Autor Wątek: Kącik fitness  (Przeczytany 372627 razy)

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Odp: Kącik fitness
« Odpowiedź #500 06 Lut, 2012, 10:23:25 »
Słyszałem, że od paru miesięcy w Poznaniu nie idzie kupić bezrękawnika w żadnym sklepie...

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 775
Odp: Kącik fitness
« Odpowiedź #501 06 Lut, 2012, 13:10:06 »
Lord, sylwetka pana nr uno - ideał. No, prawie ;).

Kuba... 8 miecha bólu, supli, abstynencji, diety... No, nawet widać ;).
Bacio - ex silowniah sympatyk


Ćwiczę od 4 miechów ;)
zdjęcia z czerwca jest w momencie kiedy rok nie chodziłem na siłownie.

Łiii - no to, panie, po prostu m.in. efekt pamięci mięśniowej i tradycyjnie szybkich przyrostów po przerwie. Czyli właściwie (skoro Amanita Ci dołożył z lewej, to ja dołożę jeszcze z... drugiej lewej) to nie tyle gain, co ledwo powrót do poprzedniej formy :D.
Kuba - sorki za Irenię (ale szło już przywyknąć na forum ;)) i na poważnie napiszę, że ćwiczyłem regularnie naście lat temu. Wtedy było to po mnie widać. Kolega, z którym byłem w parze - nawet przykoksił i pojechał z efektami jeszcze dalej. Cieszyły wyniki, wygląd, forma. Ale spotkałem się z nim zeszłym latem, po ładnych paru latach niewidzenia się - dziś nie powiedziałbyś, że kolo kiedyś ćwiczył regularnie 5 lat, wszystko pod to podporządkowując . Dziś zostały tylko rozstępy po koksach i pewnie rzeszoto z wątroby. Dlatego nieco sceptycznie patrzę z perspektywy lat na takie totalne obcinanie sobie życia pod siłkę. Po >5 latach przerwy wszystko trafia szlag.
Paczki z głów!

Offline Turgon

  • Gaduła
  • Wiadomości: 403
Odp: Kącik fitness
« Odpowiedź #502 07 Lut, 2012, 21:16:46 »
( Obraz usunięty.)


Jakiś progres jest (w zmarszczkach ;P)
W mojej skromnej opinii lepsze proporcje miałeś rok temu ;)
Ssiecie.

Offline zuosiej

  • Gaduła
  • Wiadomości: 196
  • Fuck yeah!
Odp: Kącik fitness
« Odpowiedź #503 21 Lut, 2012, 16:16:12 »
a ja sobie biegam :D w niedziele 5km w 28min jest calkiem niezle :D dzis sie zdziwilem jak mi pani powiedziala ze mam poziom hemoglobiny 16.8 :D

Offline utarefson

  • Gaduła
  • Wiadomości: 349
    • http://landsbeyond.bandcamp.com/
Odp: Kącik fitness
« Odpowiedź #504 21 Lut, 2012, 18:03:49 »
Mój rekord na 6km to 28.50 jakoś. Ale to jak była ładna pogoda i byłem w formie w miare :) Teraz tylko rekreacyjnie jogging bo kolano zaczęło nawalać w pewnym momencie :P

Offline zuosiej

  • Gaduła
  • Wiadomości: 196
  • Fuck yeah!
Odp: Kącik fitness
« Odpowiedź #505 21 Lut, 2012, 19:04:36 »
utarefson - ladny wynik, to juz ok 13km/h srednio trzeba zapieprzac :)

mi kolano siadlo w grudniu, podobno rzepka od spodu kruszyla czy cos, bralem jakies leki na to, przeszlo. Styczen przebiegalem prawie caly pozniej mrozy -20 i mniej. Teraz sie zacznie jak mi kolano wroci do normy bo spuchlo od tak sobie.

