Autor Wątek: Kącik fitness  (Przeczytany 372641 razy)

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 035
Odp: Kącik fitness
« Odpowiedź #400 04 Lis, 2011, 19:55:29 »
Po ostatniej serii wyciskania hantli na ławce płaskiej (2x40kg) zaczął boleć mnie staw łokciowy lewej ręki, a nie jest to żadne epickie obciążenie.

Mam ten sam problem z lewym łokciem. Czasami robiąc rozgrzewkę samym gryfem nie jestem w stanie wyprostować ręki. Kiedyś mi się to zdarzyło pod obciążeniem chyba 115 kg i nawet nie chcę myśleć jakby tego dnia mnie nie asekurował kumpel.

Lothar, nie tyle pasy, co same stabilizatory na kolana przy tym ćwiczeniu ;)
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline Testorrob

  • Gaduła
  • Wiadomości: 275
    • Testor na myspace
Odp: Kącik fitness
« Odpowiedź #401 05 Lis, 2011, 20:23:56 »
Panowie, rozjebaliście mnie tym tematem. Ale... jestem jak najbardziej za. Uważam, że powinno się dbać o tężyznę fizyczną. Statystyczny Polak niestety nie wygląda za dobrze, spasiona samara, gruba dupa etc. Zazdroszczę wielu z was wieku, bo to jest szalenie istotne. Mając 20 lat cały czas się człowiek rozwija i znacznie łatwiej poprawić wygląd, dołożyć mięśni tu i tam, niż ok. 40 -tki. Poza tym im więcej codziennych obowiązków, tym mniej czasu na ćwiczenia.
Ja oczywiście staram się ćwiczyć w domu, nie jest najgorzej, ale duuuuuuuuuuuuużo brakuje do pełnej satysfakcji.

Jeśli dojrzeję do tego, żeby spedalić się do reszty  :-[ to wrzucę jakąś moją fotę, obnażając braki i niedostatki.

Życzę powodzenia Panowie i gratuluję kilku z was samozaparcia! Tak trzymać!!!

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.
Odp: Kącik fitness
« Odpowiedź #402 06 Lis, 2011, 19:49:59 »
Dietka :)


Offline Sphincter

  • Gaduła
  • Wiadomości: 139
Odp: Kącik fitness
« Odpowiedź #403 06 Lis, 2011, 19:57:05 »
Nie lepiej wdupczyć 0,5kg cycka kurczaka (jakieś 8zł) + 2 woreczki kaszy ? Pozdro :)

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.
Odp: Kącik fitness
« Odpowiedź #404 06 Lis, 2011, 20:00:58 »
To tak dla żartu raczej :) O 19 nie chciało mi się już nic gotować.

Offline Sphincter

  • Gaduła
  • Wiadomości: 139
Odp: Kącik fitness
« Odpowiedź #405 06 Lis, 2011, 20:03:16 »
Z mojej strony też ;) Rozumiem, że czasami inaczej się nie da. Jednocześnie trochę się zdziwiłem - 0,5kg cycka i 2 woreczki kaszy to tylko 1200kcal, jak jeżdżę na rowerze to potrzebuję koło 5000kcal jak nie lepiej... Ile ja tego mam wpierniczyć?! :P

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Odp: Kącik fitness
« Odpowiedź #406 06 Lis, 2011, 20:13:37 »
Ile ja tego mam wpierniczyć?! :P

Zaraz Lord krzyknie, że ile wlezie ;)

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.
Odp: Kącik fitness
« Odpowiedź #407 06 Lis, 2011, 20:16:21 »
20 hambasiów z Mc ;D

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 035
Odp: Kącik fitness
« Odpowiedź #408 06 Lis, 2011, 20:19:05 »
Z mojej strony też ;) Rozumiem, że czasami inaczej się nie da. Jednocześnie trochę się zdziwiłem - 0,5kg cycka i 2 woreczki kaszy to tylko 1200kcal, jak jeżdżę na rowerze to potrzebuję koło 5000kcal jak nie lepiej... Ile ja tego mam wpierniczyć?! :P

W takich przypadkach, to już kupujesz sobie 5 kg worek węglowodanów i robisz z tego szejki by uzupełnić braki w diecie ;)
Lord, przypomniałeś mi zabawną historię jak wracałem z drużyną z zawodów na Węgrzech i wpadliśmy do McDonalda. W sumie osiemnastu chłopa zamówiliśmy 180 cheesburgerów o godzinie 2 w nocy. Czekaliśmy niewiele ponad 20 minut, dostaliśmy żarcie na wynos i pojechaliśmy dalej :D
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline Sphincter

  • Gaduła
  • Wiadomości: 139
Odp: Kącik fitness
« Odpowiedź #409 06 Lis, 2011, 20:26:10 »
Niedziak - masz jakiś fajny przepis na szejka? ;) A co do Waszego zamówienia to nie ma problemu jak widać na załączonym filmie:

« Ostatnia zmiana: 06 Lis, 2011, 20:30:43 wysłana przez Sphincter »

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 035
Odp: Kącik fitness
« Odpowiedź #410 06 Lis, 2011, 20:39:32 »
Znam pełno fajnych przepisów, tylko zależy na co konkretnie ;)

1. Truskawki, maliny, jagody lub banany z zmiksowane mlekiem. Jak ktoś lubi (jak ja) to dodać cukier, w zależności od upodobań. Jak robiłem masę, to dosypywałem białka w zależności od potrzeb.
2. Brzoskwinie, kostka pełnotłustego twarożku, mleko i cukier. Też zmiksowane.
3. Zmiksowane pomarańcze, kostki lodu, zimna woda i węglowodany.

