Autor Wątek: Co was ostatnio zszokowało?  (Przeczytany 1392123 razy)

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 869
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu


Spoiler
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 513
  • Venus as a goodboi
5-0 o.O

Offline 13

  • Gaduła
  • Wiadomości: 481
  • אלהים
Nie martw się. Holendrzy tak rozjadą Niemców w finale ;)
Zdrowy rozum jest rzeczą ze wszystkich na świecie najlepiej podzieloną, każdy bowiem sądzi, iż jest w nią tak dobrze zaopatrzony, iż nawet ci, których we wszystkim innym najtrudniej jest zadowolić, nie zwykli pragnąć go więcej niźli posiadają. Kartezjusz.

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
No jestę za Niemcami ale to to  juz przesada, nawet mi zal sie zrobiło Brazylii zeby w 7 minut 5 bramek no kurwełe.
A co do Oranje to przy tak grających Niemcach obawiam sie ze pomarańcza może być za mientka, choc graja dobrze.

Franq

  • Gość
Pradziadek na wojnie 5 niemców trafił...

Spoiler


Online niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 035
Niemcy ostatni raz tak strzelali 70 lat temu...
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline Vicol

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 057
    • Nakvrw und Śmierćmetal


Spoiler
Ale to już nie je bas. Jeno jakaś patologia. ;)

A serio to uwielbiam to. Szkoda, że album taki krótki, bo pracuje mi się przy nim 100razy lepiej.
synkopy to guwno

Offline escape_artist

  • Pr0
  • Wiadomości: 903
  • Drę morde oraz zabijam szałtę. Majkel Patrz Wyżej!
siedem do jednego!

EDIT:

oraz ponizsze

http://www.rnr.pl/dane/deals/wyprzedaz2014.pdf

promocja w RNR pozycja 883 SHURE PG 58 - MIKROFON DYNAMICZNY z 950 zł na 789 zł 17% rabatu (oszczedzasz 161 zł) WAT?

tutaj za srednio 220zl http://www.ceneo.pl/27321400

WAT???
« Ostatnia zmiana: 09 Lip, 2014, 08:28:15 wysłana przez escape_artist »
||Po prostu troche sie przyczepiliscie szczegolow zupelnie nie istotnych w tym momencie... || !!!!MAJKEL RÓB CEBULE!!!! ||Początkujący treser Lewiatanów ||

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Miło było popatrzeć na ten mecz. Sędziowie cały turniej gwizdali zawsze pod Brazylię. Jakieś podkładanki, udawanki, wymuszanki - a jakby to powiedział ś.p. Czesław Niemen: "najki majo, adidasy majo - chuja grajo!". A to że Niemiec litości nie zna, to my wiemy doskonale, wczoraj przekonała się o tym Brazylia i dobrze. Teraz spokojnie czekam, aż Messi wbije samobója. Go faszisten frjends!
« Ostatnia zmiana: 09 Lip, 2014, 10:42:03 wysłana przez wrobelsparrow »

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Ty ten spokój lepiej pozostaw jeszcze przez 94 dni do eliminacji ME na narodowym :P wtedy spokój bedzie nam bardziej potrzebny :P
A za udawanie to brazilejro dostał kartkie więc az tak żle nie było.

Offline 13

  • Gaduła
  • Wiadomości: 481
  • אלהים
Mnie nie szokuje 7:1 dla Niemców, bo Brazylia to był dmuchany balonik, ekipa była słaba i tyle, a ten mecz tylko pokazał, jak słaba jest Brazylia, po męce jaką przeszli Niemcy z Algierią, tu rozegrali sobie to, co się ćwiczy na treningach.
Większym szokiem jest dla mnie 5:1 Holandia - Hiszpania.
I twierdzę, że to samo co Holendrzy zrobili Hiszpanii, zrobią Niemcom w finale.
Nie wiem, czy to jakiś kompleks II wojny odzywa się we mnie, ale ja nie jestem w stanie strawić tej drużyny ze śpiewającym niemiecki hymn Klose.
Khedira nie śpiewa, Podolski nie śpiewa, Boateng nie śpiewa, Oezil nie śpiewa, tylko Klose musi pokazać jak bardzo jest niemiecki.
A jego ojciec przecież grał w Odrze Opole. Polak to jest normalnie Mirosław Marian Klose, urodzony w Opolu. Jego matka grała w ręczną w reprezentacji Polski, 82 występy. No kurde, wstydziłby się.
Zdrowy rozum jest rzeczą ze wszystkich na świecie najlepiej podzieloną, każdy bowiem sądzi, iż jest w nią tak dobrze zaopatrzony, iż nawet ci, których we wszystkim innym najtrudniej jest zadowolić, nie zwykli pragnąć go więcej niźli posiadają. Kartezjusz.