Offline Guitar Spot

  • Gaduła
  • Wiadomości: 190
  • www.guitarspot.pl
    • Autoryzowany Dealer Suhr, Aristides, Skervesen w Polsce
Odp: Kącik fitness
« Odpowiedź #506 22 Lut, 2012, 18:06:46 »
Lothar, podawałeś wcześniej wymiary, a przy jakim wzroście te wyniki ?
Bo próbuję sobie proporcje przekalkulować :>
Trzeba się brać za siebie..
Autoryzowany dealer Suhr, CAA, Jim Kelley, Aristides : http://guitarspot.pl

Offline Lothar

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 491
  • Ibanez <3
    • Spaceshark's Lair
Odp: Kącik fitness
« Odpowiedź #507 22 Lut, 2012, 18:13:11 »
Lothar, podawałeś wcześniej wymiary, a przy jakim wzroście te wyniki ?
Bo próbuję sobie proporcje przekalkulować :>
Trzeba się brać za siebie..

Mam 175cm wzrostu ;)

Dzisiaj pobiłem swój rekord :D na klatkie dwa hantle każdy po 45kg, 5 powtórzeń :)
facebook.com/EnolyBand

Rób perke.

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.
Odp: Kącik fitness
« Odpowiedź #508 26 Lut, 2012, 10:55:48 »
Łiii - no to, panie, po prostu m.in. efekt pamięci mięśniowej i tradycyjnie szybkich przyrostów po przerwie. Czyli właściwie (skoro Amanita Ci dołożył z lewej, to ja dołożę jeszcze z... drugiej lewej) to nie tyle gain, co ledwo powrót do poprzedniej formy :D.
Kuba - sorki za Irenię (ale szło już przywyknąć na forum ;)) i na poważnie napiszę, że ćwiczyłem regularnie naście lat temu. Wtedy było to po mnie widać. Kolega, z którym byłem w parze - nawet przykoksił i pojechał z efektami jeszcze dalej. Cieszyły wyniki, wygląd, forma. Ale spotkałem się z nim zeszłym latem, po ładnych paru latach niewidzenia się - dziś nie powiedziałbyś, że kolo kiedyś ćwiczył regularnie 5 lat, wszystko pod to podporządkowując . Dziś zostały tylko rozstępy po koksach i pewnie rzeszoto z wątroby. Dlatego nieco sceptycznie patrzę z perspektywy lat na takie totalne obcinanie sobie życia pod siłkę. Po >5 latach przerwy wszystko trafia szlag.
Nie jest to potwierdzone naukowo (bo też nikt nie funduje takich badań), ale wielu atletów zauważyło efekt "normalizacji". Efekt ten charakteryzuje się tym, że im dłużej organizm pozostaje w pewnym stanie kompozycji, tym bardziej staję się on dla organizmu normalny.

Życia na szczęście nie trzeba podporządkowywać, żeby dobrze wyglądać.
Spoiler

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 035
Odp: Kącik fitness
« Odpowiedź #509 26 Lut, 2012, 13:16:19 »
Lord, jakiś czas stosujesz się do zaleceń tego gościa. Widzisz już jakieś konkretne efekty?
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.
Odp: Kącik fitness
« Odpowiedź #510 26 Lut, 2012, 14:37:59 »
Staram się, ale robię to tak na 60% jego zaleceń. Największy problem dla mnie to zmieszczenie się w makrach. Dostarczanie 176g białka dziennie nie jest takie proste. Staram się schodzić mało drastycznie z kaloriami. Na razie zaczęły mi wychodzić żyły na rękach i zauważyłem małą redukcję "boczków" LOL Niestety moim największym problemem jest tkanka tłuszczowa w dolnych rejonach brzucha - pojawia się pierwsza i schodzi ostatnia :) Zgodnie z zaleceniami Lyle McDonalda spróbuję suplementu z Johimbiną, która ponoć wzmaga cyrkulację krwi w tych rejonach co jest ważne podczas lipolizy.




(jakieś w miarę aktualne fotki)

Ogólnie myślę o tym, żeby założyć blog, gdzie będę robił update mojej przygody z Leangains. Ale to dopiero jak dostanę dofinansowanie na siłownię w Berlinie :)

Ah no i muszę do fryzjera...