I tak dalej co kto lubi ;)
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Odp: Kącik fitness
« Odpowiedź #411 06 Lis, 2011, 20:44:40 »
Lubię takie rzeczy, a nie mam mixera :( Spróbuję coś blenderem zdziałać lol

Offline Sphincter

  • Gaduła
  • Wiadomości: 139
Odp: Kącik fitness
« Odpowiedź #412 06 Lis, 2011, 20:49:18 »
Ja osobiście nie lubię "dosypywać", ale też całkiem inny wysiłek. Masy nigdy nie robiłem, trochę nie mam z kim (samemu ciężko o motywację i gówno się na tym znam) no i rower bierze większość czasu, a jak chcę coś więcej podziałać w tym kierunku to ta "masa", którą mam teraz jest idealna.

Offline Wojtt

  • Gaduła
  • Wiadomości: 182
    • jutube
Odp: Kącik fitness
« Odpowiedź #413 08 Lis, 2011, 20:47:39 »
Średnio to z fitnessem związane, ale pochwalę się, że w niecałe 2 miesiące udało mi się zrzucić 12 kg samą dietą i codziennym niezbyt długim spacerkiem. Powoli odnawiam kondycję, więc mam nadzieję, że uda się zrzucić jeszcze więcej :)

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Odp: Kącik fitness
« Odpowiedź #414 08 Lis, 2011, 20:58:29 »
Dawaj ta diete! Ale juz! :D
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline Wojtt

  • Gaduła
  • Wiadomości: 182
    • jutube
Odp: Kącik fitness
« Odpowiedź #415 08 Lis, 2011, 21:35:10 »
Dieta jest taka, że zacząłem żreć po prostu regularnie. Każdego dnia o tej samej porze, mniej więcej takie same ilości. Wiadomo, becz czipsów, okazyjne chlanie, mało pieczywa i to by było na tyle.

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Odp: Kącik fitness
« Odpowiedź #416 08 Lis, 2011, 22:13:49 »
Chyba tez musialbym wrocic do korzystania z daillyburna i zwracac wieksza uwage na to co - i przede wszystkim kiedy zre...
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline Wojtt

  • Gaduła
  • Wiadomości: 182
    • jutube
Odp: Kącik fitness
« Odpowiedź #417 08 Lis, 2011, 22:14:54 »
Ja w sumie nie planowałem żadnej diety, niejako zostało to wymuszone przez plan zajęć jaki mam i ogólnie studenckie życie.

Offline wysek

  • Gaduła
  • Wiadomości: 107
  • elektrogumonapawacz
Odp: Kącik fitness
« Odpowiedź #418 09 Lis, 2011, 00:01:55 »
Mój sąsiad ma zajebistą dietę. Codziennie chla wódę i po paru latach nieźle go wysuszyło.
likmapusy

bandit112

  • Gość
Odp: Kącik fitness
« Odpowiedź #419 09 Lis, 2011, 00:30:30 »
Średnio to z fitnessem związane, ale pochwalę się, że w niecałe 2 miesiące udało mi się zrzucić 12 kg samą dietą i codziennym niezbyt długim spacerkiem. Powoli odnawiam kondycję, więc mam nadzieję, że uda się zrzucić jeszcze więcej :)

Ale lepiej i tak mieć więcej niż mniej ;) Uwierz :D


Spoiler

Offline Jesus

  • Gaduła
  • Wiadomości: 353
  • Djesus Chytrus
Odp: Kącik fitness
« Odpowiedź #420 09 Lis, 2011, 01:36:26 »
Średnio to z fitnessem związane, ale pochwalę się, że w niecałe 2 miesiące udało mi się zrzucić 12 kg samą dietą i codziennym niezbyt długim spacerkiem. Powoli odnawiam kondycję, więc mam nadzieję, że uda się zrzucić jeszcze więcej :)

Ale lepiej i tak mieć więcej niż mniej ;) Uwierz :D


Spoiler

taa, tak sobie tłumacz lenistwo. karm swe złudne nadzieje :C
return to monke

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Odp: Kącik fitness
« Odpowiedź #421 09 Lis, 2011, 01:44:32 »
Moja woli :D
Z tym że mi już mój bebech i cyce zaczynają przeszkadzać :D
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Odp: Kącik fitness
« Odpowiedź #422 09 Lis, 2011, 06:33:51 »
Jeżeli zaczniesz się zastanawiać kiedy ostatnio widziałeś swojego penisa... będzie już za późno ;)
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline Semedi

  • Pr0
  • Wiadomości: 556
  • Klucze krzywo!
    • Karcer
Odp: Kącik fitness
« Odpowiedź #423 09 Lis, 2011, 10:24:40 »
Wojtt ma całkowitą rację. 2000 kalorii, posiłki w miarę regularnie 5 razy dziennie bez dojadania. Co do pieczywa owszem można, ale żytnie pełnoziarniste. Chudnięcie 1-1.5kg na tydzień jest jak najbardziej zdrowe. Mam taką dietę na 14 dni - resztę można sobie opracować na jej podstawie. Nie chodzę głodny, bo nie wolno. W sumie mogę się nią podzielić jakby kto chciał. Po prostu trzeba się nauczyć jeść, a organizm zrobi swoje. Wysiłek fizyczne jest jak najbardziej wskazany.
Yes! I'm inspired by the Devil!
http://semdedi.soup.io/

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 035
Odp: Kącik fitness
« Odpowiedź #424 09 Lis, 2011, 10:29:57 »
Ja kategorycznie odstawiłem słodycze, nie kupuje już sobie słodkich bułeczek, czekolady, batoników itp. Odstawiłem też kolorowe napoje typu energy drinki, cola. Sól w miarę możliwości zastępuję sosem sojowym. Nic nie dające puste kalorie, które szybko zmieniały się w tkankę tłuszczową i po miesiącu już widzę pozytywne rezultaty :)
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.