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 613
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
O co ci chodzi? Facet czuje się Niemcem , ma niemieckie obywatelstwo to czemu miałby nie śpiewać?
i always go full retard

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Zacytuję klasyka :D  :" Po prostu troche sie przyczepiliscie szczegolow zupelnie nie istotnych w tym momencie..." jego wybór, jego problem.
Ciekawiej było z braćmi Boateng

Gdybyś postawił przeciwko sobie Hiszpanię i Brazylię to może i Brazyli w karnych by cos ustrzeliła ale tak wypalonej druzyny jak Hiszpanie to dawno nie widziałem. Xavi , Iniesta, z resztą połowa barsy, im się zwyczajnie nie chciało grać już w klubie a co dopiero w reprezentacji.
Także tamten wynik, mnie z kolei, nic nie dziwił. Piqe bez Puyola jakos słabo to szło.
Licze ze bedzie to właśnie finał Holandia-Niemcy i tutaj już mi bedzie to obojetne któren wygra.
« Ostatnia zmiana: 09 Lip, 2014, 14:03:52 wysłana przez commelina »

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
O co ci chodzi? Facet czuje się Niemcem , ma niemieckie obywatelstwo to czemu miałby nie śpiewać?

W latch 90-tych oglądałem se tele, a tu wywiad na rynku z kobitka ok lat 65 z wnusiem była.
Cos tam ględziła po polsku ale ledwo co, bo widzi pani redaktor bo ja z Niemiec przyjechać.
No to ta się jej pyta kiedy wyjechała? A no będzie już trzy lata. To to jest dopiero masakra baba 60 lat w Polsce 3 lata za granica i już zapomniała jak się po polsku mówi.
Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Offline 13

  • Gaduła
  • Wiadomości: 481
  • אלהים
O co ci chodzi? Facet czuje się Niemcem , ma niemieckie obywatelstwo to czemu miałby nie śpiewać?
"Zobaczyła żaba jak konia kują i sama nogi podstawia". Nie wiem. Może z tego samego powodu, z którego nie śpiewa np. Podolski, który wyjechał jak miał 2 lata, a nie 9 lat jak Miro.
Moja cała rodzina mieszka w Niemczech. Córki siostry mówią i piszą biegle po polsku, starsza studiuje filologię Słowiańską, obie urodziły się w Niemczech, ale zapytaj czy czują się Niemkami? NIE i kiedyś chcą wrócić do Polski. Przecież nigdy z niej nie wyjechały, urodziły się tam, mają niemieckie obywatelstwo, ale w domu rozmawia się tylko po polsku.\
Siostra nie ma niemieckiego dowodu, bo odmówiła zrzeknięcia się polskiego obywatelstwa, a mieszka tam 22 lata.
Nie wiem, nie lubię farbowanych lisów.
Zdrowy rozum jest rzeczą ze wszystkich na świecie najlepiej podzieloną, każdy bowiem sądzi, iż jest w nią tak dobrze zaopatrzony, iż nawet ci, których we wszystkim innym najtrudniej jest zadowolić, nie zwykli pragnąć go więcej niźli posiadają. Kartezjusz.