EDIT:
Co do suplementu, to dam szansę VPX Meltdown - nawet zostały zrobione badania potwierdzające jego działanie:
http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC2637826/?tool=pubmed
« Ostatnia zmiana: 26 Lut, 2012, 14:47:27 wysłana przez lord_awesomeguy »

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 035
Odp: Kącik fitness
« Odpowiedź #511 26 Lut, 2012, 14:46:58 »
Z tym blogiem to dobry pomysł. Isu nie będzie musiał ciągle zdjęć zgrywać na HDD :D
Ja tam tradycyjnie dieta, po treningu aeroby, regularna sauna, do tego zaczynam cykl na Nitrobolonie II i jakimś BCAA : )
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline Drevniak

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 320
  • I'm the black kozioł of your przeznaczenie
Odp: Kącik fitness
« Odpowiedź #512 26 Lut, 2012, 16:45:25 »
@lordzie

na dolne partie brzucha tylko podciąganie nóg do klaty, unoszenie nóg, wisząc na drążku przyciąganie prosto na boki jest tego, same skłony to górna partia ale to wiesz na bank. ja robiłem różnie na pufie na podłodze wtedy z obciążeniem . ja się tak nie kładłem jak kolo,tylko w podparciu na lekko odchylonym tułowiu i jazda. Przyciąganie do klaty i unoszenie na prostych nogach, scyzoryki na to mówią ale tu mi chodzi o prace samego dołu, no i drążek tez robi. jedyny sposób na walkę
Spoiler
« Ostatnia zmiana: 26 Lut, 2012, 16:47:12 wysłana przez Drevniak »
"Kobiety tak mają ponieważ niedorozwój emocjonalny często idzie w parze z niedorozwojem intelektualnym. "

Offline Lothar

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 491
  • Ibanez <3
    • Spaceshark's Lair
Odp: Kącik fitness
« Odpowiedź #513 26 Lut, 2012, 17:54:57 »
Leje.
facebook.com/EnolyBand

Rób perke.

Offline Jesus

  • Gaduła
  • Wiadomości: 353
  • Djesus Chytrus
Odp: Kącik fitness
« Odpowiedź #514 26 Lut, 2012, 23:21:01 »
@lordzie

na dolne partie brzucha tylko podciąganie nóg do klaty, unoszenie nóg, wisząc na drążku przyciąganie prosto na boki jest tego, same skłony to górna partia ale to wiesz na bank. ja robiłem różnie na pufie na podłodze wtedy z obciążeniem . ja się tak nie kładłem jak kolo,tylko w podparciu na lekko odchylonym tułowiu i jazda. Przyciąganie do klaty i unoszenie na prostych nogach, scyzoryki na to mówią ale tu mi chodzi o prace samego dołu, no i drążek tez robi. jedyny sposób na walkę
Spoiler

na drążku ftw. efekty cholernie szybkie. najpierw ugięte nogi, chyba że masz mocny brzuch to wyprostowane - conajmniej kąt prosty.
return to monke

Offline Drevniak

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 320
  • I'm the black kozioł of your przeznaczenie
"Kobiety tak mają ponieważ niedorozwój emocjonalny często idzie w parze z niedorozwojem intelektualnym. "

Offline coin777

  • Pr0
  • Wiadomości: 770
  • Nie moge Tego
    • YT
Odp: Kącik fitness
« Odpowiedź #516 01 Mar, 2012, 17:23:34 »
Tyle jest Treningów dla grubasów którzy chcą być fit.

A tak mało dla chudych ludzi którzy nie mogą przytyć :(
Pchnąć w tę łódź jeża lub ośm skrzyń fig

Offline Przychlast

  • Pr0
  • Wiadomości: 822
Odp: Kącik fitness
« Odpowiedź #517 01 Mar, 2012, 17:39:59 »
Dokładnie kusza !

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 035
Odp: Kącik fitness
« Odpowiedź #518 01 Mar, 2012, 17:57:52 »
Tyle jest Treningów dla grubasów którzy chcą być fit.

A tak mało dla chudych ludzi którzy nie mogą przytyć :(

Chłopaki w Polsce nie rosną, bo wpierdalają tyci kanapeczki, a nie stejki!
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline James Dean

  • Pr0
  • Wiadomości: 841
  • Ich liebe Lizol
Odp: Kącik fitness
« Odpowiedź #519 01 Mar, 2012, 23:08:52 »
Tyle jest Treningów dla grubasów którzy chcą być fit.

