Autor Wątek: Digidesign Eleven Rack Guitar Multi Effects Processor  (Przeczytany 124605 razy)

Offline Yony

  • Predator
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 842
  • I tak stroję najniżej!!!
Lol nie wieidziałem, że Yony założył Rootwater :D
Znaczy że jak to? No współzałożyłem, z Zusinem i Pablem.
Kongczulejszyn dla Yonego... a ja tak z ciekawosci zapytam, na jakiej Yony koncowce jedziesz? Ew. na jakiej najlpeiej 11R pociagnac?

Bo tak szczerze, to Was nienawidze - zGASowalem sie strasznie na tego 11R i mysle, zeby pozbyc sie ampa, efektow i domowego POD'a celem zakupienia 11R, racka, koncowki i sterownika :/ Z tego co czytam, to 11R ma wszystk oczego potrzebuje, a potrzebuje duzej uniwersalnosci, jako ze gram w dwoch zespolach o skrajnie roznych profilach.
Koniec jadę z Cresta CPX 900 ale robiłem testa na Marshallu Vintage Modern i działało zajebiście, więc myślę, że po trasie zamówię u Basha/kupię Marshalla 9100.
Ze sterowników to jutro będę odpalać FCB1010 ale jak na razie zarządzam banakami Eleven moim XT Live i jestem mega zaskoczony, bo wszystkie funkcje działają defaultowo. Wkurzające są jedynie lampki, które palą się tak jak w presetach ustawionych na L6 a nie na 11R. Ale jest to pierdoła, biorąc pod uwagę, że dolny rząd steruje kanałami, górny włącza/wyłącza efekty, działa kaczka, volume, tuner i tap tempo. I wszystko od razu po ustawieniu "midi controller" w Output Mode.
Co do efektów - ostatnio miałem spięcie z chłopakami na próbie. W jednym numerze używam tremolo. Normalna, śliczna, cyfrowa wersja by L6. W Elevenie postać cyfrowa NIE WYSTĘPUJE. Siedziałem 40 minut, żeby zepsuć Roto Speaker w takim stopniu, żeby przypominał cyfrową symulację :P
Dziś założył Sweater.
Oooo, wypas! Zakładam projekt grający grunge dla nastolatek :D
« Ostatnia zmiana: 08 Lut, 2011, 22:10:19 wysłana przez se7en »

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
2 Odpowiedzi
3188 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 15 Mar, 2010, 23:47:59
wysłana przez Pneumonia2
2 Odpowiedzi
6951 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 09 Lut, 2015, 11:03:10
wysłana przez Radek M
25 Odpowiedzi
28436 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 27 Cze, 2011, 13:03:07
wysłana przez mondomg
5 Odpowiedzi
5853 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 12 Lip, 2011, 10:24:03
wysłana przez dan777
10 Odpowiedzi
5290 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 14 Paź, 2013, 18:44:52
wysłana przez mariaczi