niezły wpływ na trolling w tym kraju :D
www.soundcloud.com/inches666
Ha Ha Ha Ha
Ce dur A mol

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 528
  • Venus as a goodboi
Na tablicy (dalekiego ;) ) znajomego na FB zobaczyłem "Gang Albanii". Jakiś klip, nie pamiętam dokładnie który. Włączyłem i... o kuuuurwa, co kompletne gówno, brzmi jak jakiś kawałek zrobiony kompletnie dla beki w jakimś garażu. Kilka dni później w Empiku widzę płytkę jako hit numer 1.
( Obraz usunięty.)
Jo, ktoś mi to ostatnio na sylwestra pokazał. Ja z pokerową twarzą zdołałem z siebie wykrztusić tylko "poważnie!?"... Dresiarnia ma nowych idoli

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 044
Braci Figo Fagot też bierzecie tak na serio? Przecież to niczym się nie różni... no poza podkładem i jedni śpiewają o chlaniu, a drudzy o wciąganiu koksu ;)
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline aciek_l

  • Pr0
  • Wiadomości: 605
U Braci Figo Fagot od razu można rozpoznać, że to są żarty. Gang Albanii - brzmi całkiem poważnie jak na hiphopowy polski mainstream. Ale Popek, Rozbójnik Alibaba i Borixon? Chyba poważniej brzmiące ksywki mieli moi kumple w gimnazjum. ;)


Offline blackdahlia

  • Pr0
  • Wiadomości: 959
Na mnie w podstawówce wołali borikson <łezka w oku>

Online wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 836
Kiedyś będziesz wspominał, że teraz wołali Daron :D.
Paczki z głów!

Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
Zszokowała mnie budowa płytki PCB. Nie tyle od strony wizualnej co od strony przygotowania i technologii
www.soundcloud.com/inches666
Ha Ha Ha Ha
Ce dur A mol

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline pivo

  • Pr0
  • Wiadomości: 736
    • VisionsOfTondal
Ostatnio bawię sie w występowanie publicznie na konferencjach o tematyce technicznej...
Zarejestrowałem się ostatnio na jedną otwarą konferencę i okazało się, że mój temat póki co jest na 5tym miejscu na 114 prezentacji pod względem popularności.+

Strasznie się ucieszyłem na początku, ale po chwili organizator uświadomił mnie, że tak wysoka popularność oznacza, że dostanę największą salę i że powinienem się spodziewać minimum 600 ludzi O_O
I did not ask for this ;___;

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 528
  • Venus as a goodboi
Ostatnio bawię sie w występowanie publicznie na konferencjach o tematyce technicznej...
Zarejestrowałem się ostatnio na jedną otwarą konferencę i okazało się, że mój temat póki co jest na 5tym miejscu na 114 prezentacji pod względem popularności.+

Strasznie się ucieszyłem na początku, ale po chwili organizator uświadomił mnie, że tak wysoka popularność oznacza, że dostanę największą salę i że powinienem się spodziewać minimum 600 ludzi O_O
I did not ask for this ;___;
Będzie z tego stream? :D

Online wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 836
Młody, w panterkach. Z bajerancko wirującymi hipnoteryzerami. Się dziwisz? :P
Paczki z głów!

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 367
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars


Ja tam bym to dał do co nas smuci...

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 875
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Online wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 836
Z racji tego że w domu przebywa żona - leci finał Eurowizji i oglądam mimochodem, jak bierny palacz ;). Jestem zszokowany poziomem. I to pozytywnie!
Paczki z głów!

Online wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 836


Czy Carl's Jr. tym razem nie przesadził? Dyskusja. Wpisujmy miasta.
Paczki z głów!

Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
@wuj Bat Warszawa. Tak, przesadził. Wyjebałby tę garsonkę czy co to tam ma...
www.soundcloud.com/inches666
Ha Ha Ha Ha
Ce dur A mol

Online wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 836
Szok, bo kampania prezydencka Lecha, czy (nie pamiętam) Jarosława Dudy prawie przekonała mnie, że PO może być czasem gorszą opcją. Przykład: spuścić się w spodnie, a POpuścić w spodnie :D. Pierwsze wypowiedzi prezydenta erekta po kampanii zaczynają rozwiewać wszelkie nadzieje, ale on niby tyle lat wykładowca, a się przecież dopiero uczy ;).
POzdro dla kumatych ;P.
« Ostatnia zmiana: 31 Maj, 2015, 08:40:33 wysłana przez wuj Bat »
Paczki z głów!