A tak mało dla chudych ludzi którzy nie mogą przytyć :(

Chłopaki w Polsce nie rosną, bo wpierdalają tyci kanapeczki, a nie stejki!



albo male pizze

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Odp: Kącik fitness
« Odpowiedź #520 02 Mar, 2012, 01:12:21 »
Dzisiaj drugi trening od wykurowania się z kontuzji dłoni po wypadku (4 miesiące), feels_good_man.jpg

Do tego przytyłem od Bożego Narodzenia 3kg, a to sukces w moim przypadku, bo od września do świąt schudłem 5kg... wzrost 180cm :/ edit: waga: 73kg...
« Ostatnia zmiana: 02 Mar, 2012, 23:25:29 wysłana przez mondomg »

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Odp: Kącik fitness
« Odpowiedź #521 02 Mar, 2012, 07:57:09 »
Tyle jest Treningów dla grubasów którzy chcą być fit.

A tak mało dla chudych ludzi którzy nie mogą przytyć :(

Najlepszy trening dla faceta by przytyć. Minąć 30che, Nieregularne posiłki, żona lubiąca gotować,niedoajadające dzieciaki ( co jest raczej normą ), obiadokolacje po 20, jedzenie rzadko i ponad norme, gwarantuje, urośnie tak ze bedziesz dziękował ze tak dużo treningów dla grubasów ;)

Offline coin777

  • Pr0
  • Wiadomości: 770
  • Nie moge Tego
    • YT
Odp: Kącik fitness
« Odpowiedź #522 02 Mar, 2012, 08:43:50 »
Tyle jest Treningów dla grubasów którzy chcą być fit.

A tak mało dla chudych ludzi którzy nie mogą przytyć :(

Najlepszy trening dla faceta by przytyć. Minąć 30che, Nieregularne posiłki, żona lubiąca gotować,niedoajadające dzieciaki ( co jest raczej normą ), obiadokolacje po 20, jedzenie rzadko i ponad norme, gwarantuje, urośnie tak ze bedziesz dziękował ze tak dużo treningów dla grubasów ;)

Zjadam codziennie ponad 2600 Kcal, ostatnie posiłki zaraz przed pójściem spać czyli jakoś koło 3-4 i w ciągu 2 miesięcy przytyłem kilogram.
A nie jestem zbyt aktywny, całymi dniami przed kompem siedzę ;)

Pchnąć w tę łódź jeża lub ośm skrzyń fig

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
Odp: Kącik fitness
« Odpowiedź #523 02 Mar, 2012, 13:09:21 »
Zjadam codziennie ponad 2600 Kcal, ostatnie posiłki zaraz przed pójściem spać czyli jakoś koło 3-4 i w ciągu 2 miesięcy przytyłem kilogram.
A nie jestem zbyt aktywny, całymi dniami przed kompem siedzę ;)
Zazdroszczę :D
Ja od jakichś 3 tygodni, może staram się nie jeść po 18, a po 20 w ogóle nie jem. Od początku roku nie jem fastfoodów i zauważyłem spadek na wadzę o 3 kreski. Podbudowało mnie to trochę, bo kilka(naście?) miesięcy miałem stałą masę.
Będę próbował unormować trochę jedzenie, 4-5 regularnych, niedużych posiłków(choć z tym może być ciężko, ze względu na szkołę i nieregularny plan dnia). Jak tylko troche pogoda się poprawi wprowadzam w życie bieganie i rower.
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline Drevniak

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 320
  • I'm the black kozioł of your przeznaczenie
Odp: Kącik fitness
« Odpowiedź #524 02 Mar, 2012, 13:11:09 »
[
Zjadam codziennie ponad 2600 Kcal, ostatnie posiłki zaraz przed pójściem spać czyli jakoś koło 3-4 i w ciągu 2 miesięcy przytyłem kilogram.
A nie jestem zbyt aktywny, całymi dniami przed kompem siedzę ;)

niemożliwe, nie znam człowieka który zjadłby 10kg kartofli
"Kobiety tak mają ponieważ niedorozwój emocjonalny często idzie w parze z niedorozwojem intelektualnym. "