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 513
  • Venus as a goodboi
Czyli, że jeśli urodził się w Polsce, to ma do końca życia być tylko Polakiem, pod prysznicem nucić "My słowianie" i nie śpiewać hymnu na meczu w reprezentacji, która pozwoliła mu zostać najlepszym strzelcem goli świata i osiągnął w niej to, o czym w polskiej nie mógłby nawet marzyć? Nie wiem, co jest złego w śpiewaniu hymnu - to zwykły gest szacunku; jeśli czuje się Niemcem, nie Polakiem - dobrze dla niego, jego życie, jego sprawa. To jakby się czepiać o antyklerykalizm kogoś, kto był ochrzczony niedługo po urodzeniu. Koleś nie wybierał, czy się urodzi Polakiem, wybrał, że będzie żył jako Niemiec. Zresztą, Opole to nie jest jakieś szczególnie polskie miasto, przecież to największe osiedle mniejszości niemieckiej w Polsce.

Offline 13

  • Gaduła
  • Wiadomości: 481
  • אלהים
(...) Zresztą, Opole to nie jest jakieś szczególnie polskie miasto, przecież to największe osiedle mniejszości niemieckiej w Polsce.
No i stąd moja frustracja... Niemcy grają, to ludki strzelają petardami, na samochodach niemieckie flagi, ludzie pomykający w koszulkach reprezentacji Niemiec... czarna rozpacz...
Z resztą, kto nie doświadczył i tak nie zajarzy o czym mowa...
Zdrowy rozum jest rzeczą ze wszystkich na świecie najlepiej podzieloną, każdy bowiem sądzi, iż jest w nią tak dobrze zaopatrzony, iż nawet ci, których we wszystkim innym najtrudniej jest zadowolić, nie zwykli pragnąć go więcej niźli posiadają. Kartezjusz.

Orange

  • Gość
Aha. Ale wszyscy co do pracy z Opola zagranicę jadą, to do Holandii. O.

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Załóżcie sobie temat o piłce nożnej.

Spoiler

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
O głupotach to masz co drugi watek, bo i kogo gupoty szokujo, debilizmy to co innego potrafio wpędzić w szok a to watek o szokach :P

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 363
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 775
A proposik wczorajszego meczu, to od razu wiedziałem, że w internetach będzie z tego gif:

Paczki z głów!

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Tak właśnie wygląda bolesny anal.

Offline lupus

  • Pr0
  • Wiadomości: 908
  • nadużywam delaya i reverbu
Czyli, że jeśli urodził się w Polsce, to ma do końca życia być tylko Polakiem, pod prysznicem nucić "My słowianie" i nie śpiewać hymnu na meczu w reprezentacji, która pozwoliła mu zostać najlepszym strzelcem goli świata i osiągnął w niej to, o czym w polskiej nie mógłby nawet marzyć? Nie wiem, co jest złego w śpiewaniu hymnu - to zwykły gest szacunku; jeśli czuje się Niemcem, nie Polakiem - dobrze dla niego, jego życie, jego sprawa. To jakby się czepiać o antyklerykalizm kogoś, kto był ochrzczony niedługo po urodzeniu. Koleś nie wybierał, czy się urodzi Polakiem, wybrał, że będzie żył jako Niemiec. Zresztą, Opole to nie jest jakieś szczególnie polskie miasto, przecież to największe osiedle mniejszości niemieckiej w Polsce.

+1. Pochodna jednej z rzeczy, które mnie tak makabrycznie śmieszą we wszystkich narodowcach i nacjonalistach. Jak można być dumnym z czegoś, na co nie miało się żadnego wpływu, czyli na miejsce urodzenia i geny?

Offline 13

  • Gaduła
  • Wiadomości: 481
  • אלהים
Że Argentyna zagra w finale, a Holendrzy odpadli...
Zdrowy rozum jest rzeczą ze wszystkich na świecie najlepiej podzieloną, każdy bowiem sądzi, iż jest w nią tak dobrze zaopatrzony, iż nawet ci, których we wszystkim innym najtrudniej jest zadowolić, nie zwykli pragnąć go więcej niźli posiadają. Kartezjusz.